Privát

Těsně před začátkem školy, jsem dostal dopis od Správy kolejí a menz, že jsem nedostal koleje. Tak trochu jsem to tušil, protože to už byla odpověď na moje odvolání, které jsem podal hned jen co mě systém udělil málo bodů a bylo jasné, že jsem pod čarou. Ale doufal jsem, že mě to vyjde, jako mnoha spolužákům, kteří se na koleje v prvním kole nedostali. Pomalu jsem se začal smiřovat, že budu denně dojíždět, ale to zasáhla mamka a jednou při obědě mě podala lístek s číslem.

„Sem zavolej a dohodni se na ubytování, mladej od Stránských…myslím, že se jmenuje Honza. Znáš ho přeci? Takovej ten vysokej blonďák, pamatuješ si ho ne…má byt ve městě a prej hledá nějakého spolubydlícího.“

Začal jsem pátrat v paměti, ale vůbec jsem si neuvědomoval, kdo to je. Přeci jen jsme docela velká obec a já moc mezi lidi nechodím a když tak za kámošema. Ale to , že ho neznám mě nevadilo a hned jsem zavolal na ono číslo. Slovo dalo slovo a snad proto, že jsme ze stejného maloměsta mě řekl, že mě bere. Hned mě řekl nějaké základní informace, včetně ceny, která byla více jak přijatelná a já radostně se vším souhlasil. Jediné negativum bylo, že to ubytování bude jen na půl roku a pak podle okolností mě to prodlouží, nebo si budu muset najít něco jiného. Přesnej důvod neřekl proč, ale mě to bylo jedno, hlavně že jsem měl pro začátek kde bydlet a pak se uvidí. Hned jsem se sním dohodl a že v neděli přijedu a rovnou se nastěhuju.

V  neděli jsem přijel před barák, který byl docela v centru, a do školy to taky nebylo tak daleko. Zazvonil jsem a po chvilce bzučák otevřel dveře a z repráčku se ozvalo jen strohé: „druhé patro“. A tak jsem vyšel do druhého, kde už ve dveřích stál Honza. Podaly jsme si ruce a hned si začaly tykat. Honza mě provedl bytem a nakonec mě ukázal můj pokoj, byl opravdu malý, ale postel, skříň a stůl se židlí tam byly. Byl o něco menší než jsem měl na kolejích, ale tenhle pokoj jsem měl jen pro sebe. Jinak byl byt dobře vybaven, skoro nová kuchyň a koupelna po rekonstrukci.

Pak jsme si nanesl věci z auta do pokoje a to za velké pomoci Honzy, který  mě pomohl a poté mě pozval na pivko do obýváku. Tam jsme se dali opět do řeči a tak jsem se dozvěděl, že je na doktoranském a ještě na půl úvazku pracuje v jedné firmě. Byl o šest let starší docela vysoký, ale hlavně byl dost hubený. No kdyby nosil brýle, tak bych ho hned typoval na šprta. I jeho zaměření telekomunikace a signální technika či tak nějak se k jeho vzhledu hodilo. Ale byl v pohodě, dokonce mě hned dal i heslo na wifi a když jsem se mu zmínil, že musím dojet k bankomatu, abych mu zaplatil nájem, tak jen mávl rukou, že je času dost.

A tak jsem se nastěhoval a od začátku školy jsem zde normálně bydlel, a bylo to dokonalý. O tisíc procent lepší jak na kolejích. S Honzou jsme si sedly a naše spolužití bylo bez problémů. Jediné co mě udivovalo byla Honzova přehnaná hygiena, kdy se během dne snad pětkrát sprchoval, a pak jeho dlouhé telefonní hovory, ale to mě tak nevadilo, protože mě to nijak neobtěžovala. Jen se několikrát stalo, že když jsem byl v koupelně já, tak mě několikrát doslova přepadl. Ale jen co mě uviděl, tak se omluvil a hodil zpátečku. Připadal jsem si trapně, protože jsem většinou stál u zrcadla úplně nahej, ale prostě jsem nebyl zvyklej se zamykat a župan jsem taky nepoužíval. Dokonce mě jednou vyrušil, když jsem se právě holil tam dole a to se na mě tak zvláštně kouknul, ale pak s omluvou odešel. Mě to nijak nevadilo, ani jsem se nesnažil nějak schovat. Zaprvé to byl kluk a za druhé jsem tam dole dost obdařen, no řekněme to tak, že jsem se za něho nemusel stydět. A zatím co mě Honza mnohokrát vešel do koupelny, tak mě se to povedlo jen dvakrát, protože když jsem věděl, že tam je, tak jsem tam prostě nešel. Poprvé to bylo tak, že jsem vešel do koupelny a až pak jsem si uvědomil, že se Honza sprchuje, protože se právě mydlil a měl vypnutou vodu, ale chtěl jsem si vyčistit zuby a měl málo času, tak jsem se odvážil. Přeci jen byl zavřenej ve sprše a přes tónované sklo nebylo nic vidět, jen obrys postavy. Samozdřejmě jsem se ho zeptal, zda mu to nevadí a on nebyl proti. Během čištění jsem si, ale všimnul podivného žlutého plastu, který ležel na kraji umyvadla. Byl to žlutej štítek s natištěným pětimístným kódem a očkem, něco podobného čím jsou připevněny cedulky na novém oblečení, jen tohle bylo o dost silnější a místo cedulky tam bylo ono číslo. Vůbec jsem nevěděl oč jde, ale asi po čtrnácti dnech jsem stejnou věc našel v koši, jen tam bylo jiné číslo.

Po nějakém čase, když jsme právě koukaly na nějakej béčkovej film a dost jsme u toho pili se najednou Honza zeptal: „ Ty Mirku? Jak ho máš vlastně dlouhýho?“ Nejdříve jsem ho nepochopil, ale poté co se zase zeptal a připomněl mě jak mě tenkrát viděl, a že si všimnul toho mého drobečka. Oba dva jsme se zasmáli a já jsem mu řekl: „Asi 20 nožná 21 cenťáků.“

„Ty vole, tak to se máš.“ Ale já mu opáčil, že to je spíš na obtíž, že ho málokterá zvládne a mě nezbývá než si ho honit. A tak jsme se chvilku bavili na toto intimní téma a snad ten alkohol mě rozvázal pusu a já se podělil o několik svých intimních zážitků. Honza to jen poslouchal a jen sem tam řekl nějakou hlášku, ale když jsem se ho zeptal, jak je na tom on, tak to zapovídal a já se ho pak už raději neptal. Vše ukončil svým odchodem do koupelny, z které se po chvilce ozval známý zvuk sprchy. Ten jeho rychlý odchod mě v hlavě začal vrtat a začal jsem mít tušení, že je Honza asi teplej. Přemýšlel jsem zda vůbec za těch pět měsíců měl na bytě nějakou holku. A hned jsem si spočítal, že žádnou, zatím co já jich měl asi pět i když jsme měl stejné konečné skóre, protože u mě k sexu bohužel taky nedošlo. A tak jsem začal od toho dne Honzu více pozorovat, zda se nějak neprozradí, ale až na jeho přehnanou hygienu se choval úplně normálně.

Asi po čtrnácti dnech, když se blížil půl rok mého bydlení u Honzy jsem přijel po prodlouženém víkendu. Jen co jsem otevřel dveře od bytu, mě čekalo dost velké překvapení, stála totiž na chodbě neznámá holka, oblečená jen v tričku a šortkách. Zarazil jsem se a chvilku nevěděl co dělat.

„Ahoj já jsem Jitka, Honzova přítelkyně. Ty musíš být Mirek.“ Jen jsem kývl hlavou a podal jsem jí na uvítanou ruku. Taková kočka a chodí s Honzou? To jsem nechápal a teplej teda určitě taky není a ke všemu má vkus. Hodil jsem bágl na postel v pokoji a převlíkl se, stále jsem nechápal, že mě Honza nic neřekl. Další šok přišel, když jsem vešel do obýváku, kde už oba seděli vedle sebe na gauči a koukali na televizi. Honza mě pozdravil a znova mě představil Jitku, ale ke všemu ještě dodal, že je to jeho snoubenka.

„To si děláš prdel, tady spolu bydlíme půl roku a neřekneš mě ani, že máš holku a ke všemu, že jste zasnoubení. Sem si o tobě myslel, že si teplej.“ Vyjelo ze mě a hned nato jsme se tomu začali všichni smát. Teda nejvíc já s Jitkou.

Nakonec Jitka došla pro víno a byla o dost sdílnější než Honza a já se během toho večera dozvěděl víc než za celý půlrok od Honzy. Hlavní informace co mě uvízla v hlavě byla, že se právě vrátila ze Španělska, a že s Honzou byli spolužáci na vejšce a tam se dali dohromady a po státnicích se zasnoubili. Honza se moc rozhovoru neúčastnil a jen držel Jitku za ruku. Jitka naopak byla dost upovídaná a nakonec mě i řekla, že se s Honzou domluvili, že tu můžu bydlet do konce semestru, že jí to nevadí. A já z té informace byl tak nedšenej, že jsem jí radostí políbil, tedy jen na tvář, ale i tak přeci jen jsem jí znal jen pár hodin.

A od onoho dne se to na bytě změnilo, ale určitě k lepšímu. Jitka začala vyvářet, Honza více uklízet. Ke všemu mě i nabídla pomoc s učením, když mě jednou zaslechla, jak se radím se spolužákem jak se to počítá po mobilu a já její nabídku s radostí přijal, protože jsem byl rád v její přítomnosti a tohle by byla dobrá záminka s ní být, ona ale k mému překvapení přemluvila Honzu, takže jsem se nakonec opravdu učil.

Jen jsem se začal zamykat v koupelně, aby mě náhodou Jitka nepřekvapila, někdy jsem teda zapomněl, ale když jsem si chtěl udělat ve sprše dobře, tak jsem se zamykal vždycky a to poslední dobou bylo skoro každý den. Asi to bylo tím, že se Jitka nestyděla a její vaření jen v kalhotkách a tričku mě dováděla k šílenství.

Asi po měsíci spolužití nás třech, jsem si všimnul zvláštního chování u Honzy, který si mě někdy nenápadně prohlížel, když jsme se třeba koukal na televizi, nebo při snídani. A když jsem si toho všimnul, tak dělal jako by se nic nedělo. Asi po týdnu, kdy jsem si toho poprvé všimnul, jsem opět seděl před televizí, byla sobota a já nejel na víkend domu, ale zůstal jsem u Honzy. Naopak Jitka už týden byla u rodičů, ale měla se  právě dneska večer vracet. Film byl asi v pulce, když vešel Honza a sedl si do vedlejšího křesla. Po chvilce jsem jej periferně zahlédl, jak na mě opět kouká, ale dělal jsem jako by nic a dál se koukal na bednu.

„Ty Mirku můžu se tě na něco zeptat?“ Najednou se ozval Honza a já se na něj otočiv v domnění, že chce vědět na co to koukám.

„Výš mám na tebe takovou zvláštní prosbu, ale do ničeho tě nechci nutit, jen kdyby se ti to zdálo divný, tak prostě to řekni a jako bych se tě na to nikdy neptal. Rozumíš co tím myslím?“

„No a voco teda jde?“ Nechápal jsem ho přesně o co mu jde, ale podle jeho výrazu byl asi dost nervózní. Stopnul jsem film a čekal jsem co z něho vypadne.

„Já a Jitka chceme mít dítě a víš……no prostě….“

„Ale to je vpohodě, to je normální, když mě to řeknete takhle předem, tak já si seženu bydlení jinde.“

„Ne to si pochopil špatně, tady nejde o stěhování…Tady jde…. no jak bych to řekl…..prostě Jitka a Já jsme si tě vybrali víš, protože tě známe a Jitka nechce nikoho anonymního, koho vůbec nezná“

„Jak vybrali? Já ti vůbec nerozumím…koho anonymního nezná?“

„Tebe jsme vybrali, abys byl naším dárcem, výš jako že bys…ty a Jitka.“

„Počkej, to jako ty a Jitka chcete, abych byl vaším dárcem  spermatu….chápu to dobře? To jako ty nemůžeš?“

„No já jsem měl v devatenácti spalničky a nemohu mít děti.“

„Tak to mě je líto, ale proč já?“

„ Jitka nechce anonymního dárce, chce toho dotyčného znát a tebe známe oba a my oba by jsme byli rádi, kdybys to pro nás udělal.“

„Ty vole a to jako budu muset k doktorovi, tam to hodit do kelímku a to pak dají Jitce?“

„Ne takhle to nejde, to jde v případě manželů nebo právě od anonymních dárců, tohle by muselo být načerno, prostě klasicky.“

„To jako, že bych s Jitkou musel, jako to…víš co?“

„Vím a Jitka to ví taky, prostě by jste se spolu vyspali. Jsme se tak dohodnuli a já jsem se tě na to měl zeptat, zda si ochoten nám pomoc.“

„No, to si budu muset promyslet, je to dost osobní a hlavně i trochu divný…“

„To mě je jasný, tady tohle si přečti. Tady je napsána taková jako smlouva, to aby jsi se nebál, že by jsme po tobě chtěli alimenty, a že ty se vzdáváš svých rodičovských práv v můj prospěch.“ Vzal jsem si onen papír od Honzy a začetl jsem se do něj. První dvě strany, byly o tom co Honza naznačil a na konci byl dnešní datum a tři vytečkovaná místa k podpisu, kde na první a druhém místě již byl Honzův a Jitčin podpis. Na dalším listu byl nadpis „Ujednání o průběhu inseminace“. A dvě stánky textu, který jsem nečetl ale jen přejel očima. A opět onen dokument končil místem pro podpis, kde scházel jen můj podpis.

„A tohle je jako….. jak si to představujete? A proč tam je dnešní datum“

„Víš Jitka mě to dala už minulí týden než odjela k rodičům, jen prostě jsem nevěděl, jak ti to říct a dneska přijede a bude chtít vědět, jak ses rozhodl. A já to prostě odkládal na poslední chvíli. Tak kdybys sis to přečetl a, kdybys něčemu nerozuměl, tak já se pokusím ti říct jak to Jitka myslela.“ Začetl jsem se do onoho Ujednání o průběhu inseminace. První body byly o hygieně a místu, kde k tomu dojde, v dalším bodě byl udělen souhlas s líbáním, hlazením a moc se dotýkat intimních partií  partnera.

„Tady je napsáno, že tam u toho budeš. To se jako na mě budeš koukat, jak ti šukám Jitku?“ Až, když jsem to dořek, mě došlo, že jsem mu docela jasně naznačil, že jsem svolnej s Jitkou píchat. A byla to pravda. Jitka byla poslední dobou hlavní postavou v mých fantaziích a neobešla se bez myšlenky na ní žádná má masturbace. Přetavit fantazie v realitu to prostě nešlo odmítnout, ale narovinu jsem to ještě nechtěl říct, přeci jen jsem tomu ještě moc nevěřil.

„Jitce to nevadí… byl to její nápad.“ Počkej? To jako Jitka po tobě chce, aby ses díval jak se miluje s někým cizím.

„Ty pro nás nejsi cizí. Jitce se líbíš a podle mě jsi nejlepší z těch všech o kterých jsme přemýšleli.“

„To jsem jako vyhrál konkurz?“

„No vlastně jo.“

„A jak jste na to vůbec přišli? Jako chápu, že ty nemůžeš mít děti, ale furt je tady ještě adopce“

„Nad ní jsme taky přemýšleli, ale je to zdlouhavé a musela by tomu předcházet svatba a několik let soužití, prostě všechny oficiální cesty jsou prostě strašně zdlouhavé, bez jasného výsledku. Úplně na začátku, když jsem začali mluvit o dítěti, jsem Jitce nabídl, že mě může být nevěrná a že ono dítě příjmu za své. Jitka v tu dobu mojí nabídku odmítla, právě kvůli tomu, že nechtěla znát jen jméno dárce.“

„A co jí nakonec přesvědčilo?“

„Bude to znít podbízivě, ale byl jsi to TY.“ A já se cítil jak ten největší borec.

„Máš tužku?“ Sebejistě jsem se zeptal a přitom jsem se koukal na Honzovu reakci, až mu dojde co chci udělat. Jeho ruka svírající propisku se okamžitě vymrštila proti mě. Na jeho obličeji jsem sledoval radostný výraz. Vzal jsem si od něho propisku a papíry položil na konferenční stolek a hned jsem je podepsal.

„Ještě tyhle, ty jsou pro nás.“ Podal mě Honza kopie pro ně a já je taky podepsal a podal mu je podepsané zpět.“

„Mirku moc ti děkuju, ani nevíš co to pro mě a Jitku znamená.“ A vstal a objal mě a poplácal po zádech.

„No ještě jsem nic neudělal, ale jsem rád, že vám můžu pomoc.“ Řekl jsem Honzovi, ale v myšlenkách jsem už přemýšlel, co bude následovat, ale nechtěl jsem vypadat netrpělivě a tak jsem zase pustil ten rozkoukaný film, i když mě už vůbec nezajímal. V hlavě se mě už přehrával úplně jiný film,  v kterém měla hlavní rolí Jitka.

„Mirku? Prosím tě nezapomeň si to přečíst. Jitka přijede v osum, tak abys věděl co a jak“ Říkal mě Honza a mával na mě papíry.

„Jasně, dokouknu to a celé si to přečtu.“ Odpověděl jsem mu a Honza spokojeně odešel do ložnice. Ještě jsem zahlédnul, jak vytáhl mobil. To asi bude volat Jitce, jak to se mnou dopadlo. Jen co zavřel za sebou dveře jsem vzal ty papíry a hned jsem to začal číst.

Prvních několik bodů bylo takových informativních, ale po bodě, který informoval o přítomnosti partnera v závorce bylo napsáno celé Honzovo jméno s dodatkem “dále jen přihlížející“ se ony body proměnily skoro v erotický scénář. Má osoba byla pojmenována jako „Dárce“ a Jitka jako „Obdarovaná“. Jen jsem byl překvapen, že následující body se týkali jen „přihlížejícího“, jak se má chovat, že nesmí do průběhu zasahovat, má zakázáno mluvit a že pro jistotu bude celou dobu stále uzamčen s dodatkem v závorce „poslušnost bude popřípadě odměněna odemknutím“. Vůbec jsem to nechápal, to jako že Honza na nás bude koukal, ale musí být nějak zamknutej? To jako aby nemohl zasáhnout, kdyby si to během průběhu rozmyslel? Vrtalo mě to hlavou, až jsem nakonec vstal a šel se Honzy zeptat. Zaklepal jsem na dveře ložnice a nečekal na souhlas a rovnou vešel.

„Honzo, promiň ale… tady čtu, že ty budeš zamknutej…to jako proč?“ Honza se posadil na postel.

„Jo budu, ale jinak, než si asi myslíš. Výš já jsem zamknutej pořád.“

„Počkej jak to jako myslíš?“ Nechápal jsem jeho odpověď.

„No prostě …asi víš, že Jitka je ta co v našem vztahu rozhoduje a chce mít všechno pod kontrolou a prostě, když měla odjet na půl roku na tu školu do Španělska, tak mě nevěřila, že na ní počkám, že prej jí určitě podvedu a prostě jsem jí nedovedl přesvědčit o opaku. Nakonec, abych jí potvrdil mojí oddanost a hlavně věrnost, jsem přistoupil na její dost zvláštní podmínku. Podle Jitky to byl jediný způsob, který jí mohl zaručit mojí věrnost. A tak mě následně pořídila zamykací klícku na můj penis.“

„Počkej to jako fakt?…ty vole to si děláš prdel….to sis ho nemoh ani honit…ty krávo tam přeci byla půl roku?“ Nemohl jsem mu uvěřit co mě právě řekl, ale hlavně jsem si to nedovedl ani představit. To já honím obden, ale většinou víckrát.

„Ty vole jak si to mohl vydržet? To já bych to nedal by mě praskly koule.“

„Nejhorší to bylo na začátku, ale studená sprcha nakonec vždycky pomohla.“

„No tak proto, už my je to jasný a já si myslel, že si strašně čistotnej a ty sis zatím chladil ptáka. A co kdyby se ti něco stalo a musel stáhnout kalhoty, to by byl trapas jako svině?“

„On tam není klasickej zámek, ale plomba. Takže v nouzových případech to jde sundat.“

„Počkej, ale pak je to na nic, když to můžeš sundat.“

„Tak jednoduchý to není, ta plomba má na sobě kód a před sundáním musím Jitce napsat důvod. Ona mě pak odepíše nové číslo, která si mám vzít a já pak udělám fotku před sundáním, s oběma čísly a pak když si jej zase beru, tak udělám fotku s uzamčeným novým číslem.“ Hned jak to Honza říkal jsem si vzpomněl na ty divné žluté pásky s čísly, které jsem našel v koupelně.

„Tak to koukám má to Jitka dobře vymyšlený. A to ho jako máš zamknutého i teď?“

Honza jen souhlasně kývnul hlavou a pak vstal a začal svlékat povlečení. Já už nic neřekl a odešel jsem do obýváku dočíst ony papíry.

Přečetl jsem to snad třikrát a pořád jsem tomu nevěřil. Ale hlavně jsem nechápal Honzu, který sice je neplodný, ale za to přeci nemůže. Podle mě jen kvůli tomu kývne Jitce na vše co jí napadne. A Jitka musí být dost perverzní a ujetá, když jí napadne tohle všechno, klecí na ptáka počínaje, až po to ujednání o průběhu inseminace. Ale podle všeho jsem divnej i já, protože přes to všechno co o tom vím, nebo právě proto, že to vím, jsem strašně nadrženej a nejrači bych si ho hned šel vyhonit, ale bylo za pět minut celá a já nechtěl přijít o příchod  Jitky. Strašně mě zajímalo jak se bude tvářit i když jsem nevěděl, zda jí to Honza volal, nebo se to dozví až když přijde. Pak mě napadlo nechat ony papíry na stolku, naaranžoval jsem je jako bych to právě podepsal a čekal na její příchod.

Krátce po osmé se mě zastavilo srdce…..od dveří jsem uslyšel známý hlas…„Kluci!!! Kde jste? Potřebuju pomoc s taškama.“ Chtěl jsem vstát, ale stálo mě něco jiného. Naštěstí z ložnice skoro vyběhl Honza a šel se vítat se svojí snoubenkou, takže jsem zůstal sedět a myslel na něco jiného, ale moc to nešlo. A pak už do pokoje vešel Honza a za ruku vedl Jitku. Rychle jsem se předklonil, abych zamaskoval své ztopoření.

„Ahoj Mirku.“ Pozdravila mě Jitka jako by nic a já jí zdvořile odpověděl. Asi to ještě nevěděla, že jsem jim na to kývnul, protože se tvářila úplně normálně. Podala Honzovi tašku s nějakým nákupem a šla si ke mě sednout na gauč. Já se posunul, abych jí udělal místo.

„Honza nám uvaří večeři.“ Usmála se na mě Jitka a ze stolku si vzala ty podepsané papíry a začala si je prohlížet zatím co Honza odešel do kuchyně. Já se cítil dost trapně a nevěděl jsem co bych měl dělat a tak jsem dělal jako, že se koukám na televizi.

„Honza je moc hodnej kluk, který mě celým srdcem miluje, proto mu chci dát dítě…to snad chápeš. Hledaly jsem dlouho, až nám nebe seslalo tebe a jsem ti strašně vděčná, že to pro nás uděláš.“ Já se na ní podíval, ale nevěděl jsem co říct.

„Nechtěla jsem, aby to byla jen procedura, chci aby se mě to líbilo …aby se to líbilo nám všem.“

„Tak proč má Honza tu klec.“

„To bys asi nepochopil, ani nevím jak bych ti to vysvětlila, prostě to tak s Honzou chceme.“ To měla pravdu, nenapadal mě jediný trochu přijatelnější důvod, proč by to nosil dobrovolně, jedině že by jí chtěl dokázat, že pro ní udělá vše, když už jí nemůže dát dítě.

„Prej si tam dole dobře vybavenej?“ Pokračovala v konverzaci Jitka.

„To ti řek Honza?“

„On mě říká všechno. Můžu si šáhnout?“ Ale nečekala na odpověď a její ručka hned zamířila do mého rozkroku, kde jemně zmáčkla  onu bouli co jsem se snažil stále maskovat.

„Nelhal, je ho tam pořádnej kus.“

„Za dvacet minut je jídlo, ukliďte stůl!“ Ozval se Honza z kuchyně. Jitka sundala ruku z mého rozkroku a vstala.

„Jdi se vysprchovat, já zatím připravím stůl.“ Usmál jsem se a už bez studu jsem vstal a šel do koupelny. Celý jsem se umyl a oholil, a nakonec pořádně navoněl. Když jsem si šel do svého pokoje pro oblečení, už na mě Honza volal, že je večeře hotová.

Již oblečen, jsem vešel do kuchyně, kde už u jídelního stolu seděla Jitka a Honza již nandával na talíře. Usadil jsem se na své oblíbené místo a mlčky čekal na jídlo, kterého jsem se za okamžik dočkal. Počkal jsem, až si sedne i Honza, popřál jsem oběma dobrou chuť a pustil jsem se do jídla. Dojedl jsem a došel si do lednice pro jedno pivko a čekal co se bude dít.

„Bylo to vynikající miláčku, jdu se vysprchovat.“ Řekla nám Jitka a odešla pryč. Honza se dal hned do uklízení a rovnou začal použité talíře mýt.

„Mirku? Asi tušíš co bude následovat Jitka právě ovuluje, takže to musí být dneska. Až se Jitka vysprchuje půjde se do ložnice připravit. A až bude připravena, tak nás oba zavolá….. Chovej se normálně, prostě si třeba představuj, že je Jitka tvoje holka a mě si tam vůbec nevšímej.“

„To si tě řekne, jsem ještě nikdy před nikým nešukal.“ Přiznal jsem své obavy Honzovi a dopil jsem pivo.

„Neboj, to bude vpohodě…na začátku ti to možná přijde divný, ale pak až se do toho zaberete, tak si na mě ani nevzpomeneš. Chceš ještě jedno?„

„Jo, ještě jedno na kuráž.“ A nahlas jsem se zasmál. Při prvním loku jsem uslyšel, jak Jitka přechází z koupelny do ložnice.

„Si nemysli, já jsem taky nervózní, koukat na to, jak mě někdo šuká holku….ještě že to budeš ty. Tebe dobře znám a z těch všech jsi nejlepší volba.“  Já beze slov upíjel druhé pivko a jen Honzu poslouchal.

„Kluci! Je čas.“ Na rukách mě naskočila husina. Honza rychle vyndal ze skříňky Jacka a rovnou z láhve do sebe hodil dva loky a láhev položil na stůl. Automaticky jsem po ní sáhnul a to samé jsem udělal i já.

Společně jsme se vydali do ložnice, kde na nás čekala Jitka. Honzova snoubenka a moje kamarádka, kterou jsem měl klasickou cestou oplodnit. Honza otevřel dveře a hned jsem viděl Jitku, ležící v sexy poloze na posteli v tom nejerotičtějším prádélku, které jsem kdy na holce viděl. Honza mlčky přešel do rohu místnosti a začal se svlékat. Já za sebou zavřel a opět jsem se otočil na Jitku.

„Tak se nestyď a pojď blíž.“ Pobídla mě Jitka a já udělal dva kroky k ní a najednou se pokojem rozezněla romantická hudba. Otočil jsem se na Honzu a koukal jsem na zcela nahého chlapa. Okamžitě jsem si všimnul oné klícky, která byla překvapivě docela malinká a nechápal jsem jak se mu tam může vejít. Otočil jsem se zpět na Jitku a zase jsem si jí začal prohlížel. Byla dokonalá, krásná třicetiletá blondýnka s prsy, tak akorát do ruky. Svlékl jsem tričko a ukázal Jitce vypracovaný hrudník dvacetiletého mladíka, a hned po tričku jsem si odepnul hodinky, které jsem zastrčil do kapsy riflí, sundal jsem si ponožky a už jsem si svlékal rifle, které jsem hodil za sebe. Jen v trenkách jsem se na chvilku postavil před postel. Jitka se posunula blíž ke mě a poprvé se mě dotkla. Přejela mi prsty po prsou a pokračovala stále níž. Instinktivně jsem zaťal břišní svaly, aby se mohla pokochat mým vypracovaným břichem. Její prsty dojeli k podbřišku, až se dotkly lemu mých trenýrek a pak mě rychle oběma rukama stáhla trenky do půli stehen a vysvobodila mé polotuhé péro ze sevření.

„Opravdu nelhal, máš ho opravdu velkýho.“ Stále se kochala mým čurákem a pak se jej dotkla, nejdříve jen přejela prsty od kořene k žaludu a pak ho vzala do ruky a zvedla nahoru. Druhou rukou uchopila moje koule a začala je mnout. V péru mě tepalo a docela rychle rostlo do své maximální velikosti.

„Tady někde uvnitř je naše děťátko.“ Řekla dost nahlas Jitka, aby jí slyšel i Honza. Pomalu mě jej začala honit a já se bál, abych se neudělal, i když dneska ráno jsem honil, takže se dalo předpokládat, že má výdrž bude o něco málo větší. Jitka mě ještě chvilku honila a zároveň se stále kochala mým pérem, až nakonec neodolala a přejela mě po něm jazykem, a honění přešlo v kouření. Já věděl jediné, takhle mě ho ještě žádná nekouřila. Její rty mě jej obepínaly a neskutečně mě sála a já si to neskutečně užíval. Přetáhla mě na postel a já si sundal trenky a lehl jsem si na záda. Jitka se hned vrátila k předešlé činnosti a já se na to koukal a nebyl jsem jediný. Kousek od postele stál Honza a koukal na svojí přítelkyní, která mě právě dělala tak dobře. Jednou rukou si držel onu klícku, v které měl uzavřeného svého ptáčka a tahal si za ní jako kdyby si ho honil. Když jsem si všiml, že na mě kouká jak se na něj koukám, tak jsem raději opět veškerou svou pozornost zaměřil na Jitku, která mě pořád tak fantasticky kouřila.

Opravdu to bylo neskutečné a když mě přestala kouřit a jazykem mě pomalu jela od podbřišku k mým bradavkám a pak se vsála do mých rtů, tak jsem se skoro zbláznil. Hned jsem prozkoumával jazykem její ústa, zatím co jsem rozepnul její podprsenku a osvobodil její kůzlátka. Otočil jsem jí na záda a převzal jsem iniciativu, začal jsem jí hladit a dráždit obnažená prsa. A pak jsem se opět vpil do jejích rtů a pomalu jel rukou po jejím bříšku, až jsem prsty zajel pod lem jejích kalhotek. Ucítil jsem její chloupky a o kousek níž se mé prsty dotkly promočené buchtičky. Projel jsem vlhkým žlábkem k cíli a mírně zatlačil, ukazováček se dotkl ústí  a pomalu se propadl dovnitř. Po chvilce jsem přidal ještě jeden prst a něžně jí prstil, zatím co Jitka sténavě vzdychala.

„Mirku!! Udělej mě miminko prosím….udělej mě ho teď hned.“ A já začal konat, klekl jsem si a stáhnul jsem jí kalhotky. Pokochal jsem se její krásnou kundičkou. Vzal jsem její nožky  a zvedl jsem je, až se její kolena dotkla jejích prsou. Před sebou jsem měl krásně vyšpulenou Jitčinu broskvičku, a hned jsem věděl, že jí musím ochutnat, protože potom už nebude příležitost. Sehnul jsem se a nejprve jazykem podráždil Jitčin poštěváček a pak už jsem jezdil jak pominutí po celé délce. Dokonce jsem jí opět začal prstit a několikrát jsem jí dal i ochutnat její vlastní šťávy a ona bez zábran olizovala mé prsty.

„Už jí omrdej!!“ Přestal jsem Jitku lízat  a otočil jsem se na Honzu, který byl asi dost vzrušenej protože byl v obličeji zpocenej a celej rudej, ale chudák nemohl upustit páru a tak to asi chtěl urychlit, nebo by to sním asi švihlo. Naposled jsem přejel jazykem po její kundě. Klekl jsem si, několika tahy přitvrdil péro a na špičku žaludu jsem si plivnul, aby to lépe klouzalo. Žaludem jsem několikrát projel žlábkam, oběma rukama jsem chytl její nohy a už chtěl zasunout, ale na poprvé se mě to nepovedl a zklouzl jsem a na podruhé se to opakovalo. Na potřetí jsem si ho už chtěl chytnout a narvat jí ho tam, ale Jitka řekla: „Nech Honzu….ať ho domě navede Honza….Honzo kde jsi pojď nám pomoc?“

Než jsem stačil zaprotestovat, tak mé péro chytnula Honzova ruka, která jej pevně obejmula. Honza se více nahnul k Jitce a dal jí dlouhý vášnivý polibek.

„Miláčku už jenom chvilku a budeš skoro tatínek, že se těšíš na naše děťátko, že jo lásko?“

Nečekal jsem na Honzovu odpověď a zatlačil jsem vpřed. Díky správnému vedení jsem přesně narazil na vchod, který se postupně otvíral, až trochu více povolil a můj žalud vklouzl dovnitř. Nepřestal jsem tlačit a dostával jsem se stále hloub, až jsem už dál nemohl, protože mě tomu bránila Honzova ruka. Jitka dosti nahlas sténala a polohlasně opakovala něco v tom smyslu, že něco takového ještě nezažila, ale že je to nádherný. Trochu jsem povytáhnul a Honzovi jsem řekl, že už to zvládnu sám. Pochopil a pustil mě a opět se začal líbat s Jitkou a zároveň jí začal hladit prsa. Koukal jsem na ty dva jak se líbají a opět pomalu zajížděl do Jitčiny uzounké dírky, která nádherně hřála a doslova jsem cítil, jak jí tepe srdce. Víc jak půlkou, jsem byl už uvnitř a já jí začal klasicky šukat a pořád se vnořoval hloub a hloub a zároveň jsem zrychloval tempo přírazů, až jsem žaludem narazil na Jitčin čípek. Několik centimetrů mě ještě chybělo, abych byl v ní úplně celý, ale nechtěl jsem jí způsobit bolest, tak jsem se už nepokoušel více tlačit a jen si užíval to krásné mrdání.

Vlastně to bylo poprvé v životě co jsem šukal holku na ostro, bez gumy. I když dneska těch poprvé bylo a bude asi trochu víc. Vlastně to byla i moje první trojka i když ten třetí je jen do počtu a poprvé jsem z chlapa udělal paroháče a o tom, že poprvé budu stříkat do holky za účelem jí udělat dítě, tak to bylo určitě to nejbláznivější ze všech těch poprvé.

„Jsi neskutečnej, prosím tě vydrž ještě chvilku, prosím ještě chviličku….“ Jako by Jitka věděla, že to mám na krajíčku a tak jsem zpomalil, chtěl jsem se pokusit dosáhnout společného vyvrcholení. Po několika tazích jsem už věděl, že to nezvládnu, ale naštěstí jsem nebyl sám , kdo na tom byl podobně. Jitka se rukama chytla pelesti postele a celá se propnula a za hlasitého táhlého vzdechu dosáhla vrcholu. Její kundička doslova pulsovala a drtila mého čuráka, tak silně, až to na mě okamžitě přišlo . Naposled jsem vší silou zabořil péro hluboko dovnitř, a už jsem do Jitky pouštěl své mládenecké sperma, až na samé dno její kundičky.  Několikrát jsem ještě hrubě přirazil, až jsem byl úplně celý uvnitř.

„Děkujeme ti, Miro děkuji.“ Děkovala mě Jitka za mé poskytnuté služby a já byl šťastný, že jsem byl oním dárcem.

Nevím jak dlouho jsem byl uvnitř, ale moje péro se pomalu scvrkávalo, až jsem z ní úplně vypadl. Honza mě hned podal ručník, abych se mohl utřít , protože jsem byl celý zpocený.

Jitka, vzala Honzu za ruku a položila si jí na svoje bříško.

„Už je tady lásko.“ A přimáčkla ruku ještě více na svůj podbřišek. Opět se láskyplně políbili a oba dva oddechovali, jako by to spolu opravdu dělali. Já seděl a koukal jsem se na Jitčinu, stále rozevřenou kundičku, z které vytékala moje nadílka.

„Měla bys dát pánev nahoru, nebo to z tebe všechno vyteče.“ Poradil jsem Jitce a ona mě opravdu poslechla a hned pod svojí prdélku dala polštář a Honza podal ještě další dva.

„Honzo, pojď sem zasloužíš si odměnu.“ A Honza se na Jitku usmál a z nočního stolku podal kleštičky, které podal Jitce. Ta si je vzala a hned odskřípla žlutou blombu na Honzově klícce, který si jí následně velmi rychle sundal. Jeho péro bylo celé rudé a celé pomačkané, ale jen co se dostalo na svobodu, hned začalo nabírat na velikosti, až dosáhlo svého maxima, odhadem tak okolo dvanácti možná  třinácti  centimetrů. Trochu jsem ho litoval, ale spíš jsem litoval Jitku, protože ona by si zasloužila, aby její partner měl aspoň průměr. Proto asi praktikují onu alternativu  s klíckou a vůbec bych se nedivil, kdyby měli někde schovaný nějaký robertek patřičných rozměrů. Zatím co jsem přemýšlel nad Honzovými rozměry, tak ten si klekl mezi Jitčiny nohy a v dost rychlém tempu si začal prohánět svého ptáčka. A dlouho mu to netrvalo a už z toho svého pindíka stříkal svojí mrdku přesně na Jitčinu kundičku. Nevím kde se to v něm bralo, ale takovou nálož mrdky jsem nečekal. Bylo toho strašně moc a podle toho jak pomalu stékala byla docela hustá. Vzal jsem ručník do kterého jsem se před nějakou chvílí utřel a podál ho Honzovy, ten si stejně jako já utřel čelo, ale pak ručník hodil na zem. Chvilku jsem nechápal, proč ho nepoužil k utření té mrdky, ale pochopil jsem to hned, jen co se sehnul nad Jitčinu postříkanou kundičku a doslova začal sát svoje a vlastně i moje sperma. Další mé poprvé, kdy jsem poprvé v životě koukal na někoho, kdo žere vlastní mrdku. Koukal jsem jak pečlivě slízává a vylizuje, každý záhyb Jitčiny kundičky, a té se to očividně líbilo, protože opět začala sténat a začala si i dráždit poštěváček. Nevím proč, ale ta situace mě vzrušila, a do mého ptáka se začala vracet krev. Vzal jsem si svého čuráka do ruky a začal jsem si ho pomalu honit.

Když jsem viděl, že Honza přestal s očistou a přesunul se, aby mohl Jitku políbit, tak já se přišoupnul, a už jsem opět cpal své péro právě do čista vylízané kundičky. Jitka byla docela dost překvapená mým počínáním a chtěla něco říct, ale já jí předběhl.

„Ještě jednou pro jistotu….“

A už jsem v ní byl až po kořen a začal jsem jí opět mrdat. Docela to mlaskalo a po nějaké chvíli se mě u kořene utvořila bílá pěna, to asi jak jsem našlehával předchozí mojí nadílku. Ale mě to bylo úplně jedno, a chtěl jsem si to užít, když už jsem dostal možnost jí ještě jednou vystříkat. A Jitka neprotestovala, právě naopak, po chvilce se převrátila  a nastavila se mě zezadu a já nabídku přijal a hezky zezadu do ní narážel, až se musela opřít o zeť, aby nenarážela hlavou o čelo postele. Když jí tahle poloha omrzela, tak zase se přetočila strčila do mě a jen co jsem dopadl na postel, už si mě osedlávala. Nejdříve se zaklonila, opřela se rukama o má kolena a začala se pomalu spouštět, a nasledně postupně zrychlovala. Nakonec se předklonila a zatím co se stále napichovala na můj klacek, tak se semnou začala vášnivě líbat. Abych jí to ulehčil, tak jsem jí chytnul za zadeček a pomáhal jsem jí nahoru a když jsem jí spouštěl, tak jsem přirážel pánví. Naše těla o sebe doslova tleskala, jak jsme na sebe naráželi a jak jsme tam dole byly vlhký.

Druhá mrdačka trvala o dost déle než ta první, a já si jí i více užíval, protože ze mě opadla veškerá nervozita a že na nás Honza, tak na to jsem si už zvyknul taky. Nakonec jsem převzal iniciativu, shodil Jitku vedle sebe, zvedl jsem její pravou nohu a hned jsem ji ho tam zase vrazil, až po koule.

Tentokrát jsem se udělal první já, a s každým naražením jsem do ní stříkal svojí mrdku a i když jsem už ze sebe nic víc nevytlačil, tak jsem ještě chvilku přirážel, protože Jitka to už měla na krajíčku a nechtěl jsem jí připravit o její orgasmus. Jitka se stejně jako poprvé propla v zádech a opět mě krásně svírala čuráka, ale tentokrát z něho nic nevymáčkla.

Upadl jsem vedle Jitka a oba jsme zhluboka dýchali a odpočívali po dosti vyčerpávající šukačce. A opět nastoupil Honza, který hned začal s vylizováním a čištěním dnes již podruhé vystříkané kundičky své milé.

„Děkuju vám oběma, jsem po tom všem strašně unavená.“ Poděkovala nám, hned poté co Honza dokončil svojí práci. Pak ještě Honza opět podložil Jitčin zadeček, aby byl co nejvýše a semeno se dostalo kam má a hned nato jí přinesl deku a přikryl jí. Já si sedl a chystal jsem se odejít, ale Jitka mě chytla ruku.

„Zůstaň, dneska budeme spát všichni tři společně.“ A Honza po mě hodil další deku, abych se mohl čím přikrýt a sám si lehl na druhé straně. Honza se přitulil k Jitce a po několika minutách společně usnuli. Mě to trvalo o dost déle, ale nakonec jsem usnul taky.

Ráno sem se probudil a nejdříve jsem myslel, že to byl jen neuvěřitelně perverzní sen, ale když jsem se otočil a koukal jsem přímo od Jitčina obličeje, tak jsem tušil, že se to asi opravdu stalo. A protože jsem byl úplně nahý , tak jsem už nepochyboval. Vstal jsem a šel na záchod, když jsem se vrátil tak jsem si vlezl ještě pod deku, protože jsem chtěl vstávat společně s Jitkou. Asi po půl hodině se probudil Honza a já předstíral, že spím, ale ze zpola zavřeného oka jsem viděl Honzu, jak se na nás koukl, asi taky nevěřil, že to byla včera skutečnost a ne sen. A pak stejně jako já odešel na záchod a jak  neopatrně zavřel dveře, tak probudil Jitku. Jen co otevřela oči a uviděla mě, tak se na mě usmála a dala mě pusu a řekla mě děkuju. Já jí pusu vrátil, ale z pusy se stal dlouhý a dosti vášniví polibek. Nevím kde se to ve mě vzalo, ale jak sem uslyšel , že si Honza pustil sprchu, tak už jsem držel v ruce její ňadro a po chvilce jsem prsty dráždil její poštěváček. A protože se vůbec nebránila, jsem se odvážil a už jsem byl pod její dekou a svým vztyčeným ptákem jsem se jí třel o bříško. Když mě za něj chytla a začala mě ho honit, tak jsem se nad ní vyhoupnul  a ona sama si mě nasměrovala do své lačné kundičky. Zajel jsem do ní co mě daná poloha umožňovala, Jitka jen tiše sykla, ale pak už začala pravidelně oddechovat a tiše sténat.

Dlouhými tahy jsem zajížděl do krásně vlhký kundy a poprvé jsem se sní miloval bez přítomnosti Honzy, vlastně jsem mu právě nasazoval opravdové parohy. Kdy jsem mu píchal snoubenku,a on to vůbec neví. Co by asi udělal, kdyby nás načapal? To opravdu netuším, ale o to víc jsem byl vzrušenej a dost si to užíval. A podle všeho i Jitka, protože z nás zchodila deku a během chvilky už na mě nasedávala a když začala docela nahlas sténat, tak jsem si sní sedl a začal jí líbat, abych jí utišil. Opět se místností nesly mlaskavé zvuky a tiché stény a nakonec i jedno zaupění. To když Jitka dosáhla orgasmu, tak místo, aby zařvala, tak zaťala své nehty do mých zad a já bolestí heknul. Naštěstí jsem se hned potom udělal, a tak bolest překonalo moje vyvrcholení. Jitka si vychutnávala opět naplněnou dělohu a prohlížela si naše spojení, jako by nevěřila, že se do ní něco tak velkého mohlo vejít.

„O tomhle se Honza nesmí dozvědět rozumíš.“ Pošeptala mě do ucha a opět mě políbila a pak už ze mě vstala a odcházela pryč, asi za Honzou do koupelny. Já zůstal sedět a koukal jsem na její krásně kulatej zadeček, který se tak dokonale kroutil a přemýšlel jsem jak to zařídit, abych ji mohl ještě někdy píchat.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Tak to byla bomba…. wow!

  2. Opět perfektní práce. Bude pokračování?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *