Příběh s Janou – 2.díl

Netrvá to ani měsíc a Jana mi posílá zvací SMS. Opět Jičín, opět sobota. Domlouvám si  alibi, což se mi daří a přemýšlím  co mne čeká.

V sobotu ráno cestuji a těším se na ni. Při jízdě si vybavuji detaily jejího těla a příjemné chvíle z minula. Dojíždím, parkuji  hned  za jejím automobilem před domem. Vystupuji  z  vozu a hledím do oken.  V jednom z nich je Ona a šťastně na mne mává rukou. Usmívám se, když vstupuji do dveří z nichž mi do náruče vplouvá Jana, oblečená v montérkách, ale jinak perfektně upravená. Líbá mě a tlačí mi prsy do hrudi.  Mačkám ji  k sobě na  přivítanou.  Zve mě dovnitř a nabízí kávu. Popíjíme ji a zapřádáme hovor.  “Proč máš na sobě pracovní oděv? Ptám se.  „Ale chci tě poprosit o pomoc s instalací  kamen do pokoje, co myslíš?“  Ihned jsem slibuji  pomoc a po dopití Janu následuji do kůlny,  odkud vyprošťuji naftová kamna.  Po jejich prohlídce a čištění je dopravujeme do pokoje, kde jsme se minule milovali. Instaluji je a docházím k tomu, že chybí kouřovody, jedu tedy nakoupit a dokončuji montáž. Jana je velmi šťastná a když nalévám naftu, zapaluji a kamna hoří vrhá se mi do náručí a líbá mě. „Díky , díky,už od rozvodu , a to je sedm let, jsem tady netopila. Nechávám kamna hořet a jdu ji pomoci s nějakými dalšími věcmi Když končíme, zjišťujeme že jsme velmi umazaní a unavení.  Posílám ji do koupelny, ona tam mizí a já čekám  až přijde můj čas. Klapne klika , pootvírají se dveře a slyším : „Ty nejdeš?   „Ano, ano, svlékám se“ zalžu. Rychle vše shazuji a vstupuji k ní. Přes mlžný opar ji vidím stojící pod sprchou,  oběma rukama si zakrývajíc poprsí.  „Pojď umyji si tě“ :  praví.  Stavím se k ni a při tom pozoruji jak po ni stéká horká voda a jak ji rudne kůže. Vzájemně se mydlíme a umýváme .  Ani jeden z nás nevynechává ani  jediné malé místečko na těle druhého. Oplachujem se , když Janička náhle povídá :  „ Zahrajeme si tady hru, každý namydlíme tomu druhému něco, co má na něm nejraději nebo co se mu nejvíce líbí, začínáš.“  Zaujalo mě to. Nastavuje  sprchu a čeká. Já beru mýdlo a vztahuji ruku záměrně  k ruce její,  vypadá zklamaně,  ale jen do doby kdy uhýbám a mydlím její krásná prsa, je spokojená, ale pokračuji a mydlím kundičku, zadeček a pak celou pánev. Vypadá velmi šťastně. Nasazuji tomu korunu a se smíchem ji mydlím úplně celou. Štěstím  chce  plakat .  Bere si mýdlo a přímo a hned  mi  mydlí ramena a hruď,  pak si mne otáčí a mydlí mi záda a ze zadu náhle pomydlí penis se šourkem se slovy, že zapomněla. Smějeme se nevázaně. Ona se tiskne kozamai  k mým namydleným zádům a šeptá : „Nechtěl bys mě?“

Otáčím se a ona doplňuje : „ Alespoň na chvilku, než pojedeš domů.“   Odpovídám: „Janinko, na celou noc.  Domů nejedu a těším se na tebe. „  Překvapeně hledí do mých očí, pak mě líbá a šeptá : „Mám tě ráda. „  To nekomentuji, ale beru ji do náruče a nesu do příjemně vytopeného pokoje.  Odkrývám lůžko pokládám ji a uléhám k ni. Tiskne se ke mě, převracím se na mi a hned se zajímám o kundu,  roztahuje stehna a poskytuje mi prostor.  Hluboko do ní zasouvám prsty a kroutím s nimi a masíruji domělý bod G.  Sténá  a vzdychá. Pak obkročím její zadeček a vrážím do ní penis v celé délce. „Nech mi ho tam klouzat, prosím“, žadonila. Vysouvám a zasouvám penis pravidelně a hluboce a ona šeptá : „Cítíš to, cítíš jak to klouže, to je nádherné. Jo , ještě, ještě, ještě, prosím, dělej mi to , je to krásné. „ Náhle zmlká , stahuje  stehna a dlouze vydechuje. Po té uvolňuje sevření stehny.

„Dej mi ho mezi prsa, dokud je mokrej a hlaď mě s ním, prosím. „  Popisuje svoji touhu. Poposedám výše, jen lehce, pod prsa, vkládám mezi ně ptáka, ona ho schovává pod nimi a sleduje při mých pohybech jeho cestování a hlazení. Při tom velmi hluboce dýchá .  Pak nechává kozy sklouznout z penisu  a hladí ho rukama. Lehám si k ni a objímám .  Probírám ji poprsí  a ocumlávám bradavky a střídavě líbám. V této klidné chvilce se dozvídám jak a proč se rozvedla, jaký a jak častý sex má ráda a jaký sex vyžadoval její manžel a  i to jak si na mne myslela již před měsíci a já ji neviděl.  A také o tom, jak by chtěla se mnou zestárnout  a  zde na chalupě dožít.  Moc mi to k jejímu věku 36 let nesedělo.

Nechávám  ji  povídat,  lehám si napříč  lůžkem  a pokládám si hlavu na její klín. Pohybuje pánví jako bych byl v ní a to mě vzrušuje.  Pták míří vzhůru a rudne. Obracím se  k mušličce a  prosliňuji  její pysky. Vracím se mezi nohy a vnikám do ní rychle a zcela. Tvrdě v ní pracuji a ryji  až do počátku ejakulace, kdy ho vytahuji a  zkrápím spermatem její břicho  a nastavenou kundu.  Ulehám vedle, ona zamyšleně roztírá semeno po kůži a pyscích. Odpočinek je sladký.  Celé odpoledne se pokoušíme napravit  několik  věcí na domku, mírné opravy a podobně. Navečer si sedáme na lavičce, ale chladno nás nutí jít do domu.

Sedíme v kuchyni , rozmlouváme a Janinka chystá lehkou večeři. Později  usedáme v pokoji , já otvírám láhev vína a v klidu popíjíme. Ona  si v křesle přitahuje kolena pod bradu, obepíná je rukama a i přes ta velká prsa vytlačovaná do stran mi připadá jako holčička. Dělám si ve svém křesle také pohodlí. Vínečko nám mírně leze do hlav a máme dobrou a uvolněnou náladu.  Protože Janinka v pohodě usíná,  dopíjím víno sám,  beru ji  do náruče a odnáším na lože. Chumlá se do deky a spokojeně spinká. Zamykám a  uléhám , přemýšlím o ní a je mi jí líto, nemá to s dvěma dospělými dcerami lehké . Sexu  asi dosud neužila a o většině mužů má mizerné mínění, ba hůř. Nemůže je vystát, ne tak se mnou, doufám.

Ráno je krásné, bude opět krásný dubnový den.  Ve druhém lůžku je volno, okno je pootevřené, v kuchyňce slyším jemné cinkání.  Procházím mimo kuchyň do koupelny abych se přiblížil nějakému přípustnému vzezření. Po očistě ťukám u dveří a  slyším :  „ Miláčkové mohou dále. Čekáme je. „  Vstupuji,  dostávám políbení a ruku do rozkroku. Vyhýbám se ji a usedám ke stolu. Mírně se pozastavuje nad mou reakcí a vysvětluje :  „ Já vím, že jsem nymfomanka, ale je mi 40 a toho malého jsem měla v ruce jen občas. Nezlob se , prosím, ale stále na něj myslím.“   „Ne, ne , to nic, ještě nejsem po ránu ve formě, nemusíš se omlouvat. „  Zachraňuji situaci.  Uklidňuje se a znovu mě líbá. „Zatím se támhle natáhni, já uvařím čaj.“ Ukazujíc na otománek pod oknem. Ulehám  na záda, zavírám oči, přikrývám si je paží a přemýšlím o ni a jejím chování. Ona zalívá čaj, dává  ho na stůl,  ale nejprve využívá situace ,  pokleká u mne a šeptá : „Nespi.“  Ale o čaji ani zmínka. Sundává mou paži s očí a náruživě mě líbá na ústa, vnucuje mi do nich svůj jazyk a vzrušeně mi hladí hruď.  Objímá ji a sleduji, jak se  potýká s mými slipy. Nakonec je přes mé pokrčené nohy sundává.  Chápe se penisu a rovná mi ho na břicho aby směřoval k pupku. Mezitím z ní svlékám volný župan a kalhotky rudé barvy posunuji ke kolenům,  na nichž klečí na podloženém polštářku.  Stále si hraje s ptákem, hladí ho, rovná, opět hladí a znovu rovná. Po chvíli se přiblíží,  pojme ho do úst a kouří. Tam, zpět, tam, zpět.  Já ji po chvíli zavádím ze zadu prsty do kundy a dráždím pochvu hlubokými nárazy. Oba dva nás to vzrušuje až na kraj, tedy mne.  Jana právě penis honí rukou,  pozorujíc ho z mé hrudi. První výstřik letí Janě  do obličeje a další jsou vybryndány na mé břicho, neboť rychlým honěním zabraňuje  jejich  rozletu. Ještě chvilenku masíruje penis, pak ho odkládá a v stékajícím spermatu tvoří prstem potůčky a spojuje je. Očividně má velkou radost. Obrací se ke mně se slovy :“ Viděls to, to bylo pěkný.“  Z županu loví kapesník a otírá si obličej a oči. Nakonec mi utírá břicho a penis a  jdeme  snídat. Tak jak jsme, nazí a šťastní.

Bohužel dostávám během dopoledne SMS o neblahé události v rodině a spěšně po rozloučení odjíždím s příslibem mé návštěvy v Chrudimském bytě. Uvidíme.

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Vzrušující, těším se na pokračování bude-li

  2. Bude. Zatím je tam Irena. Podobné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *