První nevěra

Ráda bych se vám zde představila a napsala svůj příběh.
Jmenuji se Tereza a je mi 20 let, přítel Tomáš 24 let. Jsme oba z malé nejmenované vesničky, kde se zná každý s každým.
Jsem normální postavy, žádná kost a kůže. Mám barevné vlasy, ráda je střídám, zrovna teď je mám obarvené na světle fialovou, takže se dá říct, že vzhledem celkem vzbuzuji pozornost. Jsme s Tomem skoro 3 roky a ještě by se slušelo říct, že byl můj první sexuální partner.
Náš příběh začíná přibližně před půl rokem, kdy mi Tomáš oznámil, že má takovou úchylku a to, že se mu líbí představa, že bych byla s cizím mužem. Zprvu jsem byla překvapená, ale jak jsme se o tom bavili, tak jsem Tomášovi řekla, že jsem na to také myslela, a to z toho důvodu, že jak byl můj první přítel, tak jsem nic nezažila a ráda bych zkusila něco jiného.
Doba plynula, občas jsme se o tom při sexu bavili, nějaké představy, ale nic co by směřovalo k tomu, kdy to uskutečníme.
Jednoho dne jsme na zahradě u známých měli oslavu narozenin, bylo tam asi 30 lidí, rodina a kamarádi, některé lidi jsem já ani neznala. Byl tam ale jeden pán, budeme mu říkat třeba Ota, o kterém jsem věděla, že je celkem na ženský, střídá jednu za druhou a tak, však to znáte..
Ota je prototyp takového neatrativního chlapa, 55 let, pivní břicho, oholená hlava, nikdy jsem nechápala, jak ty ženský balí, to jsem ještě nevěděla, že dnes to zjistím..
Tomáš už byl celkem opilý a zrovna si povídal s kamarádem o kus dál, tak si Ota přisedl ke mě a okruh se stočil na to jak se mi líbí na vysoké škole, kterou studuji, jak probíhají párty a tak dále, občas se mi letmým dotekem dotknul po stehně, ale nic jsem z tím nehledala, přece jen kousek ode mě seděli i moji rodiče, tak jsem nepředpokládala, že by na mě něco zkusil..
Najednou mě táta poslal domů pro alkohol, že už došlo pití, Ota oznámil, že půjde se mnou a že si odskočí na záchod, tak jsme šli spolu a dál si povídali..
Ani nevím jak, jsme se začli bavit o sexu, jak nám to s Tomášem jde a tak, co jiní kluci, jestli jsem ho podvedla a podobné otázky. Ani mi to nepřišlo divné a normálně jsme si o tom povídali, asi to byl ten alkohol, cítila jsem jak se mě mezi řečí nenápadně dotýká, tady mě pohladí před zadek nebo mě plácne jakoby ze srandy a tak..
Řekla jsem Otovi, že si taky skočím na záchod, vyčůrala jsem se a už se zvedám a najednou vejde Ota dovnitř a zamkne za sebou.
„Co tady děláš?“ zeptám se Oty a přitom se ještě oblíkám, byla jsem opilá, takže mi to nešlo, jak za střízliva, takže určitě musel vidět moji baculatou oholenou kundičku.
„Máš pěknou kundu, ta se musí krásně šukat, ukaž mi ji ještě“
Na to neodpovídám, ale Ota přebírá iniciativu a stahuje mi sukni a přitom mě začíná líbat a já se ani nestačím bránit, Ota prohodí „Vidím, že se ani moc nebráníš, jsem rád, že to chceme oba, neboj pořádně tě ošukám“ a přitom mi svlíká i zbytek oblečení, otevře koupelnu a vede mě do pokoje, tam mě pohodí na postel a sám se začne svlíkat.
Nevím proč, ale moc mě vzrušovalo takové to, že si mě bere a ani se neptá, je mu jedno co já chci, ale on mě chce ošukat..Tomáš je takový něžný a toto jsem neznala, ale toužila jsem po tom..
Zvedne mě z postele a přikáže mi, ať si kleknu, že potřebuje pohulit, protože ho měl ještě zvadlého..
Penis mu visel ještě dolů, ale teda už teď mě překvapilo, jak ho měl tlustého a už když bych v klidu, tak to vypadalo, že bude o dost větší, než má Tomáš..
„Kuř děvko“, prohodí Ota, to mě vzrušilo a dala jsem se do práce..
Prvně jsem mu ho jen cumlala, než se mu začal zvedat a po chvíli, už se mi ani nevešel do pusy..
To Otu překvapilo a přitáhl si mě za vlasy a hlavu, abych ho kouřila pořádně
„To tě ten tvůj nenaučil pořádně kouřit?“
„Nemá ho tak velkého, má ho tak o půlku menšího“ prohodím, když se přestanu dusit a dá mi čas nadechnout se…
Ota se jen zasměje a řekne „Tak já ti ukážu mrdání s pořádným pérem a pak už toho svýho chtít nebudeš a budeš mě prosit, ať tě vždycky vymrdám, když přijedeš na víkend domů“
Po chvíli Ota řekne, že už to stačilo a porozhlédl se po pokoji, uviděl stůl, a opřel si mě o něj a začal do mě tlačit tu svoji kládu…
Zezačátku to moc nešlo, protože opravdu Tomáš oproti němu má kašpárka.. „Kurva, ty budeš fakt hodně těšná“ naslinil si přitom prsty a prvně mě projel jen 3 prstama…
Já jsem přivřela oči a vzdychla nahlas jak jsem ucítila, jak do mě proniká..
Chvilku mě projížděl prstama a když usoudil, že už jsem dost vlhká, tak že to zkusí znova… A začal mi zase rvát do kundičky toho svýho macka… měla jsem pocit, že mi ji snad roztrhne… Měl ho snad 6 cm v průměru, kdežto Tomáš má slabé 3 cm.Hlasitě přitom vzdychám protože to i celkem bolelo, po chvilce už byl ve mě a řekl “ Napoprvé to moc dlouho nevydržím, takže počítej, že máš moji dávku za chvíli v sobě, už jsem dlouho neměl tak mladou a těsnou kurvu..“
Když jsem to uslyšela, vysoukala jsem ze sebe „Ty nemáš kondom?“

on se jen zasmál a řekl „Tos nepoznala? Já šukám jen bez gumy“

„prosím hlavně né do mě, nic neberu..“

„To máš holčičko blbý, já stříkám zásadně do vnitř“
„Nééé prosííím“ snažím se bránit…
Ota na to ale nebral ohledy a šukal mě ve zběsilým tempu.. Trvalo to ani přibližně 10 minut, když jsem cítila, jak začal hekat a zastavil se hluboke ve mě… „A máš tam nadílku, kočičko“ řekl, když ze mě vyjel…
Já jsem cítila dosud nepoznané, Tomáš nikdy nestříkal do mě, bála jsem se otěhotnění…
Cítím, jak se ve mě rozlévá horké semeno a já se sbírám po tom, jak mě ošukal..
Bylo to sice krátké, ale nejlepší co jsem doteď zažila, obdivuhodné, jak s teho postavou, může takhle dobře šukat, pomyslela jsem si..
„Víš Terko, o tobě jsem snil už když ti bylo 17 a začala jsi se vyvíjet, věř mi, že to není naposledy, co tě takhle šukám, vidím na tobě, jak se ti to líbilo a sama ještě budeš chtít“ řekl Ota a už byl oblečený a odcházel pryč..
To měl pravdu, já jsem si potřebovala chvíli odpočnout, tak jsem si lehla takhe nahá, jak mě tam nechal a cítila jsem se zneužitá ale šťastná…
„Teda to bylo něco“ vidím, že ten hlas patří Tomášovi, podívám se na něj a on má v ruce péro a honí si ho, pomalu jde ke mě, začal hekat jak před chvílí Ota a postříkal mi prsa
„Lásko, to bylo krásný, jak tě ošukal“
„Jak jsi tu dlouho?“
„Šel jsem tě hledat po chvilce, protože jsem nevěděl, že jste odešli, viděl jsem jak tě začínal šukat“

Já už jsem ten večer ani nešla nahoru za zbytkem nahoru a usnula jsem v pokoji. Ota tam taky spal, ráno když jsem ho uviděla u snídaně, tak se na mě usmál a když odjížděl, tak mi řekl, že se těší na příště.

Dnes to je měsíc co se to stalo a zatím jsem to nedostala, bojím se udělat si test. Napsala jsem to i Otovi, co právě řeším..

Je to má první povídka? Mám psát dál?

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Vynikající námět, výborně napsaná povídka. Pokud je to, XXX, opravdu tvoje prvotina, tak máš mojí poklonu. Jinak si myslím, že tato povídka by mohla klidně mít ještě jedno pokračování.

  2. Velice pěkné, určitě jsem pro pokračování.

  3. Pěkné – moc 🙂

  4. Také jsem pro pokračování. Jen tak dál.

  5. I já doufám v pokračování 🙂

  6. Dáte mi někdo námět co by mohlo být dál? 🙂

    • Muze ti to chvili vrtat hlavou a pak mu znovu napsat ze to chces. Ota za tebou muze necekane prijet a zase te vykropit, potom te muze treba vzit na vikendovou dovolenou, ten tvuj o tom muze vedet ale nemuze jet, ty mu slibis, ze mu budes psat a posilat fotky co se tam deje, a muze to postupne gradovat na intenzite sexu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *