Sázka

“To neuděláš…” Křičí Petra nahlas, aby přeřvala hluk probíhajícího festivalu.

“Si piš, že jo!” Křičím na ní já už značně přiopilá. A o co, že vlastně jde? Vyrazila jsem s Petrou mou nejlepší kámoškou už od školky na náš první fesťák po tom co máme obě děti. Ty jsou doma s tatínky a mi máme první víkend jen pro sebe. Chtěli jsme zavzpomínat na mladý léta. A užít si pořádně víkend. Jinak já jsem Lenka je mi 27 let a Petře jen o pár měsíců více. Před tím než jsme se vdaly a měli děti, tak jsme fesťáky normálně objížděli klidně celé léto. Jenže jsem nějak během mateřské ztratila svou obranu proti účinkům alkoholu. Protože po pár hodinách už jsem byla regulérně ožralá. A v tu dobu mi Petra vyprávěla jak četla o novém hitu co se děje hlavně v cizině na fesťákách a koncertech. Jednoduše jde o to, že skupinka se vsadí o něco fakt cenného a pak každý ze skupiny musí jednu hodinu na všechny otázky říkat ano a nesmí je odmítnout jinak prohraje. Ovšem na vše od cizích lidí a né od těch co jsou zavázáni sázkou. Takže se často během hodiny neděje nic. Jindy chodí někdo pořád pít nějaké panáky, protože nemůže říci ne. A nebo se třeba stalo, že k nim přišel gay a chtěl se líbat a tomu co nesměl říct nic jiného než ano nezbylo než poslechnout nebo prohrát. Petra tvrdila, že to dělají jen chlapy a že o holkách zatím nic nečetla.

 

No a to bylo jako když do mě píchne jehlou. Takže jsem okamžitě řekla, že do toho jdu.

“A o co by jsi se chtěla vsadit?” Ptala jsem se Petry. Ta dlouze přemýšlela.

“Tak jestli to myslíš vážně, tak to musí být něco opravdu ceného. Takže radši si to promysli, zda se chceš sázet.” Upozorňovala mě, ale samozřejmě marně.

“Dobře, tak pokud to chceš, tak chci tvůj prsten z pravé ruky.” Jen pro pochopení není to ledajaký prsten. Je to prsten, který máme v rodině už přes sto let a ceníme si ho neskutečně moc.

“Dobře a když vyhraju, tak ty mi dáš školní pohár co máš doma.” Bože taková blbost. Ale nikdy jsem se nesmířila s tím, že ho má doma právě ona a né já a teď jsem si ho chtěla vzít. Petra souhlasila a já hned ať vytáhne stopky, že jdeme na to. Jen co nastavila odpočet a odstartovala ho, tak k nám přišel párek mlaďasů.

“Hele ty vole dvě křepelky a osamocené.” Petra se jen culila, protože vytušila, že ti nám pokoj jen tak nedají a má sázka tak bude podrobena tvrdé zkoušce.

“Tak co půjdete na panáka?”

“Ano.” Křikla jsem hned jak zazněla otázka. Přeci jen sázku jsem chtěla na 100% vyhrát.

 

Jen co jsem do sebe kopla panáka už se ptali na další a na další. Během mžiku jsem byla už skutečně ožralá, ale v hlavě jsem pořád měla, že musím vydržet říkat ano. Petra si dala panáka jen jednoho, takže se kluci teď zaměřili na mne. Měla jsem sukni a na stehně jsem ucítila ruku jednoho z nich. Chtěla jsem vykřiknout co dělá, ale on se stihl dřív zeptat zda mi to nevadí. Vykřikla jsem ano a on dál šmatal po stehnech víš a víš. Jeho kámoš jak to viděl zkusil dát ruku na má prsa. Také se samozřejmě zeptal zda nevadí a já opět, že ano. Petra mávala mobilem, že uběhlo prvních patnáct minut. Sakra to bude ještě dlouhý. Snad se kluci vytratí, když si sáhli.

“Nechcete s náma na chvíli k našemu stanu?”

“Ano!” Křičím opile a už si to s nimi štráduju. Kluci byly moc potěšeni, že jim jdu tak na ruku a ani jim nevadilo, že jde i Petra se kterou pro ně nebyla zábava.

 

Ke stanům jsme došli pro mě bohužel moc rychle. Petra opět z dálky ukázala mobil a ještě mě čekalo 35 minut říkat ano. Kluci cestou ke stanům zjistili mé jméno a i to, že jsem vdaná.

“Leničko asi tušíš, proč jsme tě vzali ke stanu.”   

“Ano.” Petra se jen smála a čekala, kdy to zabalím. Ale to mě asi málo zná.

“Tak super a souhlasíš?”

“Ano.”

 

A už jsem byla ve stanu a kluci se soukaly za mnou. Petra se zeptala zda nevadí, že bude uvnitř jen koukat. Kluci sice nechápali o co jde, ale proti nebyly. Možná doufali, že se nakonec bude chtít taky účastnit.

“Pojď chceš mi ho začít kouřit?” Otázka na tělo a Petra už už se těšila na prstýnek. Ještě provokativně naznačila na který prst si ho navlékne. To tak.

“Ano.” A už jsem měla jeho tvrdé péro u obličeje.

“Tak šup vezmeš ho do pusy?”

“Ano.” Nechtěla jsem, ale musela jsem. Tak jsem to brala. Prostě práce a ne zábava. Jenže alkohol a tvrdé péro v puse. To rozjelo mé vzrušení. Najednou jsem zapomněla, že jsem vdaná. Najednou mi bylo zase osmnáct a mohla jsem vše.

“Ty vole ta kouří jak bohyně pojď taky kámo.”

“Můžu?” Zeptal se, ale už měl skoro kalhoty sundané.

“Ano.” Tak a už jsem měla u pusy péra dvě a na střídačku je kouřila. Petra jen žasla a ukázala mobil. Už jen dvacet minut.

 

Ale znáte kluky. Když už mají roštěnku ve stanu, tak nebudou chtít jen kuřbu. I když já se snažila je rychle udělat pusou, aby je nenapadlo jít dál. Ovšem i na ně účinkoval alkohol a otupil jejich péra a vyvrcholit né a né.

“Ty Lenčo já chci šukat. Můžu na chvilku zkusit vdanou pičku?”

“Ano.” Vyhrkla jsem bez rozmyslu nad tím co říká.

“Super…” Sukni mi vyhrnul a kalhotky rychle stáhnul dolů. Petra už byla nervózní, že to nechám zajít moc daleko.

“Lenko neblbni máš přece manžela.” Povídala a koukala jak už mě prsty mladík připravuje.

“Hele nekaž jí to. Vždyť řekla, že to chce.” Uzemnil jí ten co jsem mu ještě kouřila. A prstění ustalo a už se mezi stehna cpal a ohon namířený na mou tekoucí kundičku.

“Kluci fakt neblbněte Lenka nic nebere aspoň si dej gumu.” To zastavilo jeho pokus o zasunutí.

“Fakt? Ale já šprcky nesnáším. Co Lenko zkusíme to bez gumy?”

“Ano.” Petra ještě chtěla po mé odpovědi něco říci, ale kouřící kluk ji jasně dal najevo, že by mohla skončit mimo stan.

 

A už jsem cítila známý pocit pronikajícího údu skrz mé závojíčky. Krásně mě roztahoval a mě světe div se se to líbilo.

“Ty jo Lenčo ty jsi číslo. A tvůj tě prcá se šprckou, když nic nebereš?”

“Ano.” Tentokrát jsem ani nemusela lhát. Můj muž byl vždy až úzkostlivě starostlivý, aby kondom měl.

“Ty vole boží. Kámo čum už jsem v ní po kule a nasotro!”  Jásal a začal pravidelně přirážet.

“To jo vole to jsem od ní nečekal. A co teprve kdyby se dala i vycákat co. Co říkáš Leni? Může tě můj kámoš vystříkat? Pro jednou se nic nestane ne?”

“ANO.” Křičela jsem nahlas, ale v hlavě mi to řvalo ne.

“Jako fakt?” Zeptal se ten co do mě zrovna pravidelně přirážel. A já jen souhlasně kývla hlavou.  

 

To ho nabudilo a začal přirážet pěkně tvrdě až jsem cítila žalud jak doráží na děložní čípek a snaží se ho co nejvíce vydráždit, aby se semeno mohlo pak dostat lépe až do dělohy.

“Jako kámo, že zmrdáme paničku a ještě nám dovolí vycákat ji pičku jsem nečekal.”

“To jo vole jen ji pořádně protáhni rodidla! Tak Leni kouříš super, ale co kdybych tě i já vyškrobil? Po něm už to bude jedno né?”

“Ano.” Odpovídala jsem už úplně automaticky a cítila jak ve mě právě pronikající úd začal tepat.

“Kámo koukej už budu. Ji naplním až po okraj! Lenčo chceš to pěkně hluboko? Chceš zadělat na mimčo?”

“Ano!” Křičím nepříčetně a on konečně dosáhl svého. Zarazil se co jen mohl a čekal na první slastný výstřik. Ten přišel takřka hned a já cítila jak mě zaplavuje mladé semno.

“Tak a máš to tam Leni. To jsi chtěla viď.” Smál se a pomalu vyjížděl na péru měl směs svého semene a mích šťáviček.

“Ano.” Vydýchávala jsem se a mezitím už se hrnul mezi stehna druhý pán na holení.

“Tak a teď přidáme ještě moji dávku ať to máš jistý jo?”

“Ano.”

 

Opět se rozjela mrdačka, ale tenhle měl péro o dost tlustší než na co jsem zvykla. Začala jsem cítit jak to na mě přichází.

“Kámo ty jsi rozjel, tak že se mi teď udělá.” Smál se a pokračoval. Bříško mi příjemně brnělo až se rozvibrovalo do silného orgasmu.

“Kámo a už je čum…” Oba společně se sedící Petrou koukali jak se kroutím a slastně hekám.

“Ty jsi pěkná kurvička. To by manžel čuměl jak si užíváš co? Tak teď se mi nastav na čtyři. Chci ti jí vystříkat zezadu.”  Galantně mi oba pomáhali nastavit se do polohy co po mě chtěl. Zadeček vykukoval pěkně do vzduchu a hlava opřená o karimatku.

“Tak šikovná. Takhle poteče semeno pěkně do bříška a né ven.” Hladil mě po prdelce a nakonec plesknul. Pak nasadil žalud na cíl a prudce přirazil.

“Ty vole to je slast. Leničko já ti dám dárek pro manžela chceš?” Držejíc za boky nepřestával plenit mé nechráněné lůno.

“Ano.” Teď už ani nevím zda jsem se skutečně netěšila na to až mě vystříká. Péro ve mě naběhlo a maximálně ztvrdlo. Bylo to tu a já ucítila, že i já opět budu.

“Tak tady je moje porce jen drž!” Přikázal, ale já byla ve svém světě, takže jsem se ani hýbat nedokázala. Tepající péro chrlilo příval semene v pravidelných výstřicích. To se ve mě hned příjemně rozlévalo.

 

Přicházela jsem k sobě a z tvrdého péra bylo měkké vyklouzávající. A přesně v ten  moment jsem slyšela Petry pípající mobil ohlašující mou výhru. A, že to byla ta nejtěžší sázka v mém životě. Kluci nás samozřejmě po svém uspokojení vypakovali před stan. Petra i já jsme dlouho nic nepovídali a jen se procházeli.

“Né že to doma někomu řekneš!” Řekla jsem dostatečně důrazně.

“Jsme kámošky neboj. Neměli by jsme vyrazit hned ráno pro prášek po?”

“Na to se mě zeptej až budu střízlivá.” Byla má odpověď. Tu noc jsem ještě pařila několik hodin a spát jsme šli až k ránu. A druhý den se mi s kocovinou nikam nechtělo. Odjížděli jsme až další den v neděli a to jsem zase chvátala za manželem. No nakonec jsem na ten prášek úplně zapomněla, protože doma mě čekal koloběh úklid, vařit a dát vše do pořádku po mém víkendu co jsem byla pryč. Ale nakonec jsem si na prášek vzpoměla po měsíci a půl nad těhotenským testem, který na mě zářivě ukazoval dvě rudé čárky.

 

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Taková sázka by se dala využít na spoustu věcí 🙂 Líbí se mi takové sázky. Klidně bych se vsadil a pak by se mi cizí chlapi ptali jestli jim půjčím svoji přítelkyni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *