Náhodné odhalení 4.díl

S Pavlem jsem stál a čekal, až nám Petra otevře, ale zatím se svítilo jen před domem. Už sem si myslel, že to Petra skrečuje, ale má obava byla zbytečná, protože se za dveřmi rozsvítilo a  následně se dveře otevřeli.

„Rychle a jděte rovnou nahoru, první dveře vpravo. Já zatím zamknu a pozhasínám.“ Dle instrukcí jsme vstoupili do ložnice. Pavel se začal hned svlékat, zatím co já z tašky vyndal stativ a dal na něj foťák.

„Ty vole, už se těším až jí budu mrdat, pěkně přímo tady na její posteli, kde jí šuká ten její Honzíček. Pěkně tady na jeho straně, jí ho do ty její kundy vrazím a pěkně jí vomrdám a možná i zadělám na malého cikána.“

„To bude poprvé co jí to tady udělá chlap. Se koukni na ty všechny poháry. Místo aby jí tady vyšukával mozek z hlavy, tak tady má výstavku poháru.“ Reagoval jsem na police plné pohárů ze závodů. Bylo jich opravdu hodně, plné tři stěny, vlastně čtyři, protože dveře vestavěné skříně tvořila zrcadla, ve kterých se odrážela protější stěna, která byla úplně ze všech nejvíc plná.

„Buď rád ty vole, skoro každej víkend je na závodech a v týdnu jezdí náklaďákem. Takže je doma jen tak tři dny v týdnu. Ten zbytek patří nám.“

„Tys nad tím snad už přemýšlel?“

„Tome, kdybych jenom přemýšlel, já si už i představuju, co bych sní chtěl všechno dělat.“

„No je vidět, že si ze šachu ještě něco pamatuješ a myslíš několik tahu dopředu.“ Připomněl jsem Pavlovi kroužek šachu, do kterého jako malej chodil a který jsem v té době shodou okolností vedl.

„Hovno kroužek šachu, to všechno ty. Bez tebe by nebyly fotky, které sis nenechal jen pro sebe a pochlubil ses s nimi právě mě a tak jsme se dostali až sem. Pak díky tobě máme pro sebe celej barák, jen kousek od Petry, kde jí můžeme šukat, jak se nám zlíbí. A to že můžu šukat manželku toho největšího debílka z  vesnice je už jen příjemnej bonus. Furt nechápu, že on má doma takovou nadrženou kurvič……“ Ale nestačil to doříct, protože se otevřeli dveře a do ložnice vstoupila Petra, která už na sobě měla obléknutej poloprůhlednej župánek, pod kterým prosvítal černý komplet.

„To sem dostala k výročí od Honzy, sem čekala na nějakou vhodnou příležitost, tak proč ne dnes.“ Otáčela se Petra do kola a ukazovala nám jak jí sluší.

„No ten tvůj paroháč má docela vkus, jen to asi kupoval pro jiný účel, než pro potěchu mě s Tomem.“

„Kdyby věděl co a jak v posteli, tak bych tu dneska s vámi nebyla, takže si tohle na mě nezaslouží vidět.“ A odhodila župan vedle sebe a šla si sednout na postel.

„Tak kdo bude jako první?“

„Oba!“ Odpověděl Pavel a hned nato si svléknul slipy. Já si stačil teprve svléknul tričko a zatím co já pustil nahrávání a začal si sundával kalhoty, tak Pavel už seděl vedle Petry a na nic nečekal a hned se sní začal líbat. Já se konečně svléknul, oběhnul jsem postel a nejdřív z postele zchodil peřiny a pak jsem si lehl vedle nich. Hladil jsem Petru po stehně a pak po bříšku, ona se přetočila a před obličejem jsem měl černé krajkované tanga, která přesně kopírovala její buchtičku. Prsty jsem přejel po té úžlabině a pak odhrnul látku na stranu, abych se mohl podívat na tu dívčí kundičku, které ještě nebylo ani dvacet, ale poznala už můj klacek a dokonce jsem do ní už stříkal své sperma. Víc jsem se přisunul a ochutnal, ještě více jsem jí roztáhl nohy a opět jí začal lízat. Pavel jí mezi tím nabídl svého snědého obra a ona nezaváhala a hned jej začala honit a olizovat. To všechno mě navodilo solidní erekci a já na nic nečekal a hned jsem konal. Petru jsem natočil tak, aby na mě mohla krásně vystrčit ten svůj zadeček a přitom mohla kouřit Pavla. Hladil jsem jí záda a šteloval jsem se za ní, abych měl co nejpohodlnější polohu. Petra musela být už dost nažhavená, protože ona sama šáhla mezi své nohy a chytla mě za ptáka, kterého si hned přesně nasměrovala do své kundičky. Mě stačilo jen přirazit a byl jsem v ní úplně nadoraz. Chvilku jsem počkal, ale jen co jsem tu naší mladou kurvičku pevně chytil za boky, tak jsem už na nic nečekal a začal jsem jí tvrdě mrdal. Takhle tvrdě jsem ještě nikdy žádnou ženu, natož dívku nešukal, ale prostě ona situace mě k tomu nabádala, tady nešlo o žádnou romantiku, ale o prach sprostý mrdání. Musel jsem jí prostě ukázat či spíš sobě dokázat, že na to mám a dovedu být na ni tvrdej, když už je jednou naše kurvička, tak ať to holka taky pocítí.

Když Pavel viděl, jak si to s Petrou dávám, tak mě naznačil, abychom jí opět otočili. Položili jsem jí na záda pod zadeček jsem jí strčil polštář a hlavu měla přes kraj postele. Opět jsem do ni tvrdě zajel, Petra se musela pevně držet matrace, aby mě neujížděla, to už se k její hlavě postavil Pavel a chytnul její hlavu,kterou více zaklonil a pak jí na rty položil svůj žalud. Petra dobrovolně otevřela ústa a začala jej oblizovat a sát.

„Tak kurvičko, teď tě něco naučím, pěkně dejchej nosem a až ti řeknu, tak pěkně polkneš, ničeho se neboj a jen poslouchej. Na poprvé to asi nebude moc příjemný, ale před tebou to už pár kurviček zvládlo, takže ty to zvládneš určitě taky.“ Petra na něj zmateně koukala a netušila co jí vlastně čeká, ale poslušně začala dýchat nosem. Pavel na mě jen koukl a řekl mě, abych jí chvilku pevně držel a pak se trochu skrčil a  ještě více jí zaklonil hlavu.

„Tak pěkně se vydechni a teď se pořádně nadechni, to je šikovná kurvička.“ A pak zatlačil a do Petřiných úst zajel asi tak osm centimetrů hluboko, zatím nejhloub co se mu povedlo.

„Pěkně dejchej nosem, přesně a teď pěkně polkni, no vidíš jak ti to jde, tak ještě jednou a na tři, jedna….dva ….tři….!“ Během dvou jí Pavel chytnul rukou okolo krku a na tři přirazil. To co sem viděl bylo neuvěřitelné. Nevím jak, ale Pavel věděl jak na to a prostě dvě třetiny jeho mužství zmizelo v Petřiných ústech. Trochu povyjel, aby opět přirazil a to několikrát zopakoval a následně úplně vyjel, Petra začala kuckat a nahlas dýchat, ale to už Pavel zase zaklonil její hlavu a zase začal počítal do tří a celé se to opakovalo, ale tentokrát to trvalo déle a Pavel pořád dokola opakoval, aby dýchala nosem.

Já koukal a pomalu jsem jí opět začal šukat, ta holka byla jak nabodnutá na rožni. Její kundu jsem plenil já, zatím co do její huby zajížděl skoro celý Pavlův klacek. Petra jen hekala a funěla, ale přesně jak říkal Pavel se stalo a ona to opravdu zvládla, příjemné to asi pro ní nebylo, ale dovedla svými ústy uspokojit ohromného Pavlova čuráka a to se jí líbilo. Protože ač jí tekly slzy, tak pokaždé, když ho vytáhl, tak jen spolkla sliny, ale hned potom co nejvíce otevřela ústa a sama co nejvíce zaklonila hlavu.

„Já věděl, že to zvládneš. Tenhle fígl mě naučila jedna cikánka.“

Já už zase tvrdě přirážel a už nebral ohled na to co dělá Pavel, ale stále jsem se na to koukal a snad jsem i Petru obdivoval co zvládla, ale to už jsem cítil, že to na mě jde a tak jsem ještě trochu zrychlil. Pavel pochopil co se blíží a vyndal svého ptáka z její pusy a klekl vedle ní a tentokrát jí hlavu nadzvedl, aby se na mě mohla koukat.

„Tak se připrav na další pokus o miminko Peťulko, tady u vás v domě, v tvé ložnici a na vaší posteli, to bude skoro jako by ti to dítě udělal Honza.“

„Já nechci, aby bylo Honzovo! Já chci, aby to bylo Tomášovo, nebo tvoje dítě, ale Honzovi dítě nikdy neporodím. Komukoliv jinému, ale jemu ne!“

„Ty si opravdu neskutečná děvka, ale já se ti nedivím, si tě vůbec nezaslouží, ale je za vodou a tak se o všechny naše děti pěkně postará. Kolik vlastně chceš dětí?“

„Kolik budeš chtít, mě je to jedno!“

A to jsem už nevydržel a tvrdě přirazil co nejhlouběji a zároveň jsem začal stříkat svojí mrdku hluboko do ní. Ještě několikrát jsem přirazil a snažil se do ní dostat i tu poslední kapku. Spokojeně jsem z ní vyjel a naklonil jsem se nad ní a začal jí líbat. Ona mě to oplácela a když jsem se opět narovnal, tak mě dala ruku na pusu a poděkovala mě.

„Chvilku počkáme, aby Tomovo semeno pěkně nateklo co nejhloub. A pak se o mimčo pokusím já.“

Já byl úplně zpocenej a docela vyčerpanej. Lehl jsem si na záda a odpočíval, abych nabral sílí. To Pavel, byl nadrženej jak prase a netrpělivě se na Petru koukal, až jí vzal za nohy a otočil k sobě. Nadzvedl rukama její zadeček a zabořil svůj obličej do jejího klína. Sedl jsem si, protože jsem tomu nevěřil, přeci by Pavel nezačal lízat, před chvilkou mnou vystříkanou díru, ale bylo tomu tak a já dál nevěřícně koukal.

„Není to taková hrůza, chutnáš skoro stejně jako já.“ Dostala se mě odpověď na můj nevěřící výraz a opět zajel svým jazykem do Petřiny kundičky. Chvilku jí ještě lízal, ale už si rukou proháněl to své péro a jen co docílil maximální tuhosti, tak nezaváhal ani sekundu a už jí ho rval do kundy a to stejně jako já, prostě na ní nebral ohled a nekompromisně jí ho na dva přírazy narval skoro celého do její kundy. Asi díky předchozí mrdačce a mému semenu uvnitř se nesetkal s žádným větším odporem a v prvotním tempu pokračoval dál. Petra měla nepřítomný výraz a jen se křečovitě držela prostěradla a zhluboka dýchala, ale jinak nic. Až po několika minutách, když zní Pavel vyjel a přesunul jí doprostřed postele a opět zasunul, tak jako by se probrala a teprve od té chvíle začala nahlas sténat.  Já jim uvolnil postel a abych jen nestál vedle nich, tak jsem vzal foťák a začal jsem  je natáčet z ruky. Na začátku jsem se zaměřil na Petřin obličej a na celek, ale nakonec jsem se věnoval jen natáčení detailu spojení jejich pohlaví. Pěkně zblízka jsem natáčel Pavlův klacek, jak zajíždí do Petřiny kundičky. Ty záběry stály opravdu za to, vidět jak do růžovoučké buchtičky zajíždí obrovské cikánské péro a to pěkně naostro a tak neuvěřitelně hluboko, to prostě bylo opravdu něco, když pak člověk věděl, že té holce není ani dvacet a že s tím cikánem šuká dobrovolně, plus s tím cikánem zahejbá svému neschopnému manžílkovi. To všechno těm záběrům dodává působivé grády a až se to péro bude pěkně pravidelně cukat a cákat mrdku pěkně hluboko do vnitř, tak už to bude opravdovej Hardcore.

A onen hardcore se začal blížit, Pavlovi se stáhnul jeho pytel, až byly vidět jen dvě boule pod kořenem jeho ptáka, kam se stáhly jeho koule a pak to přišlo, jako by koule začali pulsovat a bylo krásně vidět, jak jeho močovou trubicí proudí jeho sperma přímo do nechráněné Petřiny kundičky a to pěkně hluboko. Pavel zpomalil, ale stále pokračoval a přirážel i když už vše co měl, tak odevzdal hluboko do Petřina luna, snad vycítil, že to má Petra už velmi blízko a nechtěl jí o to připravit a nepletl se. Petra se minutku po jeho prvním výstřiku začala cukat a z jejích úst se ozval nesrozumitelný vzkřek a instinktivně se snažila nadzvedávat svojí pánev naproti Pavlovu klíny, aby měla jeho chloubu co nejhloub v sobě, až jí nakonec po několika minutách došly síly a jen nehybně ležela. Pavel se po tu dobu taky vůbec nehnul a prostě čekal tak dlouho, dokud jeho úd sám z kundičky nevyklouzl a pak se teprve přetočil a ulehl vedle Petry. Odhalil tak Petřinu kundičku, která byla celá rudá a vlhká, ale hlavně byla neuvěřitelně roztažená a vytékalo zní Pavlovo semeno, které tvořilo takový bílí potůček stékající dolu po kundičce, až mezi její půlky a následně odkapávajíc na světle modré prostěradlo, na kterém se po chvilce vytvořilo, takové malé jezírko.

„Tak co kurvičko líbilo?“ Zeptal se Pavel, jen co popadl dech a zároveň se natočil na bok a svými prsty projel její řádně rozmrdanou kundičku a nabral na své prsty vytékající mrdku, kterou pak rozetřel po jejich rtech. Petra se dokonce rychle nadzvedla a chytla mu tu ruku a ty prsty mu ještě olízla.  Jen co to udělala se na Pavla usmála a pak se koukla do svého rozkroku a stejně jako před chvílí Pavel, tak i ona svými prsty projela svojí kundičku.

„Mám jí od tebe úplně….se  koukni, jak je roztáhnutá.“ Nevěřícně se prohlížela Petra a prsty si ohmatávala svojí kundičku, která byla opravdu stále hodně otevřená a už vůbec nevypadala, jako dneska odpoledne, kdy byly vidět dva nádherné bochánky mezi kterými trochu vykukovaly pysky. Zato teď bylo vidět všechno a to v dosti rudých barvách.

„Si zvykej, z té tvé kundičky si uděláme dokonalou kundu, pro naše uspokojení.“ Odpověděl jí Pavel a pohladil si toho svého drobečka, který ač scvrklý, tak pořád větší než má většina mužské populace.

Petra se na něj podívala, ale nic neřekla, mlčky vstala a s rukou na své kundičce, to aby zní po cestě do koupelny nic nevytékalo odešla z ložnice.

„Skončila nám doba honění Tome, o naše ptáky se nám postará naše mlaďoučká privátní kurvička.“

„Bych tak typoval, že Petra je asi perverzní nymfomanka. Je jí ani ne dvacet a šuká jak profesionálka a je jí jedno zda to je starej chlap, cikán, manžel či dokonce její příbuznej“ Taky jsem zhodnotil své poznatky i když jsem věděl, že vlastně ke všem variantám byla donucena.

„No myslím, že Honza s Lubošem jsou už skoro ze hry. Teda Luboš určitě no a Honzu čekaj rodičovské povinnosti, přece se o naše děti musí někdo postarat. A kdo jinej by to měl bejt než Petřin manžílek.“

„Spíš si začni hledat výmluvu, až mu dojde, že to není jeho. Jí přeci šuká pokaždý s gumou a ke všemu převážně do zadku. A výš jak to bylo s jeho fotrem?….. Naprcal sekretářku a i když to bylo všem jasný, protože to byl a asi furt je známej děvkař, tak jak je blbej, tak jí poslal na testy otcovství. A byl v hajzlu, manželka se sním rozvedla a sekretářka se na něj taky vysrala a on nemá nakonec nic, jen platí alimenty.“

„Se bojíš, že mladej je stejnej, jako fotřík?“

„No spíš se bojím, že v jeho případě by nic neplatil, ale rozvodem by to asi skončilo. A nakonec by to mohlo i prasknout na nás a jako další alimenty bych nerad platil.“

„Všechno má své řešení, když tak ho prostě vožereme a Petra si sním zašuká pěkně naostro a bude.“

„A co až z Petry vypadne cikáně?“

„No tak to by ses měl víc snažit, aby se to nestalo.“ Se smíchem mě Pavel odpověděl a já mu jen řekl, že je debil a už sem v těchto dedukcích, coby kdyby nepokračoval a šel jsem ke stativu zkontrolovat foťák.

„Tome?“ Po chvilce ticha řekl Pavel a počkal, až se na něj podívám, aby mohl pokračovat.

„ Co takhle, kdybych se k tobě nastěhoval? Bych ti normálně přispíval na domácnost a se vším pomáhal, stačí mě jen postel, nebo gauč v obýváku a skříň s hadry si dovezu od mámy.“ Docela mě to zaskočilo a nevěděl co mu na to říct a tak jsem na něj stále jen koukal a přemýšlel.

„Jako nemusíš odpovědět hned, nejdřív si to promysli.“ V hlavě mě to zatím šrotovalo a přemýšlel jsem nad výhodami. Hned sem věděl, že nebýt jeho, tak tohle všechno bych nezažil, prostě to byl drzý cikán, který si jde za svým a hlavně se nebojí využít jakékoliv příležitosti, v tomto případě to bylo aspoň tedy pro mě pozitivum. To Pavel je hýbatelem a nestydí se říct co chce a když ho budu mít u sebe doma, tak mám jistotu, že mě z toho nevynechá. A to že mě doma i pomůže, tak to jsem mu věřil, protože byl opravdu pracovitý a ochotný a ohledně peněz, tak určitě vydělával víc než já, jakožto policajt. Pak barák mám velkej a sem v něm úplně sám, i když tam jsou pokoje Katky a Jirky, tak vedle ložnice je ještě po mé ex její bývalá pracovna, která teď slouží jako takové úložiště všeho.

„Tak dobře….můžeš. A jako skříň a postel se u mě určitě nějaká najde.“ Odpověděl jsem mu po chvilce a vlastně jsem ani nepřemýšlel o nějakých negativech jeho nastěhování a prostě sem souhlasil. Pavel vyskočil z postele a chtěl mě obejmout, ale uvědomil si, že jak on, tak i já jsme úplně nazí a tak mě jen plácnul po rameni.

„Nebudeš litovat Tome, budu ti pomáhat a normálně ti budu platit nájem.“

„No chtěl jsem si pořídit psa, tak místo psa mě budeš dělat společnost ty.“

„Spíš potřebuješ někoho, kdo ti pomůže s tvojí nadrženou sousedkou.“ Nakonec Pavel naznačil onen pravý důvod, proč si myslí, že jsem mu na to kývnul a vlastně měl pravdu, ale narovinu bych mu to asi nepřiznal.

Pak se náš hovor stočil, k obyčejným věcem ohledně jeho nastěhování, ale po deseti větách jsme se vrátili k předcházející šukačce. Probírali jsme hlavně dovednosti Petry a hlavně jak je učenlivá. Až se mě Pavel přiznal, že nevěřil, že by Petra zvládla hluboké kouření a že to chtěl prostě jen zkusit, ale protože Petra sebou vůbec necukala  a opravdu poslušně polkala jak říkal, tak pokračoval a ona to dala, což žádná jiná holka před ní, s kterou to kdy zkoušel nezvládla, až tedy na tu jednu jedinou cikánku, ale ta prej měla minimálně dvacetiletou praxi v terénu.

„A jak si jí lízal, to ti nevadilo, že jsem jí před tím vystříkal?“

„To mě nevadí, mnohokrát jsem lízal kundu, kterou jsem před tím vykropil, tak jako zda to je moje mrdka nebo někoho jiného, to je mě šumák, když teda vím, kdo to byl a ty si určitě zdravej. A hlavně, já strašně rád lížu rozmrdaný kundy a tohle k tomu prostě patří. A teď když sdílíme společnou díru, tak prostě sem tam ochutnám i tebe a naopak ty mě.“

Naštěstí se otevřeli dveře a vešla Petra a tak jsme konverzace na téma ochutnávání cizího semene ukončili.

„Sprcha je volná!“ Ohlásila při vstupu Petra, která na sobě už měla dlouhou noční košilku, vlasy zamotané v ručníku a v ruce držela kartáček.“

„Ty si teda dobrá hostitelka, si nám přeci slíbila, že nám něco ukážeš a zatím jsme nic neviděli, místo toho nás už vyhazuješ.“ Petra se na mě koukla a chvilku přemýšlela, až si vzpomněla.

„Já na to po tom všem úplně zapomněla!“ A rovnou šla ke skříni, ze které nejdříve vytáhla rozkládací schůdky na které vylezla a z horní police vyndala krabičku od bot, kterou mě podala. Posadil jsem se vedle Pavla a tu krabičku otevřel. Vedle sebe leželi tři vibrátory, jeden byl opravdu malý a krátký a pak dva další, byly dlouhé asi stejně jako jsem na tom já, jen já disponuju silnějším kalibrem. Mimo těch tří vibrátorů tam byla lahvička s lubrikantem a pak tam bylo mnoho balení kondomů a to opravdu hodně, vlastně ta krabice byla minimálně z půlky zaplněna jen kondomy. Byla tam jak jednotlivá balení, tak mnoho pásku, tak po dvaceti kusech.

„Kolik jich proboha máš a proč?“ Zeptal se Pavel a hrábl rukou do krabice a vytáhl plnou hrst kondomů.

„Sem vám říkala, že si to dělám docela často a abych je pokaždé nemusela mejt, tak si na něj dávám kondom.“ Pavel hodil kondomy zpět do krabice a vyndal, jednoho robertka a prohlížel si ho a pak si k němu i přičichl.

„Ukaž nám, jak si to sním děláš.“ Jako by nic prohlásil Pavel a natáhl ruku k Petře.

„Dneska už ne! Jí mám po dnešku celou roztáhlou a bolavou, bych z toho nic neměla.“

„Tak dobře, kundičku necháme pro dnešek už bejt, tak bys nám mohla předvést, jak si to děláš do análku.“

„S tímhle ne, ten je moc velkej!“ Okamžitě zareagovala Petra a Pavlovu ruku odstrčila od sebe. Ten nezaváhal a už držel v ruce ten nejmenší z těch tří a opět jí ho podával.

„Ještě potřebuju gel a kondom.“ Bez odporu si jej vzala  a tentokrát ona natáhla ruku a čekala na Pavla, až jí podá oč žádala. Jen co vše potřebné dostala, tak si vlezla na postel. Z hlavy si sundala onen ručník v kterém měla zamotané vlasy a rozprostřela jej do prostřed postele. Bylo vidět, že to nedělá poprvé a pěkně krok po kroku si všechno připravovala. Nejdříve rozbalila kondom, který následně navlékla na robertka.  Sedla si na ručník a pak si lehla, ale zároveň si přitáhla stehna k prsům a tak na nás vyšpulila svojí prdelku. Odzátkovala flaštičku s gelem a rovnou si na svojí zadní dírku trochu vymáčkla. Prstem onen gel rozmázla po dírce a trochu vmáčkla i dovnitř. Pak vzala robertka a začala jím projíždět po své prdelce, ale i po své kundičce, primárně ale po svém análku. Stále ale ani náznak, že by si jej chtěla zavést dovnitř. Pak i robertka odložila, to aby si na dírku nanesla ještě trochu lubrikantu a zase si jej roztírala jen prstem.

„Tak nás už nenapínej a strč si ho tam.“ Nevydržel to už Pavel a ozval se. Petra se pousmála, přivřela své oči a špičkou zamířila přesně doprostřed sevřené dírky. Trochu zatlačila a špička vnikla snadno dovnitř, ale hned jí zase vyndala a následně zase zastrčila a to o kousek hloub. To několikrát zopakovala až měla v sobě větší část onoho šidítka. Více se jej zastrčit už nesnažila a  jen se sním v pomalých tazích šukala. Se zájmem sem sledoval to představení, které nám Petra dopřávala. Pěkně plynule si to užívala a mě bylo hned jasné, že to opravdu nedělá poprvé. Tak sama nám řekla, že Honza jí převážně przní anál a tak dírku musela mít dostatečně projetou a podle výrazu, který nám po celou dobu předváděla, tak se jí to určitě líbí a nepochybně si takto se sebou hrála už mnohokrát v minulosti. To já něco takového sledoval naživo poprvé v životě a užíval jsem si to její divadlo.

Upřeně jsem se koukal, když do mě Pavel drknul a pohodil hlavou a naznačoval, abych šel jako k ní, ale já se k ničemu neměl. Takhle do mě drknul ještě několikrát a se mnou to nehnulo, až to nevydržel a vykašlal se na naznačování.

„Výměna! Petro zahoď toho mrňouse, tvá díra potřebuje živého čuráka.“

„Na to zapomeň, bys mě jí natrhnul!“ Opravdu nahlas zareagovala Petra a v jejím hlase byl cítit její strach z toho co by mohlo následovat.

„Klid kurvičko, to dá rozum, že já ne. Ale tady Tomáše určitě zvládneš, tak se nečerti.“

„Ten je na mě taky moc velkej a je taky strašně tlustej.“

„Tomáš bude opatrnej, že jo Tome? Že jí tu její dírku hezky bezbolestně projedeš?“ A oba se na mě podívali a čekali co na to řeknu.

„Aspoň to zkusíme a uvidíme.“ Nezaváhal jsem a sebral onu hozenou rukavicí.

„No vidíš, prostě si to spolu zkusíte, tady pro Toma to bude asi poprvé, že mám pravdu?“

„Zatím jsem neměl tu příležitost.“

„No vidíš Peťo, budeš jeho první.“ A jen to řekl, tak se natáhl a z Petřina análku vytáhl opatrně robertka a hodil ho vedle postele na zem s dovětkem, že ho už odedneška nebude potřebovat. Pak se opět natáhl a podal lubrikační gel. Já si začal svého polotuhého ptáka honit, abych co nejvíce ztvrdnul, ale po tom všem co jsem dneska už zvládl, jsem měl obavy, aby se mě to povedlo. To zase zasáhl Pavel, který našel své kalhoty a z kapsy vyndal onen škrtící kroužek, který mě už dneska ráno jednou půjčil. Po celou dobu příprav se na mě Petra koukala, tedy koukala do mého rozkroku a asi z toho, co jí čeká, byla taky nervózní stejně jako já. Naopak Pavel, si to užíval a oba nás naváděl, co a jak máme dělat podle jeho představ. Petra se otočila a dle pokynů si klekla na kraj postele a co nejvíce se předklonila a na mě vystrčila tu svojí dokonalou prdelku. Pavel pak nanesl na její dírku velké množství lubrikantu a pak dlouhou housenku vymáčkl na můj kůl, který díky kroužku už krásně tvrdnul.

„Tak Péťo jdeme na to! Pěkně se prohni a vyšpul na nás tu svojí prdel.“ Pavel spokojeně koukal, jak se Petra ještě víc prohla a dala své nohy ještě trochu od sebe. Já udělal dva kroky dopředu a už jsem se chystal na první kontakt. Špičkou žaludu jsem projel nánosem lubrikantu, až sem se dotkl místa mého zájmu. Rovnou jsem i trochu zatlačil, abych zkusil sílu sevření a cítil jsem, jak se dírka trochu otvírá, ale jen opravdu kousínek a pak jsem ucítil, jak se dírka stáhla. Vzal jsem si péro pevně do ruky a začal jsem žaludem přes Petřin análek přejíždět, aby si na mě zvykla a hlavně se uvolnila. Opět jsem to zkusil a tentokrát jsem přitlačil silněji. Půlka žaludu vnikla dovnitř, ale pak sebou Petra cukla a já vyklouznul. Při dalším pokusu jsem jemně nasadil a jen trochu zatlačil, pak jsem Petru oběma rukama chytl za boky a takto připraven jsem zatlačil. Petru jsem pevně držel a tak se mě povedlo během chvilky, do ní dostat skoro celý žalud, cítil jsem jak sebou Petra poškubává, ale zvládal jsem jí udržet a nebránilo mě to pokračovat i když jsem musel čím dál tím víc tlačit,  abych překonával vzrůstající odpor svěrače. Po chvilce jsem zjistil, že je lepší zatlačit, polevit a zase zatlačit než stále tlačit dovnitř. Takto jsem se snažil několik minut, když najednou něco polevilo a já pronikl hluboko dovnitř. Petra nahlas vzdechla a já se vítězoslavně kouknul na Pavla, který na nás celou dobu koukal.

„A si tam kámo!!! Tak jaké to je?“

„To dlouho nevydržím, je strašně těsná.“

„Jí šukej pěkně pomalu, ona za chvilku určitě povolí …. a zkus jí ho strčit co nejhloub.“ A já teda zpomalil a začal jsem zkoušet kam až mě její zadeček pustí. Pavel zatím sundal foťák ze stativu a začal natáčet z blízka mé průniky do Petřina zadečku.

„Vyndej ho, chce to více gelu.“ A už čekal s tubou lubrikantu a jen co jsem úplně vyjel, tak ještě do rozevřené díry vymáčkl nemalé množství gelu a pak i na mého ptáka. Pak odhodil tubu a prstem projel Petřin análek a rozetřel po něm lubrikant, který byl mimo dírku a pak udělal co jsem vůbec nečekal, jen co skončil s roztíráním u Petry, tak svojí rukou chytnul mého čuraka a ten gel co mě na něj před chvilkou nanesl rukou začal roztírat po celém mém údu, byl jsem z toho tak vyveden z míry, že jsem se vůbec nepohnul a jen koukal, jak jeho ruka klouže po mém péru, kterého se do dneška nikdy nedotkla mužská ruka, kromě tedy těch mých a asi před dvaceti lety doktor při prohlídce, zda mám správně sestouplá varlata.

„Nevadí?“ Onu otázku ke mě pronesl, až po tom co skončil a já nevěděl, jak bych na to měl reagovat a tak jsem to chtěl nějak rychle přejít.

„Roztáhni té kurvičce půlky.“ Pavel se jen pousmál a podal mě foťák a už měl v rukách Petřiny půlky. Petřina dírka se sama pootevřela, jen co Pavel dal její půlky trochu od sebe. Cesta byla volná a já toho využil a stejně jako poprvé jsem pomalu zatlačil, ale teď sem cítil minimální odpor a já jsem se dostal dosti snadno žaludem dovnitř.

„Sem ti to říkal, že nakonec povolí. Ho vyndej a zase ho do ní narvi, ať si zvyká na pořádný péro.“ Prohlásil Pavel a ještě víc roztáhl její půlky. Já neměl důvod jeho pokyn nesplnit a tak jsem to udělal a pak ještě několikrát, ten pocit, jak můj žalud proniká dovnitř se mě docela zamlouval. Napadlo mě zkusit, jak hluboko se dostanu a tak jsem začal pomalu tlačit. Patra se musela dost uvolnit, protože hned při prvním pokusu, jsem zajel celou svou délkou. Petra jen vzrušeně hekla a natáhla ruce před sebe a co nejsilněji zaryla své prsty do matrace a hned potom jsem cítil, jak tlačí ten svůj zadeček do mého klína. I když musela poznat, že víc to už nepůjde, tak nepřestala a vypadalo to, jako by si naše hluboké spojení vychutnávala. Já jsem taky nic nedělal a využíval jsem ono nic nedělání k uklidnění vzrušení, ale dlouho to netrvalo a Petra se na mě přestala tlačit a naopak se ode mě odtáhla, až jsem v ní byl jen kousínek a chtěl jsem Petru opět chytnout a opět se nebodnout, ale než jsem zareagoval, tak Petra silně přirazila zpět, až to plesklo, když její hýždě narazili na můj podbřišek a opět si několik vteřin vychutnávala mého čuráka ve svojí kakaové dírce. Takto se na mě nabodla asi ještě tak desetkrát, až vypustila ony přestávky a prostě se na mě začala v pravidelném rytmu nabodávat. Já, abych jí to její snažení aspoň trochu ulehčil, tak jsem jí začal vycházet naproti. Sehraně jsme se oddávali análnímu sexu a já si to užíval, protože pro mě to bylo dneska poprvé a ke všemu mě zaškolila dost zkušená Petra, která to se svým manželem přede mnou provozovala už nesčetněkrát a tak asi proto nám to šlo, dalo by se říct bez problémů.  Zanedlouho jsem ucítil, že naše společné snažení přináší své výsledky. Nejdříve jsem pocítil, takové to známé šimrání v podbřišku a pak v koulích, následované zvyšováním tlaku v ohonu, až po samotný výstřik mého semene, hluboko do Petřiných střev. Můj první anální sex, byl zakončen krásným orgasmem a nemalou dávkou mrdky, která skončila hluboko uvnitř. Po posledním záškuby jsem spokojeně opustil dobytý otvor a spokojeně si sedl vedle Petry.

„Tak co? Byl lepší než ten tvůj blbeček!?“ Petra se otočila na Pavla a tak zvláštně se na něj ušklíbla a pak se otočila na mě.

„Jo byl! Byl si vážně skvělej opravdu moc.“ Usmála se na mě a hned potom se ke mě natáhla a dala mě pusu a rukou chytla mého ulepeného a už dost povadlého ptáka a jemně jej pohladila.

„Ty si byla taky skvělá a strašně šikovná, sem si nemyslel, že to půjde tak lehce. Moc ti za to děkuju“

„No to spíš poděkuj Honzovi, to ten mě můj análek pravidelně protahuje.“

„No tak aspoň na něco byl ten tvůj manžílek dobrej, jen asi netušil, že tu tvojí dírku připravuje pro někoho jiného s o dost větším ohonem.“ S pošklebkem poznamenal Pavel.

Snad deset minut jsem jen seděl a vydýchával se a to samé dělala Petra, jen s tím rozdílem, že v leže. Z koupelny byla slyšet tekoucí voda, protože Pavel se šel osprchovat a jen co se vrátil jsem šel já a po mě Petra. Po mém návratu z koupelny jsem začal hledat své věci, abych se mohl obléct a nechodil tam jen s ručníkem okolo pasu.

„Počkej! Žádnej spěch dneska se domů nejde.“ Kouknul jsem na Pavla, který ze země vzal deky a hodil je na postel a hned si pod jednu vlezl.

„Přeci nepůjdeme za tmy domů, když můžeme přespat tady.“

„A co Petra, ta o tom ví?“

„Přeci bys jí tu nenechal samotnou chudinku.“ A naznačil mě, abych si šel lehnout. Tak jsem si teda lehl a koukal před sebe do zrcadla a čekal, až přijde Petra. Netrvalo dlouho a jen co bouchly dveře od koupelny se otevřely ty do ložnice. Petra vešla zabalená jen v osušce, ale jen co nás uviděla, tak se zastavila a dost udiveně koukala.

„Vy jste ještě tady? Jsem myslela, že už jste odešli, že to pro dnešek bylo už všechno?“

„Sme si řekli, že tu s tebou budeme až do rána, aby ses tu sama mezi těmi poháry nebála.“ Informoval jsem překvapenou Petru.

„Pro dnešek určitě, ale zítra je taky den, tak proč se zdržovat zbytečným odchodem, když tady je místa dost.“ Dodal Pavel a přitom klepal rukou o madraci a naznačoval jí, aby si šla lehnout mezi nás. Petra došla před postel a chvilku na nás koukala a jako by přemýšlela co má udělat, ale její přemýšlení trvalo jen chvilku. Přesně do té doby, kdy Pavel nadzvedl svojí deku a ukázal jí co na ní pod peřinou čeká. Pavla se pousmála a ladně rozvázala ručník a stejně jako Pavel jí, tak i ona nám ukázala své odhalené nahé tělíčko. Následně skočila na postel a vlezla si k Pavlovi pod deku. Zachumlala se a popřála nám dobrou noc a hned nato Pavel u sebe zhasnul lampičku a ložnice se propadla do tmy, jen bylo slyšet chumlání deky, to jak se vedle mě rovnali pod jednu deku, ale i to po chvilce utichlo a bylo slyšet jen pravidelné podřimování. Po tom všem, co se dneska stalo jsem byli všichni opravdu dost unaveni a tak nás postupně přemohl spánek.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Perfektní. Už se těším na další díl. Snad bude aspon v podobném intervalu jako 3-4, ten nebyl tak hroznej.

  2. JICIMI tak nás nenapínej a pošli sem pokračování…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *