Irena pokračování 3.díl

Konečně se doloudalo datum, kdy jsme se měli  dohodnout na další schůzce.  Od půlnoci toho dne jsem čekal  jak na trní na její zprávu.  Konečně přišla SMS : „ V pátek,  na  chalupě,  nevolej!“  Bez vysvětlení , bez upřesnění. Měl jsem  dilema :   Jet, nejet ?  Bylo to velmi podezřelé.   Ale i přes těžkosti  dostat se na víkend  někam sám , jsem to risknul.  Začal jsem v tu dobu podnikat a cestování kdykoli  bylo normální. Schoval jsem se za to. Jen jsem doufal, že jde o chalupu Ireny,  ne naši. To by byl průšvih.

Vyrazil jsem v pátek večer a cestoval polovinu noci. Šumava je daleko. K chalupě jsem se dostal kolem 4. Hodiny.  Zaparkoval jsem,  odebral  se k domu a vzal za kliku. Dveře povolily a já pomalu vešel. Venku stálo pouze Irčino auto, tak jsem byl klidný. Vystoupání k ložnicím a nalezení spící Ireny bylo snadné, nechala pootevřené dveře. Vešel  jsem , sehnul se u jejího lože a políbil ji na tvář. Procitla, obtočila mi krk rukama a pravila :  „Pojď do teploučka, čekám tě.“  „ Za moment „  odvětil jsem  a odkradl se do koupelny, provedl očistu těla i zubů a vrátil se.  Odkryl  okraj deky a vklouzl  k ní, nahé jako já,  rozehřáté ,  voňavé a žádoucí. Přitiskl jsem s , ona přisunula zadeček,  já ji objal,  uchopil jedno z ňader a společně jsme usnuli spánkem milenců.

Probuzení nemělo chybu.  Pomalu jsem zatlačoval sen,  připouštěl  realitu a  zároveň  začínal vnímat aktivitu pod dekou.  Irena  ocumlávala můj žalud a ručkou pročesávala šourek.  Odkryl jsem nás a pronesl: „ Dobré  ráno,  miláčku. Čím se v poslední době zaobírá ?“  Ukončila svou činnost   a  odpověděla mi : „ Srabe, to to necítíš, že se musíš ptát ?“  a pomalu si přilehla ke mně.  Přivinul jsem ji k sobě se slovy : „ Ahojky , miláčku, rád tě vidím.“  „ I já „ odvětila a nastavila ústa k polibku.

Ale u polibku nezůstalo,  uchopila můj penis a drsně  s ním zacházela . Rukou jsem ji v tom zabránil, stočil obě její ruce dozadu  a držel ji.  „Nezlob se , nemohla  jsem se dočkat. Už mě pusť, budu hodná.“   Žadonila po chvíli. Uvolnil jsem sevření, vymanila ruce, přitáhla si mojí hlavu a políbila mne, o okamžik později  opět mela své ruce na mém genitálu. Lehce ho hladila a potahovala ,  dokud netrčel proti ní. Pak se otočila, vystrčila zadeček  a řekla. „ Dej mi ho tam, prosím, pomaloučku . „  Sevřel jsem ptáka v ruce a velmi pomalu jsem  s ním prozkoumal   vlhké pysky  a pak ho začal zasunovat  do kundičky.  Rychle se rozdýchala, ale zároveň napřímila ruku proti mé pánvi a kontrolovala hloubku zasunutí.  Přitlačil jsem  a ona se  ozvala : „ Jemně , prosím, jemně.“  A tak jsme  oba  jemně a pomalu pohybovali pánvemi proti sobě. Nebylo to špatné,  pocity z toho byly násobné. Velmi se mi to zalíbilo. Až na konec, když  jsem potřeboval vzrušením přitvrdit mne ovládla a dovolila pouze lehký orgasmus  s lehkým výstřikem spermatu do klidné vagíny.  Sama se ani neudělala, pouze ponechala sperma volně vytéct na prostěradlo.

Něco bylo jinak. Marně jsem přemýšlel,  kde jsem udělal chybu a proč vlastně mne sem pozvala. Bylo to pro mne zklamání. Nechala mě přemýšlet a odběhla pod sprchu. Do lůžka se také nevrátila.  Vstal jsem, také se osprchoval a zasedl k ni v kuchyni. Dodělávala snídani ve svém obligátním  fáčovém župánku ,  já ji pozoroval a hledal rozdíly.  Nenašel  jsem nic. Později se smála jako vždy, hladila mě mezi řečí po stehně, někdy i výše. Chovala se jako vždy, jen ta chtivost ji chyběla.

Po snídani následovala procházka a po procházce na terase káva. Osmělil jsem se a zeptal se : „Miláčku, co se děje, jsme dospělí , tak řekni co proti mně máš.“  Otevřela oči, zadívala se na mne a odvětila :“  Nic nemám, mám tě ráda, a dlouho, vždyť to víš. Co bys chtěl ,  to oba víme, co bys nechtěl, to vím já.“  Vůbec jsem nepochopil, zíral jsem a asi vypadal jako blbec.  Dovysvětlila  : „ Nekoukej,  čekám  miminko.“   Nebe spadlo za strašného rámusu mezi nás. Najednou jsem nemohl dýchat, neviděl  jsem, jen jsem ze sebe vypravil :  „O.“   Sklopil jsem oči, dal hlavu do dlaní a nebyl schopen slova. Byla tak hodná, že mi nechala chvilku na nadechnutí, jen mne pozorovala a nakonec se nahlas rozesmála. Se slovy :  „ Vždyť se nic neděje, lásko , to jsem přece chtěla a s tebou to nemá nic.  Jenom tatínkem bude chlap, který si to nezaslouží.  Pro nás to značí jen to, že musíme být v kundičce opatrní. Nic méně, nic více. A pojď ke mně a nemrač se.“  Vztáhla ruce,objala mne a přitiskla k sobě. „ Děkuji za tvou pomoc, děkuji, že jsi chlap a děkuj, i že jsi udržel slovo.  Nemysli, každý to nechtěl  riskovat .  „ Mám tě velmi ráda, ale do tvého života zasahovat nebudu. Co jsem chtěla , již mám,“ Děkuji.“   Dlouze mne políbila a zůstala se mnou v krásné chvilce ještě několik minut.  Ještě před polednem jsme probrali nějaké věci  z jejího mizerného manželství a pak se vydali  do města  na oběd.

Po návratu se nastávající maminka uvelebila  na  sedací  soupravě a odpočívala. Já jsem ji pozoroval z křesla. Byla velmi hezká . Byla pro mne něco jako jistota v sexu,  jistota kamarádky ve lži. To se prostě neopouští, to se kultivuje a využívá.  Ona to chápala od začátku, já to pochopil právě teď. Být volný ,  je moje.  Takto pouze půjčka.

Uvažoval  jsem,  až mně napadlo u ní pokleknout  a políbit ji, což jsem udělal. Prokoukla, uviděla mě a zašeptala: „ Odnes mě do ložnice, je mi tu chladno.“  Splnil jsem její přání,  položil ji do postele, přikryl dekou a chystal se odejít.  Zachytila mou ruku a přitáhla si mě k sobě. „Pojď ke mně, nechci tu být sama.“  Tak jsem zůstal. Usnula. Já se   vysmekl do koupelny ,  osprchoval se a  oholil.  „ Kde jsi tak dlouho? „  ozvalo se z ložnice, a tak jsem  se vrátil do tepla jejího hnízdečka.  Ulehl jsem k ni na zádech,  ona mě přikryla a zároveň se  přitiskla k mému boku.  Pokrčila nohu v koleni a položila ji na mou pánev a tak mi s ní  přitiskla penis. Několika  lehkými  pohyby docílila jeho ztopoření,  přitiskla  se ještě více a vyšvihla se na mě.  Penis uvěznila mezi stehna a plně na mě dolehla prsy. Byly tvrdé a krásné. Mírně se na nich pohupovala a věděla, že se mi to líbí. Po té se začala pomalu sunout dolů a jazykem zjišťovala chuť mé hrudi, břicha a  posléze i penisu. Když se mi posadila na kolena, jala se pozorovat penis, jenž čněl  šikmo vzhůru.  Velmi  ji bavilo  brnkat o něho a pozorovat jeho kymácení a návrat do původní polohy. Nakonec  na něj navlékla  svá ústa a táhlými pohyby stimulovala. Po jeho uvolnění  na něj nasedla a dráždila mi ho kundičkou na břiše. Náhle ho  sevřela v dlani, nadzvedla se a pomalu si ho zčásti zasunula do zadečku.  Ne celý, ale úzký zadeček  byl  krajně namáhán. Vykřikla a sladce se na něm rozvlnila. Na nic jsem  nečekal  a  zalil ji zadeček  spermatem v několika výstřelech.  Držela po celou dobu aby mi to nepokazila,  ale po tom přisedáním pomaloučku zasunoval penis  hlouběji a hlouběji.  Sperma ji v tom velmi pomáhalo. Neustále se lehce vlnila a v jedné chvíli najednou bolestivě přirazila  a  s výkřikem  na mne nalehla. Orgasmus  v ni pulzoval a ze zadečku přes můj ochablý penis na mne vytékalo semeno.  Bylo to bolestivé ale nádherné. Oba dva jsme to tak cítili. Nechali jsme se ukolébat únavou a spali jsme až do rána.

Po ranní sprše a snídani nás ošklivé propršené  počasí  zahnalo zpět do postele. Zachumlali jsme se , Irenka se mi schoulila do náruče a v objetí  se  znovu pokoušela probudit penis k aktivitě. Nechápal jsem , kde bere tu stálou energii na sex. Neznal jsem nikoho s takovou umanutostí. Ale ji to bylo vlastní a chtěla si to užít.  Jak několikrát pravila : “ Odpočívat můžu až mi bude padesát a budu ošklivá.“   Její pravda mi vyhovovala. Poskytovala  mi  to nejlepší  co měla.  Ale zpět. Její snažení  mělo úspěch .  Ztopořený  penis hnětla v rukách a při tom se mi svýma bleděmodrýma očima snažila zdůvodnit oprávněnost svého konání.  Nebránil jsem jí, velmi se mi to líbilo. Líbáním mne přesvědčila, abych roztáhl stehna a tím ji dopřál více prostoru kolem penisu.  Hned  toho využila a prostor zaplnila hlavou. Krásně mi ho pocumlávala a při tom hnětla šourek oběma rukama.  Nahmatal jsem pod dekou její prso a hnětl ho, několikrát jsem asi přitlačil, neboť zasténala a ruku mi odtáhla.  Prsa se stala  citlivějšími a bradavky  pomaloučku tmavly a zvětšovaly se. Byly  to pouze dva měsíce  ale přehlédnou se to nedalo. Vytrvale se zaobírala mojí pánví a při tom  pomaloučku,  polehoučku

přisouvala  svou  k mé hlavě.  Když uznala, že to postačí, rozevřela stehna a volnou rukou si přitlačila mou hlavu ke kundičce.  Musím přiznat, že vždy našla nejjednodušší způsob, jak sdělit, o co jí jde.  Byl jsem tomu rád. Mírně mě stehny stiskla a pohybem pánve nastavila nejlepší  polohu  mušličky pro lízání.   Dal jsem se do toho, zajížděl jsem jazykem dovnitř, olizoval pysky a jemně kousal venušin pahorek,  zatímco ona vyplňovala vrchovatě svá ústa mým ptákem. Opět byla sladká, vlhká a chutnala mi .  Roztahovala si štěrbinku, natahovala a laskala si  poštěváček. Cítil jsem, že v té chvíli ji tělem proběhlo několik slabých vln orgasmu a to velmi uspíšilo můj vrchol. Ucítila to a  připravila se. Ponechala sekundu penis v kundičce  v  klidu  a ve chvíli mého prvního výstřelu  přirazila ústa ke mně a tím si zavedla první sperma přímo do hrdla, polkla ho , cítil jsem to,  nechala ústa opět naplnit a spolykala vše. Ještě několikrát přejela  penis po celé délce, pak ho nechala vyklouznout ,  odsála  co zbylo  a sledovala postupné vadnutí mého nástroje. Posléze se otočila ke mně a pravila :“Pěkné.“  Tím byl pro ni  tento minipříběh ukončen.  Vyskočila s postele,  dala si rychlou sprchu a oblečená  zamířila do kuchyňky.

Rychle tam něco  vymyslela  , a volajíc na mne do koupelny připravila stůl. Vstoupil  jsem, sledoval ji, jak kontroluje stůl  se slovy :“ Dnes již nikam nepůjdeme,vymyslela jsem  náhradní program.“  Usedaje  ke stolu   jsme na sebe pohlédli  a vyprskli smíchy v jeden okamžik. V ten moment  jsem ji velmi miloval. Až do večera jsme však  opravdu plnili náhradní program. Roztopil jsem krb a prohřál celou chalupu, Irena zatím plnila drobné úkoly v domě a někdy  jsem  ji něj dobu nezahlédl. Při vytknutí tohoto mi sdělila, že mi alespoň bude vzácnější a zase zmizela.

Objevila se náhle s plným náručím kožešin z podkroví. Upustila je před krbem a rozkopala nožkami na dlažbě. O mě pouze zavadila pohledem , zamířila do  kuchyně odkud přinesla  víno a požádala mě o otevření  lahve.  Otevřel jsem, ochutnal, bylo suché a velmi dobré. Nalévaje  jsem ji sledoval, jak si na zemi upravuje hnízdečko z kožešin.  Připomněla mi štěňátko.  Chopila se podávané sklenky se slovy : „Jenom malinko, prý se to nemá.“  Připomněla mi svůj stav. Pokýval jsem.

Večer jsme proseděli u ohně, ona víno ochutnala, já ho dopil. Bylo výtečné. Povalovali jsme se před sálavým ohněm a jsme ze sebe shodili župany a jen tak leželi, ona na bříšku, já jsem si položil hlavu na její  nádherný zadeček. Náhle promluvila. „ Miláčku, mám tě moc ráda, ale prosím, pokud bych na tebe v budoucnu nějakou dobu neměla čas, nezlob se na mě. Mám  toho nějak mnoho k vyřešení……“  Zvedl jsem hlavu. „Ne , to s tebou nemá nic. Jenom nevím,  jak to budu stíhat a tak se nezlob. Budu dělat vše co půjde k našemu setkání. Už teď se na tebe znovu těším.“  Něco jsem utrousil, lehl si také na břich a na její  zadeček jsem si položil tvář. Levou rukou jsem hladil její záda a ramena, cuchal ji vlasy a sem tam políbil obě půlky zadečku. Bylo nám spolu dobře. Po chvíli si položila tvář do kožešin a pozvolna , velmi pomalu, roztáhla stehna. Otočil jsem hlavu a uviděl otevřený prostor mezi půlkami s odevzdaným zadečkem. Než jsem se nadál,  ležela  na mě a cpala si zduřelý penis do úst.  Neodmítl jsem ji  a vracel ji  svými  ústy  a jazykem stejným dílem. Následně se unaveně skulila na záda se slovy : „ Pojď mi s ním mezi kozičky. „  Neprotestoval jsem a obkročmo jsem jemně  zasedl na ni. Penis automaticky zalehl mezi prsa,  jimž  Irenka dlaněmi pomáhala ze stran. Jemně, opravdu velmi jemným smýkáním penisu mezi kozami  jsme docílili  ejakulace a já ji pobryndal celé  to nádherné poprsí a krk.  Rozetřela  semeno  po ňadrech a posadila se. „Pojď mně ještě lízat.“  Požádala a jemně mi zasedla ústa. Sál jsem její  poštěváček, ústy natahoval pysky, rejdil jazykem v kundičce s pocitem neukojitelného chtíče. Zalévala mi ústa , jemně se pohybovala a velmi vzdychala. Až do chvíle prvního stahu. Při něm uchopila mou hlavu a brutálně ji přirazila ke kundě.  Ústy jsem cítil každou vlnu orgasmu a každé cuknutí její pánve. Pak se náhle zvedla a skulila se vedle mne  s jejím „Děkuji“.

 

Toho dne to byl poslední sexuální zážitek.  I ráno Irenka vstala dříve. Ne najdouc  ji v posteli jsem vstal a překvapeně pozoroval, že má sbaleno. Hned mi řekla :“ Nezlob se, mám málo času, musíme jet. Snídani si prosím dej cestou, nezlob se prosím. Urychleně jsem sbalil a s rychlým polibkem  na ústech jsem vyrazil domů.

V příštích měsících jsem čekal na zprávu od ní. Žádnou jsem neobdržel. Později jsem se doslechl, že se rozvedla těsně před porodem a odstěhovala se.  Ještě několik měsíců jsem čekal, měla vše ve svých rukách. Nenapsala.

Ještě později se vdala, porodila druhé dítě, velmi ztloustla a snad šťastně žije ve velkém městě. Pokud bylo první děcko  mé, nikdy jsem ho neviděl, nevím jak se jmenuje a po pravdě…… ani mi to nějak nevadí.

 

 

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *