Nevěra na přání

Nějaký čas se o tom bavili a on o tom dlouho snil. Přál si vidět, jak jeho milovaná manželka šuká s jiným chlapem. Ji ta představa vzrušovala, ale v reálu si to neuměla představit. Styděla se při pomyšlení, že by se měl na ni dívat. Po jeho neustálém naléhání a prosbách se rozhodla, že mu to splní. Měla ale podmínku, že u toho nebude, s tím, že to vše natočí pro něj.

Po několika setkáních a náhodách potkala jednoho chlapa, který připadal v úvahu a taky který souhlasil, že si mrdání s ním natočí pro manžela.

V týdnu, když manžel pracoval se domluvila se svým novým milencem, že by se mohli sejít. Oblékla si si prádlo které do teď nosila jen před manželem a netrpělivě vyčkávala, než dorazí její nový objev. Byla nervózní, netušila, jak to celé dopadne, jestli manžel nebude třeba žárlit, jestli nebude scéna, nevěděla, ale uklidňovala se, že dělá jen to, o co ji neustále prosil.

Milence přivítala dlouhým polibkem, souhlasil s natáčením jen pokud bude maskovaný, nebránila se tomu, víc ji vzrušovalo to inkognito. Zapnula kameru a do objektivu řekla „ Miláčku, tady máš  co jsi chtěl“ a otočila ji na milencův trčící ocas. V duchu si řekla, že takovou kládu chce mít v sobě pořádně hluboko. Natavila kameru na stativu tak, aby bylo vidět jak si kleká a bere jeho čuráka do ruky, obnažuje žalud a špičkou jazyka ochutnává. Pohled míří do kamery a se slovy „ Takto o tom sníš, nebo snad víc??“ ho nechává zajet do pusy. Vlhne, líbí se jí tak, že je až překvapená jak moc je to příjemné. Kouří jak nejlíp umí, jemně saje žalud, pomalu mu jej honí a jeho sténání je potvrzení, že je kvalitní kuřačka. To ji povzbudilo a začala mu cumlat koule. Kundička ji už svrbí vzrušením, ale myslí na manžela, chce mu ukázat, že umí i zlobit, ne jen být poslušná manželka. Jednou rukou si začíná hrát s kundičkou, ze které už teče jako při povodních.

Milenec  už to taky nemůže vydržet a pobízí ji aby se nechala napíchnut. Vytahuje kondom, ale ona dobře ví, že jej chce cítit bez. Pěkně živočišně naostro. Proto mu v tom zabrání a říká „ manžel chce vidět, jak ze mě teče tvoje semeno“, na nic nečeká a nastavuje kameru aby bylo vidět, jak na něm rajtuje. Pomalu na něj nasedá, líbají se a ona cítí jak jí do kundy zajíždí  nalitým čurákem až zasténá bolestí. Není zvyklá na takový rozměr muí se krotit a být opatrná, chce být ještě použitelná pro svého miláčka. Chvílemi zapomíná, že by měla spíš hrát na kameru, než si užívat ten ocas v sobě. Proto začne milence pobízet „ prcej mě pořádně, jako kurvu, manžel se rád podívá jak  mě mrdáš! Jestli budeš dobrý, tak si tě zavolám ještě párkrát. “Otáčí se do kamery „ líbí se ti jak mě mrdá? Budeš mě ještě chtít, když jsem taková děvka? “Při každém slově se naráží na ptáka a masíruje mu koule. Sundává kameru ze stativu, bere kameru do ruky a chce natočit pár detailů zasunutí.  Lehá si na záda a roztahuje nohy, ukazuje milenci to co viděl poslední roky jen jeden muž. Milenec neodolává a ochutnává její broskvičku. Užívá si jiný jazyka  jinou techniku lízání. Ale chce hlavně zase cítit jeho ocas hluboko v sobě. Trpělivě ale natáčí jak ji vylizuje dírku a užívá si ten slastný pocit. Hlavou se jí mihne myšlenka, že příště by u toho chtěla manžela mít. Poškádlit ho slovy, že milenec mrdá líp. Dívat se mu do očí, to na kameru jde velmi těžko. Chce vidět jeho reakci když do ní zajíždí cizí ocas. Má jasno, příště bude u toho, chce ho tam! Ale teď si to užije se vším všudy. „Pojď mě mrdat samečku“, pobízí milence a ten neváhá a nasazuje žalud na vstup do mokré kundy. Zajíždí na jeden zásun  až po koule. Jen slastně vzdychá a zrychluje přírazy. Kamera se jí špatně drží, ale snaží se natáčet čuráka mokrého od jejích šťáviček a mizející v její nenasytné kundičce. Sama se nepoznává, netušila, že jsi to bude tak rajcovat. Být cizímu chlapovi za děvku a ještě si to užívat. Sleduje jeho výraz a cítí, že na něj brzo přijde orgasmus. „počkej, musím nastavit kameru, ať je vše vidět“ povídá a už se celá chvejě při pomyšlení, že ji po letech bude v pičce stříkat jiný mužský. Cítí nepoznanou touhu tam mít cizí sperma. Lehá si zase pod něj a nastavuje mu svůj poklad jako poslušná kurva. Zajíždí do ní bez váhání a tentokrát je to tempo velmi rychlé, čuráka mu stahuje jako při cvičení pánevního dna a oba mají pocit, že mu ho kundou vysává. Pobízí ho svými vzdechy a tlačí si jeho zadek k sobě. Pak to přichází a ona cítí, jak se do ní valí jedna dávka semena za druhou. Nastavuje se tak, aby bylo na kameře vše dobře vidět. Trochu se stydí, že se udělala zároveň, a začíná být nervózní, jak bude reagovat její manžel…

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. NOO, a co manžel, líbilo se mu to ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *