Příliš dlouhá noc 5.díl

Mladej, užij si to, já se pak vrátím na finále, jdu se vedle natáhnout a nešetři jí, víš, že neposlouchá. Nezaslouží si žádný slitování … Nevnímala ani co říká, jen zhluboka dýchala a snažila se myšlenkama dostat daleko odtud, z téhle místnosti, z tohohle domu a zapomenout na tuto noc … ve skrytu duše věřila, že se jí to povede … taková naivní myšlenka … naděje se rozplynula.

Píchání mě nebere, beztak jsi už roztažená jak poslední děvka … řekl ten mladej a pak dodal … rajcuje mě něco jinýho … mučení kundy … proto, jdu až na konec, protože po mě už si nikdo nezašuká. Popadl gel a začal si natírat ruku … otočil mojí holku na kolena a ta teď měla do vzduchu našpulenej zadek … neviděla, co se děje, ale při pohledu na mě znejistěla. Měl jsem vytřeštěný oči a polotevřenou pusu … Ne nedělej to prosím, ublížíš jí … opravdu, moc tě prosím, tohle nééé … jen se pousmál a strhl lepenku z jejího zadku a vytáhl jí vibrator ze zadku … sotva bzučel, baterky byly kaput. Tak jdeme na to krásko, a ty se mladej dobře koukej, protože ti ukážu, co ty evidentně neumíš. Hezky mě koukej rozrajcovat, protože jinak uvidíš … postříkám tý tvý čubce kundu bez toho, abych si ho honil nebo jí píchal … stejně bych jí ani necítil, má ji už jak vrata a až s ní skončím, bude v ní moct parkovat autobus …. Zase se usmál a začal jí rvát zápěstí do zadku … Kdyby nebyla svázaná utekla by … jenže teď to nešlo. Mladej si jí jednou rukou přidržel a druhou si dělal místo v její zadní dírce … tak se uvolni ty čubko nebo mě nasereš, no tak bude to? V hlavě si přemítala, co jí zrovna řekl … je to jako celý večer z bláta do louže … povolí a on do ní narve ruku bůhví jak hluboko, nepovolí a něco jí udělá, pořád měla ještě strašně bolavé bradavky od toho hulvátského piercingu … tak bude to? Jóóó …. Vždyť se snažím ty debile … ale málo, dělej … měla už v zadku čtyři prsty, ale kloub od palce se nemohl vejít. Přidal gel a zatlačil … zařvala jako když jí propichovali bradavky … bože, ty jsi hovado, co ty jsi za kreténa, že tě tohle vzrušuje … koukal jsem na to a nevěřil, že mu to dovolila. Nebyl jsem schopný vžít se do její role, do toho, jak moc se bála … co by jí udělali … no tááááákáááááá bože můj, ty vole, to tak staršně bolííííí … a je tam … byl v ní po zápěstí … brečela jako malé dítě, už se ani nezmohla na nadávky. Přiznám se, že mě ten pohled na zlomenou přítelkyni naprosto neskutečně bral. Zase mi stálo péro a bolest koulí byla už skoro pryč … sice mě pálila pořád špička, ale vzrušení vyhrávalo. Nikdy mě nedovolila jí do zadečku strčit ani prst natož péro a ten cizí sráč v ní měl ruku … to není možný … tuhle scénu jsem si opravdu užíval a mladej taky … jediný, kdo ne, byla ona … tohle opravdu nevypadalo na její orgasmus, spíš na hospitalizaci … začal jí projíždět rukou a víc a víc jí roztahoval anál. Brečela s hlavou v polštářích a chtěla, aby už byl kurva konec, ale ještě měla zažít finále. Co si ponese do konce života.

Začal jí hladit pošťáka, ale vrtěla se a uhýbala, anál byl pro ní moc … neužívala si to, vysloveně trpěla a cítila se straně ponížená, ještě víc, než když si jí brali, jako nějakou věc … anál s tebou stojí za hovno … s tebou nic nebude … naštvaně začal z její prdelky tahat ruku … znovu začala křičet a svíjet se … když z ní konečně vytáhl zápěstí … bolestivě se jí začala prdelka stahovat … kousala prostěradlo a doufala, že je všemu konec. Neuplynulo ani pět sekund a scéna se opakovala, tentokrát jí ale začal rvát ruku do kundičky … šlo to o poznání lépe a bylo vidět, že i kdyby nechtěla svojí hulvátskou technikou by se do ní dřív nebo později stejně dostal. Zase křičela, nadávala a řvala, ale věděla, že marně. Bože, ty prase … nestačí ti, že jsi mi natrhl zadek a ojeli jste mě jak děvku, teď mě ještě budeš mučit takhle? Bože můůůůj, ty svině, co to děláš … co mi tam děláš, ty chlíváku … neser mě a drž, tohle se mi začíná líbit. Čím dřív budu, tím dřív to skončí čubko … zatnula zuby a snažila se myslet na něco hezkého. Moc jí to nešlo, ale rozhodně to bylo lepší než ruka v zadku, kunda se přizpůsobovala, jak jen kundička hubené 50 kg holky může … nestačilo to … aspoň to tak strašně nebolí, ale i tak je to děsný … naprosto děsný … cítila je úplně plná … bylo to ještě horší než šukat s tím tlustým prasetem … to aspoň byla rozdělaná, ale teď … byla vyřízená, chuť žádná a ta bolest … zatnul ruku v pěst a začal jí projíždět kam to šlo … zlatíčko začalo kousat prostěradlo a křičet do něj jako do amplionu … nehty škrábala peřiny a snažila se to přežít … pak přestal a najednou na mě vyvalila oči, zařvala jako raněné zvíře a znovu … co to děláš, to je strašný, hned přestaň prosím … to … ty vole, co to … no do prdele … nééé. Copak nelíbí se ti, že tě mačkám čípek? Bože nééé to je strašný … bolí to … néééé. Ale, ale, taky tě do něj můžu štípnout nehty … ne to opravdu nééé, prosím … cokoliv, jen to nééé … cokoli? Jo cokoli, jen mě neštípej, strašně to bolíííííí, nech už toho … tak se uvolni a tentokrát pořádně a mysli na to, že tě můžu kdykoli potestat … v tu chvíli jí začal znovu rvát ruku do zadku, ale druhou nechal v její kundě … na to se už nedalo dívat … ona ho vlastně prosila, ať si s ní dělá, co chce … z péra mi tekla milostná šťáva a začalo v něm pulzovat …

Ve chvíli když zuby prokousla prostěradlo, jí zajela druhá ruka do zadku … měl v ní obě ruce, ona řvala naprosto strašně bolestí, rozhodně ne slastí a mě škubalo v péru … byl to pohled pro bohy. Ruku v zadku nechal být a kundu jí protahoval svým zápěstím … byla roztažená a vyplněná, jako nikdy dřív … chvíli na to obě ruce z mojí přítelkyně vytáhl a bez jediného dotyku začal mohutně stříkat na její záda … co mu chybělo ve velikosti ptáka nahrazoval dávkou a délkou výstřiku … lítalo to z něj, přes její záda až do jejích vlasů a pár dávek přelétlo i postel. Nevěřil jsem svým očím. Když z něj vytekly poslední zbytky semene začal se oblékat. Zakřičel, hotovo, můžeme jet. Moje malé zlatíčko klečelo na posteli, nemohla se ani pohnout a tiše plakala do polštáře … vstřebával jsem ten zážitek, její bolest, ponížení a z penisu mi tekl slabý pramínek semene … nakonec jsem to zvládl, udělal jsem se bez dotyku, ale pozdě … promiň mi to lásko.

Chlapi, potřebuju tady ještě pomoct uklidit. Nedlouho poté stáli ve dveřích zbylí dva. Jeden chytil moji mladou za boky a vysloveně na ní nalehl druhý si něco vzal na nočním stolku a ten třetí mojí holce něco narval do pusy, že ji ani nebyla schopná dovřít … zaškubala s sebou, zařvala přes roubík tak moc, že jsem měl pocit, že jí i tak muselo být slyšet až na okraji města … znovu s sebou zmítala a pak to ustalo … vypadalo to, že omdlévá … Tak manžílku, tady jsme hotoví … Tu tvou čubičku jsme si pěkně okroužkovali nahoře i dole … za každého kroužek na památku … teď mi to došlo, oni jí propíchli regulérně pošťáka … bože můj, to si nedovedu představit, co to muselo být … zlatíčko … vy sračky, já si vás najdu a zhebnete … Jo to říká každej, ale skutek utek panáčku … ušklíbl se, ale za ty výhrůžky to tvoje mladá ještě slízne … takovej rozlučkovej bonus … mladej, pořádně jí přepudruj a už fakt jdeme, svítá. Vzal pytlíček s bílým práškem, který předtím použil dlouhám při sexu a celý zbytek obsahu jí do toho roztaženýho zadku vysypal a vetřel. Asi netušil, co to přesně udělá a přepálil to … přítelkyně se začala během chvilky chvět, pak i klepat. Oči obracela v sloup a nakonec i slintala. Oni jí fakt zabijou, ty hovada blbý … Nechal ji v tomto stavu jen chvíli, protože pak popadl plastovou flaštičku s chilli omáčkou, odšrouboval víčko a narval jí jí skoro celou do kundičky a zmáčkl. Prohnula se, zakřičela bolestí a omdlela … Nakonec jí rozvázal a nechali ji tam ležet bezvládnou, naprosto zničenou, zneužitou a na pokraji jejích fyzických i psychických sil. Pořád svázaný v poutech jsem se díval, na její zubožené tělo a přemýšlel, co bude dál. Pro tuto noc byl již konec našeho utrpení … svítalo a v přízemí jsem slyšel odjíždět naše auto z garáže … konečně byli pryč.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Idiotina

  2. Chcelo by to 6. časť o tom ako si ich našiel a po jednom robil muka aj s tvojou prístelkou a všetko im vraciate. To by bolo úžasné zakončenie.

  3. Peter, zadej si Erotická povídka: Krutý trest. Autor Bobr.

  4. Doufam ze tva prvotina nezustane bez pokracovani a jeste neco napises…

  5. Nechutný. Nechápu koho baví sepisovat takhle dlouhý fantazie o znásilňování, autor asi bude mít nějakej problém. Podle mě tenhle shit na tenhle server nepatří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *