Správcem penzionu – Kapitola IV.

Nastal listopad a penzion se ponořil do ticha. První hosté měli dorazit až po vánocích a tak jsem vrhl do malování a drobných oprav, na které jsem přes rok neměl čas, nebo prostor. Terezka chodila dále do práce, takže jsem většinu času trávil sám.

Tedy ponořený do ticha úplně vždy nebyl. Od našeho posledního dobrodružství uplynul měsíc a já si na nedostatek sexu rozhodně nemohl stěžovat. Má milá ženuška byla tak nabitá posledním dobrodružstvím, že jsem jí skoro nepoznával. Ne že by to ráda nedělala i předtím, jenže nikdy s takovou chutí a vášní. Jak jen se naskytla příležitost, už mi rozepínala poklopec a její věčně vlhké kalhotky klouzali po lýtkách k zemi. To pak se rozléhalo naše sténání a vrzání jednou z kuchyně, jindy zas ze skladu, nebo ze salonku.

Přes den jsem pak od ní dostával dráždivé zprávy a fotky partií, které se veřejně neukazují. Občas rozjela fantazii, co kdyby si to třeba rozdala s tím a tím kolegou, že by jí zajímalo, jaký kvér nosí v trenkách, ale vždy zůstala jen u představ. Ne, že bych jí nějaký ten románek nepovolil, ale nechtěla rozbít nějakou hloupou hrou prostředí kolem nás. Něco jiného byl člověk z druhé strany republiky a něco jiného kolega z práce, kterého vídá a bude muset pak vídat každý den.

Ze začátku jsem jí odpovídal, ale po pár dnech jsem se zařekl, že se mobilu nedotknu dokud něco na penzionu neudělám, protože to vždy skončilo přetlakem ve spáncích a koulích a leštěním mé ebonitové tyče. To nebylo na chvilku a práce stála. Večer pak byla brzy tma a jak se ukázala Terezka, už jsem neměl šanci udělat vůbec nic, protože jsme do toho často po zbytek večera bušili jako králíci.

Bylo odpoledne na začátku prosince, má žena se chystala na vánoční večírek a já jí sledoval z křesla. Byla tak nádherná a když si oblékla šaty, vstal jsem a začal jí líbat po šíji. Polibky mi začala vracet a za chvíli už seděla nahá na umyvadle čelem ke mě a já jí svým nateklým bucharem zajížděl do vlhkého klína. Užívali jsme si každý náš pohyb, nikam nepospíchali a když Terezka cítila, že jí brzy vybílím jeskyňku teplým nektarem, odstrčila mě a řekla, že dovnitř ne, že nechce, aby jí mušlička bryndala na večírku do kalhotek, že by si toho někdo při malé délce jejich šatů mohl všimnout.

Klekla si přede mě a vzala si mě do pusy. Po chvíli zpomalila a s laškovným úsměvem se mě zeptala, jesli už jsem někdy ochutnal své semeno. Když jsem řekl, že ne, usmála se, řekla mi, ať zavřu oči a začla mi ho zběsile kouřit. Stačila chvilka a už jsem jí do pusinky ládoval jednu dávku za druhou. Po posledním výstřiku jsem ještě cítil doteky ženiných rtů na špičce penisu, ale pak do mě prudce strčila a já spadl na záda na postel. Oči jsem měl stále zavřené, ale cítil jsem, jak si na mě Terezka sedla a ucítil, jak mi pohybem v bocích přejíždí broskvičkou po povadlém údu.

Stačila to udělat jen párkrát, než se mi postavil, vklouzl opět do ní a Terezka začala zvolna přirážet. Nahnula se nade mně a přitiskla své rty k mým. Jazykem je roztáhla a já ucítil, jak kolem něj do mé pusy proudí i to, co jsem měl ještě před chvíli ve svých kulkách. Přijal jsem to a začal jí líbat ještě vášnivěji. Její řádící jazyk, naše pusy plné teplého semene, ulepené rty a mlaskání kundičky vášnivé Terezky, to bylo na mě moc. Neovladatelně jsem jí začal plnit komůrku a ona ani přes to nepolevovala.

Gravitace nakonec určila, že celý obsah Terezčiných úst skončil v mém žaludku a přiznám se, že to nebylo tak špatné, jak jsem si dříve myslel. Dívala se na mě, usmívala se a v očích jí hráli jiskřičky.

„Ty jsi ale rošťák miláčku,“ řekla se smíchem, „doufám, že ti to chutnalo, protože tu mám ještě jednu porci. Říkala jsem přece, že ze mě nesmí nic vytékat!“

Když jsem přiznal, že mi to nebylo nepříjemné, ozvalo se tiché mlasknutí, jak ze mě sklouzla a najednou se nadmou hlavou zaleskla její vlhká svatyňka. Začal jsem jí dráždit špičkou jazyka, když se z jejích útrob vyvalila první vlna slané kapaliny. Zabořil jsem do ní jazyk a hltal všechno, co mi dolu zatlačila, vlnu za vlnou. Popadl mě strašný běs, řádil jsem v ní jako smyslů zbavený a lačnil po každé kapičce. Terezce se to ale také líbilo, protože se po pár minutách prohla dopředu jako luk, rozklepala se a přitom mi drtila hlavu mezi stehny. Cítil jsem jak jí projíždí záchvěvy slasti a pořád jí jazykem bloudil, až kam mě její sevření pustilo. Po chvíli se převalila a padla na postel vedle mě.

Chvíli jsme tak leželi, já jí lehce přejížděl prsty po rozkroku.

„Miláčku, myslím, že už jsi vylízaná do sucha, už na večírku nebudeš dělat ostudu,“ řekl jsem se smíchem a slyšel, jak se Terezka rozesmála. Pak jsem to schytal polštářem do obličeje.

Na večírek jela Terezka sama. Nevadilo mi to, ještě jsem měl v plánu vymalovat alespoň dva pokoje, než začnou najíždět hosti a trochu mě tlačil čas. Sice měla povoleno si užít večer naplno, ale rovnou mi řekla, že ať nechám svou fantazii v klidu, že jí to dnešní vzrušení úplně stačilo. Dohodli jsme se, že auto nechá u školky a vezme si zpátky taxíka. Ráno pak pojedu na nákup, tak jí do práce hodím. Byla tak nádherná, když se se mnou loučila. V krátkých červených šatech, které mě doháněly k šílenství. Asi protože jsem rozen v býku.

Nářadí jsem složil, bylo kolem desáté. Sedl jsem si do křesla a pustil si televizi. Nedávali nic, co by mě zaujalo, jen jsem chtěl počkat, až se žena vrátí domů. Netrvalo ale dlouho a usnul jsem.

Vzbudilo mě zadrnčení telefonu. Terezka psala, že už je na cestě a že mi veze překvapení. Ani ne za minutu jsem uviděl k domu přijíždět auto. Taxík to nebyl.

Z auta vystoupila má žena a muž kolem čtyřicítky, hladce oholený, krátké vlasy, v obleku. Oba se něčemu smáli a bylo vidět, že se Terezce trochu motají nohy. Držela se o dveře, dokud k ní muž nepřistoupil a nepodepřel jí. Pak se vydali k domu. V místnosti bylo přítmí, svítila jen televize, takže jsem se nepozorovaně přesunul k baru a schoval se za něj.

Pár se vpotácel dovnitř a hned jak se dveře zabouchly, vrhli se na sebe. Začali se vášnivě líbat a navzájem se svlékat. Slyšel jsem mou milovanou ženu jak říká „Dělej, jestli mě hned nezačneš šukat, tak se asi zblázním.“

Chlap to vzal doslova, byl docela korba, tak zvedl manželku v kalhotkách k pasu, jen je odtáhl stranou a s kalhotami a trenkami ještě u kotníků jí nekompromisně nabodl. Terezka vykřikla a překvapeně se ho držela jak klíště. Viděl jsem jeho silné ruce, jak jí drží za nahý zadek a pohazují si jí v náručí. Při každém dorazu Terezka vykřikla a její tony šli po stupnici stále výše. Svalovec se po pár minutách rozhodl změnit hřiště, udělal pár kroků k pohovce a za chvíli už byla má žena na lopatkách.

Dřepěl jsem za pultem a díval se přes okraj pultu. Dva metry přede mnou právě šukal mou lásku další chlap. Viděl jsem jeho záda, jeho zadek jak zběsile přiráží, slyšel jsem pleskání velkého pytle o půlky mé Terezky, ze které jsem viděl jen chodidla na jeho ramenou. Za to jsem jí slyšel. Šílel jsem z toho, jak hlasité a vysoké zvuky vydávala její ústa, ale hlavně ten její druhý otvor. Bušil do ní tvrdě, až jsem se bál, že se propadne do úložného prostoru v pohovce.

Po pár minutách Terezka udýchaně něco pronesla, muž šel na záda a ona si stáhla kalhotky a rovnou se na něj obkročmo posadila. Vztyčený macek jediným mlasknutím zmizel v jejím horkém klíně,. Chvíli jen tak držela a užívala si ho v sobě.

Seděla přímo proti mně a i si mě všimla. Tiše jsem vstal, protože chlap mě teď nemohl vidět. Dívala se mi přímo do očí a já byl úplně mimo sebe. Řádila na tom cizím péru jak zběsilá. Byla leskle zpocená, její ňadra poskakovali do rytmu jejího sténání a přitom se na mě usmívala. Chytla jeho ruce a dala si je na prsa, tak jak to má ráda i ode mě, zavřela oči a přidala na už tak zběsilém tempu. Vydržela asi dvě minuty, když to přišlo. Najednou vykřikla a vytřeštila na mě oči. Orgasmus s ní cloumal, ale ona pořád silou držela oči a ústa otevřené a chtěla být při tom každou vteřinou se mnou. Pak se nahnula k němu a začala ho něžně líbat.

Schoval jsem se za pult a snažil se utišit bušící srdce. Má milovaná, nahá a úplně zpocená ženuška teď líbala rty člověka, který měl stále až po koule zaraženého ptáka v její šťavnaté a stažené prcince, objímal ji a tiskl její rudé orosené kozičky na svou chlupatou hruď. Když to tak vezmu, paradoxně jí tak po svatbě se mnou šoustalo víc různých mužů, než před ní. Byla to zvláštní představa a mé srdce to neztišilo.

Slyšel jsem zavrzání pohovky a pak další dvojité oddychování, ale už v mnohem pomalejším rytmu. Za chvíli to na chlapa přišlo a i když jsem to neviděl, jeho výkřiky mluvili za vše. Pak jsem slyšel ženu, jak říká, že musí odjet, že se manžel za chvilku vrátí. Pár dalších zvuků mi napovědělo, že se obléká, pak jsem slyšel loučení a za chvíli už auto zmizelo v zatáčce.

Zvedl jsem se a vylezl z úkrytu. Měl jsem trochu smíšené pocity, protože jsem to dnešní představení nečekal, nejspíš ho ale nečekala ani Terezka. Určitě byl na vině i alkohol, ale zajímalo mě, proč má žena změnila názor, kam se podělo to heslo – co je v domě není pro mě.

Jenže všechny mé rozpaky zaplašil hned první pohled. Manželka seděla nahá na pohovce plné mokrých fleků a usmívala se. Vlhká, nohy roztažené ležérně od sebe, mezi nima červeně svítila pořádně vyšukaná mušle s rozevřenými vrátky. Co mě ale vzrušilo více bylo to od pasu výše. Byly to provazy semene na jejich stále rudých prsech, vedoucí od břicha kolem tvrdých bradavek, po krku přes ulepenou bradu až k lesklé pusince. Jeden chlístanec měla ještě přes čelo a vlasy do ztracena. Byla unavená, sice už nejspíš střízlivá, ale hlavně velice spokojená a důkladně uspokojená.

Stál jsem nad ní asi dvě minuty, jen jsem si užíval ten pohled. Pak jsem si všiml kalhotek na zemi. Zvedl jsem je a ucítil na nich vlhkost jiné dávky, jiné než té u které jsem by přítomný. Terezka pochopila, na co myslím a udělal srandovní omluvný obličej. Byl to prý bratr její kolegyně, který za ní přijel na návštěvu a vzala ho na večírek. Celý večer jí doléval pití, flirtoval s ní a pak jí nabídl, že jí sveze domů, aby nemusela utrácet za taxíka. Prý ta cesta autem domu byla ale příliš dlouhá, takže kousek za městem zastavili na jednom odpočívadle a zkoušeli auto, jak má pohodlné sedačky a jak jsou na tom tlumiče. Takže chlap bodoval za večer hned dvakrát, jednou jí protáhl a vycákal na veřejném parkovišti a podruhé jí to udělal v jejím obýváku přímo před manželem.

Sedl jsem si vedle ní a díval se na ní. Z brady jí stálé vysely dva slepence tuhé hmoty jak liány, ani se je nesnažila setřít. Podívala se na mě a řekla na rovinu – jestli to chceš miláčku, tak si mě vezmi, ale prosím tě, něžně. Nemusela to říkat dvakrát.

Klečel jsem před ní a lehce přirážel. I když jsem byl hodně vzrušený, nechtěl jsem, aby to jen tak skončilo. Prohlížel jsem si svou zprzněnou a cizím semenem zcákanou nevěrnici, která mi ale láskyplně a oddaně hleděla do očí. Věděla, co bych chtěl a že se bojím udělat ten první krok dalšího stádia našeho vztahu. Tak mě tedy přitáhla a políbila první.

Líbal jsem jí co nejněžněji to šlo, pak se přesunu k její bradě a slízával sperma, které na ní zanechal její dnešní milenec. Přešel jsem pomalu přes opatlaný krk k prsům a věnoval pozornost i bradavkám. Jenže stačilo Terezčino jemné zasténání a hned, vzrušený vším, co předcházelo, jsem povolil hráze a naládoval do ní svou dávku. Terezka mě hladila ve vlasech a já ještě nechtěl přestat. Vytáhl jsem z ní své povadlé jho a pokračoval v očistě jejího neřestného těla. Svou pouť jazykem jsem pak završil v její lasturce, kde jsem nejen uklidil svůj nepořádek, ale i jí ještě jednou na dobrou noc oblažil.

Pak jsem jí vzal do náruče a odnesl jí nahou do postele. Přemýšlel jsem, že je možná dobře, že jsem toho chlapa ani neznal. Byl to nakonec jen nástroj našich hrátek a tím, že se objevil a zmizel, to nebylo tolik osobní. Položil jsem jí nahou na postel a prohlížel si jí. Byla tak nádherná, tak roztomilá, tak bezprostřední. Byla tak krásná, že by nebylo fér nechat si jí jen pro sebe. Myslím, že těch šest chlapů, co jí v nedávné době ošukali, by mi dalo za pravdu a pravda, ani já jsem proti tomu nic neměl. A hlavně jsem věděl, že určitě nebyli poslední.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *