Přírodní masáž

Hele nově otevřeno: Přírodní masáže. Copak by to mohlo být. Hned se mi honily v hlavě krásný holky s přírodníma kozama nahoře bez. No což zkusím tam jednou jít a uvidím co to znamená. Vcházím a ihned se mě ujímá starší recepční. To asi nebude opravdu místo jaké jsem měl ve své hlavě.

“Jste zde poprvé.” Ptá se s úsměvem.

“Ano rád bych zkusil masáž.” Odpovídám a nejradši bych zdrhnul.

“Dobře jděte do dvojky je volná a za chvilku se vám bude někdo věnovat. Tady máte ručníky. Je tam šatna, kde se svléknete a použijete jen ručník na zahalení. Platí se až po. Přeji příjemný zážitek.” Podává mi ručník a já jen doufám, že nepřijde ona dělat mou masáž.

 

Ležím nahý zatím na zádech jen ručník jsem si hodil přes rozkrok. Všude se rozléhá zvuk jak na louce. Ptáčkové, vítr, voda. To asi bylo ono přírodní. Doufám, že bude masáž rychlá a já vypadnu. Konečně slyším dveře.

“Dobrý den.” Zazní krásný jemný hlásek.

“Jsem Petra a budu vám dnes provádět masáž.” Otáčím hlavu a jsem v šoku. Krásná asi dvacítka bych řekl. Celá v bílém. Krásné tričko pod ním rýsující se prsíčka a minu sukně, která dávala vyniknout její dlouhé nožky.

“Copak vás trápí?” Ptá se a chystá něco na stole. Jo kdybych ti holčičko řekl co mě zrovna v tuhle chvíli trápí, tak asi utečeš a zavoláš policii. V rozkroku mi zaškubalo jak jsem sledoval její pěkné vyšpulené pozadí.

“Jste v pořádku?” Ptá se a otáčí se. Sakra co jí mám říci?

“Nohy…” Koktám ani nevím proč.

“Výborně, tak prosím takto zůstaňte a jen dejte nožky trošku od sebe, abych se k nim lépe dostala.” Tak tuhle větu bych ti, taky s chutí řekl. Její malé ručky začínají pěkně u prstů na nohou. Rozlévá mi po noze olej a i přes její drobné ruce měla neuvěřitelnou sílu. Krásně mi mnula prsty a já si užíval výhled na její kozičky, které byly vidět vždy když byla hodně v předklonu. . Mohli to být tak dvojky, ale krásné a pevné. Krev se mi lila do tepajícího údu a já jen doufal, že to nebude ostuda.

 

Letmo ji vidím jak několikrát kouká pod můj ručník a začíná se červenat.

“Omluvám se vám pane. Víte já dnes zaspala a nějak jsem zapomněla na podprsenku.” Než to dořekne je rudá jak rak a mě došlo, že poznala kam celou dobu koukám.

“To je v poho. Omluvit bych se měl já.” Usmívám se na ní a už se nebráním tomu, aby mi péro stouplo.

“Naopak jste krásná a mladá holka, tak proč nevystavit své božské tělo.” No což zkusím jí sbalit. Je snad ještě červenější než před chvílí. Od chodidel se začala Petra přesouvat ke stehnům a od těch zajížděla až k lýtkům. Vždy když byly její ruce blízko rozkroku, tak mi péro instinktivně zacukalo jako by na pozdrav.

“Musím se vám Petro přiznat, že jsem původně chtěl utéct než jsem vás zahlédl.”

“Proč by jste měl utíkat?”

“No možná to bude znít hloupě, ale přeci jen je mi 35 a jsem sám chlap. Takže přírodní pro mě hned znamenalo naději na přírodní prsíčka s masérkou nahoře bez. No pak jsem vešel a viděl jsem vaši recepční což mě celkem mou fantazii přerušilo.  A nakonec jste vešla do místnosti vy jak anděl. Zachránila jste mi krásou celý den. A upřímně jsem rád, že jste zaspala a já se mohl kouknout na tu krásu pod tričkem.” Zkusil jsem být naprosto upřímný, vždyť to holky prej rády.  

“No, tak to jste měl skutečně zajímavou fantazii. Stejně myslel můj kluk, když jsem říkala, kde nastupuji do práce. A děkuji za vaše poklony, ale na mě skutečně není nic pořádného k vidění.”

“Ale myslíte, že chlapi potřebují, aby žena měla pětky prsa, aby pro něj byla zajímavá?”

“Tak všichni koukáte ženám do výstřihu a čím větší tím víc koukáte.”

“No, ale se mnou by větší výstřih neudělal to co udělal ten váš.” Ať se prosím bože zeptá co se mnou udělal…

“A copak s vámá prosím vás dělá?” Jo zeptala se.

“No sama jste si toho asi všimla ne?” Můj zrak směřuje ke ztopořenému péru.

“Nebudu říkat, že jsem si toho nevšimla.”

“A líbil?” Směji se a doufám v kladnou odpověď.

“Neměla jsem dobrý výhled, ale určitě bude ucházející podle té boule.” Už se celkem holka otrkala a přestává být červená ve tvářích.

 

Její věta mi vnukla, že zkusím být upřímný i činy. Rychle jsem stáhl ručník na zem.

“Tak, teď budete mít asi lepší výhled.” Byla zaskočená, ale její zrak koukal na mou chloubu přesně jak jsem si přál. V místnosti bylo najednou ticho a ona stále koukala na můj dvaceticentimetrový kolík.

“Vidíte ani u mě není moc na co koukat.”

“No… víte… asi by jsme měli ručník vrátit.” Koktá teď pro změnu ona.

“Vám ten pohled vadí? Je snad něco špatně?”

“No pohled je to pěkný. A nemáte pravdu s tím, že se nemáte čím chlubit. Vždyť ho máte jak pornoherec.” Nikdy mi nepřišlo, že bych měl extra velké nářadí, ale tahle slova potěší každého chlapa.

“Váš přítel má určitě větší co?”

“No to ani náhodou.” Vypadlo z ní a hned bylo vidět, že asi tohle bylo první co jí napadlo, ale nečekala, že to řekne nahlas.

“Napadlo mě, když už se tak ukazuji já. Nechcete sundat tričko? Rád bych viděl tu nádheru pod ním ne jen přes výstřih.” Její rudé tváře se vrátili.

“To nejde mám přeci kluka.”

“Opalujete se někdy nahoře bez?”

“Ano, ale to je…”

“Myslíte, že to je jiné? To ale není pořád každý může koukat na vaše prsíčka. A na pláži je vždy hodně chlapů já jsem tu teď sám.” Dokončil jsem za ní rychle větu.

 

Chvilku se Petra přemáhala, ale nakonec tričko sundala. Ty její kozy jsou k nakousnutí.

“Jste fakt krásná. Děkuji, že jste mi dnes splnila sen.”

“No, ale nikde to neříkejte prosím. By mě určitě vyhodily.”

“Nebojte jako hrob. A určitě vám dám pěkné dýško.”

“To ne. To bych si přišla jak nějaká lehká holka.”

“A když už mi umíte tak úžasně masírovat nohy. Mohla by jste mi namasírovat i tu prostřední?”

“To by nešlo. Vždyť mám doma kluka.”

“No ten nemusí vědět, taky vše ne? A je to jen masáž další části těla.” Bylo vidět, že váhá a že ji láká se dotknout.

“Fakt budu mlčet a nikdo se to nikdy nedozví.” Zkusil jsem její ruku pomalu nasměrovat a nakonec sama pomalu obepnula rukou tvrdý péro.

“Ale jste mrtvý pokud to někde ceknete!” Zněla výhružně, ale se zájmem začala honit. Její ručky byly šikovné. Koukal jsem se na její prsíčka a užíval si. Přesně takovou masáž jsem potřeboval. Jenže s jídlem roste chuť a já měl chutě víc než dost.

“Váš přítel je šťastný chlap.” Nejdřív trocha chváli na její ruční práci.

“A napadlo mě. Když vidím ty vaše rtíky co kdyby jste k rukám přidala i pusinku?” A po chvále musí přijít útok.

“To už by bylo moc. Domluvili jsme se jen na masáži.”

“Já vím, ale takhle vám upadne ruka. Pusinkou to půjde rychle věřte mi. A copak vás nezajímá jak chutná? Kolik už jste měla kluků?”  Opět začala rudnout a to i přesto, že zrovna drží cizí péro v ruce holka nesmělá.

“Já jsem od 17 s přítelem, takže jen jeho.” Tak to budeme muset změnit počty. Jeden je málo musí zkusit aspoň dva.

“Nebojte jen na chvilku aspoň mi ho navlhčíte.” A tak jako ruku jsem zkusil nasměrovat její hlavu. Už jsem cítil její dech na žaludu a čekal zda se chytne.

 

A chytla. Pusinka se otevřela a já ucítil její teploučký jazýček. Během mžiku už kouřila jak nějaká děvka. Ten její odvedl dobrou práci. Pěkně jí to naučil jen co je pravda. Sice nedokázala pojmout péro celé, ale i tak její jazýček to vše vy nahrazoval. Ruce jsem jí proplet do jejích blond vlasů a určoval tempo.

“Jste pěkná ďáblice slečno.” Snažím se nekřičet slastí, ale mé hluboké dýchání krásně tlumí zvuk přírody. Jestli pak je holčička dole přírodní nebo holá.

“Jste skvělá.” Zvedám jí hlavu a skoro to vypadá, že by ráda pokračovala.

“Musím to vědět. Jak vypadá vaše kundička?” Vyvalila oči.

“Ukažte jí jen na chvilku.” Vstala a dost přemýšlela.

“Ale jen koukat.” Vyhrnula mini a stáhla kalhotky k zemi. Měla ji pěkně udržovanou. Nebyla úplně holá. Měla pěkně vyholený trojúhelník nad klitorisem. A protože stála na dosah ruky, tak jsem neodolal a musel jsem si sáhnout. Mohla uskočit, kdyby chtěla protože jsem ruku přemisťoval pomalinku. Jenže ona stála a čekala co bude. Můj prstík otestoval nejprve jen kousíček, ale byla krásně mokrá, takže jsem do ní prst nakonec strčil celý.

“Říkala jsem jen koukat.” Hekala pořád dokola, ale já nepřestával prstit tu úzkou kundičku.

“Jste úplně mokrá. A když děláte vy dobře mě, tak chci vaši službu ocenit a také vám udělat dobře.” Přidávám druhý prst a ona se začíná kousat do rtů. A když už jsem pokořil takřka vše, tak proč ji rovnou neošukat. Ať zažije pořádného macka v sobě.

 

“Mám nápad. Osedlejte si mě.” Až nyní odskočila a mé prsty vyjeli ven.

“Cože… to né… to je přeci… nebudu nevěrná…“ Jo holka myslím, že tvůj by už jako nevěru bral i dosavadní chování. Jenže to ji říci nemůžu byl by konec nadějí na mrdačku.

“Když už jsme spolu zažily tolik krásy, proč to nedokončit? A já slibuji, že už se tady nikdy neukážu. Mokrá jste, protože to chcete jako já.”

“Ale jen na chvilku a pak vás dodělám pusou ano?” A výhra je má už si jen vzít odměnu.

“Jasně.” Odseknu odpověď a už ji pomáhám vlézt ke mě na masérský stůl. Rozkročila se a pomalinku se její klín blížil. Skoro jsem stříkal jen s toho pohledu. Žalud začal pomalu mizet. Když bylo péro v půlce slastně zahekala.

“Tak hluboko nikdy nebyl.” Podívala se dolů a evidentně ji zaskočilo, že ještě takový kus chybí k úplnému zásunu. Ale byla statečná a jen pár přírazů a už tam byl. Její jí asi moc neprotahuje a nebo už jsem možná zapomněl jak jsou mladé holky úzké. Tak krásně stáhnuté péro jsem neměl léta. Petra na mě zkušeně rajtovala a já se kochal tím pohledem. A má absence sexu znamenala, že brzy budu.

“Ještě chvilku a budu.” Chytám ji za boky a pomáhám ji se nabodávat v pravidelném rytmu.

“Tak já vás dodělám pusou.”

“A proč kazit tuhle chvilku? Dodělejte mě kundičkou.”

“To nejde. Neberu antinu.” Zacukalo mi v něm. Jsem úplně po kořen v nechráněný dvacítce.

“Váš přítel do vás nestříká?”

“Nosí poctivě kondom. Tohle je poprvé bez.” Hekala a dál se nabodávala jako by nic. Přitom já byl její první péro, které pustila bez otravné gumy.

“A vás nezajímá jaký je to pocit? Jaký je, když se ti tam pěkně rozlévá to teploučko?”

“Zajímá, ale nechci dítě.” Tu musím ukecat chci ji děsně vycákat.

“Nebojte nic s toho nebude. Zkusíme to. Užijete si to.” Stále ji pěkně držím za boky, ale zvolil jsem pomalejší tempo, abych ji nejprve ukecal.

“Nemůžu být těhotná…”

“Určitě nebudete. Věřte mi jsem zkušený. A zažijete určitě nejlepší orgasmus. Copak nechcete cítit to velké péro v sobě na konci?”

“Fakt s toho nic nebude?” Už je nalomená.

“Určitě ne. A přírodní masáž by měla skončit přírodně výstřikem do božské kundičky.” Snad ji opět má upřímnost udolá.

“Tak dobře…” Více netřeba slyšet. Boky jsem více stiskl, kdyby snad chtěla seskočit, ale vypadalo naopak, že až nyní si to užívá. Kundička se jí začala stahovat jasná známka, že ji možná udělám.

“Já budu…” Heká ona slastně a i já vím, že to na mě jde. Už cítím známí pocit deroucího se semene z plných koulí. I kdyby chtěla už to nezastaví. Rychle ji na sebe nabodávám, abych cítil její děložní čípek. A je to tu první střik do té nádherné dvacítky. Už jsem pustil sevření a jen si vychutnával jak mě dokonale její pička vysává. Její orgasmus byl neobyčejně silný. Nohy se jí podlomily a ležela na mě celu vahou. Vůbec mi to nevadilo. Naopak byl jsem rád, že můžu do poslední kapky stříkat hluboko do ní. A nejen ona zažívá své poprvé. I já poprvé zažil jak někomu nasazuji parohy a ještě možná ji pošlu domu s krásným dárečkem v bříšku.

 

“Co to bylo…” Konečně ze mě dokázala vstát.

“Takhle jsem se nikdy neudělala. Bože já vás pořád cítím v sobě.” Byl jsem potěšen, že jsem ji tak krásně obdaroval.

“Jsem vám říkal, že je to takhle přírodně nejlepší.”

“No jo, ale co když budu v tom.” Rukama kontrolovala kolik nadílky ji teče ven.

“Toho je nějak hodně.” Měla pravdu nebyl totiž čas, takže to byla nadílka za 14 dnů.

“Poradím vám trik. Během týdne nechte vašeho přítele ať to do vás taky pustí a nebo alespoň ať vás vyšuká naostro. Pak kdyby něco, tak to bude na něj a máte to vyřešené hned.” Ani jsem nečekal než se obleče a šel se také obléct. Raději jsem se z převlékací kabinky rovnou vytratil na recepci.

“Tak jak se vám líbila naše masáž?” Ptala se stále stejně usměvavá recepční.

“Byla skvělá lepší jsem nikdy nezažil.” Ani jsem vlastně nelhal, protože to byla první moje masáž v životě.

“Chcete založit pergamentku pro pravidelné návštěvy?”

“Proč ne…” Aspoň kouknu za pár týdnů zda se Petra kulatí.

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Povídky od tebe jsou přesně podle mého gusta. I dnes je to super.

 2. Super povidka.

 3. I když se stane, že jsem tu na skok, abych viděl, zda se tu něco neobjevilo a vidím, že přibyla povídka od Dr25, udělám si na přečtení čas za jakýchkoliv okolností. Líbí se mi povídky, kde žená dělá, jak nemůže podvést partnera, pak se stejně nechá svést, uvědomí si, že zatímco u partnera je chráněná, tak u cizího jede naostro a nechá se tak hloupě oblbnout, že to ten do ní dotyčný nasype. Nejlepší je, jak se to snaží všemožně zachránit, ale sperma, atakující její plodnou dělohu, má už tak jako tak v sobě. No a jsou tu povídky jako Výběrčí, kde si chlap pojistí, aby byla oplodněná a vystříká se do ní ještě jednou. Ona dělá, jak je od minule naštvaná nebo si naivně myslí, že minule z toho snad nic nebylo a nechá se oblbnout podruhé, pod argumentem, že teď ten chlap bude opatrnější. Ve výsledku, ale využije argumentu, že teď už je to jedno a naplní ji znovu. Pokračování tedy určitě ano. Škoda jen, že povídky, které mají potenciál, nekončí pokračováním i v době, kdy daná žena, je skutečně těhotná. Bylo by dobré, aby chlap, který udělal ženě bříško, ji šukal i v těhotenství. V příbězích jako Noční úlet (Diskotéka) nebo Zaklíněná, které jsou koncipovány jednorázově, to asi nemá smysl. Nicméně například v povídce fotograf, by měla končit role bulla až porodem ženy. Určitě se v povídce dá využít toho, jak je rajcovní s tím bříškem. Užívat si tedy dokud to jde a zmizet až po porodu a starosti s dítětem, už nechat na partnerovi či manželovi ženy. Jinak opravdu umíš dobře navodit atmosféru a vygradovat příběh.

  Z těch povídek, kde si chlap pojistí, aby ženu naprcal se mi líbí tato povídka:

 4. Pokud jde o jednorázové naprcání, suprová je tato:

  Nejlepší na vygradování bylo na starém paroháči výročí svatby xx+ (tak nějak se to jmenovalo). Bylo to o nějakém páru, kde muž fotil svoji ženu v hotelu, udělali fotku i na chodbě, zabouchli se jim dveře, chlap šel do recepce a mezitím dva cizí chlapi zatáhli ženu do pokoje, hodili na ni kabát, aby ji nebyla zima, jakoby na zahřátí ji opíjeli, chtěli vidět, co nafotili s manžílkem, za to, že ji nenechali mrznout nahatou na chodbě, pak když ji viděli na foťáku a je už zahřátá, tak by ji rádi vidělou nahou naživo, když ji viděli nahou, tak si dali jakože pusu na tykačku, od chlapů se zajetím jazyku do pusy, pak že by ji tedy taky mohli zkusit nafotit, pak jakože společně s těmi chlapi, kdy jeden fotil a druhý jakože ji ošáhává, ona že je svléká, mezitím ji dále opíjeli, aby se ze hry stala skutečnost, až ji dostávali do situace, kdy před ní stáli s trčícíma pérama a při jako kouření a jako píchání, ji nakonec doopravdy ošukali, vystříkali a vrátili partnerovi. Tolik asi ve zkratce.

  Momentálně jsi top autor ty, budu tedy doufat v tvoji další práci.

 5. Je to tak, vidím to stejně jako Martin. Za mě ale úplně nejlepší povídka neboli sága od tebe je Zlobivá mrcha. To je opravdu super sexy povídka, velice bych ocenil i nějaké pokračování. Třeba jak jí Fery kompletně opantá a přisvojí si jí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *