U jezírka

Netrpělive přešlapuju a čekám kdy Monica dorazí. Najednou mi přišel vzkaz, že nastala malá komplikace, protože nemá hlídání pro synáčka, takže buď ho vezme v kočárku sebou, nebo to odpískáme. Nebyl žádný důvod proč to odpískat, takže jsem jen odepsal, ať ho veme sebou, že se půjdem třeba jen projít a že jsem ještě řídit kočárek nezapoměl. Odepsala, že za deset minut je u mě a já se nemohl dočkat až ji uvidím. Vyšel jsem na zahradu a čekal až přijde. Samozřejmě že jsem koukal tím směrem, odkud by měla přijít a netrpělive vyhlížel. Dopolední ticho v ulici narušil zvuk klaksonu a kolem domu projel starej oprejskanej golf se dvěma mladejma namachrovanejma týpkama a mě bylo jasný, proč troubili 🙂

Potkali Monicu a místo známého tonu písknutí, který jsme jako kluci používali při vzdání holdu nějaké luxusní dívce, ženě, nebo paničky zkrátka ten obdiv vyjádřili klaksonem 🙂 Bodejď ne, protože v okamžiku kdy jsem ji spatřil, jsem jim musel dát za pravdu. Dlouhe tmavé vlasy do copu až pod zadek, cervená sukně sotva nad kolena, a bílé triko, které lecos prozradí. Krásné dlouhé štíhlé nohy v žabkách a rudě namalované nehty na nohou. Když mě spatřila, usmála se tím nejkrásnějším úsměvem co znám, který navíc podtrhovaly rudou rtěnkou zvýrazněné rty. Tohle se nedá vydržet a ikdyž se můžu snažit sebevíc, přítomnost volných trenek mě prostě prozradila. Ahoj, promiň, ale musela jsem ho vzít sebou. Co blázníš, vždyt je to jedno, pujdem se projít a nejdůležitější je to, že jsi vůbec přišla. Dali jsme si pusu na přivítanou, nabídl jsem ji, jestli ještě něco nepotřebuje abych vzal a odběhnul jsem pro batoh kde jsem měl pití, pár kousků nějakého ovoce a protože jsem vždy připraven, přibalil jsem ještě piknikovou deku. Když jsem zamkl a otočil se směrem k ní, nemohl jsem si nevšimnout, jak si nemohla nevšimnout co semnou udělalo její oblečení 🙂 Ale ale copak to vidím a usmála se tím jejím smíchem, ze kterého koukal chtíč a já hned řekl, že kdyby si sebou neměla syna, zatáhnul bych tě okamžitě dovnitř. odpověděla mi, že bych měl ale smůlu, protože je moc hezké počasí na to válet se v posteli a že by se dalo najít milion míst venku, kde by to dnes bylo prostě lepší a přitom mě pohladila po bouli, která se mi rýsovala v jeansových kraťasech.

Kam půjdem, je krásně a mám čas asi čtyři hodiny. Něco vymyslíme, duležité je, že jsi zde. Vyrazili jsme ulicí a nakonci ulice začínala polní cesta, která byla z obou stran obklopena kukuřící a která vedla mezi polema k lesíku, kterej zaručoval v tomhle letním pařáku stín. Omlovala se znova, že Milan (pro mě už bude navždy jako paroháč Míla 🙂 )nemohl pohlídat syna, protože musel dnes naléhavě odjet do kanceláře a ikdyž má dovolenou, sedí stejně jen u práce. Bylo vidět, že je ráda když jsem ji na to řekl svůj názor, že tak to prostě v dnešní době je a není opravdu jedinej kdo při dovolený pracuje a na jakékoliv volno si stejně ten pracovní počítač přibalí. Došli jsme k lesíku a já se ji zeptal, jestli si náhodou sebou nepřibalila plavky, že kousek dál je takové malé lesní jezírko, sotva metr hloubka, ale krásně čisté písčité dno. Choděj tam nejací lidé? Choděj, ale dneska tam určitě nikdo nebude. Prázdniny začínají až v pondělí a je dopoledne, takže děti jsou ještě ve škole a dospěláci jsou v práci. Tak fajn řekla, zahrajem si na Adama s Evou.

Vyrazili jsme tedy k jezírku, synáček si něco pobrukoval v kočárku a jeho pohled byl upřenej na koruny stromů, což je když leží v kočáru jediné co může vidět. trošku se s tím kočárkem na té lesní cestě prala, tak jsem ji nabídl, že se toho ujmu a kočárek tlačil já. Když jsme došli k jezírku, opravdu tam nikdo nebyl a bylo slyšet jen žabku, která dost hlasitě dávala najevo že tam je. Vytáhl jsem z batohu deku a rozprostřel ji na travnatém břehu, který krasně umožnoval cachtání nohou v opravdu teplé vodě. Malého položila na deku, dostal nějaké hračky, kousátka a podobně a samozřejmě lahev s mlékem, což byla jistota, že se chystá doba spánku. Během chvilky se k jedné žabce přidalo asi tisíc dalších, asi nás chtěly vyhnat, ale nám to bylo jedno:-)) Komu to ale bylo úplně jedno a nejspíš to na něj působilo jako ukolébavky byl mrňous, kterej ani nedopil a už ho bral. Podivali jsme se na sebe a oba se shodli, že to mají na svědomí určitě ty žáby a Monica neváhala a nahrávala ten žabí koncert na telefon, že to někdy zkusí pustit, až bude mít problém usnout. Seděla na okraji deky, nohy ve vodě, telefon směrem k žábám a bylo vidět jak je spokojená.

Sundal jsem oblečení a šel jsem se brouzdat. Vodu jsem měl sotva nad kolena, takže jsem si sedl, natočil se směrem ke slunci a vychutnával si jeho paprsky a užíval si ten klid a pohodičku. Voda byla opravdu teplá, položil jsem se do zádu na lokty, zaklonil hlavu do vody tak, že jsem měl ponořené i uši, takže žabí koncert byl dosti tlumený, ale přesto bylo slyšet jak ty mrchy řvou. Slunečni paprsky prohřívaly vodu a ja cítil to teplo po celém těle. Zavřel jsem oči a už ani nevím na co jsem myslel, ale ještě chvilku a asi bych usnul. Stačila opravdu chvilka, ale místo toho mi přes obličej přejela malá vlnka vody a můj obličej něco zastínilo. Když jsem je otevřel, spatřil jsem Moniky oči. Dívala se na mě, videl jsem jak mě očima sjíždí od mojich očí až dolů k chodidlům. Sedl jsem si a najednou jsem na zádech ucítil její doteky, poznal jsem, že je také nahá. Nohy dala kolem mého pasu, rukama mě obejmula hrudník a hlavu mi položila na rameno. Hladil jsem ji po nohách, na zádech jsem cítil její prsa přál si, aby tahle chvilka nikdy neskončila. Monika mě dýchala u ucha a já ji stále hladil po nohách až k zadku, který byl stejně jak ten můj zabořen do písčitého dna.

Pomalu mě začala hladit po prsou a lehce štípat do bradavky. Bylo dost složité zaklonit a vykroutit hlavu tak, abych ji mohl políbit, takže jsem se vysmekl z jejího obětí a otočil se k ní. Natáhla nohy, dala je křížem, a opřela se o lokty stejně tak, jak jsem byl předtím já. Díval jsem se na ní, ležela tam jak mořská pana, voda ji nadnášela prsa, přes které se občas převalila vlnka až ke krku. Byla Krásná, ležela tam a nic neříkající toho přesto říkala dost. Já jsem si z toho vzal to co se mi nejvíce hodilo a to bylo Vem si mě. Oba máme k vodě hodně blízko a oba zbožňujem pohled na opáléné a mokré tělo. Dal jsem ji nohy tak, aby je neměla přes sebe a obkročmo si na ně sednul. Voda mě nadnášela, takkže ani necítila že na nich sedím, ikdyž jsem spíš obkročmo na ních seděl. Sklonil jsem hlavu, políbil ji na krku a pomalu se přesouval na její prsa. Libal jsem je tam kde nebyla pod vodou a přitom ji hladil od krku, přez páteřní rýhu až k zadku. Monica nečekala, a pomalu se rukama po mém těle začala přesouvat k mému čuráku, kterej trčel do vody a čekal až na nej také dojde. Lehce ho mačkala, přetahoval a hrála si s ním. Pokaždé když jsem se při hlazení jejích zad dostal dolů k zadku, lehce vzdechla a zmáčkla ho. Asi ji to bylo dost příjemné, protože zaklonila hlavu a začala se kousat do rtů. Hlavu jsem přesunul k její a začal jsem ji líbat. Ráda se líbá, je to líbací typ a hlavně má dokonalé líbací rty, do kterych jsem lehounce kousal.

Vysmekla se mi, otočila se odemě a stoupla si. Nádhernej pohled,,,, voda stékající po jejích zádech dolů k zadku až ke kundě, kde se střetávala voda z celého těla a ikdyž jsem to měl proti slunci a byla vidět jen siluleta, tak o to víc to bylo krásné. Pomalu mi odcházela ke břehu, sedla si na deku lehce se zaklonila a opřela o ruce a vystavila své tělo slunci. Díval jsem se na ní, na ten pohled, kterým na mě koukala, ten ze kterého opět vyzařovalo vem si mě, kde jsi tak douho. Pomalu jsem se pouze po rukách přibližoval k Monice a když jsem byl tak metr od ní, dala nohy od sebe. Bylo to jako přístav do kterého mám zaplout, takže zůstajíc ve vodě jsem ji začal líbat nejdřív na kolena, pomalu jsem se po vnitřní straně stehen přesunul až k jejímu pokladu, byla mokrá,,, voda z jezírka se mísila s její šťávou. Líbal jsem ji a začal jsem jazykem pomalu rozvírat pysky abych se dostal jazykem dovnitř. Chytla mě rukama za hlavu, přitiskla k sobě a já ji lízal. Po chvilce mi vyšla vstříc a protože jsme tam byli sami, její orgasmus byl opravdu hlasitý. položil jsem ji hlavu na stehno, zvedl jsem oči a díval se na ní. Její hrudník se nafukoval a zase padal jak intenzivně dýchala. Pomalu to odeznívalo a přestala se třást.

Naklonila se ke mě a líbali jsme se. Trvalo to dlouho, oba se radi líbáme, ale najednou mě se smíchem odstrčila až jsem spadl celej do vody. Když jsem se se vynořil a otřel si oči, stála vedle mě ve vodě, chytla mi ruku a pomohla mi vstát. Líbala mě po mém mokrám těle, prsa, břicho a přitom mi lehce honila čuráka. Posadil jsem se na deku s nohama stále ve vodě a řekl jí, ať si na mě sedne, Má to ráda a sama si určuje tempo. Udělala dva kroky ke mě, ale klekla si do vody a vzala si čuráka do pusy. Sála mi žaluda a přitom intenzivně honila a mačkala mi koule. Má talent poznat kdy to přijde, není to tedy nic složitého, protože u toho přestávám dýchat a zatnu snad všechny svaly, ale hlavně mi v něm začne cukat. Celou dávku si nechala vystříkat na prsa. Byla mokrá od vody z jezírka, prsa měla samou stékající kapku a do toho tam byly mé cákance. Rozetřela si to po prsou až na břicho, usmála se na mě, otočila se a odrazila se odemě směr jezirko a v té opravdu malé hloubce plavala pod vodou pryč odemě. Když se vynořila, ukázala ať jdu k ní. Udělal jsem to samé a pod vodou k ní doplaval. Pomohl jsem jí umýt prsa a ještě dlouho jsme jen tak v obětí a zapleteni do sebe a libající se jentak seděli a užívali si jeden druhého. Žabí koncert najednou přehlušil zvuk nějakého motoru, který se přibližoval a najednou se objevil nějaký dědula, který jel na domácím traktůrku a za sebou měl valník se dřevem. Schovali jsme se do té mělké vody, ale jestli nebyl slepej, musel vidět že jsme nazí. Usmál se na nás, pokynul hlavou jako že dobrý den a pokračoval v cestě. probudil ale malého, takže jsme byli nuceni vylézt z vody a pomalu se chystat domů. Cestou domů jsme se ještě domlovali, že kdyby to klaplo, mohli by jsme se ještě večer vidět. Než jsme došli do města, ještě jsme se po cestě dotýkali a dělali blbosti jako nějací pubertáci. Stihl jsem ji ještě položit na zem a lehce se pomazlit, ale už hrozilo, že se tam někdo objeví, takže jsme se po chvilce zvedli a šli každý domů s vidinou možného večerního pokračování.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Opět skvělá povídka. Bude další díl?

  • pokracovani tohoto dilu nebude, ale budu postupne pridavat ruzne povidky, ktere se odehraly jeste pred tim, nez to jeji manzel zjistil. Takze vlastne to co se odehralo pred serii povidek,,poprve jinak a poprve u ni”, a pouze to, co nesepsala puvabna_mrcha. Tak asi tak ?

   • Tak to jsem moc rád, protože se asi rodí další spisovatelský talent. Je to hodně vzrušující čtení a ten styl podobný stylu půvabné mrchy mi sedí. Děj plyne doslova před očima. Těším se na další díl, co jste zase spiklenecky prováděli, vy dva nevěrníci.

 2. Vzrusujici a hezke i kdyz v tech popisech kdo mel kde nohy a jak sedel jsem se trochu ztracel 🙂

 3. puvabnamrcha

  No vida staci se na par chvil vratit zpet a pri cteni skoro zive zase prozivat to co jsi psal a co jsme spolu uz jednou prozili…..takze jak? prijedes mi to udelat?zitra te cekam….nebo mam rict manzelovi?a vis ze slovo „nemuzu“….neberu. 🙂

  • Právem máš ve jméně Mrcha, protože moc dobře víš, že zítra opravdu nemůžu přijet. Takže opět můžu Mílovi jen závidět…

 4. puvabnamrcha

  tak zvedni ten svuj dokonalej zadek a tvrdy pero a doraz dnes. 🙂

 5. puvabna_mrcha

  co ti mam slibit, aby si prijel? splnim ti jedno prani :-))))

 6. Pořád přemýšlím, jestli jsou Půvabná mrcha a Richard jen dobře napsané postavy nějakého autora, nebo to je reál. Ale opravdu nevim….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *