Příběh s Janou – 4.díl

Po poslední schůzce jsem neměl valné  chuti  se  s Janou vidět. Kamenný plot byl opraven, finanční vyrovnání jsem nechtěl, neberu peníze od žen  co se mnou spí, nebo spaly. Po třetí SMS polevuji a odpovídám se zdůvodněním o  nedostatku času a podobně. Nicméně se domlouváme na další mé návštěvě bytu, kde  Jana bydlí  a kde jsem již byl.

Tentokrát ťukám, rachot zámku, dveře se otevírají a Jana mne vítá s radostí v očích. Naklání se ke mně, líbá na tvář a  šeptá :“ Vím, že jsem tě minule využila, nezlob se prosím, ale musela jsem ho vidět. „   a vtahuje mne do bytu.  No, do koukání to mělo daleko, ale budiž.  Sekera byla zakopána.  Uvádí  mě  do pokoje, usedá  se  mnou a nabízí  cosi. Objednávám si kávu, ona odbíhá a já ve volné chvíli okukuji byt. Stará zástavba, vysoké stropy a secesní nábytek dost vysoké ceny.  Asi dobře situovaná rodina.  Přicupkala v županu,  jenž  ji marně chce zakrýt poprsí , a z pod  kterého  tak svůdně při každém kroku vykukuje noha až po stehno. Musím si přiznat, že mě má na lopatě.  Tohle umí.  Upíjím kávu a napadá mne : „Dnes jsi doma sama?“   „Ano.“   „A co to minule mělo být ?“  pokračuji.  „ Nech to prosím být, omlouvám se „   má na krajíčku, končím výčitky.  Asi je ráda, neboť přisedá a vášnivě mě líbá na ústa. Po chvilce  mi říká, že by si se mnou chtěla lehnout. Nechápu, ale po pohledu do jejích očí je mi jasné, kde je těžiště  její  mysli,  jsem li nablízku. Souhlasím a požádám o sprchu.  Souhlasně přikyvuje  , po svlečení vstupuji do sprchy, zatímco Jana mne z pokoje pozoruje. Bez dveří se ji to líbí, to chápu. Po očistě mířím k ní pouze ve slipech. Hned mne vede do pokoje,  bez nábytku, jen velká dvoulůžková matrace s lůžkovinami a stojací lampa. Zouvá papučky a vyskakuje na matraci. Rozkopává lůžkoviny po pokoji a usedá vztahujíc ruku ke mně. Přisedám k ni, objímám a líbám. Jazyk v ústech si vyměňujeme s chutí. Pokládám ji na matraci a rozvazuji župan. Po rozevření překvapeně zírám na to pěkné tělo.  Obrovské kozy v bílé podprsence přetékají jako vždy, ale na pánvi pod kalhotkami je podvlečen podvazkový pás. Stáčím pohled k jejím očím. Usmívá se a říká .  „  Je to velmi sexy, uvidíš.“

Fakt je, že jsem nikdy v životě nesouložil s ženou s tímto kusem prádla. Těším se. Vytahuji kozy z podprsenky a mazlím se s nimi, rozepínám a odhazuji  tento díl , bořím obličej mezi ty dvě  pyramidy a koušu bradavky. Mírně posykává bolestí, ale drží. Zavlékám prsty za gumičku kalhotek a stahuji je pozvolna a  pozoruji,  jak kunda  pomalu vykukuje mezi dvěma předními podvazky. Pravda, stojí to za to. Kalhotky odhazuji a rozplétám nařasené velké pysky, jsou vláčné a chutné. Mezi malými  pysky chvíli proháním jazyk, po té  ho hluboko vrážím dovnitř do voňavé kundičky.  Janě se to velmi líbí, obzvlášť,  když  zároveň zapojuji prsty a tlačím na stěnu pochvy a hledám bod G. Asi ho nacházím nahoře, asi tři centimetry za vchodem. Stimuluji ho prsty až  partnerka naříká blahem. Při této činnosti mi stále vadí přední podvazky, tak pás rozpínám a posílám kamsi vzduchem.  Jana je velmi vzrušena. Jemně na  ni  ulehám , vrážím do ní penis a tvrdě buším. Naříká vždy,  mačkám li ten bod  co jsem našel .  Střídám prsty s penisem a užíváme si oba. Náhle se obrací na břicho se slovy : „Pojď do mě. „  Roztahuje stehna a já mám na výběr, zadeček nebo kundičku. Vybírám to druhé a opět ho tam vrážím držíc ji za obě půlky. V průběhu  náhle  vyklouzává a při dalším přírazu vniká do zadečku. Rychle napravuji  chybu  a vracím ho zpět.  Janina se tváří  že se nic nestalo. Zajímavé.  V jistou chvíli mi penis tuhne, zasunuji ho do Jany hlouběji a pohybuji s ním pomaloučku, začíná pulzovat, já ho osvobozuji a střílím sperma na zadeček  a  kundu,  pak padám vedle a funím.  Jana přisedá ke mně , stírá  tím semeno do prostěradla, chápe se penisu, vytlačuje z něho zbytky na prst a vtírá si je mezi prsa. Jsem překvapen, ale to je dnes norma.

Odpočíváme a hovoříme o sexu. Od Jany se dozvídám, že není proti  experimentům, ale od doby kdy manžel vyžadoval nechutnosti se bojí  a kontroluje se . Velmi mne chválí za dnešní objev, sama nevěděla, jen cítila že bod G je.   Mezi řečí mi opět masíruje penis . Vymlouvám se na cosi a po oblékání se loučím. Je smutná a při loučení mi přejíždí rukou v rozkroku. Slibuji další schůzku a mizím.

Další schůzka probíhá opět u ní. Je opět sama doma. Vcházím, ona mne vítá polibkem a mírným sevřením penisu. Již si pomalu zvykám, je to vzrušující.  Při  pohoštění opět poklekává u mých nohou a masíruje můj rozkrok. Dnes má na sobě lehký pulovr, vyšponovaný na prsou, pod ním bílé tričko s velkým výstřihem,  a domácí kalhoty hezkého střihu. Sluší ji to.  Krásně vyložená prsa ve výstřihu nutí mé oči ke kontaktu.  Stálým masírováním se penis staví a napřimuje. Na to čekala. „Jdeme tam“ praví.  Vstává  a šupajdí  napřed. Dopíjím kávu a následuji  ji  do pokoje. Svlékám se , přilehám k ni, také svlečené. Tiskneme se k sobě na bocích. Provlékám svou nohu mezi jejími stehny a tisknu své stehno ke kundičce. Ona tlačí na stehno a  své prsy na mou hruď a rukou si tiskne ptáka na břicho. Náhle na mě zatlačí a překulí mne na záda. Shýbá se  a ústy loví penis, což se ji daří. Ocumlává, ochutnává a kouše ho. Stahuji ji k sobě, pokládám na sebe a zavádím jazyk mezi pysky a dovnitř. Roztahuji ji  stehna k hlubokému lízání, chvilkami lízám i zadeček, při čemž se ona vždy přitiskne blíže. Zasunuji do něho prst, jde to poměrně lehko . Ponechávám ho tam, stejně jako ona penis v ústech.   Několik minut a jsem připraven, stejně i ona. Vyvlékám se z pod ní, nechávám ji na bříšku a poklekám za ní.  Leží pode mnou ,  na každé straně těla po jednom prsu se stehny roztaženými a oddaným zadečkem.  Přibližuji se a zasunuji penis do kundičky. Několika pomalými tahy ho navlhčuji  pak náhle,  s ním v ruce, pronikám do zadečku. Tiše sténá, ale zadeček nastavuje znovu. Tlačím ptáka dovnitř a cítím jak  Jana stahuje zadeček a mírně s ním pohybuje. Šeptám ji do ouška : „ Nebolí to?“   Kroutí hlavou ,  zhluboka dýchá a odpovídá : „Můžeš víc.“  Přitlačuji až do místa kdy cuká celým tělem a  naříká. V několika vteřinách prožívá nádherný orgasmus. Jak později uvádí „ vyjímečně krásná chvilka“.  Nechávám ji odpočinout s povadlým ptákem uvnitř . Později  ho nechávám jejími ústy povzbudit k akci.

Janina po vykoupání přichází zpět na matraci, ulehá při mně a mazlí se s mým nástrojem. Jak to pozoruji, má k němu vztah, to je jasné, a tak ho vystavuji jejím experimentům. Natahuje ho, ohýbá jak to jde,  kroutí s ním,zkouší pružnost a měří ho prsty. Při tom má hlavu položenou na mém břiše a vše pozoruje. Hraje si.  Hrčku používá k olizování, ohrnování a kousání. Náhle si ho zasouvá hluboko do úst a v  klidu ho tak drží několik vteřin. Pak ho vyndá, vydýchá se a opět  opakuje, to několikrát. Nereaguji na její činnost, neboť mám vlastní aktivitu. Probírám se jejími velkými prsy, volně položenými  pod skloněnou  partnerkou nebo hladím zadeček a kundičku,  nabízené v prostoru.  Jana začíná pracovat a prohání penis ústy. Docházím na konec. V první křeči přestávám přirážet a čekám, zatímco Jana si zasouvá penis hlouběji a také vyčkává. Pak celou nálož pošlu do úst, jeden výstřel po druhém. Partnerka v klidu čeká a polyká. Užívá si cukání penisu v ústech a dává pozor aby ji koutky neunikla ani kapka. Pak ho vyndá, polkne, odsaje kapičku ze žaludu a s úsměvem vítězoslavně oznamuje: „ Umím to a vůbec mi nevadí polykat, a máš to. ty debile.“   Tuhnu, obracím se k ni s tázavým pohledem.  Radostně civí, náhle zvážní a volá :“ Ježíši, promiň, to není na tebe, nezlob se , prosím. Ten debil mě nechal a šel za tou mrchou, která s ním dělala ty prasárničky a mě nic neodpustil. Co jsem si já vyslechla, že jsem k ničemu. K tobě bych si to nedovolila a mám tě ráda. Líbajíc mě opět mě  potahuje  za penis.  Kulím se na matraci , má nymfomanka  mne dusí prsy a honí mi péro jak by nic před tím nebylo.  Zavádím ji tedy palec do kundy a prst do zadečku a rychlými pohyby ji přivádím ke krátkému  orgasmu. Sklízím za to vděčné líbání a dovolení se ustrojit.  Po rozloučení mizím do zaměstnání.

 

Ještě asi v deseti případech se scházíme v bytě i na chalupě. Vždy je počátek i konec jako podle předpisu.  Jen Janino sexuální chování se mnění, od našeho počátku dělá obrovský krok. Neukojená nymfomanka se mnění na nymfomanku nenasytnou a bezohlednou. Jediným odmítnutím vypadávám z rol e a na mé místo nastupuje nový muž, mladší, silnější a dle mě i dražší. Rozchod byl rychlý a  nepříjemný.  Ale stejně mám tu nymfomanku rád a velmi rád vzpomínám. A ta velká, pevná prsa mi schází.

 

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *