PPPPP (příběh Pavla Petry pravdivá povídka)

Jsme mladý pár oba třicet let ,jmenujeme se Pavel a Petra oba sportovních ,menších postav ,máme pět let po svatbě ( dest let vztahu) máme dvě malé děti. Když jsme spolem začali chodit tak jsem býval docela žárlivý ale teď se to nějak otočilo a začala mě vzrušovat představa sexu Petry s jiným mužem.Při čtení různých povídek o nevěře jsem začal přemýšlet jaké by to bylo a hlavně jak to udělat aby svolila někoho do trojky.Když jsem ji to řekl ale tak nějak oklikou ,tak řekla že rezolutně ne.

Po nějaké době jsem postahoval nějaké erotické hry a zkřížil je dohromady a přidal ještě své otázky a úkoly.

Vymyslel jsem otázky typu : kolik kluků, první sex, kdy ,kde atd.

To jsem byl docela překvapený co mi řekla 😀 Poprvé měla známost na jednu noc někde na festivalu ,tam si zkusila poprvé od lízání přes kouření až po sex samotný. Už jen ta představa mě vzrušila při přemýšlení jak to mohlo probíhat , jak mi moji patnáctiletou Petru někdo osaháva dělá jí dobře někde v přírodě jak si poprvé sáhne na něčí penis a jak ho poprvé bere do pusy,a jak ji někde vyhrne satičky a pomalu ji odpaní. Z toho mi péro stálo pomalu týden.

Představa mi tak hlodala hlavou že jsem tam přidal i otázky jestli by chtěla sex ve třech . Jak to poprvé rázně odmítla teď mě překvapila její odpověď že možná ano ale časem a někde daleko .Potom jsem se jí zeptal jakou trojku by zkusila .Já Ona +Kluk nebo Já Ona+Holka tak to odpověděla že možná s holkou což mě taky potěšilo (koho by ne ? Dvě nahé mazlící se holky)
A když jsem se ještě zeptal na to s tím klukem taky řekla že možná jo . Což byl impulz to trošku rozhýbat a začal jsem přemýšlet jak na to (s dvěma dětmi je to složité).A tak jsem aspoň zkusil trojku pro začátek napodobit ,koupil jsem dildo s přísavkou 20/5 roušku s pouty .

Když jsme jsme to jednou dělali nasadil jsem ji roušku s pouty položil na postel a šel jako někomu otevřít ,byla docela napjatá co dělám ale byla ticho . Udělal jsem zvuk jako by se někdo vyslekl to už se ptala co dělám sem ji jen řekl že uvidí . Naštěstí byla nažhavená tak dál nevyšetřovala .jen jsem k ní přikleknul a chvilku ji lízal byla úplně mokrá jak byla vzrušená . Po chvilce jak byla nachystaná tak jsem ji zvednul a kundičkou nasměroval na dildo které bylo pridělané u kraje postele chvilku tlačila proti mě ale nakonec jsem ji přitlačil na dildo které zajelo až na její dno jen zasténala a pomalu jsem s ní začal hýbat a tím to dildo ojíždět. Krásně sténala a pomalu se začala nabodávat sama toho jsem využil a přistrčil ji péro k puse kouřila tak žhavě jako nikdy ,myslel jsem že každou chvilku vybuchu do její pusy . Ještě párkrát se napíchla a dostala orgasmus jako ještě snad nikdy .

Nevím jestli to bylo tím že dildo bylo trošku větší jak moje (18/5) ale každopádně jsem ji nikdy neudělal jinak jak na poštěváčku. Jak ji pomalu odezněl orgasmus tak mě vášnivě políbila a začala pomalu jezdit sem a tam . Dopředu mi nasála péro pomalu až do krku ,dozadu dosedla na dildo až po gumové koule ,toto udělala asi tak desetkrát mě v něm zaškubalo a už jí to letělo do pusinky, v tom se udělala i ona (podruhé za takovou chvilku) takže neměla co jiného dělat s plnou pusou než to poprvé spolknout.

Byli jsme oba tak nadřžení z toho že mi ani nevadil divoký polibek po vykouření spíš to fungovalo naopak že se mi zase postavil jako kámen a tak jsem se přesunul k jejímu zadečku pořádně jsem ho naslinil a pomaloučku ho do ní strčil . Bylo to tak krásně těsné že jsem cítil snad každy milimetr . A asi to tak prožívala i ona protože stačilo snad deset přírazů a oba jsme se svalili na postel v orgasmu který jsme ještě nezažili . Byla tak mokrá že byla pod ní loužička .

Po takovým večeru jsem vymýšlel dál koupil jsem vibrační vajíčko na dálkové ovládání a když jedem na nákup tak ji ho dám. Sex po nákupu je žhavý jako když jsme se poznali .

Teď jsem si vymyslel že zajedem někam do baru nebo disco a zkusíme někoho najít na real. Když jsme se nachystali dal jsem ji vajíčko do kundičky a vyrazili jsme . U baru jsme si sedli na židličky a to mě napadlo co to udělat jinak. Řekl jsem ji že budem dělat že tu nejsme spolu a zapnul vajíčko naplno . Řelk jsem jí at si zapne messenger a že budem komunikovat přes něj.

Ale to už bude pokračování příště když se bude líbit tento výplod . Za chyby se omlouvám nejsem spisovatel ale chtěl jsem se podělit o toto vyprávění .

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *