Sex jako řešení finanční krize

Jmenuji se Honza a je mi 31 let, pět let jsem chodil s jednou úžasnou slečnou, která se stala láskou mého života a tak jsem z ní před zhruba rokem učinil svou paní a náš vztah se proměnil v manželství. Dominika, tak se moje žena jmenuje je tak říkajíc ztělesnění čiré krásy. Středně vysoká dlouhovlasá blondýnka s modrýma očkama a šibalským úsměvem. Má nádhernou postavu, protože ráda sportuje, věnuje se hlavně plavání a taky ráda chodí běhat. A ty její prsa, to je snad sen každého chlapa, má je nádherně vyvinutý a při milování se ji skvěle houpou a má strašně ráda, když jí lížu bradavky. Její zadeček bych označil slovem perfektní, čas od času mi do prdelky dovolí zasunout a myslím, že se jí to i celkem líbí. Nicméně když jsme se poznali, uchvátili mě hlavně její nožky, ty jsou fakt parádní, štíhlé, hebké prostě super.

Abych jen nebásnil o její sexy postavičce, zkusím vám přiblížit její povahu. Má se to s ní asi takto. Jak bych to jen řekl, když jsme se před zhruba šesti lety poznali, měla pověst tak trochu děvky. Domča miluje sex a je to o ní známo. Tehdy jí bylo 19 let a já se do ní i přes její pověst šíleně zamiloval. Slovo dalo slovo a začali jsme spolu chodit. Když jsem se s ní poprvé vyspal, hned jsem věděl, že je to ta správná holka, kterou jsem hledal. V posteli jsme si dokonale rozuměli, byla jako tornádo, dokázala mě naprosto uspokojit a totálně vyždímat. Trochu mě děsilo, že je v posteli nejspíš tak moc dobrá díky mnoha nasbíraným zkušenostem. Ze začátku našeho vztahu jsem se bál, že mi bude zalítat s jinýma a tak jsem dost žárlil na každého, kdo se kolem ní moc ochomýtal (jsem celkem žárlivý typ).

Po pár letech, se moje obavy nepotvrdily a já měl celkem spokojený vztah s dívkou, co vypadá jak anděl. Také jsem si všiml, že mě jaksi zvláštně přitahují její předešlá erotická dobrodružství a tak jsem se na ně začal ptát. Podle toho co jsme si spolu povídali, odhaduji, že do jejích devatenácti let, kdy jsem jí poznal, měla zhruba 20 kluků a chlapů! Při té představě se mi roztočila hlava. Nejvíce mě ohromilo, že týden před tím než jsme se dali dohromady, si to rozdala se třemi kluky (jejími bývalými spolužáky ze střední) naráz. Bylo to prý hned po slučáku a byla opilá. Musel jsem jí trochu přemlouvat, ale nakonec mi popsala, jak jí zaplnili obě dírky a pusinku najednou. Když mi to vyprávěla, hned jsem se na ní vrhl a během chvilky jsem jí vystříkal její překrásnou, vždy do hladka vyholenou pipinku. Nebo mě fascinovalo, když mi vyprávěla, jak vykouřila kamaráda svých rodičů, když u nich přespával. Zkrátka měla toho na vyprávění celkem dost a pokaždé se mi z toho postavil ocas.

Tou dobou jsem si asi uvědomil, že bych si možná přál, aby mi mojí (tehdy) přítelkyni někdo pořádně vojel. Ideálně, kdybych to mohl vidět. Ale nebyl jsem si svým přáním vůbec jistý a to hlavně kvůli žárlivosti a celkově strachu. A tak čas plynul. Měl jsem rád, když Domča chodila do společnosti s pořádným výstřihem a chlapi na ní mohou vždy oči nechat. Určitě to o mě tušila, i když jsme se o tom spolu nikdy napřímo nebavili. Občas nechala nějakého kluka na zábavě, aby ji šáhl na zadek nebo na nohu a při tom po mě laškovně mrkala. To mě trochu vytáčelo, protože jsem nevěděl, jestli se mám rozčilovat nebo za to být rád a tak jsem nic neříkal a ignoroval to.

Jak šel život, našel jsem si dobrou práci v jedné počítačové firmě a dostal jsem opravdu nadstandartní plat. Vycházelo mi tehdy snad všechno a tak mi rostlo sebevědomí. Požádal jsem Domču o ruku a byla svatba. Vzal jsem si (neuváženě) půjčku na dům a začali jsme spolu bydlet na kraji města ve čtvrti zbohatlíků v nádherném domě s bazénem a velkou zahradou. Jenže co se nestalo. Do počítačové firmy, kde jsem pracoval, nastoupil nový šéf a provedl to, co by se dalo označit jako personální čistka. Chtěl si firmu přebudovat po svém. Mě sice nevyhodil, ale na výplatní listině jsem měl směšnou částku. A co teď s půjčkou na dům? Takhle se to finančně utáhnout nedalo.

Domča tou dobou pracovala u jedné chemii vyrábějící společnosti jako sekretářka. Sehnala to místo před rokem přes známé a práce se jí celkem líbila. Sice nebyla moc dobře placená (jak to u těchto obrovských společností často bývá) ale na druhou stranu říkala, že se tam nepředře. Byl jsem hrozně frustrovaný z finančních problémů a náš vztah si tenkrát taky prošel svým. Proto jsem vůbec neměl chuť jít na firemní večírek, který ona chemická společnost pořádala. Ale Domča mě nakonec přemluvila. „Pojď miláčku se mnou, alespoň přijdeš na jiné myšlenky.“ Tak jsem souhlasil. Večer jsem si vzal nějaké společenské hadry a moje ženuška mi chtěla udělat radost tím, že si vyberu, co bude mít na sobě. Samozřejmě jsem zvolil sexy černé spodní prádélko, modrou košili s pořádným výstřihem a celkem decentní černou sukni. Boty na vysokém podpatku byly samozřejmostí.

Dorazili jsme na večírek pořádaný ve vile nějakého hlavouna. Tak trochu jsem nabyl dojmu, že je tam pozvaná samá smetánka z podniku a vůbec z businessu celkově. Manželka mě seznamovala se svými kolegy, naštěstí jsem už některé znal a tak jsem se tam necítil nějak extra špatně. Pilo se hlavně víno, klábosilo se o kravinách, byl i nějaký proslov majitele onoho chemického podniku. Tehdy jsem ho viděl prvně, byl to energicky vypadající chlápek asi kolem čtyřicítky. Byl celkem svalnatý, měl na krátko střižené vlasy a břicho se mu již mírně zakulacovalo. Jmenoval se Petr a vyzařovala z něj elegance a styl. Když pak večírek pokračoval, přišel se pozdravit i s námi. „Máte ohromné štěstí, že máte tak nádhernou ženu.“ Utrousil při rozhovoru lichotku na mou manželku. Ta se decentně pousmála a ze své skleničky upila trochu červeného vína. Večírek pokračoval a já jsem mezi mojí ženuškou Domčou a bossem firmy vycítil něco, co neumím popsat, nějaké spojení. Po několika (ani nevím kolika) sklenkách vína ve mně začali hlodat otázky. Trochu jsem se posilnil panákem vodky a Domču jsem si vzal stranou od ostatních. „Víš zlato, ten tvůj šéf, nějak se mi nezdá, co on je zač?“ Rozhovor se stočil k Petrovi, řekla mi, že je celkem milý a při nejmenším milionář. Už nevím, jak to ze mě vypadlo, ale prostě jsem se nějak zeptal: „miláčku ty s ním něco máš?“ Domča se nejdřív zamračila (s její tvářičkou to vypadalo spíš roztomile) ale pak se usmála. „Ne Honzíku, opravdu s ním nic nemám, kdyby jo, poznal bys to, měla bych spoustu peněz a drahý fáro.“ Zůstali jsme na sebe beze slova koukat. Oba opojení alkoholem a snad i rodící se myšlenkou možného řešení naší finanční krize.

Dívali jsme se upřeně do očí a v pozadí šuměl večírek. Pak naše mlčení přerušila Domča již s údivem ve tváři a otevřenými ústy: „to myslíš vážně?“ Nezmohl jsem se na jediné slovo a jen jsem na ni stále hleděl. Otočila se na podpatku a bez dalších slov odešla a já jen mohl sledovat její perfektní zadek, jak si to štráduje v sukni směrem pryč ode mě. Pohybovala se tak ladně a prdelka se jí pohupovala ze strany na stranu, k tomu ty sexy nohy, na moji manželku je radost se dívat, i když zrovna naštvaně odcházela. Pomyslel jsem si, že mám asi slušný průšvih a tak jsem ji zatím nechal být. Došel jsem si na záchod a pak jsem si zaběhl ven před vilu na cigárko. Nespěchal jsem, věděl jsem, že si musím věci srovnat v hlavě. Venku bylo i přes pokročilý večer stále teplo a svítil jasný měsíc téměř v úplňku. Dokouřil jsem a chvíli jsem tam jen tak stál a díval se na měsíc. V tom mi přišla SMS od mojí ženušky. Překvapeně jsem se zahleděl na displej a četl: „Jestli chceš, abych něco podnikla, tak tu nesmíš být, jdi se podívat naproti do parku, u altánku se prý po večerech dějí zajímavé věci. Mobil mi málem vypadl z ruky. Už jsem zamířil zpět dovnitř do vily, abych našel Domču a promluvil si s ní, když mě náhle přepadla zvědavost a vzrušení při pomyšlení co bych mohl v parku vidět. U vchodových dveří jsem udělal čelem vzad. Přešel jsem ulici naproti do parku a na mobil vyťukal: „OK.“ Park byl klidný a působil opuštěně, střecha parkového altánku byla na dohled již od vily a tak jsem tam rovnou zamířil. Kolem bylo spousty starých vysokých stromů a přímo u altánku byl menší kopec, na jehož vrcholku byly dětské prolézačky. Pomyslel jsem si, že to bude ideální pozorovatelna a tak jsem se tam usadil. Nechtěl jsem být vidět, zapálil jsem si další cigaretu a nervózně jsem pozoroval kouř, který mi šel od úst a to již v úkrytu za maličkou horolezeckou stěnou. Čas se nekonečně vlekl a já trochu vystřízlivěl po alkoholu a začal jsem panikařit. Slyšel jsem svoje srdce, jak tluče na poplach.

Najednou jsem zaslechl nějaké tlumené hlasy, nenápadně jsem vykoukl z poza úkrytu a uviděl dvě lidské siluety, jak si to štrádují parkem rovnou k altánku. Nebylo pochyb, byla to Domča s Petrem. Altánek, u kterého se zastavili, byl dobrých 15 možná 20 metrů ode mě, nebýt tak silného měsíce vůbec bych tam neviděl. Chvíli tam jen tak stáli a já mohl pozorovat mojí ženušku, jak si rukou prohrabuje vlasy, všelijak se nervózně kroutí a při tom si s Petrem něco šepotá. Pak ho naráz levou rukou přitlačila ke stěně altánku, Petr to nečekal a zprudka se zády opřel. Domča si dala prst přes ústa na znamení, že má být zticha. Do ticha letní noci začala řinčet přezka od Petrova pásku, jak mu ho manželka rozepínala. Petr se rozhlédl kolem, ale nikoho neviděl. Domča si najednou klekla, rozepla si košili a stáhla si ji z ramen, pak z podprsenky uvolnila svoje vnady. Petrovi se musel naskytnout úžasný pohled na klečící krásku s překrásnými ňadry. Vyndala mu ptáka z kalhot a nejspíš si s ním jen tak hrála jazykem, protože Petr zasyčel, když se má žena svým obličejem přiblížila k jeho rozkroku. Domča je naprostá přebornice v orálním sexu, umí si s chlapem dělat, co se jí zlíbí. Řádnou chvíli takhle na něm pracovala, já si mezi tím myslel, že jsem zešílel, srdce jsem měl v krku, žaludek se mi převracel a v hrudi jsem měl zvláštní pocit tíhy. Pak jsem viděl, jak se má ženuška dopracovala od olizování, až ke specifickému pohybu hlavy dopředu a dozadu při kuřbě. Petr ji hladil po jejích odhalených ramenou a postupně se přesunul na mačkání jejích koziček. Vše příhodně osvětloval měsíční svit a světlo lampy stojící opodál. Věděl jsem, že to Domča schválně natahuje, protože kdyby chtěla, tak by se Petr už dávno udělal. Nejspíš chtěla potrápit mě i jeho.

Nevím, jak dlouho to trvalo, ale najednou Petr začal hlasitěji oddechovat, to byl pro mou ženušku signál k zintenzivnění a hlavou teď pohybovala rychleji, až jsem slyšel mlaskání, jak do ní vjíždí svým ocasem. Pak chytla Petra oběma rukama za zadek a zprudka ho přirazila ke svému obličeji. To již Petr nevydržel a s hlasitým oddechem jí vystříkal svojí dávku přímo do pusinky. Domča ho ještě pořádně vyždímala a Petr s sebou jen trhal v orgasmu a s penisem stále v ústech mé manželky. Má ženuška se po chvilce postavila a nasadila mu zpět kalhoty, soci si špitali a pak Petr odešel. Domča tam však zůstala a nyní se opírala o altánek ona. Viděl jsem, jak Petr mizí z parku, až se mi ztratil z dohledu úplně. Na nic jsem nečekal a vystartoval ke svojí ženě, ta se netvářila překvapeně a už z dálky mě vítala úsměvem. Došel jsem až k ní. Stála tam s lehce pocuchaným účesem, nedbale nasazenou košilí a šibalským pohledem v očích. Okamžitě jsem ji vykasal sukni a kalhotky ji posunul na bok, prstem jsem ji zajel do pipinky, která byla totálně promáčená. Oddechoval jsem jako uštvaný pes, stáhl jsem si kalhoty a vytáhl ho na ní pro změnu já. Během několika vteřin jsem do její kundičky zasunul péro až po kořen a ona se na mě pořád jen uculovala. Byl jsem nadrženej a zároveň vzteklý žárlivostí a tak jsem na ni zavrčel: „Ty jedna děvko, jak si mi to mohla udělat?“ Stále se uculovala a neotálela s odpovědí: „Sám si to chtěl, ty debile, teď mě pořádně mrdej, jinak si dojdu za Petrem, ať mě vyšuká on. Byl jsem jako šukací mašina a během minutky jsem jí plnil její nadrženou pičku semenem. Když jsem si nandal kalhoty, dívala se na mě trochu zklamaně, že jsem ji nevyšukal víc, ale byl jsem tak nadrženej, že mě udivilo, že jsem vydržel tu minutku pichu. „Tak pojď, jdeme domů.“ Špitla tiše Domča.

Na druhý den se nedělo nic zvláštního, o předešlé noci ani jeden z nás nemluvil. Ten další den přišla mojí ženušce SMS zpráva. Tušil jsem od koho, co vím, tak na ni Domča neodpověděla. Dny pomalu plynuly s SMS zpráv přibývalo. Už jsem to nevydržel, když jednoho dno opět pípal telefon se zprávou a Domča ho opět s nezájmem odložila, zeptal jsem se: „Ty mu neodpovíš?“ Usmála se na mě svým typickým úsměvem a řekla mi, že mu občas odepíše, ale jen pár slov aby si moc nemyslel. Byla to šílená situace, ale já nic zatím nenamítal. Jednoho dne se moje ženuška slunila na zahradě nahoře bez, když tu se rozezněl její telefon přímo přede mnou. Na displeji bylo napsáno jen: „Petr.“ Čapnul jsem telefon a odnesl jí ho na zahradu. Její dokonalé tělo se na slunci lesklo od opalovacího oleje a její prsíčka byla hrdě vystavena na odiv závistivě pokukujících sousedů. Vzala si ode mě telefon a rukou mi pokynula, ať jdu pryč, začala telefonovat a já jsem se pomalu neochotně vzdaloval od jejího paprsky pokrytého těla a slyšel jsem jen útržky z jejich telefonátu. Když jsme si později odpoledne povídali, vyšlo najevo, že ji Petr pozval na nějaké školení kdesi na Moravě. Samozřejmě mi byly jasné jeho úmysly s mou ženou. Zachvátila mě panika, na chvilku propukla i hádka, prostě jsem nechtěl, aby to zašlo tak daleko. Razantně jsem odmítl, že by měla kamkoli odjet. Večer jsme propíchali snad půl noci, na druhý den když jsem se vrátil z práce, byla už pryč. Našel jsem jen vzkaz: „Ahoj miláčku, jedu na to školení, jede spoustu kolegů, tak se nemusíš bát, budu pod dozorem, vrátím se za čtyři dny.“ Vzkaz mě posadil na gauč. Seděl jsem tam a pocity se ve mně střídali jako na běžícím páse. Cítil jsem prvotně, vztek pak žárlivost pak zas vztek, vzrušení, paniku. Vzal jsem telefon a volal jsem ji, měla vypnutý mobil. Chodil jsem po pokoji sem a tam jako blázen. Pak jsem neudělal nic. Večer jsem měl zvláštní pocity, co asi moje ženuška dělá na Moravě? Lítali mi hlavou otázky. Jak jejich vztah s Petrem pokročí? Dojde na další orál? Vyspí se s ním? Co bude dál? Při pomyšlení jak spolu zrovna teď možná šoustají, jsem si ho musel vyhonit. Uplynuly tři dny a já byl jako tělo bez duše, chodící do práce za pakatel potom zpět do opuštěného domu a po nocích jsem nemohl spát.

Ten třetí den utíkal hrozně pomalu, musím přiznat, že jsem se těšil až zítra Domča přijede a já se konečně něco dozvím a věci se někam pohnou. Odpoledne po práci se ozval domovní zvonek. Že by Domča přijela o den dřív? U vchodových dveří stál její kolega s igelitkou v ruce a s vysvětlením, že Domča ze školení po něm posílá nějaká věci už domů, aby to pak nemusela tahat. Poděkoval jsem a rozloučil se. V igelitce bylo nějaké oblečení a naše malá kamera! Ani jsem si nevšiml, že z domu zmizela. Na jejím boku byl přilepený papírek s nakresleným srdíčkem a nápisem: „Dokud se nevrátím domů, tak si nehoň.“ Co to mělo znamenat?

Vzal jsem kameru a netrpělivě ji zapojil do televize. Objevil se záběr na Dominiky nožky, jak s nalakovanými nehty v pantoflích jdou kamsi po červeném koberci položeném na chodbě. Přišla až k nějakým dveřím a vklouzla do nich bez zaklepání a se slovy: „Tak jsem tady, jak jsme se domlouvali.“ Mužský hlas ji odpověděl: „A víš jistě, že se to video nedostane někam, kam by se dostat nemělo?“ No jistě, byl to Petrův hlas. Má ženuška mu odpověděla, že je to jen pro ni a že jestli chce tak ji kameru může pak sebrat. Odložila kameru na noční stolek a já teď viděl Petra, jak leží nahý na posteli, a svou ženu, jak se k němu tulí v bílé noční košilce. Ani ve snu by mě nenapadlo, že ta potvůrka zajde takhle daleko. Na nic nečekala a strčila Petrovi jazyk do úst a rukou mu začala honit ptáka. Až teď jsem viděl, že je Petr poměrně nadstandardně vybaven. Ten hajzl má štěstí, plno prachů a ještě k tomu takový klacek. Domča u líbání nezůstala příliš dlouho a přesunula se ústy přes jeho hrudník, břicho až k jeho nádobíčku, které začala nedočkavě olizovat a vychutnávat, jako zmrzlinu za horkého letního dne. Petrovi už stál jako stožár, jen pověsit vlajku. „Domčo chci s ním dovnitř, dej si ho do pusinky.“ Má žena šéfovu výzvu uposlechla a naposledy mu párkrát olízala žalud a pak s ním najednou zajela až někam do krku. Petrovo přirození zmizelo v ústech mojí ženy, až jsem se divil, kam se vlastně vešlo. Domča mu ho jen trochu pokouřila a pak si sundala noční košilku a ukázala svoje pevná prsíčka s naběhnutými bradavkami. Petr si Domču k sobě přitáhl a začal ji olizovat bradavky, což moji ženu vždy přivádělo k šílenství a ani teď to nebyla výjimka. Bylo vidět, jak ji šéfův jazyk na prsou dráždí a jak se nemůže dočkat, až do ní zasune. Petr teď Domču položil na záda a na okamžik zmizel ze záběru, moje ženuška se zadívala přímo do objektivu kamery a na dálku mi přes kameru gestem poslala polibek. Tu se znovu objevil Petr s lahví šampaňského, které na mou ležící ženušku opatrně naléval, nejdříve si upil trošku z jejího pupíku no a pak jí šampaňské pomaličku naléval i na její pipinku, odložil láhev a vychutnal si olizování šampáňa z její kundičky, Domča začala sténat blahem z pocitu, že má v sobě šéfův jazyk.

Chvíli si takhle pohrávali a pak manželka zašeptala, že ho chce taky ještě do pusy. Čapla kameru a chvíli nebylo nic vidět, pak se obraz ustálil přímo před manželčiným obličejem, jak si do pusy cpe Petrovo kládu, oči přitom nespustila z objektivu kamery, byli v pozici 69 a tak si oba mohly užívat pocitu rozkoše naráz. Očima koukala přímo do kamery a na rtech se jí začal rýsovat její specifický šibalský úsměv, když zavelela, ať si kameru na chvilku vezme Petr. Opět byl obraz chviličku zmatený, Petr se chopil kamery a obrátil ji na moji ženu, která se zrovna otáčela na posteli tak, aby byla připravena svého šéfa osedlat a zároveň mu nabídnout úchvatný pohled na svá ňadra. Záběr se přiblížil na Dominiky vyholenou štěrbinku a její ruku jak chytá Petrův penis a jezdí s ním dopředu a dozadu po své dírce aby zintenzivnila jeho i její nadrženost, snad i netrpělivost, naráz si ho cpe mezi nožky bez kondomu! Pomalu dosedla, až v ní péro zmizelo celé při zvuku rozkošného výdechu slasti. Znovu zasténala a začala přirážet, nejprve pomalu, pak jako o závod, madračka se pod nimi prohýbala, pružiny v ní trpně vrzaly a postel narážela o zeď. Šoustali jako smyslů zbavení a moje žena hekala a rozkazovala, ať jí pořádně mrdá. Petr po pár minutách odložil kameru a já jen viděl, jak mění pozici, jenže teď byl obraz nakřivo, jak položil kameru bez rozmyslu někam na postel. Měl jsem teď výhled jen na nohy mojí ženušky, jak objímají Petrův trup, který se rytmicky pohybuje dopředu a dozadu. Po nějaké chvíli jejich milování ještě zintenzivnilo a přirážení nabíralo na obrátkách, když náhle má žena hlasitě zasténala při prožitku orgasmu a já viděl, jak se její nožky roztažené před Petrem třesou, jakoby ji přepadla nesnesitelná zima. Po další chvíli jejich splašeného šukání na něj najednou vyštěkla: „Dělej, vystříkej se do mě, chci to!“ Petr zprudka přirážel, až to pleskalo, najednou vzrušeně vydechl, pleskání ustalo. Pak se přesunul nejspíš před manželčin obličej, protože bylo slyšet mlaskání, jak mu pusinkou očišťuje zbytky semene na penisu, já stále viděl pouze její nádherné nohy. Náhle má ženuška uchopila kameru a s vysvětlením, že se jde osprchovat, odešla od Petra do koupelny. Záběr teď ukazoval prostornou luxusní koupelnu s vanou i sprchovým koutem. Domča se s kamerou postavila před zrcadlo, byla celá pocuchaná a se širokým úsměvem na rtech, na prsou ji stále trčeli bradavky a já si mohl prohlédnout její dokonalou postavu vypracovanou sportem, která mi teď byla tak vzdálená a nedosažitelná. Potom kameru přesunula ke svojí pipince a ukázala mi záběr, jak z ní pomaličku po vnitřní straně stehna vytéká Petrovo semeno. Strčila si tam ukazováček a vytáhla řádnou část celé dávky, která z ní odkápla na podlahu. Kameru otočila opět na sebe a zašeptala: „Neboj se broučku, až se vrátím, taky ti dám ale ne že si budeš u videa honit, chci pak pořádnou dávku, něco jako mám teď.“ Video tím končilo.
Seděl jsem před obrazovkou jako přibitý, v kalhotách bouli, v hrudníku nafouklý balón. Pocit zuřivosti a zlomeného srdce doplňoval pocit zvláštního uspokojení a především netrpělivost. Ano, těšil jsem se, až se Domča vrátí, i když jsem si nebyl jistý, jak zareaguji, až přijede. Odpoledne třetího dne manželčina odjezdu vystřídal večer, pak noc a já si film na kameře přehrával pořád dokola. Poslechl jsem příkaz své ženy a péro jsem si nevyhonil, což mě při pohledu na video přivádělo k pocitu šílenství a několikrát jsem si byl večer zaběhat a několikrát jsem vlezl do studené sprchy, dokonce jsem v noci skočil do našeho bazénu, abych v chladné vodě schladil nutkání udělat si dobře. Ráno čtvrtého dne připadalo na sobotu a já nemusel do práce. Zrovna jsem zíral z okna, když se objevilo luxusní černé BMW, které jsem v naší ulici do té doby neviděl. Zastavilo před naším domem a během minuty z něj vystoupila Domča v růžových letních šatech, které měla nepochybně nové, jelikož jsem je neznal, šla ladným krokem směrem k domu a u předzahrádky na rozloučenou mávla na vozidlo. Auto odjelo a ve vchodových dveřích zarachotil klíč. Šel jsem do předsíně svou ženu přivítat polibkem či hádkou to jsem zatím nevěděl jistě. Vchodové dveře se otevřely a dovnitř vešla v celé své kráse má nádherná manželka. Pozdravila mě jemným úsměvem. Stál jsem před ní jako solný sloup a nezmohl jsem se vůbec na nic, ani na pozdrav. Ona také nic neříkala ani se nevyzula ze svých letních botiček a přikročila až těsně ke mně, vzala mě za ruku a odvedla mě do obývacího pokoje, kde mě před obrazovku posadila na gauč. Neprotestoval jsem, srdce mi bušilo v hrudi, až jsem nabyl dojmu, že to musí slyšet i ona. Kamera byla samozřejmě stále zapojena v televizi. Zapnula video a počáteční část, kde se opět objevily její rozkošné nožky, upalující za svým milencem přetočila a na obrazovce se rázem objevilo tvrdý šukání se šéfem. Otočila se zpět na mě a oči jí sklouzly na bouli, která se mi udělala pod trenýrkami. Pomalu ke mně přistoupila, s každým pohybem si dávala na čas a mně se opět zmocnila změť pocitů při pohledu na film. Klekla si přímo přede mě a osvobodila svá ňadra ze šatů, byla bez podprsenky, tak to nebyl žádný problém. Svou rukou mi poodtáhla trenýrky a moje péro teď trčelo před jejím obličejem, sotva se ho párkrát dotkla rukou, cítil jsem, že se každým okamžikem udělám a uvolním v sobě ten mučivý tlak. Olízla si rty a svými ústy se pomalu přibližovala k mému žaludu. V televizi zrovna byl záběr, jak v pozici na koníčka šuká se svým šéfem jako splašená. Dala mi na penis jen jemně pusinku, nepatrně se ho dotkla rty a já cítil, jak se ze mě každou chvíli vyvalí dávka spermatu. Věděla moc dobře, co dělá, jazykem mi dráždila špičku a rukou mi hnětla koule. Myslel jsem, že exploduji. Orgasmus se přiřítil doslova po několika vteřinách. Jakmile Domča ucítila škubání mého ptáka a valící se dávku semene, vzala ho do pusy celého a já ji při pohledu na to, jak ji v telce projíždí kundičku Petr, vystříkal její nevěrnou pusinku, jako nikdy předtím.

Celý víkend jsme strávili v posteli. Nebyl jsem schopný myslet na nic jiného než na události z posledních dnů a při těch myšlenkách jsem se vždy musel vrhnout na manželku. V sexu nám to vždy klapalo, ale teď to bylo ještě mnohem lepší. V pondělí, když jsme oba museli do práce, jsem svou Domču po ránu přistihl jak se nezvykle dlouho a důkladně fintí před zrcadlem. S tím relativně velkým množstvím make-upu vypadala jako panenka. Bylo mi jasné, pro koho se tak líčí. Když jsem s ní ještě před odchodem chtěl mít sex, odmítla to s vysvětlením, že to teď nejde a možná až se vrátí domů. V následujících týdnech se nedělo nic důležitého. Jen Domča trávila stále více času v práci a mně bylo jasné proč. Dělala teď sekretářku přímo u něj. Peníze na našem společném kontě se začali podezřele rychle množit. Uplynul měsíc, pak dva. Cítil jsem, že nad celou věcí totálně ztrácím kontrolu. Neměl jsem z toho vůbec dobrý pocit.

U mě v práci se naštěstí situace lehce vylepšila a můj plat se zvýšil, i když se již nedal označit jako nadstandartní. Společně s penězi, které do našeho rozpočtu přinesla má žena, byla naše finanční krize takřka zažehnána a již nám nehrozila nemožnost splácet půjčku na dům. A tak jsme si s manželkou jednoho podzimního večera promluvili o možnosti ukončení vztahu s Petrem. Uklidnilo mě, že souhlasila. Na druhý den s ním měla dle našeho plánu ukončit milostný vztah. Večer mi přišla SMS zpráva, že se domů vrátí až ráno. Když jsem ji volal, aby mi to vysvětlila, byla nedostupná. Ráno se vrátila v červeném sporťáku a hodila přede mě klíče od auta na stůl. „Co to má znamenat?“ Zeptal jsem se udiveně. „S Péťou jsem se rozloučila pořádně a tady je odměna.“

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *