Poprvé jinak a poprvé u ní

Mám milenku, ikdyž to slovo moc nemusím, není u mě asi jiná možnost na pojmenování.Já jsem zadanej, ona je zadaná, nemáme na sebe dostatek času, ale když se jednou za pár týdnů potkáme, umíme si to dostatečně užít.

Považuju se za tak trošku romantika, který má někde tam v zadu nechci napsat násilné sklony, ale prostě chutě a představy si ženskou občas přitáhnout za vlasy a s rukou na jejím krku ji oznámit, že dneska né, že dneska to bude trošku jinak než na co je u mě zvyklá.

A právě při poslední schůzce, kdy jsem na sobě nedal nic znát a po obvyklém začátku s kytkou, pusou na přivítanou a přátelské debaty u horké čokolády jsem řekl že nač čekat, času je málo tak pojďme ke mě na hotel. Kývla a rozjeli jsme se směr hotelovej pokoj, kterej by už mohl ledas co o našich schůzkách vyprávět. Támhle odboč vlevo, chci ti něco ukázat řekla. Poslechl jsem a nechal se od ní navigovat. Nemohl jsem se dočkat co mi chce, ale zároveň už jsem se viděl jak zavírám dveře od pokoje a bez jediného slova se měním z romantika na však vy víte 😉

Zastavili jsme u domu a mě bylo hned jasné, o jaký dům se jedná. Znám ho dost dobře, ikdyž jen z fotek které tak rád od ní dostávám. Samozřejmě že mi neposílá fotky baráku, ale občas se na nějaké té fotce ten dům objevil. Posílání si fotek je takovej náš koníček, já ji posílám fotky jak mi zněj ukapává a jak je zrovna při pomyšlení na ní tvrdej a ona fotky, které to u mě vše způsobujou. taková naše tajná hra…

Byl to ten dům, ten co jsem měl tisíckrát v představách a snech, ten kde jsem to s ní v těch snech dělal snad všude, včetně kotelny když musela jít v tom snu přiložit 🙂 na všech vesnicích plyn nemaji 🙂 Co tady děláme zeptal jsem se opatrně. Jdem šukat odpověděla stejne jako by řekla dobrý den. Počkej,, kde je manžel? Je pryč s dětma na dva dny, něco ve stylu „s tebou mě baví svět“ , takže si to rychle doma zařiď, protože tě tu chci mít dva dny. nečekal jsem ani minutu a napsal domů, že se vyskytl nějaký problém a musím na služebce zůstat o den déle. Zařízeno řekl jsem jí a políbil na krk. Tak jdem ušklíbla se a vylezla z auta. Když odcházela k brance, nemohl jsem se přestat dívat jak vrtí zadkem. vrtí s ním přirozeně, ale mám pocit, že tentokrát tomu ještě trošku pomohla. Tak pojď,  máme sice dva dny, ale dělej a přitom se kousla do spodního rtu. Okamžitě jsem byl venku vedle ní a jen tak lehce jsem ji ten zadek pomačkal a řekl, dnes se ti budu obvzlášť věnovat.

Problesklo mi hlavou, že jestli to má být dnes jinak, nesmím na nic čekat, ale ihned jednat. Uculoval jsem se a cukroval jako obvykle ale to vše jen když odemykala dveře a během zouvání bot. Z předsíně jsme vstoupili do obytné části domu a ona řekla at si udělám pohodlí, že si jde umýt ruce. Jdu přeci s tebou, počkej. Podala mi ručník, já si je také osušil a hodil jsem ho přez její hlavu na zem. Co děláš, usmála se a otočila se pro něj na zem. To byl ten okamžik, to byla ta vhodná chvíle, na nic jsem nečekal a když se vracela z předklonu, sáhnul jsem ji mezi nohy, chytnul za kundu a druhou  rukou přitáhl za cop a řekl jí do ucha, že na romantiku je času dost a já jsem ten, kdo si vezme bez servítek to na co má chuť. Neprotestovala a jen mi přitlačila zadek na poklopec, aby se ujistila jak je na tom můj čurák.

Otočil jsem ji, chytil za prdel a nahodil na sebe tak, že mi malém v kalhotech zlomila čuráka když jsem si ji odnášel z koupelny do kuchyně. Hodil jsem ji na jídelní stůl, obešel ho a za podpaží jsem ji přitáhl na druhou stranu. Jak rychle jsem sundal kalhoty nemám tušení, ale během okamžiku měla hlavu zakloněnou přes okraj stolu a mojeho čuráka asi až v krku. Mrdal jsem ji do pusy jako nějakou děvku, ale bylo vidět i přes slzy které se ji dělaly v koutkách očí, že se ji to líbí, že takhle to může. Natáhl jsem ruku k jejímu poklopci a zajel pod kalhoty. Jak byla mokrá se ani asi popsat nedá, ale kam se sere punčák,,, tohle je mokrá buchta 🙂 Stáhla si kalhoty a pomocí nohou je sundala úplně a ja ji začal honit kundu a přitom jsem ji šukal krk. To byla paráda, to byl pohled. její zakloněná hlava, čurák kterej ji plní pusu a moje prsty na kundě. Během chvilky my vyšla naproti ruce a prohla se v zádech a ja vyndal čuráka z pusy, aby se mohla nahlas projevit. Ležela rozklepaná na stole, tekly ji slzy rukou mi mačkala čuráka u kořene. Dej mi ho tam, dej ho dovnitř, chci ho mít v sobě.

Obešel jsem stůl, chytil ji za nohy a přitáhl k sobě. Kleknul si a začal ji lízat zadek. Ona si zatím strkala do kundy prsty a honila si jí. dal jsem ji ruku pryč a lízal obě díry. Prohnula se znova a roztřesená prosila ať už ji konečne ošukám. Strčil jsem ji prst do zadku a ona se na něj vší silou přimáčkla. Stoupnul jsem si, vyndal prst, žaludem jen tak lehce přejel od zadku ke kundě a vrazil ho do ní. Šukal jsem ji na tom stole a ona si mačkala bradavky a kousala rty, to byl pohled, kterej mi nikdy nezmizí z paměti. Vždy bude ta vzpomínka živá, tohle se nezapomína. Vytahl jsem čuráka z kundy a žaludem jsem lehce zatlačil na análek, byla připravená, štáva ji z kundy vytejkala rovnou na díru a bez jakéhokoliv odporu jsem ji ho narval do zadku. Šukal jsem ji zadek a ona si zase začala honit kundu. Přirážel jsem bez servítek, šukal jsem ji prostě jako kus masa, které je tam pro moje uspokojení. Po chvilce se zase prohla a přimáčkla se na mě pod vlivem zatím dnešního nejsilnějšího orgazmu. Nepřestával jsem ji šukat anál a najednou to přišlo i na mě. Celá dávka, 4 dny jsem nestříkal ji plnila zadek. Když jsem ho vytáhl, vytejkalo to z ní na zem, na koberec. Podíval jsem se dolu na zem a studem sklopil zrak. To je v pohodě řekla, tam mívá nohy můj muž 🙂 ušklibnul jsem se, nevím proč, ale udělalo mi to trošku radost, že ten paroháč bude mít nohy na mojí mrdce 🙂

Ještě jsem vytáhl telefon a vyfotil si ji na stole, jak leží, nohy má od sebe a oddechuje. Dej mi na něj číslo, pošlu mu to at vidí, že se nenudíš:-) Jsi normální? a začla se smát. Dělám si legraci, ale někdy mě napadá, jak by se tvářil. Pomohl jsem ji se posadit na okraj stolu a políbil ji. Pojď, ukážu ti tu vířivku od ježíška, kterou máme na terase. Dálkovým ovladačem ji zapla, aby se předehřála a držíc mě za povadlého čuráka mě vedla do sprchy. Koupou se v tom i děti, tak víš jak a mrkla na mě. osprchovali jsme se, ona si uvázala svou osušku nad prsama a podala mi ze skříňky taky jednu. Ta je manžela, určitě ti bude slušet. Uvázal jsem si ji kolem pasu a šli jsme do kuchyně, nalili jsme si šampaňské které jsem přivezl a šli se naložit do vířivky. Popíjeli jsme, povídali si a občas jsme se sebe pod vodou dotkli jako nějací pubertáci.

Mám nápad řekl jsem,,,, sice tu s tebou budu dva dny a času je dost, ale víš co teď chci udělat? Podívala se na mě a bylo vidět, jak je zvědavá. Chci tě teď hned zvednout, odnést do ložnice, hodit na postel a ošukat na manželový půlce postele. Ty jsi ale hajzl, ale proč ne, šukáš jeho ženu, posříkal jsi mu místo na nohy pod stolem, měl jsi jeho ručník, tak proč si nevyzkoušet jeho půlku postele a začala se smát.

Odnesl jsem ji do ložnice, hodil na postel a ošukal ji. Když jsme jen tak leželi, tak z ní jako by nic vypadlo, že by někdy chtěla nás oba. Polknul jsem a řek ji, nevím jestli bych to dal, ale kdo ví co kdy přijde. Je to můj sen, cítit v sobě dva čuráky a nevím koho jiného než vás dva bych u toho chtěla. Povídali jsme si dlouho do noci a já u toho přemýšlel, jaké by to bylo s jejím mužem ve trojce, ale hlavně o tom, jakej typ budíčku ji ráno vymyslím. Usnula, díval jsem se na ní jak spí a v tom mi ta myšlenka přišla. Ráno ji vzbudím že na to nikdy nezapomene.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Jestli je to pravda, tak je to docela silné kafe. No, každý má jiné choutky. 😀

  2. Dost dobré, hlavně s tím semenem pod nohama. Když už někomu šukat manželku, tak se vší parádou.

  3. Jak jsi ji vzbudil? Bude pokračování?

  4. Taky bych ráda věděla, jaké jsi přichystal probuzení. Vzrušující povídka

  5. puvabna_mrcha

    Zajímavej příběh, ale podrobnější hodnocení si nechám až na konec 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *