Silvestr

Jmenuji se Klára a můj manžel Karel je kuchař v jednom hotelu u nás ve městě. Tudíž jako každý rok ho čeká práce a jen práce i na silvestra. Už jsem byla celkem zvyklá, že nový rok trávím sama doma. Ale letos mě kamarádka pozvala k ní domů, že mají párty s kamarády. Původně jsem ani jít nechtěla, ale Karel mě nakonec ukecal ať jdu, že mu to nevadí a možná stihne ve dvanáct být se mnou. Měl to totiž k mé kamarádce blíž z práce a vždy utíkal před dvanáctou mi dát pusu. A často jsme hned měli i novoroční sex. Na ten letošní jsem se těšila obzvlášť. V létě jsem přestala brát prášky a od té doby mám hodně zvýšené chutě na sex. A protože Karel pracoval týden od rána do noci, nebyl čas na ukojení mých potřeb. Však už mě po týdnu kundička pěkně svrběla a ani gumový kamarád už mi od toho nepomohl.

 

Večer se blížil a já začala prohrabovat šatník. Vůbec jsem nevěděla co si vzít a tak jsem se rozhodla konzultovat své oblečení s manželem přes zprávy. Oblékla jsem se poslala a on vždy hodnotil. Poslední šaty, které jsem si oblékla byly hodně odvážné a posílala jsem je jen jako dráždidlo pro manžílka, aby se na mě více těšil. O to více mě šokovala odpověď: Ty si musíš vzít! Hned jsem si chtěla nafackovat za to, že jsem mu je posílala, protože to byly rudé šaty s velkým výstřihem a celkem krátkou sukní. Ta navíc obepínala hodně boky a zadeček, takže jsem v nich vždy chodila bez spodního prádla, které by kazilo celkový dojem. To jsem samozřejmě zkusila použít jako výmluvu, že nemohu jít bez prádla. Odpověď opět pro mě velký šok: Aspoň z tebe večer strhnu jen ty šaty a nebudu se s ničím dalším zdržovat. Vem si je ať mi všichni závidí jakou mám kočku. Lichotilo mi jak mě krásně i po skoro pěti letech manželství popisuje. A dodalo mi to potřebnou odvahu si ty šaty skutečně vzít.

 

Venku naštěstí nebyla moc velká zima. Však to také je nejteplejší silvestr za posledních osm let. Ke kamarádce jsem dorazila po šesté a už měli v domě dost lidí. Některé jsem znala, ale také jich bylo dost co jsem viděla poprvé.

“Teda Kláro tobě to sluší.” Vyrazila ze sebe kamarádka, když jsem odhalila svou dnešní róbu. Mé šaty jako by ozářily místnost a ne jeden chlap cintal nad mým zadečkem a hlubokým výstřihem. Však mi pěkně trčely bradavky po cestě venku.

“Ví Karel v čem jsi vyrazila?” Ptala se zvědavě kámoška.

“Jasně on sám vybral co si mám obléct.” Říkám s ledovým klidem, ale trochu se uvnitř začínám stydět. Byla jsem opravdu jediná v tak odvážném ohozu. Proto jsem se raději vydala do kuchyně pro něco k pití, abych alkoholem trochu odhodila zábrany.

 

V kuchyni jsem sáhla po svém oblíbeném bílém víně. Hrkla jsem do sebe na ex skoro dvě deci.

“Teda, jste musela mít žízeň.” Promluvil někdo neznámý za mnou.

“To jsem se lekla!” Vykřikla jsem trochu nahlas a pár kapek vína mi vystříklo naštěstí na odhalený místo ve výstřihu.

“Omlouvám se.” Ihned onen neznámý přiskočil a vytáhl látkový kapesník a začal s ním utírat víno, které by jistě steklo až na kraj šatů nebýt jeho hbité reakce. Však jsem viděla, že je mu dost příjemné osahávat můj výstřih. A překvapivě i mě se to líbilo. Bradavky mi začaly opět trčet.

“Jmenuji se Petr. A vy?” Podával mi ruku a krásně se smál.

“Já… Klára… Jmenuji se Klára.” Koktala jsem jak školačka při zkoušce. Rozhodily mě ty jeho ruce, co mě čistily prsa. To, že mi to přivodilo okamžitý nával vzrušení.

“Mohu si s váma dát skleničku na usmířenou?” Stále se zubil a vyzařovalo z něj silné charisma.

“Ale na jaké usmíření. Nic se přeci nestalo.” Hurá mluvím srozumitelně a usmívám se.

“Dobrá tak co na tykání?” Odpověděl a zdálo se mi, že se mnou snad flirtuje.  

“Jsem pro, tak ahoj.” Zvedám skoro prázdnou sklenici, kterou mi Petr bleskové dolévá a sobě taky. Ukázalo se, že je to mé kamarádky kolega z práce. Je sám, tak ho pozvala. On nechtěl jít, ale prý jak mě uviděl, tak přestal litovat, že přišel. Skutečně mě Petr začal dobývat a snažil se mě sbalit. Ani to, že jsem vdaná mu evidentně nevadilo. Chrlil na mne samou lichotku, ale nebyly to ty úchylné kecy co často slýchám. Naopak bylo mi s ním tak hezky, že jsem s ním trávila hodně času. Jen několikrát nás vyrušila kámoška. To se Petr vždy stáhl do ústraní, ale jak kámoška zmizela byl zpět vždy s novou sklenicí vína. Což se samozřejmě projevilo na mé počínající opilosti.

 

Kolem desáté večer mi psal Karel, že přijde přesně ve dvanáct, že dřív nestíhá. Byla jsem z toho rozladěná, že tu není a asi na truc jsem si došla pro Petra, že chci tančit. Ten natěšeně souhlasil. Po dvou rychlých písních začali hrát ploužák. Já na pomalé tančení nikdy nebyl, ale Petr se ke mě přitiskl a nedovolil mi odejít. Po chvíli ploužení jsem ucítila jak jeho ruka sjíždí na můj zadek. Ale nijak jsem to neřešila. Kdyby ten můj chtěl, tak tu teď byl a mohl mít on ruce na mém zadku. Po alkoholu často mívám takové vztekací nálady.  

“Tvého zadečku se snad nedá nabažit.” Zašeptal mi Petr do ucha, aby to nikdo jiný neslyšel, protože hudba akorát dohrála. A já cítila, že potřebuji jít ven na vzduch. Chtěla jsem být sama a rychle se snažila vypařit. Venku jsem si sedla na schody.

“Udělal jsem něco špatně?” Petr sedl vedle mě.

“Vůbec ne. Jen bych ráda už měla svého manžela u sebe.” Spustila se mi lítostivá nálada. I slzy jsem už měla na krajíčku.

“A to jsem se tě snažil zabavit co nejlépe umím.” Smál se a snažil se mě rozveselit.

“A děláš to dobře. Potřebuji jen chvilku bez lidí okolo.”

“Dobře nechám tě osamotě, ale musíš někam do tepla, tady nastydneš.” Řekl rozhodným hlasem a už mě bral zpět dovnitř. Prolétli jsme chodbou až ke schodům a šli do patra. Tam mě Petr vzal do místnosti, která byla nejspíše kamarádky kancelář. Byl tam stůl s počítačem. Malá lampička co lehce osvětlovala místnost a naproti dveřím malý gauč.

 

“Tady to budeš mít lepší. Teď tě tu nechám.” Pomohl mi posadit se a nevím co mě napadlo ho chytit za ruku. Pochopil, že odcházet nemusí a sedl si vedle mě. Dlouho jsme mlčeli až nakonec Petr položil ruku na mé stehno. Ruka začala stoupat až pod sukni.

“Promiň Klárko, ale jsi tak nádherná.” Jeho ústa se přisála na můj krk a jeho prsty doputovali až k rozkroku. Prstem přejel několikrát přes poštěváček až jsem slastí začala sténat.

“To nemůžu. Miluji Karla…” Snažím se zastavit jeho útok na mé alkoholem oslabené tělo, které mě stále více zrazovalo.

“Milovat ho můžeš přeci dál. Já nechci tvou lásku. Já chci šukat. A podle tvé vlhnoucí kundičky jsi na tom stejně.” Pryč byla jeho galantnost. I Petra přemohl chtíč a zatemnil mu mozek. Proč jsem si jen brala tyhle šaty. Jeho ruce se totiž bez námahy dostaly kam jen chtěl. Jedna ruka stále dráždila mou neskutečně tekoucí kundičku a druhá šmejdila ve výstřihu.

“Opravdu nesmím. Jsem vdaná…” Sténám na odpor, ale instinktivně mu rozevírám nohy, aby jeho prsty mohly proniknout do mych útrob.

“Vdaná, ale pěkně nadržená a úzká jsi.” Chválil když do ní zajel hned dvěma prsty.

“Ten tvůj se asi málo stará. Cítím, že to chceš jako já ukojit touhu. Ukojit to co mezi námi celý večer tak jiskří. Už při ploužáku, když jsem držel tvůj božský zadek jsem doufal, že ho uvidím bez těch šatů.” Pomohl mi vstát a rychle ze mě sundal šaty. A bylo to stojím tu před několika hodinami cizím chlapem úplně nahá. Jen jedno přetažení šatů přes hlavu a měl mě, tam kde chtěl.

“Jsi nádherná.” Tentokrát se ústy přisál na bradavku. Druhou obsadila jedna ruka a druhá už byla zpět v mém rozkroku. Křížím kolena na znamení odporu, ale on jemně kousne bradavku a kolena jdou od sebe.

“Někdo přijde…” Pohledem ukazuji na pootevřené dveře na chodbu.

“Všichni dole slaví. Kdo by sem chodil.” Při těch slovech se koukal přímo do mých očí.

“Sedni si.” A já poslušně sedla. On poklekl a roztáhl má stehna kam zmizela jeho hlava.

“Bože!” Vykřikla jsem když se jeho jazyk dotkl klitorisu. Jazyk začal kmitat ze strany na stranu a občas ho pusou nasál do sebe. Karel nikdy nebyl v lízaní přeborník. Petr byl ale hodně zkušený. Jako by věděl po čem má kundička touží.

 

Byl natolik zručný, že netrvalo dlouho a přišel slastný orgasmus. Mé ruce jsem zaryla do jeho vlasů a držela jsem ho tam, kde mi to dělalo tak dobře.

“Tak teď je řada na mě.” Vstal a sundal si triko a pak hned i kalhoty. Zůstal jen v trenkách, které byly hodně napnuté. Neodolala jsem a sama mu je stáhla. V tu chvíli jako čert z krabičky na mě vyskočilo jeho péro. Byl to krásný zhruba 18 centimetrový macek. Chtěla jsem se dát do ústní práce, ale on mě zastavil dřív než jsem to stihla.

“Já už jsem připravený a ty taky. Chci ti vyšukat duši s těla!” Povalil mě na gauč.

“Počkej sex ne. Ty jsi mě udělal pusou a já tebe. Víc dělat nebudeme.”

“Pššš neboj nikdo se to přeci nedoví.” Uklidňoval mě a začal si honit péro.

“Tak pusť mě mezi nohy. Uvidíš, že dosáhneš ještě dalších vrcholů. A nebude tě bolet pusinka.” Smál se jako by to byl vtip.

“Nemůžu. Opravdu ne. Neberu prášky.” Na chvilku se zarazil.

“Snažíte se s tím tvým o prcka?” Zajímal se.

“To zatím ne. Karel má vždy kondom. Chceme až příští rok začít.” Přiznala jsem a doufala, že mu jen vykouřím.

“Neboj já umím být opatrný. Vytáhnu neboj.” A začal opět roztahovat mé nohy.

“To nejde je to moc velké riziko. Ale ráda ti to oplatím pusou.”

“Mám lepší nápad. Nech mě jen dráždit žaluda o pysky. Jsi tak mokrá, že to bude lepší jak kuřba.”

“Já nevím…”

“Neboj je to bezpečné. Celou dobu bude péro jen jezdit po tvé božské kundičce.” Moc se mi to nelíbilo, ale pořád lepší než, aby chtěl zasunout.

“Tak dobře, ale opatrně prosím.”

“Neboj se bude se to líbit i tobě uvidíš.” Usmál se a já mu konečně dovolila zakleknout mezi mé nohy.

 

Jeho péro se zanořilo mezi mé pysky a začal pomalinku jezdit nahoru a dolů. Krásně mi tím dráždil poštěvák. Občas dokonce žaludem kolem něj kroužil což bylo opravdu nádherné. Z pomalého tempa začal zrychlovat. Občas v té rychlosti jeho žalud zajel na kousíček do do mě.

“Opatrně…” Hekla jsem, když jsem to ucítila už potřetí za sebou.

“Neboj mám to pod kontrolou.” Ujišťoval mě, ale dál jsem cítila jak do mě pokaždé trochu proniká.

“Jsi neskutečná kurvička. Hned jak jsem tě viděl v té kuchyni jsem tě chtěl. Věděl jsem, že tě ošukám!” Jen to dořekl, tak do mě zajel celou délkou. Nečekala jsem to, takže jsem jen vyvalila oči a úžasem vykřikla. Najednou jsem se cítila, tak plná.

“Co… co… to děláš?” Říkám vyplašeně, když do mě začal bezostyšně přirážet. Jeho žalud pravidelně narážel až na můj děložní čípek.

“Musím tě zkusit. Aspoň na minutku. Neboj dám pozor.” Povídal, ale nepřestal přirážet. Tělo mě opět zradilo. Měla jsem ho ze sebe shodit, ale nešlo to. Byla jsem neskutečně vzrušená. Možná to bylo i tím, že jsem v sobě měla poprvé péro bez jakékoli ochrany.

“Ty jsi tak úzká. Když si představím, že jsem ani nechtěl přijít.” Jeho péro vyklouzlo rychle ven a já čekala sprchu od semene, ale on ještě nebyl.

“Chci tě zezadu na chvíli. Otoč se!” Přikázal a pomáhal mi dostat se do polohy, kterou chtěl.

“Bože to je zadek!” Prohnětl mi ho a nakonec za mě zaklekl a nasadil špičku na mé naběhlé závojíčky. Ruce mi dal na boky začal do mě přirážet ve zběsilém tempu.

 

“Za chvíli mě ta tvoje kundička udělá. Jen vydrž!” Ruce mě více sevřeli.

“Nezapomeň ven!” Zpomalil a nalehnul na má záda až jsem ucítila jeho dech.

“Od chvíle co jsi řekla, že nic nebereš jsem věděl, že chci být první kdo vystříká tvou nechráněnou kundu.” Zašeptal mi do ucha jako by mi říkal něco romantického.

“Tak pěkně drž fenečko. Protože to jsi. Přišla jsi tak vyzývavá, že tvé tělo křičelo chci ošukat!” Dál šeptal a pomalu přirážel.

“Nemusíš odpovídat zda to chceš. Já cítím, že to chceš. Chceš moje semeno, že mám pravdu. Jen zakývej hlavou a užij si to jako já.” Zajel do mě a čekal co má hlava udělá. Cítila jsem jeho pulzující nástroj. Byl už připraven vyplenit mé lůno. Žalud natlačen až na mém dně. Hlava říkala ne, ale tělo křičelo ano. Nevím proč, ale má hlava zřetelně zakývala na souhlas.

“Já to tušil.” Řekl už nahlas a začal do mě opět rychle bušit. Cítila jsem jak mu péro narůstá do větších rozměrů. Začínalo ve mě rychle pulzovat. Moc dobře jsem věděla kam to směřuje. V tu chvíli mi došlo, že to nemůžu udělat.

“Né do mě prosím!” Vykřikla jsem.

“Pozdě…” Křičel on natlačen celou vahou na mě. A já už cítila jak pulz za pulzem vystřikuje jeho vroucí plodné semeno do mě. Byla to nekonečná nálož co do mě pumpoval. Stále byl nehybně ve mě. Cítila jsem jen pravidelné pulzy na děloze jak vystříklo vždy semeno z žaludu.  

 

Zůstali jsme jako sochy několik minut. Jeho péro pomalu ochablo až samo vyklouzlo ven. Z kundičky se řinulo to co jsem nedokázala pojmout do sebe.

“To bylo neskutečný. To jsem nikdy nezažil.” Vydechoval Petr jak po maratonu.

“Bože co jsem to udělala.” Chtělo se mi brečet, ale vzteky to nešlo.

“Neboj já budu jako hrob.”

“To mě tíží nejmíň. Co když jsi mě oplodnil?”

“Nebudu ti lhát Klárko, ale já v to doufám. Udělal jsem vše proto, aby ti začalo růst brzy bříško.”

“Cože? Jsi normální? Jsem vdaná.”

“Vždyť jo. A uvidíš manžílek bude mít velkou radost až mu oznámíš, že jsi těhotná. Jen vynechej jak se to stalo. Víš kolik manželek takto počalo a hodilo otcovství doma na manžílky?” Věděla jsem, že existují takové případy, ale já Karla miluji. Co jsem mu to jen udělala.

“A teď se přiznej Klárko. Líbilo se ti to? Líbil se ti sex s tím vědomím, že to může skončit, tak jak to skončilo?” Jako by mi viděl do hlavy. Protože takový sex jsem nikdy nezažila s nikým. Orgasmus jsem měla silný a to vzrušení při jeho orgasmu bylo taky něco úplně jiného. Nedokázala jsem mu to ale říci, takže jsem jen odkývala souhlas.

 

Koukla jsem na hodinky a bylo už po jedenácté. Potřebuji sprchu napadlo mě.

“Nevíš, kde je sprcha? Musím se umýt než přijde Karel.” Petr se usmál a ukázal na zavřené dveře v místnosti.

“Děkuji.” Rychle jsem vyběhla, abych ze sebe mohla vymýt jeho. Teplá sprcha byla božská, ale dlouho jsem si ji neužila. Petr se ke mě totiž přidal.

“Také se musím osvěžit.” Stál za mnou a hladil mě po těle.

“A ještě bych rád udělal jednu věc.” Políbil mě zezadu na krk a trošku si povystrčil můj zadeček k němu. Byl opět tvrdý jak kámen.

“Už ne…” Jenže jsem to ani nedořekla a už do mě začal zajíždět.

“Vždyť to chceš. Teď si jen užívej. Jedna dávka nebo dvě to už je jedno ne?” Byla to pravda, takže jsem zadeček ještě více vyšpulila a on mohl zajet hluboko. Šukal mě jen s jedním cílem. Ještě jednou naplnit nevěrnou kundičku. A to se mu také během pár minut povedlo. Ovšem tentokrát se mu povedlo udělat současně i mě. Oba jsme prožívali slastný vyvrcholení. On opět napíchnutý ve mě po celou dobu jeho stříkání.

“Děkuji…” Políbil mě naposled a zmizel. Já se v klidu osprchovala. V kanceláři už Petr nebyl. Oblékla jsem se a upravila. Bylo skoro dvanáct. Sešla jsem dolů, kde už bylo vše připravené ne přípitek. Rozhlížela jsem se a hledala Petra. Ten však jako by se do země propadl, ale v davu jsem zahlédla Karla.

 

Rychle jsem se k němu prodrala davem lidí.

“3…2…1… Šťastný nový rok!” Křičeli všichni sborově. A já se dostala v ten moment do jeho náručí. Ihned jsem ho políbila. Byl z toho chudák v šoku. Ani já nečekala, že dokážu tak rychle přepnout. Vždyť před chvíli jsem v sobě měla cizí péro a teď tu líbám manžela. A hlavně si uvědomuji jak moc Karla miluji. Tu noc jsem si samozřejmě užila ještě úžasného sexu s Karlem. Ten mě doma vylízal jak nikdy. A šukali jsme po dlouhé době až do rána. Dalo by se říci, že mi moje nevěra přinesla samé pozitivum, protože takový sex jaký jsem měla s Karlem od té noci skoro denně jsem dříve nemívala. Ovšem pozitivní byl také těhotenský test.

 

“Miláčku musím ti něco říci.” Těšila jsem se až mu oznámím velkou novinu.

“Copak Klárko?”

“Jsem těhotná.” Karel zblednul až jsem se bála, že to s ním sekne.

“Co se děje miláčku?”

“Já vás o silvestru viděl….”

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Povídky od tebe jsou přesně podle mého gusta. Zase jsi u mne zabodoval.

 2. Hezky napsané

 3. Děkuji za hodnocení, které vždy potěší 🙂 také mě vyhecovalo tomu napsat pokračování, kde vše bude popsáno od Karla.

 4. Dokonalé a vzrušujícÍ čtení

 5. Konečně už jsme myslel, že na tebe nebo na JiCiMí budeme čekat až do příštího roku. Vaše povídky jsou top. Tvoje ještě o kus lepší v tom, že ty příběhy zvládneš uzavřít. Opět super!

  • Ono nejhorší je, že u mě se musí sejít čas i inspirace. Což občas trvá dlouho. Ale pak se snažím dílo dokončit 🙂 a děkuji za odezvu snad bude brzy další inspirace 🙂

   Ale pokud vás napadá něco zajímavého k napsání tak se rád nechám inspirovat od vás čtenářů

   • Někde už tady padlo, nechtěl bys navázat nebo napsat něco jako Přítelkyně před kamerou? To byla vážně super nikdy nedokončená povídka, se skvělou mrchou.

 6. Hmm ted nevím o jakou povídku jde zkusím ji najít přečíst a uvidím. To bylo tady na stránkách?

 7. To jdi do pr*ele. To jsi se vážně díval na to, jak ti někdo pígluje holku? Jsi mu nerozbil hubu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *