Šel jsem pro taxi

Tahle příhoda se stala v polovině září loňského roku. Můj kamarád měl oslavu třicátých narozenin a já s manželkou jsme tam nemohli chybět. Slavil to u nás ve městě v jednom baru. Manželka se jmenuje Jana a je nám oběma třicet let. Ona je menší brunetka, jedničky prsa a je lehce oplácanější, ale moc hezká holka. Jana si na sebe díky docela teplému večeru mohla vzít šaty které končili lehce nad koleny, které na ní mám moc rád.

V baru jsme se začali scházet po osmé hodině a zábava se docela rozjížděla už od začátku. Já jsem se připojil ke klukům a Jana zůstala s holkami. Bohužel jsem na ní asi tak hodinu nedával pozor a Jana za tu dobu stačila zkonzumovat docela slušné množství alkoholu. Kolem jedenácté jsem usoudil že Janu musím odvézt domů, protože začínala dělat trochu ostudu:). Jí se to samozřejmě nelíbilo, tak jsem jí chytil a šli jsme.

Byla tak opilá že nebyla schopná jít rovně a měla takovou trochu agresivní náladu. Už jsem jí měl opravdu dost a nejradši bych jí nechal venku. Cesta normální chůzí k nám domů by trvala asi tak dvacet minut ale s ní jsme se za dvacet minut dostali asi pětset metru do parku u školy. Usoudil jsem že musím sehnat taxi, naštěstí v parku popíjeli dva kluci které jsem trochu znal. Pozdravili jsme se a já je poprosil jestli by Janu chvíli nepohlídali, že zaběhnu pro taxika. Posadil jsem jí k nim a šel na náměstí kde u nás mají stanoviště. Jen jsem se ohlídnul a vidím jak do manželky lijou další chlast, jen jsem si v duchu řekl díky a představil jsem si jak jí bude zítra špatně.

Došel jsem na náměstí a ani jeden taxik. Naštěstí přijel asi po patnácti minutách. Nasednul jsem a vyrazili pro manželku. Zastavil mi asi dvěstě metrů od lavičky kde jsem jí nechal. Už z dálky slyším smích a nějaké řeči o kurvičkách. Když jsem je měl na dohled vidím jak má manželka vršek šatů stažený že měla kozičky venku a oba jí drželi pod koleny a rukama jí rejdili po nebo už možná v kundičce. Manželka měla zvrácenou hlavu a něco opilecky brblala, bylo vidět že je úplně mimo. Nejdřív jsem se tam chtěl rozeběhnout a rozbít jim huby ale pak se ve mě něco zastavilo a začalo mě zajímat co bude dál. Našel jsem si místo kousek za nimi ve křoví. Začali být trochu drsnější, jeden měl prsty v její kundičce a docela divoce jí prstil, při tom se smál že takhle úzkou kundu snad ještě neprstil, že je jak kdyby v sobě nikdy neměla ptáka. V tom mu druhý odpovídá že to se musí napravit. Navrhnul že si jí odnesou za lavičku do trávy ať nejsou hned u cesty, divil jsem se že může chodit když jí pomohli na nohy. Dovedli jí směrem ke mě až jsem se bál že budu vidět, naštěstí tam kde jsem stál byla tma. Hodili jí do trávy a už sundavali kalhoty, musel jsem uznat že měli o dost větší ptáky než mám já. Nechápal jsem to ale ta situace mě neuvěřitelně vzrušovala.

První si kleknu k její hlavě a začal jí zasouvat ptáka do pusy, nevím jestli to byl jen reflex nebo byla trochu při smyslech ale začala ho dost vehementně sát, ten si to začal užívat se slovy kuř kurvo zasraná. Druhý si kleknul mezi její nohy, plivnul si na ptáka a zarazil ho do její kundy tak prudce až manželka vykřikla bolestí, asi se trochu probrala vyplivla ptáka co kouřila a podívala se co se to děje. Začala mumlat ne ne nechte mě. V tom ten co v ní měl ptáka tak jí chytil pod krkem a začal přirážet, to jí asi dostalo a začala jen dost nahlas hekat. „No vidíš že se ti to líbí ty kurvo“ říká ten co přihlížel.

Nevím co se ve mě zlomilo ale tohle bylo to nejlepší porno co jsem kdy viděl, pták mi stál jako snad nikdy. Pak ten co jí šukal říká „Franto vytáhni mobil ať si to nahrajeme na památku“ oba se začali smát. Skoro hned jak to začal natáčet tak se ten druhý vzepjal a začal plnit kundičku mojí ženy. Můj vnitřní hlas začal řvát nééé vždyť nebere prášky, ale moje péro to nezajímalo a já začal stříkat do svých kalhot. Chvíli v ní zůstal a pak říká tomu Frantovi aby jí šel natočit tu její vystříkanou kundu. Natočil jí pořádně z blízka a smáli se jak to z ní teče a že teď už její kunda konečně vypadá že v sobě měla ptáka. „Tak pojď teď ty a dělej než se vrátí ten její blbeček“ tomu se ale nelíbilo že by ho měl strkat do kundy kterou jeho kámoš právě vystříkal. „Teď mi ho pořádně vykouříš kurvo“ lehnul si nad ní, čůráka jí strčil do pusy a začal jí přirážet do krku jako kdyby to byla kunda. Manželka se začala dávit ale jeho to vůbec nezajímalo. Netrvalo to dlouho tak jednu možná dvě minuty a přirazil jí do krku a začal stříkat, to už Jana je odevzdaně ležela.   „Teď jí musíme dát rychle dopořádku aby na ní nic nepoznal“

Zalezl jsem za křoví a vyšel jsem na cestu. Když jsem přicházel schválně jsem zavolal manželky jméno aby o mě věděli. V momentě kdy jsem přišel k nim, manželka i oni už seděli na lavičce a dávali jí napít ještě toho chlastu co tam měli. Manželka byla úplně v bezvědomí a oni se smáli, neboj hlídali jsme ti jí, ale teď už musíme tak čau. Taxik už tam samozřejmě nečekal, tak jsem jí sám, ještě v horším stavu než byla před tím, dotáhl domů.

Položil jsem jí do postele a svlékl jí všechny šaty. Když jsem jí tam tak viděl, její bříško a prsa umazané od hlíny, znovu se mi postavil. Roztáhl jsem jí pomalu nohy od sebe abych viděl její použitou kundičku. Byla celá rudá, roztažená a ještě jí z ní vytékalo trochu sperma. Byla neuvěřitelně krásná, nevím co mě to napadlo ale chtěl jsem jí a nejen to, chtěl jsem jí očistit. Lehl jsem si mezi její nohy a zabořil do ní svůj jazyk, byla slano hořká a já se nemohl zastavit chtěl jsem jí víc a víc. Začala lehce sténat a kroutit se, pak jsem vstal a chtěl jsem cítit své péro v její kundičce, automaticky jsem vytáhl kondom z nočního stolku a nasadil si ho, ani nevím proč když do ní před chvílí stříkal cizí kluk. Začal jsem jí šukat ale bylo to jiné, byla hrozně roztažená, dokonce jsem se musel podívat jestli jsem u v ní, ale příval toho vzrušení způsobil že jsem se udělal během pár přírazů. Pak jsem usnul.

Ráno jsme se vzbudili okolo desáté a manželka měla hroznou kocovinu, vůbec nechápala co se tu noc dělo, říkala že poslední co si pamatuje bylo jak dávala s holkama panáky. Tak jsem jí pověděl jak jsem jí vedl domů a že v parku jsem jí nechal s těma klukama a že mi jí pohlídali než jsem došel pro taxi. Samozřejmě jsem jí nepovídal o tom jak jí šukali ani to co se dělo potom doma. Bohužel se stejně stali věci díky kterým zjistila co v parku prováděla, ale o tom možná jindy.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Skvělé, fakt si na nic nevzpomínala?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *