Silvestr 2 (Karel vypráví)

“Já vás o silvestru viděl….”

Klára vypadá, že se zhroutí. Sedá si na židli a nevěřícně kouká. Tak si asi oznámení o těhotenství nepředstavovala. Co si budeme nalhávat po několika týdnech od oné noci jsem si myslel, že se to obešlo bez následků. Klára pořád jen mlčela a nevěděla co dělat nebo říct. Nenechal jsem ji dlouho trápit a začal vyprávět co jsem vše na silvestra viděl.

Za vše jsem trochu možná mohl i já. Přeci jen když mi přišla zpráva, kde jsem Klárku uviděl v červených šatičkách, tak mi i přes pracovní vytížení houplo. Ty šaty jsem miloval. Nikdy pod nimi nebylo žádné spodní prádlo. Výstřih krásně odhaloval její prsa. Ty šaty vždy budily pozornost, když v nich kamkoli šla. Ovšem vždy jsem u toho byl i já a rád se ukazoval jak krásnou mám ženu. To jak mi z obrázku stálo péro asi trošku zatemnilo můj mozek a napsal jsem: Ty si musíš vzít! Začala se zkoušet vykroutit, aby si je nemusela brát. Ovšem já vždy věděl, že lichotka ji povzbudí: Aspoň z tebe večer strhnu jen ty šaty a nebudu se s ničím dalším zdržovat. Vem si je ať mi všichni závidí jakou mám kočku. Tak po tom už mi nic neodpověděla a mě bylo jasné, že jsem vyhrál.

Celý den mi krásně utíkal a večer, když už bylo skoro vše hotové mi kolega nabídl ať vyrazím za ženou. On byl sám, takže nikam nespěchal. Byl jsem rád, že Klárku překvapím o tolik dřív. Beru mobil a hned mě napadlo ji překvapit: Přijdu lásko přesně na dvanáctou. Dřív to nestíhám. Koukám na hodiny a je chvilku po desáté. Rychle sprcha v práci ať jsem pěkně voňavej a pak už jsem se dal na cestu ke Klářině kamarádce Martince. Už jsem byl v ulici, kde bydlí a z dálky jsem uviděl, že venku sedí Klárka. Nemohl to být nikdo jiný její šaty poznám i na dálku. Ta bude koukat říkal jsem si. Ale koukal jsem já, protože z domu vyšel nějaký týpek. A hned si přisedl vedle Kláry. Vrtalo mi hlavou kdo to je. Mohl jsem normálně přijít a zjistit to, ale něco v hlavě mi říkalo ať jdu potichu schován za auty na ulici. Než jsem se připlížil na jejich doslech, tak se on zvedl a Kláru chytl za ruku. Šli do domu a já se rozběhl ke vchodu. Vcházel jsem a vyhlížel je. Naproti dveřím byly na konci chodby schody a tam jsem zahlédl jak mizí pár nohou. Něco mi říkalo, že to jsou oni. Co tam jdou dělat?

“Ahoj Karle.” Zastavila mě kamarádka Martina.

“Klárka tu teď někde byla.” Povídá mi a do ruky mi dala panáka. rychle jsem ho vypil až se mi zamotala hlava. Ještě jsem dnes nic nestihl jíst, tak mi přišlo, že jsem po pár sekundách už opilej.

Po prohození pár frází s Martinou jsem se vydal ke schodům. Potichu stoupám a v patře mě čekají pootevřené dveře. Uvnitř svítila jen malá lampička. A v dálce už je vidím. Neznámý sedí natisknutý u Klárky a osahává ji jednou rukou pod sukní a druhou prsa. Krev se ve mě začíná vařit. Co si jako myslí, že ten hajzl zkouší? Klárka vzdychá a zaslechl jsem něco o tom, že je vdaná. A máš to hajzle teď máš utrum. Jenže to byla jen slova její nohy však udělali opak a pěkně se rozevřely. Toho on využil a já viděl jak do ní začíná strkat prsty. Lampička totiž krásně svítila přímo na ně. Měl jsem je proto jak na divadelní scéně. On jí chválil za její úzkou kundičku a nakonec vypustil:”Ten tvůj se asi málo stará. Cítím, že to chceš jako já ukojit…” Dál jsem neposlouchal, protože do mě vjel opět větší vztek.

Jenže moje nohy byly jak přitlučené k podlaze. Ani jsem se nedokázal hnout. A začínal jsem krom vzteku cítit i rostoucí vzrušení. Najednou vstali a já i když chtěl nedokázal utíkat pryč. Jenže oni nekončili. Naopak on z ní rychle sundal šaty a oba jsme pozorovali její božské tělo. On se hned přisál na její kozičky. Klárka se kroutila  se skříženýma nohama. Asi už ho nechtěla pustit ke své svatyni. Jenže ona se zajíkne a nohy jdou najednou od sebe. “Někdo přijde…” Vzdychá a pohledem koukla na dveře, kde jsem stál. Ale lampička mi nedělala jen osvětlení, ale zároveň i štít. Přes její protisvětlo mě nezahlédla. On ji něčím uklidnil. Klárka se posadila a týpkovo hlava hned mezi stehna. Začal ji lízat a nevím co vše jí tam dole dělal, ale takhle jsem ji nikdy neviděl rozjetou. Sténala nahlas a vyloženě si jeho lízaní užívala. Pozoroval jsem co a jak dělá jeho hlava až najednou Klára vykřikla s rukama na jeho hlavě.

“Tak teď je řada na mě.” Už stál a rychle ze sebe shazoval oblečení. Stál tam v trenýrkách a čekal co moje žena udělá. Mohla to ukončit a nepodívat se. Jenže i já věděl, že je natolik vzrušená, že neodolá. Kousla se do rtu a pomalu mu stáhla trenky ke kolenům. Čekal jsem, kdy uslyším slastné mlaskání od kouření. Jenže on chtěl jít rovnou na věc. Byl na ní nažhavený a chtěl ji mrdat. Konečně slyším co jsem doufal: “Počkej sex ne…” On to nevzdal a začal ji oblbovat hlavu jak se to nikdo nedoví. Ulevilo se mi, když mu řekla, že nemůže a dokonce nezapomněla, že vysadila prášky a že se mnou chce příští rok počít. Na to on jen, že bude opatrný a pořád se snažil její nohy dostat do vhodné polohy. Protože, ale Klára opravdu nechtěla, tak navrhla kuřbu. A on na to konto zkusil navrhnout metodu, kdy se pérem jezdí po kundě až se chlap udělá. S tím nakonec Klára souhlasila a sama mu byla nápomocná, aby se dostal až k její kundičce.

Místností se začalo rozléhat jejich dýchání a já koukal jak jeho naběhlé péro jezdí v pravidelném rytmu. Pak najednou zahekala: “Opatrně…” On hbitě na to jak to má pod kontrolou a pokračoval. Klekl jsem si u dveří, abych zjistil co se děje. A viděl jsem, že občas zajede trochu pérem do ní. Pak jsem zaslechl něco o kurvičce a najednou to péro nezajelo jen trošku, ale normálně ji nabodl. Klára něco koktá, ale on jako by byl hluchý začal přirážet. Uklidňoval ji, že dá pozor což nevím proč uklidňovalo i mě. V kalhotách mi péro už stálo na maximum. Bylo to živé porno, kde v hlavní roli je moje manželka.  Týpek z ní bez varování vyjel asi už bude. Ovšem nakonec proběhla jen změna polohy. Chvíli jí hladil zadek, který nakonec roztáhl, aby se opět dostal do její svatyně. Držel ji a tvrdě do ní bušil. Jeho koule se dole houpaly ve zběsilém tempu až snad narážely do její kundičky. Už konečně to na něj jde oznamoval jí. “Nezapomeň ven!” Varuje ho. On zpomalil a natáhl se k jejímu uchu. Chvíli jí něco šeptal. Co jen může teď řešit. Když domluvil, tak do ní ladně zajel až pokořen a zastavil. Snad se už neudělal. “Já to tušil.” Slyšel jsem konečně, ale vůbec jsem nechápal souvislosti. On opět nasadil rychlé tempo. Už jsem čekal, kdy vyjede a začne jí kropit mrdku na zadek, když v tom vykřikla: ““Né do mě prosím!” Jenže bylo pozdě. On už byl natlačen na maximum na její zadek. A já pozoroval jak se jeho koule stahují. Ten hajzl ji právě napouštěl semenem.

Někdo by čekal, že moje polovička vystartuje rychle hledat sprchu, aby se vypláchla, ale oni byly v sobě desítky sekund. Pak mu vyklouzl ven a po jejích nohách tekla bílá nadílka. On si pochvaloval jak úžasný mrdání právě zažil. Pak jsem zaslechl větu: “Co když jsi mě oplodnil?” A co on na to? Ten parchant si to dokonce přál, aby jí naprcal. A když pak ona na větu: ”“A teď se přiznej Klárko. Líbilo se ti to? Líbil se ti sex s tím vědomím, že to může skončit, tak jak to skončilo?” Souhlasně kývala hlavou, tak jsem nechápal. Ale moje péro po celou dobu bylo tvrdé. Konečně chtěla jít do sprchy. Jen co odešla, tak jsem měl zmizet. Ale ty mé nohy byly jak z betonu. On se chtěl začít oblékat, když si konečně všiml mé přítomnosti. Otevřel dveře a oba jsme se sjeli pohledem.

“Karel?” Zeptal se a já zakýval na souhlas. Pak koukl na bouli co jsem měl v kalhotách a nedala se nijak zamaskovat.

“Chápu. Dáme přídavek pojď koukat.” A šel do koupelny. Nechal otevřený dveře a já vstoupil do místnosti provoněné sexem. V koupelně bylo zrcadlo díky, kterému jsem viděl jak si on stoupl za ní a začal jí líbat. Vyšpulil její zadeček a začal přejíždět mezi nohama jeho znovu naběhnutým pérem.

Přes tekoucí sprchu jsem nic neslyšel, ale její nápomoc s vyšpulením prdelky byla jasným souhlasem. Tentokrát to bylo skutečně o rychlém sexu. Jak do ní zajel nasadil tempo, které neměnil. Nakonec to na něj přišlo a opět zajel po kořen do ní. Opět ji plnil nevěrnou kundičku. Dokonce se zdálo, že si to užívá. Políbil ji a nechal ji tam samotnou. Přišel do místnosti oblékl se a bez jediného slova zmizel. I já musel zmizet, protože voda přestala téct. Seběhl jsem dolů a zkoušel najít toho co mi prznil manželku. Ale nikde nebyl. Asi už se vypařil po tom co ukojil svou chuť.

“3…2…1… Šťastný nový rok!” Křičeli lidé okolo a na mě se pověsila Klárka. Byla cítit alkoholem. Byl jsem dost mimo z toho zážitku, ale ona jako by na vše zapomněla. Líbala mě a užívala si mou přítomnost. Toho hajzla jsem už za zbytek noci neviděl. Ale jak jsme přišli domů, tak jsem se chtěl vyrovnat jemu. Zkusil jsem proto během lízaní hlavou dělat co on a evidentně jsem se trefil, protože se udělala jako nikdy se mnou před tím. Tu noc jsem ji šukal hned několikrát. Ovšem vždy jsem musel nasadit kondom. Na tom trvala.  Od toho silvestra jsem při každém sexu vydal maximum. Asi abych si ji udržel a neměla chuť jít opět jinam.

“Tak Klárko teď víš co jsem vše viděl. Oba jsme v tom dost namočený, že se to stalo. Mohl jsem ho kdykoliv přeci zastavit. Rozbít mu hubu nebo jen udělat žárlivou scénu. Ale oba jsme nezvládli ten příval nového vzrušení.” Klárka pořád seděla a mlčela. Jen slzy jí tekly po tváři. “Neboj lásko…” Utíral jsem její slzy. “Já tě i přesto miluji. A miluji i to dítě co tady nosíš.” Pohladil jsem její bříško. Ona koukla na mě a konečně se trochu uklidnila.

“Taky tě miluji.”

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Jo, dobré, ale už to není takové jako jednička.

  2. Šlo mi o doplnění příběhu. Jak to měl on. Ale samozřejmě když už člověk věděl co se bude dít tak to není pak už tak napínavé. Snad mě zase brzy napadne o čem psát 🙂

  3. Kdybych nečetl jedničku, přišlo by mi to dokonalé, ale teď bohužel vím, že se z toho dalo vymačkat více. Třeba jako ve druhé půlce když se jejich oči setkaly. To byl dobrý moment. Možná by na tom šel postavit i třetí díl? 🙂 Co kdyby se ti dva sešli a on by si dohodl, že se s ní chce vídat a šukat mu ji? Páky na to přece má. Bylo by vzrušující, kdyby ji šukal těhotnou.

    • To by sice asi šlo, ale tento příběh asi již nechám takto ukončen. Chtěl jsem poukázat na to, že některým párům nevěra pomůže dosáhnout ve finále větší lásky a pochopení 🙂 protože těmto dvoum nevěra přinesla prozreni jak se miluji a i jim zlepšila sexuální život 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *