Nepřizpůsobivý

Stalo se to v době nedávno minulé, to ještě za železo dával Ruda z vedlejší vesnice peníze pěkně na ruku a neptal se nás, kde jsme to našli. Moc dobře věděl, že to byla čórka, co by taky čekal od dvou cikánů nechvalné pověsti, ale kšeft je kšeft. Můj spolupachatel Tomáš, který měl přezdívku Torpédo, byl můj kámoš už od dětství, kdy jsme spolu chodily za školu a kradli, převážně železo a chlast, prostě co se naskytlo. Tom byl skoro o dva roky starší, ale základku, teda zvláštní školu jsme dokončili společně. Protože i já jsem Tomáš, tak mě všichni říkají Tory. Tom byl takovej můj kápo, který všechno řídí a vlastně všechny velký průsery, měl na svědomí on a já mu byl vždy ochotně nápomocen. Prostě ho beru, jako nevlastního staršího bráchu a tak dělám co řekne.

Ani vojna nás nepřevychovala a tak jsem se hned jen co jsme se z ní dostali, opět začali rozhlížet. Oba jsme byli skoro čtrnáct dní venku a užívali jsme si volna a svobody, ale chyběly peníze a tak jsme udělali takovou nenápadnou obhlídku terénu po vedlejších vesnicích a hned jsme vytipovali několik míst a i rovnou u jednoho domu vzali klubko kabelů a hned jsme sním šli za Rudou do šrotu. Ruda nás rád viděl a dokonce se nám přiznal, že měl o nás obavy, že jsme v base. Pokecali jsme, Ruda nám dal peníze a už jsme razili do nedaleké hospody naše peníze prolít játrama a i pokusit štěstí na automatech.

Posilněni alkoholem a skoro bez peněz jsme se k večeru vraceli přes  jednu vesnici k domovu, kterým byla hnusná ubytovna na kraji města. Ještě jsme měli před sebou, tak čtyři kilásky po silnici, ale Tom navrhnul cestu přes oboru a les, že prej to je o dobrý dva kiláky blíž. Alkohol zapracoval a tak jsem mu věřil a souhlasil a nakonec i sním vyrazil skrz les do neznáma. Po půl hodině jsme konečně uviděli  světla a v domnění, že to sou světla z města jsme šly tím směrem, ale místo města jsme narazili na takovou usedlost  uprostřed  lesa. Tonda zavelel, že musíme po té cestě co je mezi domem a stodolou, že ta vede do města a tak jsme šli.

Když jsme procházeli okolo domu, tak sem si všimnul otevřených garážových dveří a hned jsem to řekl Tomášovi. Slovo dalo slovo a už jsme byli uvnitř a prohlíželi, co by se dalo ukrást a obratem dobře zpeněžit, naštěstí bylo šero, takže bylo ještě trochu vidět i když tma už převládala a nebýt několika oken, tak nevidíme nic. Věci jsme nosili ke dveřím do bedny, když se najednou v celé garáži rozsvítilo.

„Co tu děláte?“ Ozvalo se za mnou a já se zprudka otočil, abych zjistil, kdo to je. To Tom byl na tom podobně, ale on se na tu osobu rovnou vrhnul a já tak už koukal na Toma, jak padá s onou osobou na zem. Rukou jí hned zakryl ústa a pevně jí držel na zemi.

„Drž hubu a ani se nehni děvko, nebo tě zabiju! Rozumíš !?“ Zařval na ní Tom a pak se rozhlížel okolo.

„Tory! Zavři dveře! A najdi provaz.“ Zařval na mě Tom a já hned byl u dveří a zavřel jsem je, jak po mě chtěl.

„Ty vole, hlavně klid Tome, ona nic neřekne, že mám pravdu?“ Uklidňoval jsem Toma, aby neudělal nějakou pitomost.

„Otevři hubu děvko!“ A pustil jí ruku z úst a ta holka hned začala prosit, ať jí pustíme a že ať si vezmeme co chceme, hlavně ať jí necháme být, že prej opravdu nic neřekne.  Ale to bylo vše, protože Tomáš jí do pusy narval nějakej hadr co vzal z ponku.

„Dělej najdi  ten provaz!“  Zase na mě zařval Tomáš. Já hledal, až jsem našel asi dva metry dvojlinky. Tom jí hned začal svazovat ruce za zády a já si tak mohl onu holku prohlídnout. Byla určitě starší, tak okolo třiceti a byla docela malá, tak stošedesát maximálně, hubená a docela pěkná zrzka.

Jen co jí Tom svázal, tak se postavil a stejně jako já si jí začal prohlížet.

„Co teď?“ zeptal jsem se Toma, který si jí pořád prohlížel.

„Docela pěkná šukna.“ Odpověděl mi Tomáš a přitom mě kouknul do očí a já už věděl, že to zase bude průser.

„Kdy si naposled šukal?“ Zeptal se mě jako by nic Tom a jak to uslyšela ta holka ne zemi, tak se začala škubat, kopat nohama a něco huhlat do hadru, ale Tom jí nohou přidržel na zemi, aby nemohla vstát.

„Tome neblbni, vezmeme si tady tu bednu a tady tu pustíme a mizíme odsud. Ona nic neřekne, ….že nic neřekneš?“

„Klid Tory, sem nešukal snad rok a ty určitě taky, tak proč si trochu neužít, tady kurvička nám pěkně poslouží a pak vypadneme.“ Koukal jsem na něj a zároveň jsem cítil, jak mě při té představě v teplákách tvrdne péro, protože sem holku nešukal opravdu dlouho.

„Tak co slečinko dohodnuto? Pěkně nám podržíš a my pak půjdeme.“ A hned na to si stáhnul svoje tepláky i s trenkama a pěkně té zrzce ukázal svého na půl ztopořeného čuraka.  A jen co si jej Tonda trochu pohonil, tak se natáhnul a zrzečku svýma hnátama lehce nadzvednul a posadil jí na vedle stojící ponk a hned na to zní stáhl její legíny a jen co dopadly na zem, tak to samé udělal s kalhotkami.  Hrubě roztáhl její nohy a před námi se ukázala pěkná kunda s upraveným zrzavým kožíškem. Tom se nevydržel jen koukat a už prsty zkoumal její kundičku. Během chvilky, měla v kundičce jeho dva prsty a druhou ruku pod košilkou. Zrzka upřeně skoro jako v hypnóze po celou dobu koukala do Tomova rozkroku a nevěřícně koukala na ten jeho černý kůl a vůbec na nic nereagovala, až když musela roztáhnout nohy, tak se zmateně koukla Tomášovi  přímo do očí a pak zase vystrašeně sklopila zrak do svého klína, kde se právě jeho prsty prodírali do její kundičky.

„Se to té kurvě líbí, brádavky má tvrdé a kunda jí pěkně teče.“ Tomáš musel bejt  fakt dost nadrženej, protože nic neprotahoval a jen co okusil kozičky, tak si flusnul na ruku a rozmazal si to po svém už úplně tvrdém kůlu a už si jeho žalud prodíral cestu dovnitř dívčí kundičky. Nekompromisně tlačil  a bez ohledu na ní zajížděl stále hloub, aby jí následně začal dost tvrdě mrdat. Ta holka měla vyvalené oči a koukala se do svého klína, kde úřadoval Tomuv čuráka a jako by kousala do hadru, co měla v puse, ale spíš se snažila něco říct, ale rozumět jí nebylo, ani jediné slovo.

„To sem už potřeboval, těsnou bílou kundu. … Tak co ty děvko? Tě určitě cikán ještě nešukal , že mám pravdu?….A dneska budeš mít rovnou dva. Tak se šetři.“  Tom sní po celou dobu mluvil i když ona mu nemohla odpovědět, ale on pokračoval a bylo mu to jedno.

„Ta zrzavá děvka  se na mě sama naráží! Vidíš to Tory!“ A Tom přestal přirážet a ona doopravdy sama přirážela. Toho využil  Tom a z huby jí vytáhnul hadr a garáží se začali ozývat dost hlasité vzdechy. Tom se na mě zase otočil a nadšeně se na mě usmál a pak šáhl za její záda a rozvázal jí ruce, aby zní mohl stáhnout košilku.

Koukal jsem na ty dva, kteří přede mnou neostyšně mrdali a teď už si to oba viditelně užívali. Tom už spoléhal na její poslušnost a tak se nahnul a začal olizovat její kozičky, až se jazykem pomalu přesunul na její krk, aby nakonec svým jazykem skončil  hluboko v jejích ústech. Přitom se na mě koukal a pomrkával, jako by mě naznačoval, abych něco udělal, ale já ho nechápal a rači jsem se na ty dva koukal a přes tepláky si hladil svého ptáka, který měl opravdu dlouhou pauzu a snad po roce měl na blízku použitelnou kundičku.

„Čas na výměnu!“  Oznámil nám najednou Tomáš a udělal krok dozadu. Jeho chlouba pořád pevně stále a byla celá ulepená, ale podle všeho se neudělal, to jen ta holka, tak hodně mazala. Tom vzal hadr, ten co před chvílí vyndal té zrzce z huby a zase jí ho nacpal do pusy.

„Tak dělej Tory je připravená na tvoje péro.“

Jen to řekl, tak jsem se začal co nejrychleji svlékat a to rovnou úplně do naha a jen v ponožkách přišel k němu.

„ Trochu sem ti jí připravil, a tady to mě podrž.“ Skoro šeptem mě řek Tom a já chtěl jediné a to zasunout, jen jsem nechápal, proč mě podal tu dvojlinku a proč jí mám jemu vůbec držet

„Je tvoje Tory, rozmrdej jí tu piču, ať si nás dlouho pamatuje!“ Doslova zařval a já na nic nečekal a hned jsem chytnul čuráka u kořene a na první příraz jsem byl v ní. Vychutnával jsem si to vlhké horko a to nádherné sevření a pomalu jí začal šukat. Tom okolo nás chodil a pozoroval nás, jak spolu šukáme. Všiml jsem si i jak na mě kouká a pomrkává a zase mě něco naznačoval, ale mě to vůbec nemyslelo, protože jsem měl všechnu krev tam dole.

„Jen jí dej pořádně do těla děvce! Koukej na ní jak se přiráží děvka jedna nadržená!“ Doslova řval, až sem měl strach, aby nás neprozradil, ale on se najednou  prudce otočil a rozeběhl ke dveřím, která prudce otevřel  a na chvilku zmizel venku, ale než mě napadl jediný důvod, proč to udělal, tak se ve dveřích objevil cizí chlap, kterého Tomáš držel v kravatě a následně ho hodil na zem.

„Tory! Ten drát! A drž tu děvku!“ Natahoval ke mě ruku Tomáš a já koukal a nechápal, kde se tam ten chlap vzal, ale dvojlinku jsem  mu hodil a pak se otočil na tu holku a nevěděl co dělat dál, zda jí mám dál mrdat, nebo jít pomoc Tomášovi. Stále s čurákem v zrzce jsem se otočil na Toma, který právě na tom  chlápkovi klečel a svazoval mu ruce za zady, ten neznámí neměl šanci proti skoro dvoumetrovému cikánovi a tak se ani moc nesnažil vymanit zpod něj.

„Co to děláte? Lucko! Lucko jsi v pořádku? Co ti ty parchanti dělaj?!“

„Drž hubu šmíráku, to se dělá špehovat za dveřma a rušit nás!“

„Vy zmrdi černý, já tu narozdíl od Vás bydlím. Koukejte mě a mojí manželku okamžitě pustit a vypadněte!“

„Takže ty si manžel, naší zrzečky?  A já kdo nás to celou dobu šmíroval a on to manžílek naší kurvičky.“

„Já vás nešmíroval a Lucka není žádná vaše kurva“ Vyděšeně oponoval a přitom koukal na svojí ženu.

„Co kecáš šmíráku, sem si tě všimnul, už před deseti minutama, když sem tu „tvojí“ kurvičku začal píchat!.“

„To není pravda!“ Bránil se manžílek a z jeho výrazu bylo poznat, že nám lže, ale bojí se to říct před svojí manželkou .

„Co není pravda? Chceš říct, že snad já lžu, že sem tu tvojí děvku nepíchal, nebo že si nás při tom nešmíroval?“

„Prosím vás kluci pusťte nás, mi nic neřekneme.“ Začal nás prosit, ale odpovědi se snažil vyhnout. Tomáš silněji přitlačil jeho hlavu k zemi a zase na něj dorážel.

„Tak čuměls na nás, nebo ne!“ Tom vyžadoval, aby se přiznal a jeho metody měli úspěch.

„Jo!…. Byl jsem to já…. a koukal na vás……promiň Lucko, já nechtěl!“

„Tak ty se rád koukáš úchyle? Se ti to asi líbilo, když si po celou dobu na nás jenom čuměl, ….ti cikán šuká s manželkou a tys neudělal nic, jen si čuměl.“

„Ne to ne! Nelíbí! Vy jste dva a já sem sám a mobil mám doma, tak co sem měl dělat “

„Co kecáš i teď čumíš na tu svojí kurvičku, jak se napichuje na cikánský péro.“ Oponoval mu Tomáš a měl pravdu, protože se na nás opravdu po celou dobu výslechu koukal a jeho manželka se opravdu sama pomalu narážela na moje péro a to i přes manželovu přítomnost.

„Za to nemůže, dlouho jsme spolu nespali…. dlouho….“

„Tak ty jí nešukáš? Mít takovou děvku doma já, tak jí šukám několikrát denně! To se jí nedivím, že je potom tak nadržená, když manžel není schopnej, jí to pořádně udělat.“

„To není pravda, jenom čekáme na tu správnou dobu!

„Jakou správnou dobu? Prostě když máš chuť tak se mrdá!“

„To možná ty, ale mi se pokoušíme o dítě.“

„Co to kurva meleš, když jí chceš naprcat, tak jí právě musíš mrdat každej den!…Copak se ti nepostaví, nebo ho máš….?“ Tom, ale najednou zmlknul a následně prudce strhnul z toho chlápka kalhoty. Utržené knoflíky se rozutekly po místnosti a Tom dokončil svůj úmysl. Kalhoty hodil ke dveřím a hned na to ho otočil.

„Tome čum na to ho úchyla! Mu normálně stojí! Ty vole normálně mu to nejde, ale stačí, aby viděl, jak mu někdo píchal tu jeho kurvičku a péro má tvrdý jak kámen!“ Komentoval své zjištění Tom a doslova si vtom liboval, zatím co chlápek se snažil opět otočit, aby jsme neviděli jeho stojící péro, ale to mu Tom nedovolil, ba naopak jej popadl a už ho táhl k nám.

„Tak čum ty prase, pěkně zblízka se koukaj na kundu té své děvky! Vidíš to péro, co do ní zajíždí? To se s tím tvým prckem nedá ani srovnávat!“ A on ho opravdu poslechl a díval se přímo na to, jak jí píchám. Tom ho pro jistotu držel za vlasy, zatím co druhou rukou vyndal hadr z Lucčiných úst. Hned na to se začalo ozývat pravidelné vzdechy v rytmu přirážení.

„Tak co kurvičko líbí se ti to s cikánem?“

„Nechte nás!“

„Tobě se to snad s námi nelíbí? Koukni na manžílka, jak se mu to líbí. Kdyby mohl, tak si ho tady před námi klidně vyhoní.“

„To by Honza neudělal!“

„Proč by nemohl, ty tady před ním šukáš s cikánem a jemu bys nedopřála ani, aby si ulevil.“

„On nesmí, slíbil mě to! Slíbil, že až teprve, že až budu ovulovat, tak pak se pomilujeme a….“ Zrzka se najednou odmlčela a odvrátila hlavu na druhou stranu.

„Co a? Tak to kurva dopověz!“ Ale Lucka mlčela. Tom nečekal na její odpověď a sehnul se k tomu jejímu Honzovi a rozvázal mu ruce.

„Když si může užívat ta tvoje děvka, tak si ho tady před námi klidně vyhoň, nám to nevadí, když už ti mrdáme manželku!“ A Tom jej nejen rozvázal, ale úplně ho pustil a nechal jej klečet hned vedle nás. Honza se nejdříve zmateně podíval po nás a pak na tu svojí zrzku, až jeho zrak sklouzl do jejího rozkroku, kde můj snědý klacek obdělával její kundy. Nejdříve jsem myslel, že využije situace a o něco se pokusí, třeba o útěk, či že se na mě vrhne, ale Honza jen koukal, jak mu šukám manželku. Lucka se na něj koukala, jak se on kouká a jako by mu chtěla něco říct, ale spíš vynadat za to, že se na to kouká, ale neřekla nic.

„Tak dělej ty blbečku, sem ti jasně řek, že si ho máš honit, tak dělej něž si to rozmyslím!“ Zařval na něj Tom, ale podle jeho výrazu jsem věděl, že si z něho dělá srandu a jen ho chce před tou svojí znemožnit. Ale Honza to pochopil, asi jako výhružku, protože k překvapení nás všech si ho začal opravdu honit. Tom jej poplácal po rameni, zatím co já přidal v tempu a razanci. Už jsem cejtil, že za chvilku budu a tak jsem zní vyjel a začal jsem si ho nad její kundou honit.

„Co blbneš Tory? Nastříkej to té děvce dovnitř!“ Zakřičel na mě Tom a vzal mě za ruku, kterou jsem si honil a pevně jí chytnul, že jsem nemohl pokračovat. A hned na to mě silou natlačil zpět mezi její nohy, až jsem svého čuráka nevedl zpět do Lucčiny zrzavé díry. Tom mě stále držel, asi pro jistotu, kdybych si to náhodou ještě rozmyslel, ale mé opětovné zasunutí do vlhké a krásně úzké kundičky, jen uspíšili můj konec a nad ničím jiným jsem už nepřemýšlel.

„Co to děláte? To nesmíte! Honzo proboha dělej něco! On chce stříkat do mě!“ Zakřičela Lucka, jen jak ucítila můj návrat do její kundičky, ale byl to její jediný odpor, jen se koukala na svého manžílka, který fascinovaně koukal na naše opětovné propojení. Měl krásný výhled na moje stáhnuté a cukající koule a muselo mu být zcela jasné, že právě stříkám svojí mrdku do kundičky jeho ženušky. Jen co Lucka ucítila, že jí plním svojí nadílkou, tak jako by omdlela. Hlavu zaklonila dozadu a měla zavřené oči, ale její dírka se začala pravidelně stahovat a i jako by mě více hřála. Hned jsem poznal, že i ona dosáhla vrcholu, ale snažila se jej před námi skrýt, teda hlavně před manželem. Ten na nás stále koukal a přitom si stále honil, ale dle zrychlujícího se tempa a i to vědomí, že byl při tom, když mu cikán vykropil manželku, měl k vlastnímu výstřiku, taky jen kousíček.

Já se vydýchával a koukal jsem se jak se Lucka vzpamatovává z orgasmu, koutkem oka jsem najednou zahlédl rychlí pohyb a tak jsem se otočil tím směrem. Onen pohyb byl Honzův pád na zem, který zapříčinil Tomáš, který do Honzy strčil nohou.

„Ty stříkat nebudeš!…Rozumíš?“ Zařval na Honzu Tomáš, jen co dopadl na špinavou podlahu garáže. Ten ležel a nevěděl co má dělat a tak se vůbec nehejbal. Já vyjel z vystříkané kundy a koukal jsem, jak z polootevřené dírky vytéká moje sperma. Lucka si projela štěrbinu prsty a pak si je prohlížela a asi tomu nemohla uvěřit, že sem to do ní opravdu nastříkal.

„Co si to udělal? Proč domě?….Já nic neberu! Co když otěhotním?“ Koukal jsem na ní a nevěděl, co jí na to říct.

„Dobře si jí vykropil. Ty vole čum, jak to zní furt teče.“ Okomentoval můj výkon Tom a se zájmem se koukal mezi Lucčiny nohy. Pak se otočil na ležícího Honzu, který stále ležel nehnutě na zemi.

„Co se tam válíš! Dělej na kolena a ke mě!“ Honza na Tomáše nedůvěřivě koukal, ale všechno co mu řekl splnil. Jen co se došoural k jeho nohám, tak ho Tomáš chytnul za vlasy a jeho hlavu natlačil do rozkroku jeho manželky. Honza se rukama vzepřel o ponk a nechtěl poslouchat, to Toma naštvalo a zatáhl mu za vlasy a Honza zaklonil hlavu dozadu.

„Pěkně tu svojí kurvičku vylížeš…..rozumíš! Pěkně všechno sežereš, abych si neumazal svého čuraka….rozumíš!“ A než se Honza stačil jakkoliv vyjádřit, tak Tom trhnul rukou a Honzovu hlavu natlačil do Lucčina rozkroku. Ta jak ucítila jeho dotek, tak chtěla sevřít nohy, ale už bylo pozdě.

„Dělej lízej! A ty nech dělat manžílka jeho práci.“ Okřikl je oba a pro jistotu, jak jeho tak jí přidržoval. Ještě jednou jim to musel zopakovat, aby ho konečně poslechli. Jako první poslechl Honza, který jí opatrně začal lízat, ale zatím jen okrajově a tomu hlavnímu se stále vyhýbal. To Lucka se pořád cukala a nejraději by hlavu svého muže odstrčila, ale to jí Tomáš nedovolil a pro jistotu jí pohrozil, že když bude zlobit, tak jí zase sváže ruce. Abych tam jen nestál, tak jsem iniciativně došel ke dveřím pro tu dvojlinku, kterou jsem vzápětí položil vedle Lucky. To jí stačilo, aby se přestala cukat i když to možná bylo způsobeno tím, že se její Honza konečně přesunul a začal svým jazykem projíždět její mnou rozmrdanou štěrbinu.

„Pěkně jí prstama roztáhni, abys ses dostal co nejhloub.“ Nabádal jsem Honzu a přitom se zblízka koukal, jak jeho jazyk od zdola nahoru projíždí středem kundičky a jak před sebou tlačí mojí mrdku. Jen co nosem zajel do rezavého porostu své ženy, tak svá ústa zavřel a já slyšel, jak srknul. On opravdu vylizuje a dokonce i žere mojí mrdku, nechápal jsem, ale on to opravdu dělal a celé to ještě několikrát zopakoval.

Postavil jsem se a koukal jsem se jak Honza pokračuje v očistě své manželky. Tom už ani jednoho z nich nepřidržoval a stejně jako já na ně koukal, jen on si přitom ještě pomalu honil. Opět jsem koukal na to, jak on jí vylizuje cizí semeno z kundy a ona si jeho hlavu přidržuje a ještě si hraje se svojí bradavkou a bylo jím úplně jedno, že vedle nich stojí dva cikáni, prostě si to spolu oba přes to všechno užívali.

„To by už stačilo! Teď jsem na řadě já.“ Ozval se Tomáš, když jeho péro bylo dokonale tuhé a chtěl toho využít. Honza ale na jeho první výzvu nereagoval a dál lízal. Chytnul jsem ho za vlasy, úplně stejně jako to předtím dělal Tom a tím ho donutil odlepit ústa od kundy své ženy. Trochu jsem ho odtáhl dál, aby měl Tomáš dostatek prostoru. Ten ale hned nevyužil uvolněného klína a zaměřil se ještě na Honzu.

„Postav se!“ Zařval na něj a on to udělá.

„Koukni na toho svého úchyla, se mu to žraní mrdky z tvojí kundy dost líbí!“ Otočil se na Lucku a oznámil jí svůj poznatek, který podpořil ukazujícím prstem do Honzova rozkroku. Honza se zastyděl a zakryl svůj klín dlaněmi, ale Tomáš jej hned okřiknul, aby dal ruce podél těla, nebo že mu je zláme a mě řekl, ať jej pro jistotu držím a tak už Lucce nic nebránilo ve výhledu na jeho vztyčený úd.

„Koukni na něj, jak mu stojí a to se ho ani nedotknul!“ Tom, ale nezůstal jen u slov a přišel až k Honzovi a toho jeho ptáka chytnul a nejdříve jej zmáčknul a jakoby potěžkal, pak ho zatlačil dolu a pustil. Honzovo péro se opět vymrštilo, až plesklo o jeho pod bříšek. Tom se tomu zasmál a udělal to ještě dvakrát.

„Poměříme si je. Větší bude mrdat!“ A hned se k němu co nejblíže postavil a zatím co v jedné ruce držel toho svého, tak v druhé držel Honzova ptáčka a hned na první pohled o dost menšího ptáčka. Hned bylo jasné, že ve všech kategoriích vyhrál Tomáš a to doslova o parník. Měl ho snad o deset centimetrů delšího, o dost silnějšího a taky tmavšího, jako by jste měli vedle sebe láhev s mlíkem a dvou litrovku CocaColy.

„Vyhrál jsem, ale můžeš se klidně koukat, jak tu tvojí mrdám…. a pak si jí budeš moc zase vylízat.“ Honza jen koukal, jak se Tomáš otáčí a odchází k jeho manželce, ale nic neřekl a ani se nepohnul, jakoby přistoupil na tu Tomášovu hru, kde on byl ten poražený a Tom prostě vyhrál a to mrdání s jeho ženou. Tom zatím zaujal pozici mezi Lucčinýma nohama, které co nejvíce roztáhnul a pak bez pomocí ruky namáčkl žalud na její kundičku. Během mžiku, jeho žalud zmizel uvnitř a pak následovala skoro půlka jeho nástroje. Lucka se jen trochu narovnala a dost nahlas vzdechla. Opřela svojí dlaň o Tomášovu hruď a koukala se do svého klína a koukala, jak do její kundičky postupně zajíždí Tomovo péro. Z pomalého přirážení se postupně vyvinulo tvrdé narážení, až na samotné dno zrzavé kundičky. Pravidelné mlaskání a hlasité vzdechy rezonovali garáží po celou dobu jejich šukání, až se Lucka za hlasitého vzdechu udělala a stejně jako u mě i teď její kunda urychlila Tomášův konec.

„Tady to máš ty děvko! Ti to nastříkám přímo do dělohy!“ Řval na ní, ale už nepřirážel, jen stál s ptákem hluboko v ní a jen se mu škubaly půlky, jak do ní stříkal svojí několikadenní zásobu semene. Nakonec se sklonil a začal se s Luckou vášnivě líbat, jeho jazyk vnikal hluboko do jejích úst a doslova si jí vychutnával a ona mu to oplácela.

„Teď jsi na řadě ty.“ A jen co to Honza uslyšel, tak se dlouho nerozmýšlel a jen co mu Tomáš uvolnil místo, tak zaujal stejnou pozici jako poprvé, ale tentokrát hned napoprvé zajel jazykem do rozšklebené kundičky a začal jí opravdu poctivě vylizovat. Po několika minutách se ozvalo Tomášovo hlasité :„To by už stačilo!“, protože Honza nevypadal, že by chtěl skončit a hlavně si to lízání užíval. A jak jsme po sléze zjistily, tak se mu to nejen líbilo, ale i ho to i dostatečně vzrušilo, protože jak se postavil, tak mu jeho péro opět hrdě stálo, ale teď už se nesnažil to před námi schovat a prostě tam stál a čekal co bude dál.

Co bude dál, jsem nevěděl ani já a tak jsem čekal stejně jako Honza, my oba jsme věděli, že ten hlavní, ten co má hlavní slovo je Tomáš. Není nejstarší, ale tady o věk nejde, tady jde o jeho dominantní chování a jeho přirozenou autoritu, kterou jsem moc dobře znal, ale tentokrát jsem nebyl ten slabší co poslouchá, tím byl právě Honza a ta jeho zrzka, ale podle mě, byl dneska tím nejposlednějším Honza. Tom jako by věděl, že čekáme právě na něho a tak si to užíval a určitě schválně protahoval ono divné ticho, až se nakonec otočil a řekl: „Potřebuju se umejt!“

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Super, snad další díl bude dříve než je zvykem.

  2. Hlavně by měl napsat další díl Náhodného odhalení, aby to zase nezůstalo nedokončeno.

  3. Dobrá povídka.Jsem zvědavy na další díl.Ja bych to směřoval k tomu,že se jí to začne libit a bude si je zvát pravidelně domu.Manzelovi nasadí pás a udělají z něho otroka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *