Rafťáci

S partou kamarádu nás napadlo zkusit, také vyrazit na řeku. Bylo už skoro léto a já společně s Petrem, Mirkem a Tomášem jsme naplánovali výlet na celý týden. Ovšem den před odjezdem mojí přítelkyni Janě umřel její pejsek. Milovala ho a byla z toho zdrcená. Byl to jako její člen rodiny. Nejprve jsem chtěl výlet zrušit, ale kluky napadlo ať vezmu Janu sebou. Jim to nevadilo i když to měla být pánská jízda. Jana byla ráda, že nemusí bát sama a ani u nás v bytě, kde pořád svého miláčka viděla.

 

Odjezd byl v sobotu ráno a samozřejmě se cestou na vodu nakoupilo nějaké to palivo v podobě piv a tvrdšího alkoholu. Nezapomnělo se ani na víno pro Janu. Sjíždět řeku byl neskutečný relax. I na Janě bylo vidět, že ji to dost pomáha na vše zapomenout a několikrát se přes den i smála. Byl jsem neskutečně šťastný. Večer jsme dorazili na opuštěný břeh. Do kempu se nám nechtělo, aby jsme byly samy a mohli popíjet pěkně v klidu přírody. Rozdělali jsme oheň a Jana se vrhla na večeři. Slušelo jí jak se ochomýtala jen v bikinách okolo šlehajících plamenů. Přeci jen byla zrzka, takže její vlasy vypadaly jako by celé hořeli. Kluci mezitím přinesli dostatek dřeva, aby jsme ho nemuseli hledat v noci a začalo se popíjet. Večer krásně utíkal. Hrálo se na kytaru, zpívalo se a vyprávělo. Jana i mi všichni zůstali v plavkách, protože nás čekala první letošní tropická noc. Přišla nezvykle brzy, ale nám to nevadilo.

 

Už se blížila půlnoc a všichni jsme byly dost znaveni alkoholem. Samozřejmě se narazilo i na sexuální příběhy. Skoro jako by kluci zapomněli na přítomnost mé holky. Naštěstí dopíjela druhou láhev vína a vůbec ji to nepřišlo urážlivé. Ani se nečervenala a občas se dokonce sama zapojila se svou myšlenkou nebo zkušeností. Kluci samozřejmě po zjištění, že Jana není uražená začali s výslechem. Kolik měla kluků. Kdy o to přišla. Kde to dělala na nejbláznivějším místě. Zda zkusila i holku. Na vše jim odpovídala a skutečně ji alkohol odboural veškerý stud. Některé věci byly o pro mne novinkou a o některých jsem samozřejmě věděl.  “A co trojka tu jsi zkusila?” Vykřikl dotaz rozjetý Tom. “Nikdy mě nelákalo mít v posteli ještě jednu holku. Chudák kluk by nestíhal.” Smála se Jana. “No počkej. Já myslel dva chlapy. Pěkně dvě péra. Dvojnásobek potěšení co?” Křikl na ní Tom na oplátku opravený dotaz. “Tak to jsem nikdy neměla. Copak někdo z vás by půjčil svou partnerku dalšímu? Na to jste moc velcí sraby. Chcete po nás jen, aby jsme přitáhli na trojku nejlepší kámošku.” Zpražila Toma. “No, takže jako chceš říct, že i tvůj Honza je srab?” Zahnal Janu do kouta a koukal na mě. Jana dlouho uvažovala a nevěděla co říci. “Já srab nejsem.” Vyjelo ze mě úplně bez rozmyslu i když to nebyla pravda. Nikdy bych Janu nepůjčil jinému ani na minutu.

 

Jana si oddechla, že nemusí odpovídat, ale Tom vytušil, že nás oba může zahnat do kouta. “Takže když Honzovy neva, tak by jsi to zkusila?” Jana samozřejmě odkývala, že pokud mě to nevadí, tak ona je pro každou špatnost. “Tak to jsi frajer Honzo.” Poklepal mě Tomáš po rameni. Já byl samozřejmě hned náležitě pyšný jak jsem to vše zahrál. “Takže by ti nevadilo, že ti Janu jiný začne osahávat?” Zeptal se Mirek co seděl vedle Jany. Jen jsem kývl, že ne, ale nečekal jsem, že on hned začne hladit Jany stehno a to dost blízko rozkroku. Samozřejmě ve mě začala zuřit žárlivost se vztekem. “Jak říkám jsi fakt frajer.” Opět mě začal Tom klepat na rameno a zároveň odvedl mou pozornost od Mirka. Tom do mě ještě nějakou dobu hučel jaký jsem borec. Když jsem se konečně otočil zpět, tak Mirek už měl prsty pod krajem spodního dílu plavek. Jana vzdychala vzrušením a do hry vstoupil i Petr. “Takže by ti nevadilo ani kdyby ji jiný ocumlával jo?” Vstal přistoupil k Janě a normálně ji začal líbat krk a postupně jel až k puse. Jana neucukla, ale sama se k Petrovi přisála a už se líbali.

 

Já už nebyl schopen slov. Mí nejlepší kamarádi mi právě obdělávají holku s mým souhlasem. Petr neváhal a dal Jany plavky na stranu a oheň krásně osvětlil její upravenou kundičku. Měla tam jen malý zrzavý trojúhelníček na poštěváčkem. “Tak jestlipak platí pravidlo: Rezavá střecha, vlhký sklep?” Ptal se Tomáš Petra, který zrovna jedním prstem pronikl do jejích útrob. “To si piš je mokrá jen blázen vole!” Přikyvoval Petr a už do ní prstem pravidelně přirážel. Mirek si mezitím začal Jany krk pěkně značkovat. Přisál se na jedno místo a zůstal snad půl minuty. Pak s mlasknutím krk opustil a ihned se začal vybarvovat cucflek. Pak vstal a sundal si plavky. Do vzduchu vystřelilo jeho tvrdé péro. “Neboj Jani jen ho ochutnej. Honzovi to přeci neva ne?” Oba na mě koukali, ale Tom odpověděl za me. “Si pište, že neva je to přeci borec a žádnej srab!” A Jana? Ta otevřela pusinku a už v ní měla Mirkovo ocas ani nečekala co odpovím já. I když já už jen skutečně seděl a nedokázal jsem nic dělat natož pak mluvit.

Mirek slastně vzdychal a držel mou lásku za hlavu a pravidelně zasouval svůj nástroj až do jejího krku. “Ty vole poprvé zkusím zrzku. To jsem ti vždy Honzo záviděl. Ještě, že nejsi ten srab a umíš se podělit.” Konstatoval Petr, který už byl také nahý a začal se štelovat mezi její stehna. “Nevadí, že ji na chvíli zkusím?” Koukl na mě, ale odpovědět bych nestihl, protože už jeho žalud pronikl skrz závojíčky. “Počkej to ne… nemáš kondom…”  Janě až teď došlo, že to dole není jen prst. “Už tam je Jani, tak nebude potřeba.” Smál se Petr vítězně a zajel do ní skutečně až na doraz. “Hoši ta ji má parádní. Pěkně úzká je.” Pochválil kundičku mé holky. “I pusinku má šikovnou. Tome poď z druhé strany může kouřit oba na střídačku.” Pozval ho Mirek jako by to byla jeho holka. Tom se nenechal pobízet a už nahý šel skutečně k Janě. Ta neváhala a vždy jedno péro kouřila a druhé se snažila honit. Petr do ní bušil a já koukal jak se její kundička pěkně roztáhla a byla celá mokrá.

 

Jak jsem tam tak seděl jako solný sloup, tak jsem si uvědomil, že má žárlivost přešla v obrovské vzrušení. Péro jsem měl tvrdé jak kámen a nemohl jsem spustit oči s Petrovo péra co v pravidelném rytmu mizelo hluboko v Janičce. “Kluci ti se nedá já už budu.” Vzdychal Petr. “Ven… Musíš ven… Nic neberu.” Křikla Jana přerušovaně. “Ty vole ven jo? Honzo, že můžu stříknout aspoň trochu do? Víš jaká to je slast?” No musím přiznat, že nevím já vždy s Janou měl kondom. Bez mě nikdy nenechala ani na špičku. “Jani uvidíš, že to bude lepší co?” Ptal se Jany, když u mě žádná odpověď nepadla. “Radši ne… Mám teď někdy plodné dny…” Petr trochu zpomalil. “No tak Jani jen trošku cáknu a vyjedu. S toho nic nebude neboj.” Snažil se ji ukecat. “Jani když, tak pěkně prosí, tak by jsi ho měla nechat. On to ještě nikdy do žádné pustit nemohl.” Pomohl mu Tom. “Bude se ti to líbit věř nám.” Přidal se i třetí Mirek. “Já se bojím kluci…” Hekala a Petr začal nabírat zpět tempo. “Neboj nic to není uvidíš. Tak jen na špičku jo? To se nedostane nikam hluboko.” Zkusil ještě Petr. “Tak jen na špičku… a jeden střik…” Povolila na poslední chvíli, protože Petrovo péro začalo škubat ve známém rytmu blížícího se výstřiku. “Bože už to bude Janičko jen drž to je ono!” Petr skutečně povyjel ven a jen žalud zůstal schovaný. Ovšem výstřik nebyl jeden, ale několik než vyjel úplně a zbytek nastříkal na její rudé pysky.

 

“Jsi boží.” Pleskl ji něžně po stehnu Petr a dělal místo Mirkovy co už se chystal. “Počkat musím se opláchnout.” Protestovala Jana. “Neboj mě to neva jsme kámoši od narození to zmáknu.” Žaludem už byl na dosah k čerstvě vystříkané kundičce. “Ale to je nebezpečné…” Dál se Jana snažila. Ale Mirek už nechtěl čekat a dokonce jsem koukal jak na žalud nabral Petrovo dávku a začal ji pěkně pomalu zasouvat do ní. “Jani sama víš, že teď už je to jedno. Teď už nic nehrozí.” Utěšoval ji Mirek a několikrát opakoval náběr tekoucího semene a jeho zavedení zpět do ní. Když byl se svou prací spokojen konečně do ní zajel a začal i on bušit jak o život. “Ty vole Honzo ta je fakt boží. Takovou buchtu jsem ještě nezažil.” Jana se kroutila pod jeho tvrdým tempem, ale bylo vidět, že si to užívá. “Jani, tak jaké je mít dvě péra? Co dvě tři!” Ptal se Tom. “Líbí se jí to to je jasný.” Konstatoval Mirek. “A koukni na Honzu jak mu stojí. I on si to užívá.” Přidal se do hovoru Petr sedící u ohně. “Se nestyď Honzo. Můžeš si klidně honit.” Popích mě ještě Petr. A já skutečně začal. Ale musel jsem pomalu jinak bych se hned udělal. “Jani já taky budu!” Přerušil nás Mirek. “Ven!” Křikla ona. “Pozdě…” On na to a už jsem viděl jak i on pumpuje svou dávku do mé Jany. Ale on zůstal rovnou po kořen v ní. Křičel a vychutnával si každý výstřik do nechráněné Jany.

 

“Promiň to nešlo.” Omlouval se Mirek, když konečně přišel k sobě. Vyjel a za ním se hrnula dávka semene. “No vida ty jsi ji pěkně napustil. Tak to já tam můžu přidat poslední dávku co?” Zahlásil Tom. “Radši ne prosím…” Na to Jana, ale Tom už si ji pěkně našteloval na všechny čtyři. Chytl její zrzavé vlasy a začal ji šukat zezadu. “Třetí dávka už se tam ztratí Jani!” Bušil do ní a já viděl jak jeho koule pleskají zespodu až na její klitoris. “Cítím jak se ti svírá. Že tobě se to líbí? Že to na tebe jde?” Ptal se jí a ona jen kývala na souhlas. “Tak se pěkně uděláme spolu poď.” Pustil její vlasy, aby ji rukou zajel ke kundičce a začal ji ještě víc dráždit. “Už budeš to cítím. A já taky! Pěkně tě taky napustím!” Jana už byla skutečně na pokraji orgasmu. Náhle vykřikla a já poznal, že ji právě udělal. “To je ono. Pěkně mě vysaj do poslední kapičky!” Křičel Tom a tentokrát jsem měl výhled na cukající koule a pulzující zadek. I Tom mi právě vystříkal holku co jsem já nikdy bez ochrany ani po roce a půl vztahu neměl. A to pro mě byla poslední kapka a já začal cákat své semeno do trávy pár kapek možná dopadlo do ohně.   

 

Tom v ní zůstal dokud mu samo péro nezměklo a nevyklouzlo ven. Tentokrát ani nevyteklo moc semene. Jana totiž měla zadeček stále vystavený do vzduchu, takže v ní vše zůstalo. “Kámo jsi fakt frajer!” Řekl Tom a sedl vedle mě. S kluky si dali pivo a pak se šlo bez povídání spát. Jen Jana se mi ve stanu omluvila, že ji alkohol asi uvolnil moc zábrany. Že mě pořád miluje a pochopí, že ji nebudu už nikdy chtít vidět. A já? Hned jsem ji odpustil, protože přece já byl u toho a měl jsem zasáhnout. Usnuli jsme oba ve společném obětí.  Ráno jsem se probudil s kocovinou a doufal, že to byla noční můra. Jenže při pohledu na spacák Jany mi hned došlo, že to byla realita. Byl totiž celý flekatý od semene. Ale kde je Jana došlo mi. Vykoukl jsem a venku byl jen Tom a Jana. “To se nemělo stát. Mě určitě Honza opustí.” Bylo vidět, že má slzy v očích. “Neboj on tě miluje a určitě by se tě nikdy nevzdal. Jsi úžasná holka a včera jsme to tak chtěli přece všichni i on ne?” Jana se zamyslela. “Takže myslíš, že to nebyl podvod?” Tom ji utřel slzy. “To nebyl. Podvod vypadá jinak.” “Myslíš?” Vzlykala ze sebe Jana. “To vím. Ale počkej ukážu ti co je podvod.” A Tom ji začal líbat. “Ale to nejde…” Protestovala, ale nohy mu pěkně roztáhla, aby tam mohl Tom rejdit prsty. “Pššš já ti chci jen názorně ukázat podvod. Neboj nikdo se o tom nedozví.”  Tom ze sebe odhodil tepláky a dal své zatím povadlé péro do Janiny pusy. “To je ono Jani. Ale nemáme čas, tak ji pěkně vyšpul ať ti ho tam můžu šoupnout.” Jana poslechla a pěkně si lehla do trávy a roztáhla nožky a zadeček pěkně zvedla, aby se její kundička špulila jak chtěl. “To je ono Jani, přesně tak vydrž a já ti vše ukážu.” A už do ní zajížděl. “Tak pěkně bez kondomu si tě vezmu jako včera! A zase ti ji napustím, aby to byl podovd až do konce!” Pak to byla rychlovka. Tom ani nebral ohled na to zda Jana bude nebo ne. Prostě si chtěl po ránu vyklepat pytlík. Což taky udělal a skutečně až do konce, kdy vše pustil hluboko do Jany. “Tak teď to byd podvod.” Smál se Tom když se udělal. “Ale už to nesmíme dělat. Honzu miluji a nechci o něj přijít ano.” Prosila ho.

 

Když jsem po pár minutách vstal už byly venku kluci a všichni se mi omluvili, že to přepískly. Jen Tomáš se u toho podivně tvářil, asi protože si vzpomněl jak mi Janu před chvílí pígloval. Jana byla během omlouvání v řece kde se asi snažila vymýt zbytky důkazů. Zbytek výletu byly Mirek i Petr skutečně hodní, ale Tomáš? Ten ještě několikrát dokázal mou Janu překecat a ještě několikrát ji “tajně” šukal. Já to vždy pozoroval z dálky. Jana pokaždé prosila ať si dá pozor, ale Tom se vždy pěkně udělal do ní. Ani jednou ho nevytáhl. A já? Já si během výletu ani jednou neužil. Respektive jen jsem vždy honil, když ona byla s ním. Po příjezdu jsem se konečně dočkal a mohl i já okusit její kundičku. Jen mě zaskočilo, že já opět musel povinně nosit kondom.      

 

A po pár týdnech přišla Jana s “radostnou” novinkou. Náš výlet na řece se prý vydařil a je těhotná. Samozřejmě mi tvrdila, že se to stalo ten první večer, kdy i s mým souhlasem se do ní udělali tři kluci. Takže jsem vlastně nemohl ani protestovat.  

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Super povídka, jen tak dál 🙂
    Vlastně je škoda, že je ukončená, moc by se mi líbilo rafťácké pokračování v dalších dnech.

    • Přiznám se, že jsem nad tím uvažoval. Ovšem nyní provádíme rekonstrukci bytu a času je tak hodně málo. A nechtěl jsem zde nechat něco rozpracované bez konce. Ale pokud bude čas možná popíši něco z této dovoleného, kdy ona podlehla z její strany. Ale nic neslibuji 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *