Sex z jiné doby 3

A máme tady závěrečný díl třídílné povídky o nevěře 🙂 Tak se pohodlně usaďte a tady to máte : Druhý den byla Yveta od rána jako na trní. Byla nesvá, napjatá, plna neznámého očekávání.Docela jí vyhovovalo, že se jí Valerie omluvila s tím, že jede do Prahy za sestrou a dětmi… Prý si je musí přivézt k sobě na prázdniny, protože její sestra jede se švagrem na rekreaci k Balatonu… Moc nadšená z toho Vali tedy nebyla.

Někdy kolem půl jedenácté dopoledne vzala Yveta zase kabelu s věcmi, které od včerejška ani nevybalila a vydala se v letních šatech a s vietnamkami na nohou k nejbližšímu písáku. Když došla na své místečko, rozprostřela froté osušku, rozhlédla se kolem a když si byla jista, že tam je sama, vysvlékla si své letní šaty pod nimiž byla nahá. Brzy zašustilo křoví a objevil se zase onen obrýlený puberťák

„No nestyď se a poď až ke mě…!“ přikázala mu a kluk ji mlčky poslechl. „Hele, sem nahá, tak se taky vysvleč!“ pokračovala. Kluk neochotně sundal kraťasy, pak tričko a nakonec rozpačitě i trenýrky. Yveta pohlédla na jeho povislého pimpasa a umála se. „Poslyš, jak se vlastně menuješ?“ zeptala se ho.„Pa…Pavel“ vysoukal ze sebe.  „A máš nějakou holku?“ začala vyzvídat. Mlčel. Asi mu bylo trapné přiznat, že né, ale ani nedokázal lhát, že ano.„Takže teda nemáš…“, konstatovala Yveta. „A kolik máš let?“ byla dál zvědavá. „V říjnu mi bude šestnáct“, řekl on. „Takže si ho zatim eště jenom honíš, co?“ trápila jej.„Hmm“, přikývl a nevěděl kam s očima. „Vod kolika let si ho honíš?“ nedala mu Yveta pokoj a pásla se očima na jeho rozpacích. „Vod dvanácti… a půl… nebo tak nějak…“, přiznal se upřímně kluk. „Ale včera, to sis ho honil prvně, když si přitom koukal na nahý ženský tělo, že jo?“ ona na to. Mlčky přikývl.„Vzrušuje tě to, že jo?“ trápila ho dál. Zase mlčky přikývl.                                                                                                                          „A už ti ho nějaká holka držela? Už ti ho nějaká holka nebo ženská vyhonila?“ popustila uzdu svému vnitřnímu vzrušení. „Ne“, hlesl a zakroutil záporně hlavou. „Ale chtěl bys, co?“ provokovala ho.               Mlčel a trpěl studem.

Yveta seděla na osušce před ním a žádostivě se na něho dívala. To fascinující, lehce opálené mladé tělo se světlou kůží v rozkroku, na zadku a kolem beder v ní budilo touhu přitisknout se k němu. Aniž by chtěl, penis se mu pomalu zdvíhal a mohutněl. Když mu erekce dosáhla vrcholu, penis mu trčel dopředu mírně vzhůru jako výzva. Jako by jí říkal: „Chyť ho a vyzkoušej, jak je tvrdý! Stiskni ho!“ Yveta viděla, jak se mu předkožka napětím stahuje dolů a obnažuje jeho rudý žalud…. Pytlík měl volnější než včera, mírně mu visel, takže bylo jasně vidět jeho varlata uvnitř něho. „No tak…“ pomohla mu. „Začni!“ Odevzdaně ho vzal do ruky mezi prsty a začal si ho nad ní rychlými, trhanými kmity honit.. Všimla si, že má pootevřená ústa a rychle dýchá. Dívala se se zájmem, jak to dělá.. Nevydržela se jen dívat.

„Ukaž, já ti to udělám“, řekla náhle a než se vzpamatoval, uchopila jeho penis rukou. Bylo slyšet jen jeho dech a tvář mu planula žádostivostí.

„Víš, mimo toho, že si vyprázdníš varlata a ulevíš si by sis to měl taky vychutnat…“, slyšela se říkat. Silně mu ho stiskla a jedním pohybem nahoru přešla přes žalud. Tím pohybem a stiskem její ruky se mu z dírky na špičce žaludu objevila čirá kapka a vsákla se mezi předkožku a žalud. Potom pomalým pohybem přetahovala zase předkožku ze žaludu zpět. Přitom sledovala, jak se ten otvůrek rozšiřuje, a znova učinila tah vzhůru. Předkožka klouzala a jeho žalud byl už vlhký a kluzký.

Chlapec ze sebe vydal překvapivý sten. Yveta si uvědomila, co to znamená, že se mu nyní do těla jako nože zařezává nepoznaný požitek. Pevně mu držela penis v ruce pod žaludem a opakovala ty pohyby nahoru dolu, přes celý žalud.  „Tys ešte opravdickou prcinu zblízka neviděl, co?“ spustila na něj náhle.             Mlčel.                                                                                                                                                                                      „A chtěl by ses zblízka kouknout jak vypadá ženská prcina?“ zeptala se ho. „Nó…chtěl…“, hlesl vzrušeně.

Yveta byla silně vzrušená a tak nelenila, lehla si na záda, trochu zdvihla bedra, oběma lokty se opřela a doširoka rozevřela stehna a skrčila ještě nohy v kolenou. „Tak si klekni mezi mý stehna a poď se kouknout…“ pronesla.

Kluk učinil, jak chtěla a přiblížil svůj obličej k jejímu vzrušenému a již zvlhlému pohlaví.

„Můžu?“ zeptal se, ale na její souhlas nečekal.. Položil dlaň na její levý prs a trochu ho stiskl. Yveta cítila, jak se jeho prsty noří do té masy. Co přitom cítil, když se prvně v životě dotýkal ženských prsou, když je poprvé držel v ruce. Natáhl i druhou ruku a oběma dlaněmi jí prso nadzdvihl. Pak se přiblížil obličejem a vzal mezi rty bradavku. Opatrně ji vsál do úst. Skoro zahýkla, když ucítila ten pocit. To samé jí dělal i s pravým prsem. Potom se trochu odsunul a hltavě si ji prohlížel. Yveta se oddala jeho vůli a jen zdvihla ruku a pohladila ho po tváři: „Pavle, bude to tajemství jen nás dvou, ano?!“

„No jasně…“, přikývl dychtivě. Zase se sklonil hlavou, ale tentokrát již nikoliv k prsům, nýbrž k jejímu klínu. Yveta zavřela oči. Najednou ucítila jeho dotek na pohlaví, když se opatrně dotkl prsty jejích pysků a pak… pak když jí je opatrně rozevíral. Musel vidět, jak je vzrušená a musel vidět i její vystouplý poštěváček, vyčnívající jako tmavorůžový červík či fazole s lesklou hlavičkou a mezi malými pysky musel vypadat jako maličký pestík na dně květu mezi jeho dvěma lupeny. Yveta čekala a vnitřně se chvěla jak napnutá struna čekající na dotek slavíka.

On nic neříkal. Mlčel a bloudil jí prsty po celé délce brázdy, zkusmo, opatrně, citlivě… a blížil se k poštěváčku. Trochu s sebou trhla, když se ho dotkl. Už jsme oba nahlas dýchali.

„Tohle je klitoris…?“ uslyšela jeho hlas. „Bože, jak odborné slovo“, pomyslela si, ale neodpověděla. Nemohla. Strašně toužila, aby věděl, co má dělat.

Byl však bezradný. Penis mu stál jako klobása. Pohlédl na ni. To, co uviděla v jeho očích pod skly brýlí byla touha, prosba a žádost…

„Bože, jak dlouho mám po menzesu?!“ napadlo ji náhle. „Dva tejdny po začátku toho posledního…“ a ještě k tomu si uvědomila, že přece nemá žádnou antikoncepční ochranu. Byla však už tak opitá vzrušením, že to hodila za hlavu, prostě jí to bylo najednou fuk…

Chlapec přesto nijak nespěchal při přesouvání prstů třesoucích se dychtivostí kde hmatem objevil to, po čem prahnul. Jakmile se prstem dotkl vstupu do pochvy po které začal pořád rychleji a hlouběji kroužit, zvedala zadek stále nahoru, aby mohl snadněji a hlouběji dovnitř.

Hnaná doposud nepoznanou slastí z jeho počínání, díky stále větším stahům uvnitř své pochvy vybičované tím, co činil, podporovaly velké výrony poševního maziva. Jeho prst jí instinktivně brnkal o naběhlý poštěváček. Yveta hlavou házela sem a tam a přerývaně dýchala jako marathonská běžkyně a stejně tak rychle jí bušilo srdce. Yveta to už nevydržela a oběma rukama ho se slovy: „Poooď! Poď do mněéé!!“ začala tahat na sebe, tak aby byl nad ní s boky mezi jejími roztaženými stehny. On měl tvář rozpálenou, supěl a byl užaslý…i vylekaný, ale také dychtivý. Nechal se vést… Lehl si na Yvetu a úzkostlivě se přitiskl svým lůnem k jejímu. Opřel se na rukou vedle jejího trupu v místech jejího podpaží. Yveta ucítila, jak svým tvrdým penisem tápe a šťouchavě vyhledává vchod do jejího těla… Netrpělivě, pudovitě. Ani její manžel se do ní vždycky netrefil napoprvé, dokud mu nepomohla. Yveta se začala strachovat, aby předčasně nevystříkl a tak sáhla dolů mezi jejich podbříšky, chytila jeho penis do ruky, druhou si dvěma prsty rozevřela velké pysky a penis navedla k ústí své pochva. „Poď… Sem ouzká“, pronesla jako ve snu.

Když se na ní natlačil a jeho penis začal překonávat sametový odpor svaloviny její pochvy, byla u vytržení. Měla pocit, že jí to jeho chlapecké a přesto už dostatečně velké mužství roztahuje nitro až do stran pánve. Byl v ní a ona ho byla plná. Zaplavil ji mystický pocit splynutí. Absolutního. Dokonalého. Z hrdla se jí vydral hluboký sten úžasu a blaha. Yveta jej k sobě přitiskla. Cítila přitom tlak jeho stydké kosti přes pysky na klitoris. Sevřela v sobě pochvu a mladík začal přirážet. S rychlými přírazy jí přicházel začátek nezvladatelné extáze provázený výpony jejího těla vzhůru a dolů spojený s výkřiky touhy po výstřiku do nechráněný kundy. Její nohy okamžitě objaly jeho boky tak, aby měl maximální přístup do vagíny. Najednou se Yvetě zatmělo před očima jak naplno úd vrazil až na dno pochvy, kde se zastavil o její pružnou dělohu. Yveta mu zatnula do paží nehty a křečovitě jej tiskla. Kluk přirážel jako zběsilý. Jejich břicha o sebe pleskala a pohlaví vydávala mlaskavé zvuky. Yveta byla najednou jako utržená z řetězu nejen své dosavadní manželské věrnosti, ale i svého přirozeného studu a morálních zásad. Náhle jí zasáhl neočekávaně prudký náraz horka a pulzujících křečí v pochvě, který se jí ve vlnách přesouval z lůna do celého těla a z těla do mozku. Pod vlivem jeho penisu a emocí ze sebe vyrazila několik toužebných výkřiků: „Stříkhéééj!!!!! Už stříkéééj!!!!!!!!“  To už i on vytřeštil oči, napjal tělo a začala vykřikovat: „Už budu, už buduu!!! Už stříkááám!!!“   Také Yveta vykřikla, když ucítila v sobě jeho záškuby penisu a teplo, které se v ní začalo rozlévat. Byla jak omráčena bleskem. Pak hýkali jeden druhému do šíje a do Yvety proudilo z jeho chlapeckého těla semeno, které do ní vpouštěl, dokud z něho nevytekla poslední kapka. Přestal se chvět a sténat a tělo se mu uvolňovalo. Hoch otevřel oči a Yveta mu začala starostlivě utírat cípem osušky penis a sobě rozkrok. Pak mu dala pusu a zeptala se zadýchaně: „Tak co? Líbilo?“  On blaženě mrkl očima a jen tiše řekl: „To bylo…nó…“

Kluk se zase oblékl do trenek a kraťasů a Yveta pro změnu zamířila do vody. O kluka už se nestarala. Když asi po 10 minutách vylezla zase z vody, už byl pryč. Také ona sbalila osušku do kabely a vydala se k domovu, s pokojená, ale s hlavou plnou sebevýčitek.

K tomuto písáku už nešla. Jakoby se to místo pro ni stalo tabu. Nešla, ani když ji k tomu nabádala Valerie, která tam chodila každý den se svými dětmi, samozřejmě ale v plavkách, jako počestná matka a vdaná žena.

Když se vrátil Jarda z NDR, vydali se na ten týden do Prahy navštívit rodiče obou a známé, pokud nebyli zrovna na dovolené. Měli čas i na manželské milování, ale ať dělala Yveta co dělala, vždycky si při souloži s Jardou představovala, že ji šuká ten kluk o kterém věděla jen to, že se jmenuje Pavel a že je odněkud z Prahy. To bylo dost málo.

Krátce po návratu z Prahy a po konci celozávodní dovolené nedostala menstruaci. Vlastně si toho všimla až dva dny po termínu, kdy měla menzes dostat. Nechtěla si ale připustit, že by mohla otěhotnět s tím cizím puberťákem a tak to neřešila.

Když uplynuly další dva týdny a menstruace stále nikde, začala být Yveta jako na trní. To, že není ve své kůži na ní poznala i Vali. Všimla si, že Yvetě najednou vadí cigaretový kouř a že ani kafe nechce a naopak si pochutnává na okurčičkách ve sladkokyselém nálevu. Tak se jí jednou opatrně zeptala: „Poslyš, Yveto, nejsi takhle náhodou těhotná?“ Yveta na ni zůstala chvíli jakoby nechápavě civět, ale pak tiše, skoro ostýchavě přikývla a vysoukala ze sebe tiché: „Asi jó…“  „Aha, tvůj manžel se vrátil z dederónova a hned na tebe nadrženě hupnul, co?“ zasmála se Vali.  Yveta mlčela jak 13-tiletá panna přistižená při masturbaci. Byla ráda, že ji kolegyně nepodezírá z nějaké avantýry a je přesvědčena o jejím manželském početí. Yvetě samotné ale bylo nad slunce jasnější, že to dítě není Jardovo, nýbrž toho kluka z písáku. Nechápala, co to udělala a proč to udělala. Byla si vědoma, že vůči manželovi to byla sviňárna. Nějakou dobu mu to tajila a celé to musela zpracovat v sobě. Po 6 týdnech od onoho nešťastného souložení s tím cizím klukem zajela do okresního města na gynekologii. Lékař ji prohlédl, vyslechl si její problémy a konstatoval naprosto jednoznačně: „No,takže mladá pani… ste gravidní!“ Načež ji odkázal na těhotenskou poradnu a vypsal těhotenský průkaz. Yveta tušila nebo spíš na 99% věděla, že je v tom, ale takovou jistotu a jednoznačnost nečekala.

O svém těhotenství Jardu informovala až když byla na konci 2. měsíce, když jí začaly ranní nevolnosti a kdy se cítila unavená, že by prospala snad celý den. Byl z toho úplně v šoku. Né že by ji z něčeho podezíral, né že by děti nechtěl, ale nebyl na to prostě jen připravený.

Když pak Yvetě na konci 5. měsíce na ultrazvuku zjistili, že čeká dvojčata, byla z toho v šoku po druhé a manžel ještě více. Jestliže ona se z toho záhy vzpamatovala a přijala to jak to je, jelikož se s tím stejně nedalo nic dělat, její Jarda to nemohl rozchodit ještě dva měsíce potom co ona… No, když si uvědomovala, že se dala ošukat adoscelentním panicem a že ten ji hned při své první souloži v životě oplodnil a navíc tuplovaně, tak to také rozdýchávala.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *