Rychlovka

Jedna z kratších povídek psaná na rychlo pří čekání na úřadě 🙂 snad i tak vás potěší.

Už se těším až dorazím na naše místečko. S přítelem Pavlem milujeme milování na neobvyklých místech. A jedno takové je nedaleko mého domova. Žijí s rodiči a tak najít misto na sex bývá složité. Ovšem jeden bytový dům má neustále otevřen zadní vchod a ve sklepě je útulné místečko,kde se vždy schováme a Pavel si mě vezme zezadu na stojáka. Jiná poloha ani nejde je to opravdu malý kumbál, kde není ani světlo. Nikdy jsem to neřekla nahlas, ale to jak si mě takto bere a já ho nevidím to je děsně rajcovní. A vím nemělo by se to, ale často si představuji, že je to někdo jiný.

Konečně byla jsem tu opět první. Pavel nikdy nebývá přesný a tak vždy čekám už v kumbále. Stažené kalhoty a nebo vytažená sukně. Dnes to byla sukně a pod ní jsem byla provokativně naostro. To Pavla vždy bere. Konečně slyším dveře a kroky směřující ke mě. Dveře se otevírají a jasné světlo mě oslepuje ovšem jen na chvilku než se dveře opět zavřou. Už cítím jeho dech. Jeho teplé ruce sjíždějí po těle až na holou prdelku. Nic neříká ani mi nestihl dát pusu a už se dere prsty do roztoužené dírky. Samozřejmě, že jsem už mokrá a připravená jako vždy po několika dnech bez jeho péra. Pavel se ke mě tiskne víc a víc a konečně mi dává pusinku na krk. Z jedné pusinky se stává několik a nakonec můj krk vášnivě líbá.

“Už mi ho tam dej…” Hlesla jsem potichu svou touhou. Slyším zip u kalhot a i to jak sjíždí k jeho kolenům. Má fantazie běží naplno a už se opět nechávám unášet představou, že je to někdo úplně jiný než Pavel. Z fantazie mě trochu ruší můj mobil co právě kdesi na zemi v kabelce pípnul. “Nezapomeň kondom…” Vždy na něj zapomíná. Slyším známý zvuk jak doluje šprcku a nasazuje. Ještě raději kontrola zda ji dobře nasadil. Hm dnes se Pavel hodně těší protože jeho péro je neobyčejně naběhlé. Guma sedí, takže špulím zadek a už se těším na slast co mě čeká. Pavel ještě naposledy šteluje svůj úd a už cítím žalud na krajíčku. Pomalu proniká a já se krásně uvolňuji a užívám si tu neobyčejnou tvrdost. Takhle snad ještě nikdy tvrdý nebyl. Ta pauza bez mrdání a zákaz honění má něco do sebe.

Krásné do mě zajel až po kořen a začal hned rychle přirážet. Je hodně nadržený, ale to já taky. Už cítím, že to na mě jde. Už a byla jsem. Silný orgasmus jeho pero zabořené hluboko. Bože ta slast jak ho drtím. I on už výrazně funí. Jen chvilku pauza než odezní můj orgasmus a už zase buší a jde za svým cílem. V péru už mu cuká. Už to bude. Už i on se uvolní jako já. Posledních pár tvrdých nárazů a je to tu. Cítím jak začíná stříkat a já se z toho pocitu nečekaně udělám s ním. Propadám se skoro do mdlob. Cítím jeho teplé semeno všude. Bože jak to, že ho cítím? Normálně to není takové. Konečně přicházím k sobě a cítím se prázdná. Prázdná bez jeho péra. Proč nezůstal? Otočím se a místnost je prázdná. Nechápu, ale po noze mi něco teče. Prstem testuji a jsem zděšena. Je to nepochybně semeno. Otevírám dveře a na zemi leží guma, ale nepoužitá jen pěkně srolovaná. Bože co se to děje? Vždyť Pavel ví, že nemůžu brát prášky a dítě nechci. Rychle sahám pro mobil, abych zavolala kam šel a proč to udělá. Ruce se mi klepou a konečně mám mobil. Hned mě překvapí zpráva. Je od Pavla: „promiň kočko nestíhám zdrželi mě v práci“.

Bože to znamená, že jsem právě nevědomky byla nevěrná. Nevěrná a ještě vystříkaná přesně jako v mých představách. Asi proto jsem se udělala dvakrát. A musím uznat semeno od neznámého může bylo spouštědlem mého vzrušení. Pavel se o tom nedozvěděl. A já? Jsem asi mrcha, ale na naše místo chodím dál a občas zajde i můj neznámý. Ovšem jen on má dovoleno brát si mě bez gumy. Protože tak je mé vzrušení nejsilnější. A pokud budu někdy těhotná, tak Pavel bude dokonalý otec.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Super povídka, rychlovky jsou nejlepší 🙂 Líbí se mi, jak ona netuší ani jak vypadá. Mohl by jí vždycky na záda fixem napsat datum a čas 🙂 Všechno by se odehrávalo bez jediného slova. Jenom vzrušení, tvrdé mrdání, dokonalé uspokojení a šupky dupky domů za přítelem. S naškrábanými čísly na zádech honem před zrcadlo a do sprchy a s mokrou kundou usínat a těšit se na další tajné setkání 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *