Petra a Tomáš – Odplata

Další díl ze série o Petře a Tomovi.=)

V každém vztahu jsou dny, kdy je vše krásné a super. No a pak přijdou dny, kdy vše stojí za prd a všechno je špatně. No a já s Petrou, jsem zrovna měli ty špatné dny. Hádali jsem se pro kde co a vůbec jsme se na ničem neshodli. Házeli jsem vinu jeden na druhého. Však to jistě znáte. No a na sex jsem nemohl ani pomyslet. Trvalo to tak, asi dva měsíce. Už to vypadalo, že se nakonec rozejdeme. Chtěl jsem vše ještě nějak napravit a tak jsem Petrušku pozval večer na diskotéku, aby se trošku odreagovala a dostala se mezi lidi. To, že to nebyl, ten nejlepší nápad jsem se dověděl, až když bylo příliš pozdě. Jak se hned sami přesvědčíte.

Máme jednu oblíbenou, kam chodí převážně místní omladina, do které Petruška v pohodě zapadne, na rozdíl ode mne. Byl pátek večer a kolem 10 hodiny, už jsem spolu vstupovali na diskotéku. Petra hned vzbudila nemalou pozornost přítomných cucáků, poněvadž ve svých temně rudých minišatičkách vypadala prostě božsky. Její drobná postavička, pak pomalu proplouvala davem na parketu, a přitom neuvěřitelně přitažlivě kroutila tím svým sexy zadečkem. Kdo z přítomných chlapců se nepodíval, na to oblé potěšení, tak musel být jasný gay. Hned na baru si objednala morgana s colou a začala se rozhlížet, po přítomných osobách. Já dorazil hned za ní a objednal si pivko. „Lásko, je to tvůj večer tak se bav. Moc tě miluji“ Pošeptal jsem jí do ucha. Petruška se po dlouhé době konečně na mě lehce usmála a kopla do sebe zbytek panáka. Hned na to svižně vyrazila na parket, kde rozjela divokou a nespoutanou šou. Věděla moc dobře, že já na to moc nejsem a tak se bavila sama. Velice brzy se kolem ní začali rojit místní borečkové a snažili se upoutat její pozornost. Většiny z nich si nevšímala, až na jednoho. Byl to takový ten typický boreček. Mladý, namakaný a nagelovaný. Bože, jak já tyhle típky nesnáším. Ale říkal jsem si, že je to její večer a tak jí to nebudu kazit. Pil jsem zatím na baru pivko za pivkem a za chvíli, už jsem byl slušně v náladě. Začalo mě vzrušovat, to jak má Petruška na parketu dovádí s těmi mladíčky a tancuje s nimi tělo na tělo. Petra ví, že se mi tohle její chování líbí, ale ještě nikdy, se takto přede mnou nepředváděla. Párkrát po mě po očku jukla a vždy se lehce usmála. Říkal jsem si, že je to znamení, že je vše v pohodě a tak jsem dál popíjel. Musel jsem si nutně odskočit. Když jsem vykonal potřebu a vracel jsem se k baru, tak jsem se v uličce u toalet srazil, s takovou maličkatou zrzečkou. Na poslední chvíli jsem jí chytil kolem pasu, aby sebou nežuchla na zem. Začala se rozkošně smát a povídá. „Tedy, ty máš ale reflexi. Si mě normálně zachránil.“ A pak mi bez varování vlepila sladkou pusu. Bylo to od ní moc roztomilé. Horší situace ale nastala ve chvíli, kdy jsem se jí podíval přes rameno. Do uličky, totiž právě vešla má Petra a uviděla, jak se tam objímám s nějakou malou zrzkou a přitom se líbáme. Na ten její pohled do smrti nezapomenu. Až mi z něj běhal mráz po zádech. „Ty pancharte hnusnej.“ Řekla a pak s pláčem vyběhla ven. Já se okamžitě vydal za ní.

Když jsem jí doběhl venku za diskotékou tak jsem jí chtěl vše vysvětlit. Chytil jsem jí za ruku a povídám. „Lásko, to není vůbec tak, jak…“ A víc jsem už nestihl protože Petra vykřikla. „Auuu to hrozně bolí. Ty hajzle, koukej mě hned pustit.“ A pak mi dala obrovskou facku. Okamžitě jsem to udělal a chtěl jsem jí celou tu nepříjemnost objasnit. Když jsem, ale udělal dva kroky, směrem k ní tak mě najednou něčí ruce srazily k zemi. Když jsem se vzpamatoval a podíval jsem se, kdo že mě to sejmul, tak jsem nad sebou uviděl toho borečka, co s Péťou tancoval na parketu. „On ti něco udělal?“ zeptal se jí. „To si piš že udělal. Nejdřív u hajzlů olizoval nějakou čubku a teď mi div neutrhnul ruku, zmetek jeden. Zasloužil bys pořádnou nakládačku ty hajzle.“ Hned jak to dořekla, se ten frája na ní usmál a řekl. „Ale to není vůbec problém“ Pak mě chytil za triko a postavil mě. Hned vzápětí mi dal neuvěřitelné dělo přímo na bradu. Hned na to jsem ucítil, nejdřív jeho levačku a pak i pravačku, jak mi zpracovává břicho. Okamžitě, jsem si opět ustlal na zemi. Když jsem se podíval na Petru, tak jsem se vyděsil. Ona totiž místo toho, aby ho zastavila, tak tam jen stála, oběma rukama se hladila přes ty minišaty na stehnech a s lehkým úsměvem se kousala do rtu. Vypadalo to, jako by jí celá situace vzrušovala. Neměl jsem ale čas, nad tím dál přemýšlet, protože mě opět vytáhl do stoje a opět mi jednu natankoval. Ucítil jsem křupnutí a hned mi bylo jasné, že mi ten šmejd zlomil nos. Opět jsem dostal ještě ránu do břicha a po ní jsem padl na kolena a snažil se popadnout dech. V tom mě on chytil za vlasy a povídá. „Tak co slečinko? Chcete ho ještě potrestat?“ Petra se přestala hladit a vrhla na mě ten nejnaštvanější pohled co jsem u ní kdy viděl. Pak ke mně přistoupila. Najednou se rozpřáhla a vší silou mě, tak jak jsem před ní v kleče byl, nakopla do koulí. Jen jsem mohutně zařval a pak jsem odpadl na zem. Ona se na de mě postavila s rukama v bok a povídá. „To máš za to cumlání té děvky. To byla poslední kapka.“ Pak chytla toho típka jednou rukou za triko a přitáhla si ho k sobě a mohutně se s ním vykousla. Olizovali se snad minutu. On jí přitom chytil za tu její rozkošnou prdelku a pořádně jí promačkal. Dál už jsem jen viděl, jak ho chytila za ruku a odváděla si ho někam pryč. Mě trvalo asi deset minut, než jsem byl schopný se postavit na nohy a vyrazit na potupnou cestu domů.

Hned za dveřmi, ale na mě čekalo překvapení. Když jsem odemkl dveře a vešel do haly, tak první co jsem uviděl, bylo jejich oblečení poházené po zemi. Hned vzápětí, jsem uslyšel rychlé vrzání naší postele a hlasité sténání mé lásky. Bylo mi do breku. Nejen, že jsem jí takto nikdy neslyšel sténat, ale navíc mi došlo, že jí ten boreček, prostě uměl rozhicovat. Poslouchal jsem tu jejich neskutečnou mrdačku, ještě pár minut, něž se jejich hekání začalo zrychlovat, následované silnými orgastickými vzdechy obou šukajících milenců. Pocítil jsem v sobě takové divné píchnutí, vzadu na hlavě, když jsem slyšel, jak jí dokázal v pohodě dovést k orgasmu, což se mě za celou dobu našeho vztahu nepovedlo. Hned jak bylo ticho, se otevřeli dveře z ložnice a v nich se objevil, ten panchart, jen jak ho bůh stvořil. Jakmile jsem si ho prohlédl, tak mi došlo, proč má Petruška, tak krásně sténala a proč dosáhla toho úžasného orgasmu. Ten cucák, měl péro jak z pornofilmu. Tlustý a dlouhý. No prostě macek. Jen se na mě zašklebil a povídá. „Jak se ti to líbilo ty zmrde? Slyšel si, jak jsem té tvojí kočičce nakládal? Tekla jak protržená.“ A pak se začal smát. V klidu kolem mě prošel a vlezl do koupelny, aby se osprchoval. Já se zatím došoural do naší ložnice. Teda to byla spoušť. Postel rozválená a na ní uprostřed leží úplně nahá Petra. Totálně rozmrdaná, zpocená, rozcuchaná, se spokojeným výrazem v obličeji a vytékajícím semenem, z její totálně zarudlé a rozevřené kundičky. Hned mě napadlo, že já bych jí takhle rozmrdat nedokázal.

Jakmile si mě všimla, tak se na mě tak krásně usmála a povídá. „No zlato. Vlastně bych ti měla poděkovat. Kdyby si to dnes celé neposral, tak bych nikdy nezažila tak neuvěřitelně úžasnou šukačku. Mrdal mě tu nejmíň půl hodiny. Úplně mě rozjebal.“ Já na ní koukal a poslouchal co mi říká, a přitom jsem cítil jak mi totálně tvrdne mé bolavé péro. „Vidím, že tě to také vzrušuje. Takže v tomhle si nelhal hmmm? Vážně se ti líbí, když mě někdo cizí mrdá viď? No tak ode dneška, už budu mrdat jen cizí ano? Chceš?“ A hned jak to dořekla se začala smát na celý pokoj. V tom do ložnice vešel ten cucák, jak jinak než nahý a v klidu si přilehl vedle mé nádherné Petrušky. „O čem se tu bavíte?“ „Ale jen o tom, jak si mě krásně vojel a jak v tom budu pokračovat dál.“ „Koukni na něj. Normálně tomu praseti stojí péro, z té naší šukačky.“ Já tam dokázal jen stát, s tvrdým pérem a koukal jsem se na ně. Na nic jiného jsem se nezmohl. „Koukej odsud vypadnout. Chci si ještě zamrdat a o diváka, vážně nestojím.“ „Tys neslyšel zlato? Koukej mazat, nebo zase dostaneš nakládačku.“ Hned na to se spolu začali vášnivě líbat. Já se otočil a vyšel jsem z ložnice na chodbu a zavřel jsem za sebou dveře.

Jsou tři ráno a já pořád sedím na chodbě a poslouchám, jak jí ten cucák přivádí, tím jeho maxipérem, už ke třetímu orgasmu. „Joooo, jooo, hmmmm. Jooo, ano, jo, mrdej svou děvku, jooo, bože, to je péro, nepřestávej, mrdej mě jakou kurvu, bože jooo, anoo, ANOOO! Její orgasmus byl neuvěřitelný. Sténala na celý barák. Sousedi si museli určitě myslet, že jí tu snad přeřezávám vejpůl. Nakonec dali ještě jedno poslední číslo, než konečně odpadli. Já se došoural do obýváku a ustlal jsem si na gauči. Bože, jak já byl rozlámaný.

Hned ráno, mě Petra probudila pořádnou fackou. „Takže frajere. Koukej si sbalit své věci a vypadni. Už tě tu nechci ani vidět.“ Když jsem se trošku probral tak jsem Petře řekl, že mě nemůže vyhodit. „Lásko, já tě miluji. Odpusť mi to prosím. Nebylo to tak jak si myslíš. Navíc. Tohle je přeci náš byt. Platím hypotéku.“ „Hmmm no dobře. Tak si přesuň své věci do druhé ložnice. Se mnou už teda spát nebudeš. Na sex už mám tady Marečka.“ Jakmile se objevil ve dveřích, tak se opět začali vášnivě líbat. Bože, jak já toho šmejda nenáviděl. „Tak šup. Nebo potřebuješ popohnat?“ Já už, jsem nebyl schopný vzdoru. Došlo mi, že jsem svou lásku právě ztratil. Během dopoledne, jsem si vše přestěhoval, zatím co ti dva se v klidu miliskovali v obýváku na gauči.

Od toho dne jsem si pravidelně užíval toho jak ten cucák, každou noc neúnavně pigluje mojí jedinou lásku v naší ložnici a dovádí jí od jednoho orgasmu, ke druhému. Petra se na Markovi a jeho péru, stala úplně závislá. Občas to došlo tak daleko, že pro její pobavení, mě Marek jen tak před ní zmlátil a pak na to v klidu hupsli a mrdali jak králíci až do rána. Často se stávalo, že mě Petra při tom ponižovala a povzbuzovala Marka, aby mi naložil co nejvíc, že si to stejně zasloužím. Občas mě při tom i nakopla do koulí a s úsměvem sledovala jak se svíjím. To jeho péro jí totálně vymrdalo mozek z hlavy. Potřebovala stále víc. Nejdřív, jsem z ní musel Markovo semeno vylizovat. Pak jsem mu ho musel dokonce pokouřit, aby byl připravený k akci. Musel jsem si koupit pás cudnosti, protože mé péro, už nebudu potřebovat. Svázali mě a nechali mě spát pod jejích postelí a při tom spolu dováděli. Musel jsem Petře olizovat její zadek, po tom co jí Marek do něj poprvé ošukal. Musel jsem za ně platit jejich útratu. Dokonce spolu začali chodit veřejně ven jako pár a tak je viděli všichni naši přátelé. Petra s Markem si užívali mých peněz, až tak moc, že jsem si musel najít druhou práci, abych zvládal platit hypotéku.

Byl jsem totálně vyřízený. Hned jak jsem hypotéku doplatit, tak mě oba donutili, abych byt přepsal na Marka a okamžitě mě vykopli na ulici. Sedím teď na baru, té proklaté diskotéky, kde vše začalo a přemýšlím, jak je vůbec možné, že díky tomu, že jsem chtěl mou lásku Péťu, rozveselit a přivézt na jiné myšlenky, se vše tak podělalo a já přišel nejen o jedinou spřízněnou duši na světě, ale i o byt, který jsme spolu tak dlouho hledali a který teď okupuje Petra s tím cucákem Markem.

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Opět super, paráda!

  2. Zase krásný díl, hlavně ta kompletní ztráta a prohra, to je super.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *