Návrat do mládí

Stála tam opřená zadkem o stůl s rozepnutou košilí, z pod které jí na odhalených prsech trčely vzrušené bradavky. Jeho ruce si s nimi pohrávaly, zatímco jí vášnivě líbal na krku. Držela ho kolem pasu a tlačila jeho tělo proti svému klínu, na kterém musela i přes dvoje kalhoty cítit jeho silnou erekci. Oba zrychleně dýchali a něco si střídavě šeptali. Po chvíli si před ní klekl a pomalu rozepnul knoflíky jejích šortek. Ty se svezly dolů a jeho prsty si hned našly mokré místo na jejích kalhotkách. Hladil jí nadrženou kundičku přes tenký kus látky a jazykem při tom něžně laskal její citlivé bradavky. Hlasitě sténala slastí. Stáhla si kalhotky, až jí sjely na zem, posadila se na stůl a roztáhla stehna od sebe. Chvíli si zblízka prohlížel její nádhernou vzrušenou pičku, než ho chytla oběma rukama za hlavu a přitlačila mu ústa na své horké vlhké pysky. Hned se pustil do něžného lízání. Zaklonila se, položila se zády na stůl a zvedla nohy do vzduchu. Přes okno chatky jsem z verandy pozoroval jak si moje žena dopřává orální rozkoš a nemohl jsem odtrhnout zrak. Ruka mi sama zajela do kalhot a já u toho vzrušujícího výhledu začal pomalu honit.

 

Asi jsem měl začít od začátku, ale nechal jsem se unést tím vzrušením, které u mě ty vzpomínky vždy vyvolají. Se ženou jsme spolu přes deset let. V mládí jsme jezdili společně s partou kamarádů každé léto na prázdniny do kempu, kde jsme strávili týden v chatkách u jezera. Přes den jsme podnikali výlety nebo se koupali a po večerech většinou popíjeli v přilehlé hospodě nebo u táboráku. Byly to bezstarostné roky před tím, než se naše parta rozpadla s tím, jak postupně přicházely děti, hypotéky, kariéry a naše životy se posunuly jinými směry. V celé partě jsme byli jediný pár a ostatní to mezi sebou mívali všelijaké. Právě v létě v kempu často probíhaly různá spojení a rozchody a skoro bych řekl, že v průběhu těch let tam spal snad každý s každým. Jen my dva jsme vždy zůstávali stálí a navzájem si byli věrní. I přes to to nebránilo jednomu kamarádovi v tom, aby mi do mojí holky pravidelně dělal. Věděl jsem, že se jí taky líbí, ale nikdy jsem nepochyboval a vždy jí věřil. Po tom zážitku z letošního léta si ale jistý být nemůžu už ničím.

 

Netrvalo to dlouho a s tlumeným křikem se za jeho intenzivního vylizování její kundičky silně udělala. Svíjela se na stole a on jí nepřestával laskat, což brzy vedlo k druhému vyvrcholení. Silně si prsty tiskla bradavky a hlasitě oddychovala. Celá vláčná se pomalu zvedla a padla mu do náruče. Tiskli se k sobě, hladili se a ona mu postupně začala líbat tělo. Při tom rozepla jeho opasek a zip u kalhot a rukou vjela rovnou za trenky, kde hned zkušeně nahmatala vztyčené velké péro. Něžně mu ho honila a druhou rukou stáhla zbytek oblečení na zem, až tam před ní stál úplně nahý. Vzala mu ptáka oběma rukama a přitáhla si ho k sobě. Pokračovala v ruční práci a přitom si špičkou jeho žaludu přejížděla přes mokré pysky své uspokojené, ale stále nadržené, pičky. Za chvilku se na stole otočila a lehla si na něj na břicho tak, že měla ten jeho klacek přímo před obličejem. Neváhala ani chvíli a pustila se do vášnivého kouření. Já měl na verandě u toho představení co dělat, abych se neudělal. Sledoval jsem dál, jak si moje žena užívá s naším starým známým, a zažíval nejspíš největší vzrušení svého života.

 

Krátce po Novém roce jsme dostali pozvánku na setkání po letech naší party. Místo bylo jasné – kemp, kde jsme toho spolu tolik zažili. Když jsme zjistili, že dorazí skoro všichni, nechtěli jsme vynechat. Zařídili jsme si hlídání a vyrazili na víkend za někdejšími kamarády. První večer jsme seděli v naší kempové hospůdce a postupně přijížděli další a další staří známí. Pití teklo proudem, historky se vršily a všichni jsme cítili, jakoby se zastavil čas. Když dorazil kamarád, který to na tu mojí vždy zkoušel, jakoby se ani u něj nic nezměnilo. Po pár pivech se dostal do nálady a už zase vedl směrem k ní ty své řeči. Vypadalo to, že se jí to líbí a jeho pozornost si užívá. Já to ze zvyku přecházel, i když mi to trochu na nervy lezlo. Všichni jsme vydrželi dlouho vzhůru a spát se šlo až nad ránem. Se ženou jsme měli chatku jen pro sebe, ale na sex už nám nezbyly síly, tak jsme jen padli do postele a usnuli. Druhý den se vstávalo pozdě a těžce. Do oběda jsme jenom odpočívali a koupali se v jezeře a odpoledne potom vyrazili na výlet. Žena měla skvělou náladu a chvílemi bez zábran přímo přede mnou flirtovala s tím dotěrným kamarádem. Nechal jsem to být, byl jsem rád, že je spokojená a nechtěl jsem být za morouse. Večer jsme udělali velký oheň, opékali buřty a opět popíjeli. Poměrně brzo na mě padla únava, tak jsem se rozloučil a šel spát. V chatce jsem padl na postel a okamžitě usnul. Asi po hodině a půl jsem se vzbudil a pohledem z okna zjistil, že oheň stále hoří. Vypravil jsem se tedy ven, že se ještě přidám k ostatním. Sotva jsem ale vyšel ze dveří, uviděl jsem jak moje žena vstupuje do chatky kousek od té naší. Nemusel jsem dlouho přemýšlet, čí chatka to je. Stál jsem tam a nevěděl, co dělat. Po pár minutách jsem se rozhodl, že tam prostě půjdu a děj se vůle boží. Než jsem natáhl ruku ke klice od dveří, uviděl jsem svojí ženu oknem a zůstal stát jak socha. Stála tam opřená zadkem o stůl s rozepnutou košilí.

 

Přesunuli se na postel. Oba byli úplně nazí a jejich těla se na sebe tiskla. Ona si pořád lačně vychutnávala pusou jeho silný nástroj a on jí hladil a líbal nohy, stehna, zadeček a všude, kam dosáhl. Oknem jsem je sledoval, jak se tam spolu mazlí, a už to nemohl dál vydržet. Bez jakéhokoliv plánu jsem vzal za kliku a vstoupil dovnitř. Oba se na mě podívali a bylo vidět, že začínají panikařit. Najednou mi bylo líto, že by to celé mělo skončit. Rozepl jsem pohotově kalhoty, vyndal svoje tvrdé péro a se slovy, že teď nás bude muset zvládnou oba, přistoupil ke svojí ženě. Ta se na mě usmála a s pohledem, ve kterém se mísilo nadšení a vzrušení, mě začala vášnivě kouřit. Rukou nahmatala druhého ptáka, kterého měla k dispozici, a za divokého honění si ho taky přitáhla k hlavě. Chvíli nás střídavě honila a kouřila a já si moc užíval ten pocit, jaká je moje žena sprostá kurvička. Lehla si na záda na postel a pěkně se nám předváděla. Pohrávala si s prsy a kundičkou a provokovala nás sprosťárnami. Lehli jsme si k ní každý z jedné strany a společně jí věnovali smyslnou péči. Líbali, hladili a lízali jsme jí na citlivých místech, až z toho byla šíleně rozparáděná. Roztáhla nohy a pobídla nás, že si jí máme ošukat. Dal jsem přednost hostu a sám se nechal kouřit zatímco jsem zblízka sledoval jak jeho kláda pomalu zajíždí do její roztažené pičky, kterou jsem jí při tom rukou mazlil. Chvíli jí pomalu ojížděl a postupně přidával na rychlosti i síle přírazů. Pak už jí šukal pořádně, kundička jí mlaskala a kozy se jí divoce houpaly v rytmu rychlých přírazů. Z pusy, kterou měla pořád plnou mého ptáka, se ozývalo rytmické tlumené hekání. Pak mě přestala kouřit a navrhla výměnu. Doslova chtěla, abychom se ne ní vystřídali jak na svojí děvce. Přistoupil jsem k ní a otočil jí na kolena. Zezadu jsem jí vnikl do pičky, kterou už měla pěkně vyšukanou. To mě moc vzrušilo a hned jsem jí dopřál intenzivní mrdání. Když už to na mě šlo, vytáhl jsem péro ven a pustil k ní zas kamaráda. Takhle jsme se na ní notnou chvíli střídali a tím to prodlužovali. Několikrát jsme vyměnili polohy a na ženě už pak bylo znát, že začíná mít dost. Oba jsme k ní zase přistoupili, každý z jedné strany, a ona nás začala oba najednou silně honit. Když jsem viděl, jak jí z cizího ptáka začíná stříkat poctivá dávka na její vzrušené melounky, nevydržel jsem to a taky jsem jí ty krásné kozy postříkal. Pak jsme se svalili všichni na postele a chvíli to rozdýchávali. Nakonec jsme se postupně omyli a společně usnuli.

 

Druhý den jsme se sbalili a rozloučili a vrátili se domů do všedního kolotoče našich životů. Něco se ale změnilo a náš milostný život už nikdy nebude jako dřív. Začala nám nová etapa poznávání možností a vlastních tužeb. Těším se, co všechno ještě v životě vyzkoušíme.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Zajímavě napsané 🙂 A vzrušující příběh. Někdy se prostě té touhy roky nezbavíš. Ti dva na sebe fungují jako magnet. A jednou se ten roky střádaný chtíč musí ukojit.

  2. Parádně napsaný příběh. Nějaké pokračování?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *