Setkání po letech

Ahoj, jmenuji se Petr a je mi 30 let. Pracuji jako konstruktér v jedné strojírenské firmě v Ostravě. Jsem obyčejný chlap 180cm vysoký 85kg hnědé krátké vlasy. Mám krásnou, mladší ženu Evu 25 let, 55kg, 170cm, pracuje jako fitness trenérka. Prozatím nemáme děti a v dohledné budoucnosti je ani neplánujeme. Eva se  hodně věnuje svému vzhledu. Kvůli své práci tráví hodně času sportem, takže není divu, že má postavu snů. Nádherně dlouhé nohy zakončené tou nejkrásnější prdelkou a ty její kozy!!! Jsem spíše horňák, takže jejímu hrudníku, kde má pevné troječky s menšími bradavkami, věnuji při našem milováni vždy velkou pozornost. S Evou bydlíme společně v málem domku na vesnici poblíž Ostravy ať to máme blízko do práce.

Jednoho krásného letního dne jsem seděl v práci a přišla mi na messenger zpráva od mého spolužáka z vysoké Mirečka. Aby jste měli jasno, tak Mireček je urostlý černoch. Jeho vlastní jméno tady psát nebudu, protože by to bylo na půl strany, jednoduše mu každý, dle vzoru básníků, říkal Mireček. Mireček je chlap jak hora 190cm vysoký svalnaté postavy. K nám do republiky se dostal díky svému otci, který byl diplomatem na ambasádě. Jeho zpráva byla krátká:

Čau Peter, já být teď v Praha. Můžu dojet za tebou do Ostrava na víkend? zakalíme?   

Odpověděl jsem mu hned:

Ahoj Mirečku, jasně klidně přijeď. V pátek máme s manželkou volno a v sobotu slavíme její narozeniny.

Mireček odpověděl, že dorazí už v pátek vlakem, kolem poledne. domluvili jsme podrobnosti a já šel domů.

Dorazil jsem domů kolem 5 odpoledne a Eva už byla doma, jakmile jsem otevřel dveře, tak mě přišla uvítat.

„Ahoj zlato, jak bylo v práci?“

„Čau Evy, jo šlo to a mám pro tebe jednu novinu.“ 

„Hmmm jakou?“ trochu nakrčila čelo a podezřívavě se na mě podívala.

„Na víkend k nám přijede Mireček. Není to super?“

„Ten černoch?“ řekla trochu rozmrzele

„Jj přesně ten. Vadí ti něco?“

„Ale ne, jenom, že se to moc nehodí, mám teď přece ty narozeniny.“

„Já vím Evy, ale neboj Mireček je úplně v pohodě, uvidíš bude se ti líbit.“

„No tak dobře, ale ne že se s ním hned ožereš a budeš celý víkend mimo!“

„neboj lásko vždyť mě znáš.“

Celý týden se šíleně vlekl. Už jsem se nemohl dočkat víkendu až dorazí Mireček. Nakonec jsem se dočkal a byl pátek ráno. Byl zrovna tropický den 36°C ve stínu. Manželka zatím v kuchyni chystala oběd a já vyrazil na nádraží vyzvednout Mirečka. Vlak naštěstí neměl žádné zpoždění, jak je u ČD zvykem, takže asi za 5min. už jsem se vítal s mým starým kamarádem.

„Ahoj Mirečku, ty stará vojno, jak jde život?“

„Čau Peter, rád tě vidět. Já mít super, co ty?“

Objali jsme se, poplácali po ramenech a vyšli cestou k nám domů.

„Mirečku, co ti mám povídat, mám skvělou práci, která mě baví, nový dům, mladou, krásnou, milující ženu. Co víc si můžu přát?“

„Já vidět tvoji žena na facebook. Teď mi ty ržíct, jak takový ošklivý chlap s malým penis, sbalit taková kočka?“

Oba jsme se zasmáli a ani jsme se nenadáli a už jsme byli před domem. Po cestě jsme si řekli nejdůležitější novinky, co kdo zažil od školy. Mirek teď pracoval v nějaké IT společnosti v Praze bez dlouhodobé známosti. Já mu zase vyprávěl o svatbě a domku.

„Ahoj miláčku, tak jsme tady“ zavolal jsem, jakmile jsme vstoupili do domu.

„Dobrý den“ zavolal Mirek.

„Dobrý den, já jsem Eva, manželka od Petra“

„Rád Vás poznat, Peter mi ržikal, že vy krásná, ale on lhal, vy být pržekrasná.“

Eva cela zčervenala a culila se jak nějaká blbka.

„Ale jděte vy lichotníku, pojďte dáme si oběd, uvařila jsem pro Vás“

„Vy nedělat starosti, já skočit do restaurace.“

„Tady žádná restaurace není, jenom jedna putyka, kde mají akorát utopence. To není žádné jídlo a už mám stejně uvařeno!“

„Dobrá tak tedy pojím s Vámi“ řekl Mireček

Během oběda jsme Evě vyprávěli historky ze školy. Co jsme všechno zažily, kde jsme cestovali, kolik jsme měli holek atd. Po obědě jsem vytáhl flašku slivovice a pár piv. Trochu jsme popili a celkem dobře se bavily a jelikož bylo horko jako prase, tak jsem navrhl, že se půjdeme trochu zchladit k nedalekému jezeru, kde máme s Evou svoje soukromé místečko kde nikdo nechodí. Oba dva souhlasily, takže jsme zabalily deku pár piv zbytek slivovice a šlo se.

Vyjít ven na slunce trochu přiopilý zase nebyl zrovna ten nejlepší nápad. Já a Mireček jsme to celkem zvládali, ale Evička už jí měla jako z praku. Dorazili jsme na místo rozložili deku a vysvlíkli se do plavek. Chtě nechtě jsem se musel začít smát.

„Proč ty smát se jako blázen?“ chtěl vědět Mireček.

„Ale jenom jsem si vzpomněl tady na Evu. Víš proč chodíme tady na toto odlehlé místo? protože tady moje žena má ráda dokonalé opálení bez bilích fleků, tak se opaluje nahá a najednou tady je důležitě v plavkách.“

„Tak přece se tady nebudu promenádovat nahá před Mirečkem!“ Řekla Eva trošku naštvaně.

„Mi to nevadit, klidně se můžete vysvlíknout, jestli vy stydět, já klidně vysléci taky.“

„To přeci nejde“ Řekla Eva celá červená studem.

„Proč by nešlo?“

řekl jsem já a sundal si plavky. Mireček mě hned napodobil vypadl ten jeho černý macek, který byl v klidu jak můj ztopořený a řekl mojí ženě:

„Vy zkazit si celé opálení, když vy nechat plavky.“

Eva se podívala nejdříve na Mirečka, pak na mě, vzdychla a začala si sundávat plavky. Za chvíly už se drali její dokonalé trojky na světlo. Mireček se jen po-usmíval.

„No vidíš že to jde. Pojď za námi do vody“

Eva šla, trochu jsme ve vodě poblbly, pár krát jsem si všiml, že se Mireček jako by nevědomky otřel  o Eviny prsa, ale nechal jsem to být. Za pár minut jsme šli ven. Voda nás zchladila a trochu jsme vystřízlivěli. Vytáhl jsem plechovky piva, jedno jsem házel Mirečkovi a v tom jsem viděl jak Eva vytahuje opalovací krém.

„Co to Děláš?“ Zeptal jsem se.

„Co by, jdu se namazat ať se nespálím, víš jak bolí spálená bradavka?“

„No ale to je přeci moje práce“

Vždy ji totiž mažu krémem já. Tokovou příležitost si nenechám nikdy ujít. Navíc mě začala vzrušovat představa, že by se na nás Mireček díval.

Eva na mě vytřeštila oči a hodila hlavou směrem k Mirečkovi. Ten jenom pokrčil rameny a řekl:

„Dělat, jako že já tady nebít.“

„Hmmm tak dobře“

prohlásila Eva. Podala mi do ruky krém a lehla si na břicho.

Vzal jsem krém a stříkl si trochu do dlaně: Začal jsem ji natírat záda. Vím že se Eva vždy uvolní a ani teď to nebylo jiné, Cítil jsem jak s ní spadlo napětí a přešel jsem na nohy a zadek. Obzvlášť zadek jsme si vychutnával. Když jsem ji přejel po vnitřní straně stehen, tak mi neušel její tichý stén.

„Tak a teď přetočit na záda!“

Rozkázal jsem a Evička poslechla bez jediného slůvka odmluvy. Zavřela oči a lehla si na záda. Bylo vidět že se Mireček trochu zavrtěl a naklonil blíže k nám, ať lépe vidí. Začal jsem bez okolků hned na prsou a kroužil okolo stojících bradavek. Postupně jsem natřel celé její tělo a nakonec jsem zajel jedním prstem přímo do její kundičky. Byla celá mokrá a prst do ní zajel celý bez jakýchkoliv problémů. Eva jenom trochu více zasténala, trochu se prohla, ale dělala jako by nic. Otevřela oči a jen řekla.

„Jde se pít, musíme přece dopít tu slivovici“ 

A tak jsme pili. Za hodinku na tom sluníčku jsme byli všichni tři v podroušeném stavu. Evička prohlásila, že se musí namazat.

„Ty už jsi namazaná dost miláčku“

„Ale já myslím z venku ne zevnitř lásko“

Smyslně na mě mrkla a podávala mi krém. Mě v ten moment napadl skvělý nápad. Jen jsem se na ni usmál a řekl:

„Miláčku teď je ale na řadě Mireček.“

„To myslíš vážně?“

„zcela“

Eva trošku červená se podívala na Mirečka

„Já moc rád namazat paní Eva“

Pak se podívala zpátky na mě, já jen přikývl. Otočila se podala Mirečkovi do ruky krém a lehla si na břicho. Mireček si vzal ze mě příklad a začal u zad, pak to vzal od spodu. Nejdříve chodidla a stoupal výše. Zadek si vychutnával ještě více než já pořád po něm přejížděl mačkal ho a najednou jsem si všiml že má žena začíná špulit zadek a hlasitě vzdychat.

„Tak a teď na záda“ 

Řekl jsem. Eva na nic nečekala přetočila se a zavřela oči. Mireček začal u nohou a jel postupně nahoru, takže měl prsa až nakonec. Se zatajeným dechem jsem pozoroval jak jí pokládá ruku na prso a pomalu roztírá krém. Evě stáli bradavky jako by bylo -10 a ne +36. Jak měl Mireček hotovo vzal ruce položil je Evě na prsa a palcema dráždil její bradavky. Eva už se svoje hlasité sténání nesnažila skrývat a začala se prohýbat. V tom ji Mireček vrazil dva prsty do kundy a začal jezdit sem a tam. Mi stálo péro jako nikdy v životě a díval jsem se na to Neschopen pohybu. Za chvíly Mireček přidal třetí prst a to už Eva nevydržela a svírala se v orgasmu. Mireček z ní vytáhl prsty, zvedl se a řekl, že si musí odskočit. Já jsem přisedl k Evě. Ta teprve teď otevřela oči a koukala kolem sebe, zrak zamlžený alkoholem a orgasmem.

„Promiň lásko bylo to silnější než já“ Omlouvala se mi.

„Vše odpuštěno miláčku“

V tom jsem na ní lehl a jediným přírazem jsem ji zarazil péro až po koule do kundy a začal jsem přirážet v rychlém tempu. Díky alkoholu v krvi jsem byl hotový tak za 10. min bez alkoholu bych byl tak za 10 vteřin.

Slezl jsem s ní, koukám a za námi Mireček s mobilem v ruce jak vše natáčí. a druhou rukou si ho honí. Měl ho dlohého tak 26-28cm a širokého tak 6-7cm.

„Mohl bych taky píchat paní Eva?“

koukal jsem na něj jak blbeček a pak jsem si představil jaké by to bylo vidět. Dospěl jsem k názoru že to prostě musím vidět.

„Jestli bude chtít, tak mi to vadit nebude“

Eva nemohla odtrhnout zrak od té černé anakondy. Podívala se na mě a řekla:

„Já nevím, není to už hodně?“

„V pohodě miláčku, ještě na to budeš ve staří vzpomínat, jak to bylo super“

„když já fakt nevím“

„Tak vyzkoušej jenom pár přírazů a uvidíš, pokud se ti to nebude líbit tak to ukončíš“

„Hmmm, tak jo, ale musí pomalu, jinak mě roztrhne“

Řekla Eva a já už se nemohl dočkat. Mireček prošel kolem mě a dal mi do ruky jeho mobil.

„Peter ty natáčet mi na památka“

Jenom jsem přikývl a už jsem koukal, jak Mireček kleká mezi Eviny nohy. Vzal to svoje jelito nasměroval ho do její kundy a začal tlačit. Mi se naskytl neskutečný pohled. Poprvé v životě jsem viděl, jak černý žalud začínal rozevírat kundu mojí ženy. Ze začátku tam žalud zajel skoro celý, ale jenom díky tomu, že už jsem jí projel před tím.

„Opatrně, pomaluuu.“ žadonila Eva

„Vy nebát paní Eva, já být opatrný“

Mireček začal pomalu přirážet a za moment už byl v ní tak z poloviny. Bylo to neuvěřitelné sledovat, jak ten černý macek do ní proniká každým přírazem hloub a hloub, tak za dalších 5 min. už ho tam měl tak tři-čtvrtě. Eva skučela jako nikdy, myslím že prožívala něco neskutečného.

„Můžu mrdat paní Eva dál, nebo přestat?“

„Mrdej měěěěě, nepřestávej“

„Ty být moje děvka?“

„grrrhhhh“

„Ty ržict, že moje děvka, jinak já pržestat“

„Jsem tvoje děvkaaaa, šukej mě?

Vůbec jsem svoji Evu nepoznával, Ta roztomilá, stydlivá holka, tady vyřvává, že je něčí děvka. Netrvalo to dlouho a přišel na ní orgasmus prohnula se jako luk a Mireček do ní zajel až po kořen. Eva omdlela, ale Mireček jel dál. Bušil do ní jako lokomotiva a já jen sledoval jak jeho penis teď už v celé délce jezdí ven a zase dovnitř mé ženy. Nechápal jsem jak se do ní vejde. Eva přicházela pomalu k sobě a začala neskutečně vzdychat. Nic takového jsem u ní nikdy nezažil. Bylo vidět, že to jde na ní znova.

„Já už být“ Zařval Mireček

Zarazil péro do mé ženy až po koule a začalo mu v nich cukat. V ten samý moment se udělala i Eva a podruhé omdlela. Mireček v ní ještě nějakou dobu byl úplně nehybný a pak ho vytáhl. Hned z její kundy začalo vytékat sperma. Mirek se postavil, vzal si ode mě mobil a začal se oblékat. Eva se zatím probrala a koukala kolem sebe jak zmatená lesní včela. Pokusila se stanout, ale klepaly se jí strašně nohy. Trochu jsem ji podepřel a přehodil přes ní deku.

„Půjdeme už domů?“ Zeptala se

„Jj lásko už jdeme“

S Mirečkem jsme pobalili věci a vyrazily k domovu. Všiml jsem si že Eva jde trochu zeširoka, ale ani se jí nedivím. No asi nás čeká ještě zajímavý víkend.

 

 

 

 

 

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Suprová povídka. Jen si myslím, že by mohla mít pokračování s tím, jak to bylo o víkendu doma, třeba v noci… Také by chtělo upřesnit, zda tvoje žena je chráněná či ne. Inu to riziko zadělání na malého nechtěného černouška by bylo vzrušující!

  2. SUper. Určitě pokračování a bylo by fajn nějaké střídání a srovnání dvou klacků po sobě od Evy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *