Už jsem taky paroháč

Tak už jsem taky mezi vámi! Je to asi půl roku, co jsem si našel o dost mladší milenku a ta po mě vyžadovala sex pomalu každý den, tím pádem jsem začal zanedbávat svou ženu, takže jsme spolu souložili asi jednou týdně. Někdy jsem se vymlouval na zdravotní potíže, ale žena mě vždy uklidňovala, že to chápe, že v našem věku to je normální! Mě je 55 a žena je o tři roky starší, ale stále zachovalá, má pěkně velká prsa a těsnou kundičku. Já, za ty roky co jsme spolu, nabral pár kil a co je největší problém, můj penis je jen 13cm, ale žena mi celou dobu tvrdila, že problém je jen v mé hlavě jinak je vše O.K. Já jsem věděl, že její bývalej byl obdařen dost dobře, ale když jsem na to někdy zavedl řeč, tak to odbyla tím, že jí to vyhovuje. Jinak musím přiznat, že mě za celou dobu našeho manželství (jsme spolu 23 let) přišla asi 3krát na nevěru a jednou nás přistihla přímo v akci, ale vše bylo vždy odpuštěno!

Ale konečně k mému poslednímu zážitku. Je to asi tři měsíce, co jsem se na nějaký akci mírně přiopil, drželi jsme partu ve který s námi byli dva mladší Ukrajinci. Asi ve 23 hodin nás hostinský jemně upozornil, že končí. A zde začíná příběh z kterého jsem pořád v šoku! Zavolal jsem mojí ženušce, ať pro nás dojede. Ti Ukrajinci u nás ve vsi koupili starší RD, žena během 10 minut dorazila, protože bylo vedro, dojela jen velice nalehko.Už při jízdě jsem si všiml, že se ji ten jeden snaží držet za kozu. Nabídli nám, že se u nich doma stavíme na panáka. Žena, i když nerada, souhlasila, protože já nadšeně souhlasil! Že to je velká chyba, jsem zjistil docela brzy. Já po dvou velkých panácích té jejich silné vodky už byl dost mimo, ale oni hodně ožili a přesvědčili ženu, ať si s nimi připije, že pro auto se vrátíme druhý den. Pak už jsem matně sledoval, jak ji pomalu opíjí.

Jeden odešel do koupelny a vrátil se úplně nahý a má žena si ho se zaujetím prohlížela. Byl pěkně svalnatý a dost dobře obdařen. Ten co byl nahý se začal dobývat k její kundičce a druhý ji tahal za kozy. Žena jen chabě protestovala, že né, že jsem tam já atd. Řekli jí, že jsem totálně namol a v té chvíli se něco zlomilo. Má drahá ženuška si sama sundala šaty, chytla toho nahýho za čuráka a už si ho sama rvala do své úplně mokré kundičky. Začala na něm rajtovat jak o život. Druhému vytáhla vocas a začala ho kouřit. Pak se to párkrát prohodilo, žena se u toho asi 6krát udělala a měla plnou kundu a pusu semene. A já blbec nevěděl, co mam dělat, dva borci mi mrdají mou ženu a já dělám, že spím. Fakt jsem měl strach, že když nějak zasáhnu, tak dostanu ještě nakládačku. A co je nejhorší, ta moje mrdá jako nějaká kurva a strašně se jí to líbí!

Ale to nejhorší mělo ještě přijít, ze zadní místnosti došel třetí chlap a jen řekl „a já nic?“ a začal sundávat trenky. To co jsem uviděl mě vyrazilo dech, to nebyl čurák to byla kláda! Manželka se na chvilku zarazila, ale jak byla rozjetá, tak tu kládu chytila oběma rukama a začala mu ji honit. Jen pořád opakovala to nedám! Lehla si na záda, pod prdel jí strčili polštář, takže ji měla pěkně vystrčenou! Proudem jí teklo semeno od těch dvou z už tak dost roztažené kundy. Borec nasadil obrovský žalud na kraj kundy mé ženy, ale i když se oba snažili, tak se dovnitř nedostal. Pak ji jeden z nich polil kundu nějakým olejíčkem a masíroval jí poštěváka, tak naběhlého jsem ho nikdy neviděl! Poté obrovské péro začalo druhý pokus, asi po 3. minutách zmizel žalud v kundě mé ženy, pak se za velkého hekáni a střídavých přírazech vešla asi polovina toho obrovskýho čuráka do tý mojí kurvičky. Pak ti dva chytili ženě nohy a roztáhli jí je co nejvíc to šlo, při tom ji masírovali kozy. Asi po 15. minutách ho tam měla vražený až po kořen.

Manželka vydávala takový skřeky, co snad ani člověk nemůže vyloudit, chvílemi jen chroptěla nebo řvala jo mrdej!! Tohle trvalo asi 45minut, za tu dobu se udělala aspoň 10krat. Naposledy se u toho snad počůrala, protože to z ni stříkalo na půl metru!! Tohle se ji tak líbilo, že k nim chodí natajňačku a já mam doma čím dál tím víc roztaženou a ulepenou kundu.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Rychlé, jednoduché a pěkné. Určitě pokračuj se psaním dál.

  2. Tak sis vlastně za to mohl sám, když jsi přiznal že jsi měl milenky. To už tak někdy dopadá, občas je ten svět spravedlivý 🙂

  3. Bude nějaké pokračování ve formě vyprávění jejího přiznání například? Budeš to z ní loudit?

  4. Taky by mě zajímalo, jestli to z ní loudil a jestli se mu přiznala, že se spustila, nebo to dělá tajně? Líbí se mi ta pasáž, jak píše, že se bál, aby nedostal nakládačku. To musel být ponižující pocit slyšet svou ženu, jak dostává do kundy a muset čekat, až to skončí, uvědomovat si tu bezmoc.

  5. Libilo by se mi kdyby to delala tajne. Vedel bych ze jde nechat se osukat a ja bych sedel doma a cekal. Pak bych poslouzchal co si vymysli jako vymluvu kde byla a osukal bych ji taky. Mam radsi neverne mrchy nez dobrovolne neverne, jako ze ty co muzou. To uz neni potom ono. Takto vi ze to ta jeho dela proto ze ji to vzrusuje a ze se ji libi ti chlapi a sex s nima

  6. viktormatus matus

    Nadherna poviedka.Aj mnebysa taka zena pacila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *