Sex na Lhotě

Letošní léto bylo slunečné a teplé a to je ideální kombinace. Manželka může chodit téměř nahá a sex jde také provozovat téměř kdykoli. Takže jsem si užil spoustu zážitků, až mě překvapilo, jak byla žena celkem svolná s mými nápady. Ale nejlepší to bylo poslední den prázdnin.

Jeli jsme se opět koupat k jezeru Lhota, ale protože jsme měli děti, tak jsem toho moc neočekával. Cestou jsme ještě vzali její mamku a to už bylo po nadějích na sex úplně. Ale manželka mě hned překvapila. Protože máme mikrobus, tak si její máma sedla dozadu k dětem a mezi sedadla jsme dali na stojato nafukovací lehátka. Vozíme je nafouknuté, abychom si ušetřili práci na pláži. Nebylo tak na nás dopředu vidět a žena si hned na sídlišti vyhrnula šaty, pod kterými byla naostro a roztáhla nohy. Byla tak téměř nahá a celou cestu jsem jí ještě mohl dráždit rukou. To jsem si užíval hlavně při předjíždění autobusů a nákladních aut, které jsem prodlužoval. Obzvlášť při popojíždění na semaforu si vedle stojící řidič užil výhled asi deset minut a ani se nesnažil být moc nenápadný.

Po příjezdu k jezeru jsme si našli místo pod stromy na nuda pláži a děti se hned přemístili do vody. Když se vysvlékla i babička, tak jí manželka poprosila, ať děcka ohlídá, že musí na toaletu. Domeček se záchody je stranou v lese, tak jsem šel se ženou, jako že musím také. Když byla hotová, tak už jsem čekal venku a chtěl po ní, ať mi podrží na rychlovku. Mezi WC a plotem je tráva a z pláže tam moc není vidět, tak by si lehla a já rychla zajel do kundy. Zezadu je vchod jen pro ženy a ta nebyla žádná v dohledu. I když jsem doufal, že než skončím, tak si nějaká půjde ulevit a uvidí nás. Ona to ovšem odmítla s tím, že u záchodu šukat nebude, ale můžeme zajít do křoví vzadu u plotu a tam mi podrží.

V rohu pláže je stánek a od něj vede k plotu cesta po obou stranách zarostlá. Tady už se lidi neopalují. Když jsme míjeli lidi u stánku, tak někteří koukali, kam jdeme a asi jim to bylo jasné. Z vlastní zkušenosti vím, že jsme nebyli jediní. Došli jsme až dozadu, ena se opřela o strom a já jí zezadu napíchl. Jenže asi po minutě se tam objevil čumil a manželka se mi vysmekla, že půjdeme dál do křoví. Poodešli jsme asi deset metrů od cesty a tam už si klekla na čtyři s tím, že ve stoje jsme moc vidět. Začal jsem jí znovu souložit zezadu a po chvíli bylo slyšet praskání větviček, jak tam někdo okolo chodil. Za chvíli už jsme měli zase diváka, byl to starší chlápek a klidně si ho začal honit. Stál kousek vedle mě, žena na něj neviděla, tak na její dotaz, jestli tam někdo není, jsem odpověděl, že ne.

Hrozně mě vzrušoval ten pocit, že moji šukanou ženu někdo sleduje a ona o tom neví. Jenže po chvíli se tam objevili ještě dva muži asi v našem věku a klidně nás sledovali, ani se nesnažili skrýt vzrušení. Těch už si žena všimla, ale držel jsem jí pevně za zadek a přirážel. Muži se dívali a honili se, tak jsem jim nabídl, ať se klidně vyhoní, že mě to vzrušuje. Celé to trvalo pár minut a jeden z nich se vycákal do trávy. Já už jsem to nevydržel a naplnil manželce kundičku. Po chvíli se vystříkal druhý muž a ten trefil ženě ruku. Nejstarší chlapík, který na nás koukal nejdéle se osmělil, klekl si vedle nás a sáhl manželce na prsa. Druhou rukou se stále honil, až se po chvilce vycákal tak nešikovně, že jí postříkal záda.

Žena se zvedla a docela naštvaně mi říká: “To si jako myslíš, že půjdu takhle od semene po pláži, ještě mi to teče z pičky a ani jsem se nestihla udělat do konce. “Muži se rozloučili a manželka šla zarostlým lesem na úroveň naší deky, kde byl mezi keři travnatý plácek. Já jí tam měl donést papírové kapesníky na utření. Vzal jsem i ručník, protože jsem jí chtěl ještě jednou ojet, dokud byla pocákaná od cizích mužů.

Lehla si klasicky na záda, tak dosáhne nejlépe orgasmu. Byla už tak vydrážděná, že se udělala snad během tří minut. A zrovna, když byla na vrcholu, se tam objevil mladý kluk. Bylo mu odhadem tak sedmnáct a asi si chtěl jen odskočit. Teď tam ale stál a koukal, jak se manželka vzpíná v orgasmu. Já byl opět vydrážděný, tak jsem ani moc nepřemýšlel a zeptal se ho, jestli už měl holku. Zavrtěl hlavou, že ne. Zeptal jsem se manželky: “Nechceš ho zaučit? A máš kondom?“ byla její odpověď. Sice jsem ho měl v tašce na dece, ale odpověděl jsem: “Na co, vždyť je panic, to můžeme risknout.“ A jemu jsem ukázal, že má jít blíž.

Mladík váhavě přišel, už mu stál, tak si klekl a nasadil penis na kraj kundičky. Pomalu zajel mezi pysky a začal se pohybovat. Moc dlouho to nevydržel a po pár minutách se udělal v manželce. Ta z toho nic neměla. On z ní vyjel a začalo vytékat sperma. Tak jsem rychle nalehl a zasunul a i když byla plná a moc jsem to necítil, vystříkal jsem jí téměř okamžitě. Pak se žena utřela, padly na to dva balíčky a stejně to z ní teklo. “To budeš mít drahý.“ prohodila a šla na deku. Tam zkontrolovala stav, ještě jsme se jednou otřeli a šli za babičkou a dětmi do vody. Na otázku, kde jsme byli tak dlouho, že už na nás čekají dobře přes půl hodiny, manželka pohotově odpověděla, že jsme si zašli ještě do vzdáleného rohu dát něco k jídlu. Vzhledem k tomu, jak byla v rozkroku zarudlá, si myslím, že její mamce bylo jasné, že jsme si dali sex. Ale že nebyl jen ve dvou snad netušila.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Hustej zazitek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *