Sex ve třech

Moje manželka i já jsme byli vždycky nesmělí a ostýchaví. Při jednom pornofilmu nás jednoho dne napadlo, že bychom mohli zkusit trojku. Muž, muž, žena. Mám kamaráda, který se několikrát zmínil, že moje manželka je kus a že se mu moc líbí. Kdysi u nás bydlel v podnájmu a jednou jsem ho přistihl jak si ho honí nad fotkou mojí manželky když jsme zrovna sexovali s manželkou ve vaně. Neuvěřitelně mě to vzrušilo a tehdy jsem zjistil, že by se mi líbilo, kdyby mi manželku ojel přede mnou. Tak jsem si řekl, že by mohl být první adept na zkoušku. Vím o něm, že má pořádný péro a že je v současné době sám a hodně nadrženej. Dřív jsme se o podobných věcech teoreticky bavili, ale do praxe jsme to nepřenesly hlavně protože jsem věděl, že manželka by mě asi zabila 🙂

Od teorie k praxi byl už jen kousek. Objednali jsme soukromý privát a domluvili termín. Večer před souloží ve třech jsme s manželkou měli fantastický sex, když jsme oba mysleli a povídali si o dalším dni, v kterém jsme se měli setkat s Petrem.

Další den jsme se všichni tři setkali na privátě. Byl to pěkný privát, resp. garsonka se vším potřebným a vkusně zařízený pro tyto příležitosti. Bylo dopoledne a to jsem vybrali záměrně kvůli tomu, aby zvuky neslyšeli sousedi, protože jsou pravděpodobně v práci.

Po prohlídce privátu jsme hned sundali hlavní oblečení a zůstali jen ve spodním prádle. Petr složil manželce poklonu na erotické prádlo a hlavně bílé kalhotky, které byly částečně průhledné a tak byl vidět jemně upravený pahorek mojí ženy. Oba nás to rajcovala a představovali jsme si co by se dalo dělat.

Vzhledem k tomu, že se nikdo k ničemu neměl, vzal jsem vše do svých rukou a řekl jsem jim, aby si klekli naproti sobě jen malinký kousíček od sebe. Nejdříve jsem je nechal chvíli klečet před sebou. Když se nic nedělo, tak jsem stáhl spodní prádlo Petrovi. Byl jsem překvapený jak velkou má kládu ikdyž není ztopořená. Tak tlusté žilnaté péro jsem ještě neviděl. Pak jsem stáhl úplně krajkové kalhotky své manželce až po kolena. Oba teď měli své nejdůležitější orgány přesně naproti sobě. Začaly se dít věci. Zarazilo mě, jak rychle Petrovi začala stoupat kláda. Jeho zrak putoval na mušličku mojí manželky a pak na jeho kládu. Samotného ho překvapilo, jak je nadržený. Abych ještě zrychlil ztopořování, tak jsem jim komentováním, co se děje, zvyšoval jejich erotické představy. Vše jsem samozřejmě natáčel na video a pořizoval fotodokumentaci. Průběžně jsem měřil Petrovo ztopoření a zapisoval si naměřené hodnoty. Byly neuvěřitelné. I manželčin pahorek začal narůstat, ikdyž ne tak moc jak jejího protějšku. Petrův žalud byl naplněn krví až k prasknutí a již se z něj ronila předejekulační tekutina. Rychle jsem stáhl Petrovi neplánovaně kondom z penisu a jedním tahem jsem ji rozetřel po celém žaludu až na uzdičku. Při přejezdu uzdičky slastně zavrněl. Manželka si ani neuvědomila, že Petr už nemá ochranu na které na začátku tak lpěla a přišla na to až v samotném závěru 🙂

Najednou se to stalo, Petrova kláda narazila při ztopořování zespodu přímo do pahorku, resp. do ztopořeného klitorisu. Oba se zachvěli vzrušením. Nikdo nečekal, že to bude taková záplava energie. Po malé chvíli jsem jednou rukou svoji manželku objal za zadeček aby mi neutekla a druhou Petrův penis u kořene a se slovy „zasuň Petře, pořádně zasuň“ nasměroval jeho penis přímo do manželčiny stále vlhčejší jeskyňky. Petr neváhal a příkaz vykonal. Jeho penis zajel nádherně dovnitř. Manželka to nečekala a pod přívalem vzrušení a nové energie nádherně vyjekla a přivřela na pár vteřin oči. Současně se prohnula v bocích, což mělo za následek, že Petrova kláda zajela ještě hlouběji a byla v lasturce až po kořen.

Další můj příkaz zněl „teď ji pořádně mrdej“. „A ty drž“ vyzval jsem manželku. Ona neprotestovala a ochotně přirážela na Petrovu kládu. Byl to neuvěřitelný pohled. Moje manželka přede mnou mrdala s mým kamarádem a já jim v tom asistoval. Nejlepší na tom bylo, že se to všem neskutečně líbilo.

Já jsem se vyslvékl hned na začátku, abych pak nezdržoval. největší vzrušení jsem pociťoval asi já. Moje kláda ikdyž menší, stála jak stožár od začátku a aniž bych na ni sáhnul, tak byla úplně mokrá. Tak tvrdou jsem ji snad nikdy neměl. Měl jsem co dělat, abych každou chvíli nevystříkl. V péru mi cukalo, předkožku jsem měl úplně stáhnutou a napnutou k prasknutí. Na svůj penis jsem raději vůbec nesahal, abych nevystříkl předčasně. Měl jsem v úmyslu vystříkat manželku společně s Petrem, ale to až úplně na konci společného milování.

Zatímco mé manželce Petr vrážel svůj kolik do pochvy, já jsem si jej v povzdálí začal honit. Pokaždé když na mě šlo vyvrcholení, tak jsem na chvíli přestal, abych jej zastavil. Mezitím jsem je fotil v těch pro mě nejerotičtějších momentech této pozice na kolenech. Nejhezčí bylo když Petr vyklouzl z mé ženy a já mu jeho nadržené péro mohl opět vzít do ruky a zavést do pochvy své manželky. Petrovi se to očividně také líbilo, protože mu péro po chvíli vyklouzlo a hned řekl: „ tak mi ho zase chytni a vraz jí ho tam znovu.“. To ve mně vyvolávalo další a další vlny vzrušení, když jsem slyšel jak mi cizí chlap poroučí mu chytit kládu a ještě ji strkat do své manželky.

„Tak co jak se ti líbí, když tě mrdá někdo jiný než já“ zeptal jsem se ženy. Chvíli přemýšlela, začervenala se a odpověděla: „ty se budeš zlobit, ale je to nejlepší mrdačka co jsem zažila“.
To je přesně co jsem chtěl slyšet, odpověděl jsem jí. Počkej za chvíli, to vyskočíš rozkoší z kůže.
Na nic jsem nečekal a klekl jsem si za ní, tak že byla mezi námi dvěma a nemohla ani tam ani sem.
Vzal jsem svoji kládu a zasunul jsem ji mezi její stehna kde jsem tušil Petrovu mokrou kládu, abych svůj kolík trochu zvlhčil. A skutečně můj klacek narazil na Petrův. Nejdříve jsem ho chtěl manželce vrazit do druhé dírky. Ale když jsem narazil na Petrův obrovský klacek jak trčí z manželčiny přední dírky ven, tak mě napadlo strčit jí ho vedle Petrova přímo do pochvy a že zkusím jestli se tam vleze a jaké to bude. Než jsem se nadál moje kláda sklouzla po Petrově kládě přímo do manželčiny díry. Bylo to neuvěřitelně slastné. Nikdy v životě by mě nenapadlo, že bych svoji kládu strčil současně s kládou někoho jiného do ženiny pochvy. Začali jsme přirážet a plnit tak její mušličku na 200% běžné zaplněnosti. Manželka se začala neuvěřitelně třást po celém těle a vydávala neuvěřitelné zvuky, které jsem od ní nikdy nezašil. Po chvíli jsem svoji kládu vytáhnl a zasunul jí do zadní dírky. Vklouzla tam bez problémů. Začal jsem pomalu přirážet až jsem měl péro zase až po kořen v manželčině zadní dírce. Chvíli jsme jí zasouvali současně. Cítil jsem na své vlastní kládě v zadní dírce jak Petr plní přední dírku. Byl to úžasný pocit.

Po pár minutách synchronizovaného šukání obou dírek naší objeti, jsme začali zasouvat klády nesynchronizovaně, tedy jeden dovnitř, druhý ven. Tak se jí plnily vždy jedna a druhá dírka. Byla z toho hotová. Nezmohla se už na žádné protesty a už jen na dlouhé kvílení.

Po chvíli jsem už cítil, že už to nebude dlouho trvat a dosáhnu fantastického orgasmu. Petr už měl obličej také v křeči a tak jsem poznal, že je na tom už podobně jako já. Vzpomněl jsem si na svůj úmysl ji vystříkat do pochvy současně s jiným mužem a tak jsem zašeptal Petrovi, že ji ho do přední dírky strčíme opět oba a že ji vystříkáme současně. Věděl jsem, že Petr již nemá nasazený kondom a také že manželka nebere antikoncepci a že kdyby byla v bdělém stavu, že by proti tomu protestovala. Ale moje vzrušení a nápor chutě zažít něco neobvyklého a zakázaného povolilo všechny zásady. Vrazil jsem jej opět vedle Petrova klacku a už jsme ji mrdali zase oba. Každou chvíli to vypadalo, že už to nevydržíme, ani jeden z nás. Všichni jsme se chvěli, se zatnutými zuby jsme šukali jak o závod.

Viděl jsem na Petrovi, že už už bude, že to bude už jen pár sekund. Já na tom byl stejně. V tu chvíli jsem mu řekl, nastříkej všechnu mrdku do ní, já už budu stříkat také. Své manželce jsem už jen stačil říci: „Petr nemá kondom, všechno ti to tam nastříká na ostro a já také. Vystříkáme tě oba.“.

V tu chvíli jsem viděl jak teprve pochopila, že vlastně všichni mrdáme bez ochrany. Ani se už nepokusila protestovat, naopak úplně jí to doplnilo síly k dalšímu výkřiku vzrušení. Viděl jsem na ní, že se už dostala za hranici, kdy svoje tělo a pohyby už nemůže kontrolovat a že je v posledním stádiu orgasmu. Už se jen třepala a kvílela. V tu chvíli i u nás propukl orgastický výstřik. Petrova kláda začala s sebou škubat a chrlit hromady teplé tak známé tekutiny. Ucítil jsem to na svém péru a vzrušilo mě to natolik, že jsem ihned začal stříkat také.

Měl jsem pocit, že mi praskne penis. Obě naše klády s sebou cukaly a chrlily tolik řídké mrdky, že jsem cítil jak vytéká z manželky ven. Tekla jí po stehnech. Mě a Petrovi tekla po koulích a kapala na postel, která byla hned mokrá. Orgasmus byl tak dlouhý, že ještě po chvíli jsme pořád přiráželi a snažili se z něj vytěžit poslední dávky energie.

Žena se už jen třepala a čekala, kdy z ní milostivě vytáhneme klády. Chvíli jsme v ní ještě nechaly péra zasunutá, až jsme oba cítili, že se nám zmenšují. Poté jsme je oba naráz vytáhli. Jakmile jsme je vytáhli, tak s manželky vytekla poslední velká dávka naší mrdky. Poté jsme se všichni natáhli na postel vedle sebe a užívali si slastné doznívání společného orgasmu našeho života.

Jakmile jsme s Petrem byli zase v provozuschopném stavu, tak jsme při pohledu na ležící manželku se stáhnutými kalhotkami u kolen a mokrou od našich šťáv začali mít opět ztopořené péra a začali si je opět honit, abychom nepropásli ještě jednu příležitost si užít. Výstřiky na sebe nenechaly dlouho čekat. Postříkali jsme ležící oddychující manželku přímo na pahorek, kde se naše sperma pěkně smíchalo. Po menším odpočinku jsme jí společně utřeli, společně jsme se osprchovali a odjeli domů. Byl nejvyšší čas se vrátit do běžné reality všedního dne.

Všichni jsme se shodli, že takový sex musíme co nejdříve opakovat.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Hesky se to cte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *