Výběrčí 3.díl

Ranní probuzení doprovodila bolest hlavy. Já i Jirka jsme měli pořádnou kocovinu. Jirka se probudil dřív a když jsem otevřela oči já, tak mě sledoval. Spala jsem celou noc ve stejné poloze a Jirkovo zrak koukal do mého rozkroku. I přes sprchu ze mě ještě vyteklo zbytek Karlovo semen. Ihned jsem začala panikařit, že vše praskne.

“Teda to musela být jízda.” Řekl až překvapivě klidně.

“Proč myslíš?” Koktala jsem ospale.

“Podívej se kolik toho ze tebe vyteklo.” Jeho úsměv mi naznačoval, že asi nemá tušení, že to je cizí sémě.

“Moc si nepamatuji. Ale vím, že jsme se milovali před spaním. Jen mám dost okno o tom jak to probíhalo.” Oznámil a začal si s mojí mušličko hrát.

“Takový škody. Měl jsem tě nějak podložit, aby to v tobě pěkně zůstalo.” Smál se a pořád si mě prohlížel.

“Jo já mám také dost okno lásko. Vůbec nevím co vše jsme dělali, ale cítím se skvěle až na tu kocovinu.” Lhala jsem co to šlo. Naštěstí uvěřil, že se chovám jinak jen kvůli tomu, že jsem to přehnala s vínem.

 

Během snídaně mi pípnul telefon. Kdo mi může o víkendu psát? Dnes bude užívání! Nechápala jsem, ale hned mi přišli dvě fotky co vše vysvětlili. Byly evidentně ze včera. Ten parchant si stihl udělat fotky. Na jedné jak mě zezadu mrdá a ta druhá je když odcházel a ze mě akorát teklo semeno. Rychle jsem telefon zhasnula, aby to snad Jirka koutkem oka neviděl. Naštěstí si pročítal internet na tabletu, takže ani nevěděl, že mi něco přišlo. Zazněla další zpráva. Odpoledne ve tři u obchodního centra! Tolik zpráv už i Jirku vytrhlo ze čtení.

“Děje se něco lásko?” Kéž by mě nebolela hlava a mohla jsem pořádně přemýšlet.

“Nic. To jen. Jen kámoška píše, že by potřebovala odpolko pomoct vybrat nějaké oblečení. Nebudeš se zlobit, že se na chvilku vypařím?” Sakra ať tomu věří.

“Vůbec ne. Já si odpoledne aspoň lehnu a vyspím se z té opice co mám.” A dál si četl.

 

Blížila se třetí a já seděla v autě směr nákupak. Měla jsem možná Karla přes zprávu poslat rovnou k šípku, ale co kdyby ty fotky pak poslal Jirkovi. Projížděla jsem parkoviště a na samotném konci, kde stálo jen pár aut byl Karel před svým černým BMW. Zaparkovala jsem vedle a už jen z pohledu na něj jsem měla mravenčení v podbřišku.

“Jedeš na čas kočko.” Zazubil se, protože věděl, že vyhrál.

“Jsem tu aby jsi smazal ty fotky. Nechci, aby to Jirka věděl. Co se stalo byla chyba!” Překvapivě jsem na něj dnes dokázala křičet.

“Ale klídek kočko. Ani já nechci přeci aby to ten tvůj věděl. Ale říkat tomu všemu chyba? Tomu, že jsi se se mnou tak parádně dokázala udělat? To není chyba, ale štěstí, že jsme se našli.” Bože jak může povídat takové nesmysly? Vždyť já mám Jirku.

“Já Jirku miluji a nechci ho podvádět!” Zarazila jsem, aby pokračoval v jeho proslovu.

“To už je kočko pozdě. Už jsi ho dvakrát podvedla.” Smál se a zapálil si cigaretu.

“Poprvé jsi mě znásilnil a podruhé vlastně taky!” Tuhle větu už jsem moc nekřičela, aby nás někdo náhodou neslyšel. On při té větě přišel blíž ke mě. Vyfoukl na mě kouř a rukou si mě přitáhl. Snad mě nebude líbat tady na veřejnosti? Ale on měl jiný plán. Druhá ruka zajela pod kalhoty a prst zašmátral přes pysky.

“Nádherný jsi mokrá jen mě vidíš. Nevím, ale mě nepřijde, že by ti to bylo proti vůli. A proč jsi vlastně přijela, kdyby jsi nechtěla zase přídavek?”

 

On si snad nepamatuje co mi ráno psal? Vytahuji telefon a ukazuji mu to.

“No a? Nikde ti přeci nepíšu, že když tu nebudeš, že se něco stane.” Přemýšlím nad tou větou. On má pravdu. On tam nepíše, že by se něco mělo stát.

“Teď ti řeknu kočko jak to bude. Nasedneš do mého auta a zajedeme ke mě. Tam ti to udělám jako nikdy nikdo.”

“Jsi prase. Nikam nepojedu!” Jenže mé tělo po něm opravdu toužilo. Chtěla jsem opět cítit jak je ze mě tvrdý. Říkáte si, že určitě sednu do svého auta a pojedu domů za Jirkou, ale nejen chlapy myslí rozkrokem. I u mě začala přemýšlet má vagína a nesmělím krokem jsem šla k černému BMW.

“Nic jiného jsem nečekal kočko. Jedem!” Popohnal mě plesknutím přes zadek. Nasedla jsem do auta a už jsem cítila vinu co to proboha dělám. Karel nasedl vedle mě a během pár minut zastavil u svého bytu.

 

“Tak co jsi nakukala Jiříkovi?” Ptal se, když jsme vešli do jeho chodby. Řekla jsem mu mou výmluvu a on se mezitím svlékl do naha.

“Na co čekáš kočko? Tvá výmluva nám nedává moc času.” Jeho péro bylo již napůl tvrdé a já fascinovaná jeho tělem jsem se začala svlékat. Ovšem bylo to pro něj moc pomalé, takže ze mě kalhotky a podprsenku strhnul.

“Klekni a pokuř si.” Jak řekl, tak jsem hned udělala. Už to nebylo to nesmělé braní do pusy. Po jeho tvrdém ohonu jsem se doslova vrhla a začala divoce kouřit.

“To je ono kočko. Zlepšuješ se.” Chválil mě a hladil mě po vlasech jak nějakého psa.

“To by stačilo pojď do ložnice.” Pomohl mi na nohy a rukou nasměroval kam jít.

“Lehni si na záda. Roztáhni ruce a nohy.” Udělala jsem vše jak řekl a on začal něco vytahovat ze šuplíků. Byla to pouta a hned mě začal ruce poutat k železné konstrukci. Na nohy měl pouta s delším řetězem. Ležela jsem před ním a byla jen v jeho moci.

“Dnes si užiješ neboj.” Jeho hlava zmizela v mém rozkroku a já ucítila jeho jazyk, který zlehka kmital po celé délce mojí kundičky. Konečně jsem se nemusela bát a mohla jsem hlasitě sténat. A když přidal k jazyku své prsty, tak jsem dokonce už křičela. Jeho technika mě přiváděla k šílenství. Během pár minut mě dokázal lízáním a prstěním udělat třikrát.

 

“Už tě chci v sobě!” Vykřikla jsem po tom třetím. Potřebovala jsem to a to hned.

“Neboj kočko dočkáš se.” Přestal lízat a opět pro něco sáhl do šuplíku. Byla to kamera.

“Tak kočko zopakuj to co jsi říkala.” Moc se mi nechtělo, ale touha byla silnější.

“Chci tě v sobě!” Křičela jsem.

“Jak si kočko přeješ.” Namířil kameru mezi moje stehna, kde už měl připravený péro na zásun.

“Že nevadí kočko, že si tě zase vezmu bez šprcky?” Jeho žalud kroužil po klitorisu a bylo mi jasné, že bez kladné odpovědi se péra v sobě nedočkám.

“Nevadí…”

“Správná odpověď.” Konečně mé závojíčky začal jeho žalud rozrážet a já se dočkala slastné plnosti. Dnes už jsem dokonce necítila žádnou bolest. A to do mě zajel celkem rychle.

“Jsi tak úzká kočko. To miluji!” Zasténal a kamerou mířil na můj obličej. I já vykřikovala i když ani nevím co. Pouta mě držela v pozici, kdy jsem nic nemohla. A to mě hrozně dráždilo, protože normálně se během sexu kroutím a nastavuji jak chci. Teď to najednou nešlo.

“Cítím, že už zase budeš kočko!” Měl pravdu. Kundička se mi nekontrolovatelně stahovala a já křičela jako když mě na nože berou. Karel ho do mě vrazil co to šlo a já se udělala. On si vše stále dokumentoval. Hlavě ho teď zajímal můj výraz během orgáče.

“To je ono kočko. Zakřič si. Tohle doma nemáš co?” Kývla jsem hlavou, že ne. Mluvení jsem momentálně nebyla schopná.

 

“Tak půjdeme do finále kočko. Teď tě zase pěkně naplním co říkáš?” Dál mě šukal, ale pomaleji, aby se neudělal dřív než mu odpovím.

“Lepší bude ven…” Tvrdý příraz vyrušil mou řeč.

“Oba víme kam to chceš! Tak to řekni!” Opět tvrdý příraz.

“Vystříkej mě!” Kapitulovala jsem. Měl totiž pravdu, že vroucí semeno mě vždy na konci totálně odrovnalo.

“Myslel jsem si to. Uděláme Jiříkovi dáreček.” Smál se nahlas a začal zrychlovat.

“Už budu kočko… Uděláme mimčo…”

“Joo… Uděláme… Prosím… Stříkej…” Žadonila jsem s posledních sil. A to byla poslední kapka. Jeho péro začalo chrlit semeno s každým přírazem do mé roztoužené kudničky. Teplé semeno se ve mě hned začalo nádherně rozlévat.

“Super kočko vydrž mi tak.” Jako bych s těmi pouty mohla někam jít. Chvilku šmátral opět v šuplíku. Vytáhl pesar. Moc jsem nechápala k čemu to. Vždyť ten se dává před sexem.

“Tak uvolni se musíme přeci Jiříkovi dárek doručit ve velkém množství.” Pomalu do mě zasunul pesar a až pak uvolnil má pouta.

“Pesar vyndáš až večer!” Přikázal a šel se obléct.

 

I já se oblékla, ale musela jsem jet domu naostro, protože kalhotky i podprda byly nepoužitelné. Jirka doma spal, takže ani nevěděl, že jsem byla pryč skoro dvě hodiny. Sedla jsem si a přemýšlela co to dělám. Když jsem byla uspokojená tak jsem si vše vyčítala, ale za pár hodin bych zase s Karlem ráda mrdala. Asi jsem se zbláznila. Dokonce i ten pesar jsem vyndala opravdu až večer ve sprše. Jestli s toho nebude dítě, tak už asi z ničeho.

Bookmark the permalink.

6 Comments

  1. Pekne, jen tak dal.

  2. Zase povedená práce

  3. Luxusní povidka. Dobre si ji okotal kolem prstu. Koc se mi libi jak je poslusna a sama si to necha udelat

    • Taky mám takové povídky rád. Začne to lehkým vydíráním a končí to mokrýma kalhotkama když vidí jeho jméno na displeji telefonu. Drzé hajzlíky holky milujou. Vzrušující povídka, určitě pokračuj, budu se těšit

  4. Bude pokračování prosím?

  5. Jo povídka podle mého gusta za mne super.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *