Slabá vůle manželky

Při silnici v malé vesnici nedaleko Nymburka stojí u plotu rodinného domu cedule. Na ní je nápis prodej jahod. Dům je postaven na konci vesnice a kolem jsou jen pole. Moje žena Radka je doma na mateřské a si snaží trochu přivydělat prodejem čerstvých jahod. Já sám jsem ji na ten nápad přivedl. První rok se Radka teprve učila jednat se zákazníky. Druhý rok se začali vracet ti co už u nás nakoupili jahody. Jednalo se často tatínky a maminky od rodin, což se dalo čekat. Krom nich se u nás často zastavovali pánové v letech. Někdy jsem za oknem pozoroval jejich chování a pak jsme si je doma s manželkou dobírali. Radka má 25let. Je menší postavy s dívčími tvary a hezky tvarovanými ňadry světlou pletí bez vad. Není divu, že starší chlapy přitahuje. Má velmi příjemný projev, ale slabší schopnost odhalit včas nebezpečí. Často jsem se s ní hádal, aby nikoho nepouštěla za branku, když prodává. Byla prostě vždycky tak ochotná si s každým poklábosit, že jsem to po čase přestal řešit. Vždy, když jsem ráno odjel do práce, mě mrazilo komu z těch starých nadrženců otevře.
V práci jsem si vybavovil chvíle, když jsme spolu začali chodit. Mluvilo se hodně o sexu a našich sexuálních fantaziích. Ona se vyžívala v erotickém čtení s trochou perveze. Líbili se jí starší muži a já byl v jen o rok starší než ona. I to byl důvod proč jsem ji nerad nechával těm dědkům napospas.
Její fantazie byla však asi velmi bujná. Když mi jednou prozradila co jí vzrušuje za praktiky, měl jsem co dělat abych to ustál. Její dosavadní věrnost a mi však zatím dodávala naději, že to vydrží. Poznali jsme se asi v 18.letech. Sex byl pro nás hodně. O věneček přišla hodně brzy, když jsem ji ještě neznal. Jednou mi naznačila bylo to se starším klukem. Údajně hodně rychle, že si moc nepamatuje. Osobně si myslím, že to bylo jinak. To tu teď nechci rozvádět.
Dá se říct, že jsme do nedávna byli dost tradiční pár.
V sexu se Radka vždy nechala vést.
Do pusy se necháva píchat statečně, ale jinak sperma v puse nemiluje. Anální praktiky jsou s ní tabu, prý kvůli mojí velkosti. Prcka se jí hezky se jí stahuje a maže. Orgasmus se jí se povede málokdy.

Jednou jsem se vrátil z práce a byla prostě taková jiná. Slyšel jak s někým telefonuje a trochu se přetvařuje. Po celou dobu hovoru se pochychtávala a přitom mě sledovala. Zeptal jsem se jí, kdo to byl. Odpověděla, že jeden stálý zákazník. Nedalo mi to a potají jsem jí projel výpis hovorů. Volal ji tento týden už 3x a z toho jednou v 9 večer. Dost mě to rozhodilo a tak jsem nad ní zvýšil dohled.
Vystačil jsem si se starou digitální kamerou, kterou jsem nalíčil tak, aby zabírala vstup do dvora i se zvukem. Při zpětném vyhodnocení záznamu jsem zjistil, kdo je ten prasák co mi dělá do ženy.
Jen co se otevřela branka, nacpal se tam chlap jako hora. Odhadem 50 let, delší tmavé vlasy a šedé strniště. Koukal na mojí manželku pěkně shora. Radka mu byla tak po prsa. Chlap jí vlastně nedal moc prostoru a už se začal sunout k domovním dveřím kde byla zásoba jahod v bednách. Na Radce bylo vidět, že si neví rady aby ho poslala zpátky. Chlápek využíval svůj věk a velikost ve svůj prospěch. „Tak kde máte mladá paní ty nejhezčí jahůdky“
V tom ji nechtěně převrátil krabičku s jahodami. Radka hned zdvořile zalekla a začala sbírat popadnané plody. To se chlápkovi moc líbilo a drze očumoval její zadek upnutý v legínách. Chlap se postavil těsně za její zadek a čekal jak se Radka postaví. Při tom se mu musela zadečkem otřít o nohavici. Mezitím průvan zabouchnul branku. Radka se trochu lekla a podívala se k brance. Chlápek jí chytil za rameno a trochu ji přidržel. Radka bezradně stála a hleděla mu do obličeje Vypadala, že jí v tu chvíli bylo ouzko. Chlap to poznal a nadhodil něco jako, že to chce ty jahody umýt. Radka se mu vysmýkla a šla domů mýt ty jahody. Chlap to valil rovnou za ní. Co se odehrálo uvnitř domu kamera nenatočila. Asi po 40. minutách vyšel ven nejprve on. Počkal u branky a zapálil si cigaretu. Potom vyšla z domu Radka v úplně jiných legínách než měla před chvílí. Trochu si rukou upravila triko a vlasy. Něco si řekli a on jí pohladil po bradě.
Moje fantazie při sledování záznamu pracovala jako blázen. Chtěl jsem mít jistotu a šel se podívat do prádelny jestli nenajdu ty leginy nebo kalhotky. Byly už na šňůře s ostatním prádlem, takže důkazy o nevěře nikde.
Dal jsem si tu trpělivost a natáčel ještě týden. Chlápek přišel ještě 2x a vždycky kolem poledne, když naše malá obvykle spí v kočárku v zahradě. Příště se už ani nepokoušel předstírat,že jde nakupovat. Razil si to jako lavina a Radku tlačil před sebou. Bylo zvláštní, že ačkoli bych měl začít dělat doma dusno a chrlit obvinění, dokázal jsem to v sobě potlačit.  Potlačení a kompenzace se děla v podobě zvýšené chuti na sex. Večer jsem jí vždycky prozkoumal a zkontroloval. Měla prcinu po návštěvě toho obr chlapa takovou rudou a rozevřenou. Po té, co jsem jí vylízal strčil jsem jí tam můj ohon. Neodpustil jsem si nandat jí tam všechno z mých koulí. Stejně jako to jistě dělal ten starej hajzl. Když jsem ho z ní vytáhl, nedalo mi to a pak jí ještě dlouho prstil a otevíral. Tak dlouho, dokud to z ní nevyšlo. Nevím proč, ale to mě uklidňovalo.
Tím, že se Radka asi cítila provinile, byla hodně něžná a úslužná. Nechala by si teď líbit asi cokoli. I tak musela mít nejnáročnější období v jejím sexuálním životě. Ten týden jsme se na ní střídali nezávisle dva obdaření chlapy.
Hlavou mi pluly představy, jaké to bude až je nachytám v nejlepším. Dokonce jsem se začal obávat toho, jak to snesu. Ten pohled na její drobné tělíčko v moci té padesátileté stvůry. Jestli to vztahu prospěje, nebo ublíží jsem si nebyl jistý už vůbec. O dva dny později jsem utekl dřív z práce abych je přistihl jak to dělají. Byl jsem na ní naštvaný a zvědavý zároveň. Potom co ten chlap vešel za branku a ženu zase natlačil rovnou dovnitř  Já jsem odpočítával 20 minut, které mi změní život. Udělal jsem pár kroků a byl jsem v chodbě. Mlaskavé zvuky a divný pach cizího těla mě naprosto vzrušil. Potichu jsem se dostal ke dveřím do obýváku kde byly ti dva. Dveře byly napůl otevřené.
Chlap stál zády ke mě a rval to do mojí malé ženy. Ta seděla v houpacím křesle zavěšeným od stropu. Držela mu s úplně roztaženýma nohama. Chlap měl rozkročené silné nohy. Jeho obří záda manželku zakrývala. Závěsné křesílko chlap pohupoval proti jeho penisu. Zezadu byly vidět jeho koule, jež připomínaly vybavení býka. Fascinovaně jsem je oba sledoval. Radka hlasitě oddychovala a chlap přirážel a houpal křeslem. Pokaždé z ní vyjel a zase ho narazil až po koule. Její tělo se zdálo proti němu tak drobné a světlé. Už jsem na ně chtěl vrazit a roztrhnout je od sebe. Než jsem se odhodlal, to prase začalo silně odfukovat. Nápad na přerušení soulože jsem zavrhl. Když bych se je snažil rozervat chvíli před koncem, nebyl by tam ten výchovný moment. Nechal jsem ji v tom a pozoroval. Obrovský chlap stále využíval vlastnosti houpačky a mojí malou ženu si bez námahy posílal proti svému naběhlému péru. Poznal jsem, že je navrcholu. Naposledy ji odstrčil a vystříknul nejprve na její vchod do pochvy z venku. Bylo slyšet jak část mrdky spadla na zem. V dalším taktu si ji celou napíchnul a pak do ní napustil zbytek. V tom okamžiku jsem se schoval do ložnice. To už si to ta stokilová obluda šla dát sprchu. Vykročil jsem rychle do obýváku. Žena byla stále v zavěšené houpačce nohy do praku a z nateklé kundy ji šla stružka bílého spermatu. V sekundě celá zrudla dala nohy k sobě. Když jsem jí tam viděl celou zkropenou od toho zvířete, nemohl jsem se ani zlobit. Podlehla své slabé vůli a přesile toho obrovského starého drzouna.
Začala se sice omlouvat, ale já ji už neposlouchal. Pořád jsem si jí prohlížel a pak jsem jí za ruku stáhnul z té houpačky na zem. Řekl jsem jí, že je kurva a přinutil jí slízat to co z ní vykapalo na zem. Vyndal jsem péro a pozoroval jak se nutí do lízání toho bílého na podlaze. Docela se přemohla bylo vidět, že to drží v puse. Pak jsem ji vzal za vlasy a nasunul jsem jí péro do té plné pusy. Všechno jí to výteklo zase na kozičky a na bradu. Pak jsem se párkrát nechal objet jazykem a už jsem nevydržel.
Pak jsem dál jezdil žaludem po jejím jazyku dokud to nespolykala.
Když přišel ten chlap ze sprchy a viděl mě tam s ní, raději rychle odešel. Manželku stále miluji a snažím se jí respektovat takovou jakou jsem jí viděl tam doma.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Se divím, že ten chlap jak hora, když přišel a uviděl, co jsi ji udělal tě ještě nepřinutil vylízat z ní to své semeno, ať si taky užiješ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *