Přesilovka u pláže

Své nahé tělo si pomalu natírala opalovacím olejem a já si nemohl nevšimnout pohledů několika poblíž ležících chlápků. Sledovali každý pohyb jejích rukou, které hladily to krásné hebké tělo. Roztírala mastnou průhlednou látku po svém sexy bříšku, hladkých stehnech, kulatém zadečku i po svých pevných čtyřkách s velkými tmavými bradavkami, které něžně párkrát přejela palci. Nakonec mastnýma rukama ošetřila i svá třísla a vyholené pysky svojí měkké kundičky. Při tom musela trochu roztáhnout nohy, aby měla dobrý přístup. U toho jsem si všiml, jak se chlapi kolem začínají obracet na břicho, aby schovali své erekce. Na nuda pláže chodíme často a tohle naprosto miluju. Moc mě rajcuje vidět svojí ženu, když se takhle smyslně a svůdně předvádí před cizími samci. Taky mám pak co dělat, abych zakryl své silné vzrušení.

Asi hodinu jsme leželi nazí na pláži a nechávali na sobě působit příjemně teplé sluneční paprsky. Četli jsme si knížky, trochu si povídali a prostě odpočívali. Potom jsme se šli koupat do moře, kde jsme se po chvíli plavání začali k sobě tulit svými nahými těly. Byli jsme oba nadržení a tak tulení rychle přešlo v mazlení. Provokovali jsme se a pod vodou se rukama vzrušovali. Nejradši bych si jí tam na mělčině hned vzal, ale bylo mi jasné, že budu muset počkat až na hotel. Ještě jednou jsme si zaplavali, abychom trochu vychladli, a vylezli z vody ven. Všiml jsem si, jak ženě vzrušením ještě trčí její pevné bradavky, a nebyl jsem sám, koho to zaujalo. Už zase na sebe strhávala pozornost a mně hlavou vrtalo, jestli si to vůbec uvědomuje a jestli se jí to líbí a dělá to schválně. Ta myšlenka mě rajcovala a když jsme se u lehátek osušili a ona se opět začala natírat olejem, hned jsem zase musel schovávat svůj stožár. Její představení mělo i napodruhé velký úspěch u okolních mužů. Tentokrát mě požádala, abych jí s mazáním pomohl. Klekl jsem si vedle ní, rozetřel si olej po rukou a pustil se do jejího nádherného těla. Zkoušel jsem, co mi všechno dovolí. Překvapivě si nechala líbit hodně. Pohrál jsem si s jejími citlivými prsy, namasíroval zadeček a stehna a až když jsem po jejich vnitřních stranách zajel do třísel a k nadržené pičce, zastavila mi ruku a navrhla, že si na to půjdeme najít odlehlejší a schované místečko. Okolní osazenstvo to příliš neocenilo. Představení se jim evidentně líbilo a někteří přítomní dokonce tajně honily své naběhlé klády. Sbalili jsme své věci a vydali se pryč z pláže.

Po asi tři sta metrech jsme objevili malou loučku nad pláží, kterou zakrývaly vyšší keře. V okolí nikdo nebyl. Rozprostřeli jsme si deku a pokračovali tam, kde jsme před chvílí přestali. Naše nahá těla se k sobě tiskla a moje mastná ruka něžně mazlila vzrušenou kundičku mé ženy. Druhou rukou jsem jí dráždil citlivé bradavky. Ona čím dál víc roztahovala nohy a já stupňoval intenzitu jejího prstění. Měla zavřené oči, nahlas u toho vzdychala a šeptala mi sprosťárny. Najednou jsem si všiml, že kousek od nás stojí dva mladší chlapi a se zájmem sledují, jak si to moje žena užívá. Projelo mnou neskutečné vzrušení. Cizí chlápci sledují mojí rozparáděnou ženu a při tom jim trčí jejich velké silné klacky. Ona si jich zatím nevšimla a já nedal nic znát. Trochu jsem jí pootočil, aby měli kluci lepší výhled na její roztaženou mokrou kundičku, a dál pokračoval v jejím mazlení. Oba dva začali okamžitě honit a to mě rozparádilo ještě víc. Najednou jsem dostal chuť si svojí ženu před těmi vděčnými diváky ošukat. Otočil jsem jí na bok, zvedl horní nohu co nejvíc nahoru a přitiskl se na ní zezadu. Péro jsem nasměřoval na kundičku, začal pronikat dovnitř a postupně přidal něžné krátké přírazy. Otočila se hlavou ke mě a podívala se mi do očí. Ještě pořád netušila, co se děje. Dívali jsme se na sebe, zatímco jsem jí čím dál intenzivnějí ojížděl. Rukou jsem jí pořád dráždil kundičku a na ní bylo znát, že nemá daleko k orgasmu. Hrozně moc jsem se chtěl podívat, jaký teď na nás mají ti dva nezvaní hosté pohled a co dělají, ale bál jsem se, že si jich pak ona všimne a bude po všem. Nakonec jsem to ale nevydržel a otočil směrem k nim hlavu.

Museli mít parádní výhled na šukanou a mazlenou pičku mojí ženy a taky si ho očividně užívali. V tom se to stalo. Všimla si jich taky. Byl jsem napnutý, co se stane. K mému překvapení i obrovské úlevě žena zaregovala hodně pozitivně. Pozorně sledovala, jak se ty dvě péra mrskají v rukou svých honičů a evidentně se jí ten pohled líbil. Začala hlasitě sténat a předvedla jim, jak si mazlí své vzrušené mastné bradavky. Byl jsem úplně bez sebe. Šoustal jsem si tam vlastní ženu, při tom nás sledovali dva cizí chlapi, jí se to moc líbilo a ještě se jim předváděla. Pak se na mě podívala a já v jejích očích četl obrovské vzrušení a nevyslovený dotaz, jestli kluky nepřizveme k nám. Neváhal jsem ani chvíli a nabídl jim, jestli nechtějí s tím honěním pomoct, že moje žena je na to moc šikovná. Otočila se na záda a pokynula jim, ať jdou blíž. Byli potěšení a hned už klečeli u ní, každý z jedné strany. Ona vzala do svých rukou jejich tvrdé ptáky a se zájmem si s nimi pohrávala, zatímco já jí dál ojížděl tu její nenasytnou kundičku. Naši hosté si nechali její péči líbit a když je začala na střídačku kouřit, tak se jí odvděčili masáží prsou a bradavek. Už jsem to nemohl vydržet, ale ještě jsem se nechtěl udělat, tak jsem vstal a sedl si kousek vedle a jen sledoval, jak si s mojí ženou užívají dva cizí chlápci. Jeden z nich využil příležitosti a přesunul se na moje místo. Chytil jí za stehna a roztáhl její nohy doširoka od sebe, takže se mu naskytl úchvatný pohled na už pěkně projetou a vzrušenou kundičku. Sehl se k ní a pustil se do ní svým jazykem. Žena to ocenila hlasitým sténáním, zatímco se sama věnovala orálnímu uspokojování svého druhého milence. Po chvíli ten první přestal s lízáním a začal si chystat péro na zásun. Byl jsem vzrušený k nesnesení a čekal jsem, co na to ona. Neváhala ani chvíli a rukou už si ho pěkně směřovala mezi své rozpálené pysky. Tohle jsem chtěl vidět zblízka.

Přisunul jsem se zase zpátky a sklonil se těsně nad její klín. Rukou jsem jí mazlil pičku a při tom sledoval, jak do ní pozvolna proniká cizí tvrdé velké péro. Lehl jsem si těsně vedle ní a pokračoval v mazlení. V doteku jejího těla jsem cítil rytmické přírazy jejího nabíječe. S nadšením jsem sledoval, jak si vychutnává svojí roli kurvičky, která si nechává ojíždět zároveň pičku i pusu. V tom na chvíli přestala s kuřbou a otočila se na mě. Dívali jsme se navzájem do očí, zatímco jí šukal cizí chlápek a druhému honila péro. Byla moc vzrušená a v tu chvíli mi přišla ještě víc přitažlivá, než obvykle. Dostal jsem chuť se s ní vášnivě líbat a bylo mi jedno, že v puse ještě před chvílí měla něčího ptáka. Vlastně mě ta myšlenka docela vzrušila. V tom se pánové vystřídali a u nás se ocitl pták, který byl ještě před chvílí v kundičce mojí ženy. Ta mě přestala líbat a vzala si ho do pusy. Sledoval jsem to a přitom jí něžně hladil po krku a na tváři. Za chvíli ho pustila a zase jsme se divoce líbali. Cítil jsem v jejích ústech chuť její kundičky a těsně vedle našich hlav sledoval to velké péro, kterému se teď věnovala aspoň rukou. Druhý chlápek jí při tom divoce mrdal, až se vedle mě celá svíjela v rytmu jeho přírazů. Pička jí mlaskala a kozy se zběsile houpaly. Z toho vzrušení se mi motala hlava. Hrozně moc jsem se s ní chtěl taky milovat. Poznala to a vyhověla mi. Položila mě na záda na deku a osedlala si mě na koníčka. Do té její vyšukané kundičky jsem zajel hned až na doraz. Dosedla a začala se na mě projíždět. Z každé strany k ní přistoupili oba naši noví známí a ona se hned pustila do honění a střídavého kouření jejich ocasů. Chvíli si nás takhle všechny tři užívala, ale dlouho už jsme to nevydrželi. Přišel na ní snad nejsilnější orgasmus, co jsem s ní zažil. Sevřela mi péro jak v lisu a zmítala sebou, přitom hlasitě křičela sprosťárny a sotva popadala dech. V tom jí téměř současně obě péra, která silně tiskla v rukou, postříkaly její nádherné vzrušené kozy. Při tom pohledu na mě přišlo takové vzrušení, jaké jsem nikdy dřív nepoznal. Chytil jsem jí za boky, zasunul do ní ptáka co nejhlouběji to šlo, a vystříkal jí poctivou dávkou. Žena si to moc užívala. Právě udělala tři chlapi zároveň a cítila se jako bohyně a děvka zároveň. Ještě nějakou chvíli odezníval její orgasmus a pak jsme se pomalu všichni vzpamatovali.

Nakonec jsme se všichni běželi opláchnout do moře. Když jsme se vrátili na deku, kluci se s námi spěšně rozloučili a stejně náhle, jako se před tím objevili, zmizeli zase v křoví. Uvědomil jsem si, že ani nevím, jak se jmenovali. Se ženou jsme ještě dlouho leželi na dece a tulili se k sobě, než nás vyhnal večerní chladný vítr.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *