Klářiny VI.

Sobotní ráno bylo slunečné a jasné. Venku bylo teplo a pohled z okna dával tušit, že bude krásný den. Klára si tím ale tak jistá nebyla. Když večer hodnotila novou zkušenost, nevěděla, co si o sobě myslet. Cítila se strašně zneužitá a ponížená a vedle toho si teď moc dobře uvědomovala, že se v noci dvakrát probudila mokrá až ke kolenům a to jen proto, že se jí zdálo o tom, jak jí drží čtyři chlapi na stole.

Ale poslechla Homolku a neudělala si to. Celý den byl jen hrozným očekáváním toho, co jí večer potká. Zase se v ní střídaly pocity. Utéct někam pryč, nějak zázračně to ukončit, jít tam, a hodit za hlavu všechny zábrany.  A čím déle se rozmýšlela, tím lépe věděla, že to prostě půjde zkusit. Její tělo jí jasně říkalo, že chce prožít to, co jí za Homolkovými dveřmi čeká, ať je to cokoli.

Za minutu sedm se nahá postavila ke dveřím, obula si lodičky, zhluboka se nadechla a opatrně vyhlédla ze dveří. Udělala krok do prázdné chodby a zazvonila naproti, Dveře se otevřely a Homolka ji s úsměvem pustil dovnitř. Hned v předsíni jí opřel o dveře a s jednou rukou na prsou a druhou v rozkroku jí začal líbat.  Líbilo se jí to. Bylo to přiměřeně nemravné, s cizím dědkem u něj v bytě nahá, ale žádná přehnaná perverze.

„Tak pojď dál,“ řekl, když jí pořádně ochutnal. Otevřel dveře do kuchyně a vedl jí do pokoje. Tam, stejně jako včera seděla čtveřice dědků. Kláře se sevřelo celé tělo. O tomhle se jí zdálo, ale přece jen na jednu stranu trochu doufala, že se to nestane.

„Říkal jste, že se to nebude opakovat,“ otočila se na Pepu.

„Klid, včerejšek opakovat nebudeme.“

Chlapi vstali z gauče a šli k ní.

„Dobrý den, paní sousedko,“ posmívali se jí a jejich ruce se hemžili po Klářině těle. Někdo jí strkal ruku mezi půlkami do klína, další jí tahal za prsa, jiná ruka jela po stehně k rozkroku. Snažila se je rukama odstrčit, ale nešlo to. Bylo jich moc a když jednu odehnala, jiná se vzápětí přilepila na její místo.

„Lehni si na stůl,“ přikázal Pepa.

Chtěla dělat drahoty ale popadli  jí a pomohli uložit se na záda. Pak jí chytili za ruce a teprve v tu chvíli si všimla, že Pepa drží dvoje policejní pouta. Přitáhli jí dlaně ke kotníkům a pouty připoutali vždy pravou ruku k pravé noze a levou k levému kotníku.

Zalilo jí vzrušení způsobené jejich drzým manipulováním a bezmocí.

„Nelíbej se mi ty její chlupy,“ řekl Mirek a tahal jí za zastřiženou malou ozdobu jejího podbřišku. Honza měl takhle upravenou kundičku rád. Oholená s malým zbytkem ochlupení. Jednou se zkoušela oholit úplně, ale Honza protestoval, že vypadá jak malá holka a že se mu to nelíbí.

„Tak jí voholíme,“ řekl Pepa, otočil se a odešel. Uvědomila si, jak je divné, že je najednou sama s úplně cizíma chlapama, nahá a spoutaná, vystavená na stole. Homolka jí svojí přítomností dával určitou jistotu a teď byl najednou pryč. Chtěla dát kolena k sobě, ale nebylo to možný.

Nadrženě jí masírovali prsa a strkali prsty do pochvy. Naštěstí se Pepa za chvilku vrátil.

„Tak se do toho dáme,“ řekl a vytáhl pěnu na holení a holítko.

„To nemůžete, tohle doma nevysvětlim,“ zaprotestovala.

„Tak řekni, že chodíš prcat se sousedem,“ zasmál se Franta.

„Nechte toho,“ prosila, když jí stříkali pěnu na kundičku. Ale neposlouchali jí. Napěnili jí rozkrok a pomalými tahy jí oholili úplně do hladka. Střídali se u toho, každý z nich na chvíli přikleknul a zbavoval jí zbytků ochlupení.

Vydrželi si s tím hrát neuvěřitelně dlouho. Několikrát jí namydlili a oholili. Venku se pomalu setmělo a tak si na ní rozsvítili a pokračovali. Konečně byli hotovi. Dívala se, jak jí mokrým ručníkem stírají zbytky pěny a čistí jí. Její pysky jí zase usvědčovaly z maximálního vzrušení. Byly obrovské, nateklé, zarudlé a z pochvy jí kapala šťáva. Klepala se vzrušením a neskutečnou touhou. Bože, říkala si, co jsem to za děvku. Ležím tu před nimi, nemůžu se bránit a co hůř, nechci se bránit.

Jeden z nich uchopil její bradavky a zakroutil jimi. Zavyla jako pes a škubala koleny, aby si mohla trochu podráždit rozkrok, ale nenechali jí dát nohy k sobě. Otevřenou ventilačkou bylo slyšet šumění větru ve větvích stromů pod okny, ale sem žádný závan nedosáhl. Klára byla zpocená, že se celá leskla a vlasy se jí lepily na čelo.

„Panebože, takovou kundu jsem viděl akorát v pornáči,“ komentoval Vašek její vzhled. „Můžu si jí vyfotit?“

Trhla sebou. „No to v žádným případě!“ zafuněla přes vzrušení.

„Ale beze všeho,“ řekl Pepa.

„Ne!“ vykřikla a házela sebou. Ale dědkové vytáhli mobilní telefony a z různých úhlů si fotili její tělo i detaily její kundy.

„Jen drž, kurvičko,“ posmívali se jí a navzájem si pomáhali, aby měli lepší výhled.

 

„Včera jsem Ti řek, že se nebude opakovat to, co bylo včera,“ nahnul se k ní Pepa, když se nabažili fotodokumentace. „Taky jsem Ti řek, že jsi děvka, a že si odšukáš to, že jsi píchala s Liborem. A dneska je ten den!“

„Ale já s nima nebudu šukat,“ řekla nešťastně.

„Budeš dělat, co Ti řeknu, nebo Tě tu nechám přivázanou celou noc. A kámoši Tě stejně vojedou.“ Šeptal jí do ucha a kroutil jí při tom bradavkou.

„Chceš, aby Tě vojeli?“

„Ale to nejde,“ namítla chabě.

„Chceš aby Tě vošukali?,“ zatáhl Pepa za obě bradavky naráz, jako když jí poprvé masíroval kozy.

„To…nemůžu…“ zkoušela to znova. Ale pak na ní přišel orgasmus. Z pochvy jí vytekla malá loužička šťávy, zmítala se v poutech jako zvíře a jako by se v ní něco zlomilo. Přerývaně ze sebe vyrážela.

„Tak jo, ……vošukejte mě……. Všichni……udělám….. co si řeknete!“ A každý ten slib násobil její vzrušení.

„Tak pánové, večer na přání právě začíná,“ prohodil Pepa.

Franta už sundaval kalhoty a jeho stojící pták bez zaváhání a bez gumy pronikl do její pochvy. Její orgasmus způsobený masáží bradavek právě odezněl, ale vniknutí do překrvené kundy vyvolalo okamžitou reakci a Klára se s hlasitým jekotem udělala podruhé.  Když se trochu probrala, uviděla Frantu, svlečeného do naha, takže se dívala na jeho tlusté břicho, jak pleská o její zdvižená stehna a slyšela hlasité mlaskání vlastní promočené díry. Z boku přistoupil Pepa a na bradavky jí přicvakl skřipce.  To způsobilo, že začala znovu nahlas vzdychat.

„To je ale kurva,“ chechtal se někdo vedle její hlavy. „Co…. seš kurva, maličká?“ sklonil se k ní funící Franta.

Kláře se točila hlava vzrušením a neuvěřitelností celé té situace.

„Jsem,“ kývla.

„Jasně že jsi,“ smáli se jí. „Jsi naše kurva!“

 

„Jsem…Vaše kurva,“ zašeptala, i když to po ní nikdo nechtěl. Franta vyheknul vzrušením a prudce do ní vrazil ptáka. Bylo evidentní, že se právě udělal a Klára cítila, jak do ní proudí jeho semeno.

Ještě několikrát přirazil a pak z ní vyklouznul.

Rozepnuli jí pouta a otočili jí do kleku. Ucítila, jak jí někdo zezadu roztáhl půlky a podle rozměrů poznala, že je to Pepa, Roztáhl jí díru a zasunul se až na dno. Uchopil jí za boky a začal pomalu přirážet. Homolkův obrovský pták jí napínal vystříkanou díru a Klára nemohla přestat přirážet. Vzrušení nepolevovalo, ale orgasmus nepřicházel. Za to přišel Vašek a strčil jí ptáka do pusy. Vzal jí za tváře a začal jí šukat zepředu. Oba měli větší výdrž než Franta, a tak se Klára zmítala vzrušením ojížděná dvěma ptáky dlouhé minuty. Tlumeně hekala, protože měla ucpanou pusu a občas si rukou zajela do kundy nebo na prsa. Pak se Vašek s hlasitým heknutím udělal a stříkal jí do pusy. Všechno spolykala a s volnými ústy hlasitě hekal a kvílela.

 

Honza na služebce skončil o pár dní dřív, a tak se těšil, že s Klárou prožije sobotní večer. Nezavolal jí, protože jí chtěl překvapit. Domů dorazil kolem osmé, ale Klára doma nebyla. Trochu ho zarazilo, že bylo jen zabouchnuto, ale pak si řekl, že asi zapomněla zamknout a šla s nějakou kamarádkou na víno. Trochu ho to mrzelo, ale říkal si, že je to jeho chyba, že měl cinknout, aby na něho počkala.

Vysprchoval se, udělal si večeři a pak se bohapustě nudil. Venku bylo šero a pořád vedro, takže otevřel okno a lehl si do něj. Dýchal večerní vzduch a díval se na rozsvěcující se světla domů.

„To si děláš prdel,“ ozvalo se šeptem kousek od něho. Otočil hlavu a uviděl souseda z vedlejšího vchodu, jak stojí na lavičce, která byla pod okny Homolkova bytu a nahlíží do bytu.

„Co tam děláš“ zavolal na něj Honza.

Škubnul sebou a když uviděl, kdo to mluví, seskočil z lavičky a přišel k Honzovu oknu.

Polohlasem povídá. „Ty vole, tomu neuvěříš! Starej Homolka má nějakej mejdan. To by asi nebylo tak divný, je tam pár dědků tady z putyky, ale šukaj tam nějakou buchtu.“

„Homolka?! Tak tý buchtě bude tak devadesát,“ zasmál se Honza.

„Právě že prd, je to nějaký mladý maso. Není jí vidět na ksicht, ale tělo má exkluzivní. Pojď se mrknout.“

Honza, pokrčil rameny, a šel se podívat.

Vyšel na dvorek a stoupl si vedle souseda na lavičku. Dovnitř bylo parádně vidět. Byl tam starý Homolka a čtyři další dědkové, různě postávající nebo sedící v místnosti. Všichni byli skoro nazí. Jeden měl trenýrky, ostatní jen boty a ponožky.

Homolka stál za nízkým stolkem, na kterém klečela holka s parádním tělem, jen na hlavu nebylo vidět, protože ji zakrýval květináč za oknem. Zpocený Homolka přirážel zezadu k dívčině zadku a vpředu stál další chlap, který evidentě právě vyvrcholil.

V zápětí ho nahradil další, který se prohnul v bocích a bylo vidět, že přiráží tam, kde byla dívčina hlava. Bylo slyšet její tlumené hekání, jak měla ucpanou pusu ptákem.

Homolka zrychlil přírazy a pak několikrát prudce vrazil ptáka do dívčiny kundy. Pak ho vytáhnul a Honza musel uznale pokývat, když viděl jeho rozměry.

„To je mazec, co?“ šeptal soused. „Co to je za kurvičku? Tu bych chtěl vyzkoušet. Koukej, koukej,“ funěl vzrušeně a Honza cítil, že i jemu se pták naplnil krví. To, co vyvolalo sousedův zájem, byl jeden z chlápků, který právě holce zavěsil skřipce na její krásná prsa. Ozvalo se tlumené vytí a holka se s cukáním zjevně udělala.

Pak se evidentně vystříkal i ten co, ho měla v puse.

„Teda Pepo, to je fakt super kurva,“ uslyšeli hlas zevnitř. „Doufám, že nás pozveš někdy znova.“

„Dáme si to každej tejden aspoň jednou,“ odpověděl Pepa.

Další chlap otočil holčinu na záda a ukázala se její vyholená píča.

„No, to je ale prcina,“ šeptal Honzův soused. Musel uznat, že se mu taky líbí. Kláře by nebyl nevěrný, ale nemohl se nedívat na tu umaštěnou červenou nateklou kundičku.

Dědek, který si jí připravil zvedl její kolena do vzduchu a zabodnul do ní ptáka. Holka zaječela a pak jen hlasitě vzdychala. Chlap přirážel a zjevně si to užíval.

„Jsi největší štětka, jakou jsem kdy šukal,“ slyšeli ho, jak k ní prohodil,

Zuřivě přirážel a držel jí přitom za boky. Ostatní seděli a odpočívali.

„Pamatuješm, jak jsi včera řikala, že bys s náma nešukala, ani kdybychom byli poslední chlapi na světě?“ zeptal se jí mezi přírazy. Místo odpovědi se ozvalo hlasité kvílení z vyvrcholení. A s ním se udělal i ten, který jí právě šukal.

„Do háje, musim domu,“ zanadával soused s pohledem na telefon. „Žena mě shání. Musíš zjistit, kdo to je, a zejtra mi to řekneš.“ Dloubnul Honzu do žeber.

„No jo,“ zabručel Honza a byl rád, že osaměl. Díval se, jak dala nohy k sobě a jeden z dědků k ní přistoupil a hladí jí po stehně. Nezvedla, se, takže stále neviděl její obličej. Ale tělo měla nádherný. Velká pevná prsa, ploché bříško, vyholenou prcinu, což sice nemusel, ale sem to nějak patřilo a krásné dlouhé nohy v lodičkách.

Honza by nikdy nepřiznal ani Kláře natož sousedovi, že v představách se objevuje jeho žena v objetí jiného muže. A teď při pohledu na tu čubku skoro litoval, že to není Klára. Sotva na to pomyslel, málem se udělal.  Ale Klára byla slušná holka, která by s něčím takovým nikdy nesouhlasila. A Honza si nebyl jistý, jak by reagoval, kdyby se to skutečně stalo. Takže se jen dál díval a představoval si, že je to jeho žena.

Chlapi si odpočinuli, museli mít v sobě viagru, protože jim zase stály péra a vrátili s k ležící holce.

„Snad si nemyslíš, že už je konec? Otoč se.“

Holka na povel změnila pozici a opět byla na čtyřech. Jeden z dědků jí strčil prsty do prciny.

„Vraž jich jí tam víc, vona toho snese hodně,“ prohodil Homolka. Na to do ní ten chlap zabořil čtyři prsty naráz a zase bylo slyšet její zavytí. Na kozách se jí houpaly skřipce spojené řetězem a v kundě rejdily prsty toho chlápka.

Homolka vytáhl ze šuplíku lahvičku a polil holce zadek.

„Trochu jí namázneme.“ Řekl a odložil lahvičku.

Ostatní jí začali roztírat olej po zadku a stehnech. Chlap, co jí prstil si namazal ruku a vrážel jí teď ještě snadněji dovnitř a Honza si všiml, jak jí Homolka strká mastný prst do análu.

Pak jeden z nich oba odstrčil a vrazil jí ptáka do zadku. Holka zaječela a zmítala se na jeho ptákovi, jako šílená. Bylo vidět, že má obrovský orgasmus a vypadalo to, že snad nikdy neskončí. Chlap jí šukal do análu a další jí masíroval pysky a tahal za skřipce.

„Nikdy jsem do zadku nešukal. Že se toho dočkám skoro v sedmdesáti.“ Funěl ten, co byl zrovna v akci.

„Jen si poslužte,“ chechtal se Pepa.

Honza málem spadl z lavičky. Vždycky chtěl anál zkusit, ale Kláře se to nelíbilo a nikdy mu to nedovolila. A teď byla kousek od jeho nosu holka, která to rozdávala starejm dědkum. Záviděl jim, ale mohl se jen dívat.

Chlap, který jí píchal do zadku k ní zrovna vzrušeně pronášel:

„Tak Ty s náma nebudeš šukat, ani kdybysme byli poslední na světě…co…?!“a sotva domluvil udělal se a mezi přírazy opakoval:

„Ty děvko, ty kurvo!“

Pak z ní vytáhl ptáka a otřel jí ho o záda.

„Líbilo se Ti to, šlapko?“ zeptal se.

„Líbilo,“ bylo slyšet slabý hlas.

„A dáme další kolo?“ ptal se další.

„Jo.“

„Hodná holka.“ Zvedněte jí, poručil Homolka.

Honza se zdvihl na špičky, aby dobře viděl.

Dva nahý chlupatý starý chlápci se sehnuli, popadli tu holku každý jednou rukou za stehno a druhou pod zády a zvedli jí tak, že měla rozcapené nohy doširoka a ruce hodila dědkům kolem ramen. Stáli zády k oknu, ale pak se otočili a Honza se nejdřív fascinovaně podíval do toho roztlemeného klína a pak hned na obličej. Díval se do tváře svojí ženy a překvapením otevřel pusu.

„Tak jak bys to chtěla, děvko?“ zeptal se Homolka a Honzovi konečně došlo, že všechno to, na co se díval byla jeho Klára.

Pták se mu napjal k prasknutí a ucítil prudké stahování podbřišku.

Jen napůl slyšel, jak jeho žena Klára říká.

„Chtěla bych naplnit všechny díry najednou.“

A jak se dědkové smějou a slibujou, že to není problém a hned potom si jeden sedá do křesla, Kláru usazují na něj, zatímco další si kleká za ní a cpe jí ho do zadku a Homolka stojící u opěradla křesla, jí strká svoje mohutný péro do pusy.

To, jak se udělala skoro okamžitě po tom, co do ní ty tři péra zajely, už vnímal jenom z dálky. I to, jak jim zajíkavě slibuje, že už nikdy nebude mrdat s nikým jiným, než s nima.  Držel se dlaněmi za parapet a současně z jeho stojícího ptáka vylétla mohutná dávka semene rovnou do jeho kalhot.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Tak tenhle díl byl vážně parádní. Doufám, že bude ještě pokračování. Jak bude doma odmítat manželovi sex a on bude moc jen bezmocně slintat jak jí ojíždí Homolka.

 2. Nádhera. Jsi mistr pera. Přimlouvání se o další díl i když jsi myslím psal že by jich mělo být jen šest. Vím v nejlepším se má přestat, ale byla by to škoda.

 3. Supr série, v nejlepším je ideální přestat, protože kam dál? Manžel to ví, vydírání nefunguje a že by se manžel tak rychle smířil s tímto stavem je trochu víc přitažené za vlasy.

 4. Krááása. Moc děkuji. Také si ho vyhoním, s přžedstavou, že jsem Honza 🙂

 5. Hmmm fakt super príbeh. Možno práve preto by bolo dobre nepokračovať… osobne vždy čakám na ďalší diel. Ale v tomto bode sa to ľahko môže pokaziť. Veľa vynikajúcich sérií vlastne na tom pohorelo….

 6. Ten Honza si to asi nezasloužil, zato ona teda určitě ano. Nejhorší je, že člověk dneska neví určitě,zda se mu to nepřihodí taky. Chlapy jsou v zásadě omezení tím, co jim dovolí partnerka či milenka. Ženy pod vlivem nejasných pocitů,hormonálních antikoncepcí a nejrůznějších odstínů šedi se často změní k nepoznání. Pak je moudřejší před příjezdem domů dávat dopředu vědět.

 7. No a nebo zatímco ona šuká s dědky, tak si sbalit saky paky a sbohem a šáteček. Takhle bych to udělal já. Na byt bych ale samozřejmě neplatil.

 8. Ahoj tady Kalivodka Jana perfektní povidky mne sukaji také 2 sousedi když manzel není doma ,tak vím o čem je řeč.Pokračuj dál ahoj Jana

 9. Já chci ještě

 10. Jani, zkuste o tom napsat povídku. Samozřejmě diskrétně a neprozradit identitu.

 11. Nevím jestli je to realita nebo ne, ale neřeším to. Hlavně že se mi ta série povídek moc líbí. Je to vzrušující být v moci nadržených chlapů a prostě jim muset podržet. Možná bysme se všichni divili, pro kolik žen je to tajný sen, ale jen málo má odvahu na realitu. Společenské konvence, strach z nemocí a prozrazení okolí… Asi bych to takhle v baráku nedělala, nevěřím tomu, že by se to do okolí neprovalilo, když se všichni znají. Moji milenci neví ani mé jméno a neví vůbec nic z mého soukromí. A co se týče zdraví, viděla jsem jejich průkazy dárců krve. Tedy krom děduly, ale ten je na 99,9% v pohodě. Ale dávám povídce svůj hlas.

  • Děkuju. Mně se zase moc líbí Vaše příběhy. Když pominu roli manžela, je klika narazit na někoho, kdo je ochotný svojí kurvičku předvést kamarádům a ještě jí i půjčit. Pokud Vás to všechny baví, je to dokonalý a já, ač se nemůžu ubránit troše závisti, Vám to přeju.

 12. Tak toto bolo fakt neskutočné čítanie, skvelá séria poviedok. Ešte by to ale chcelo jedno pokračovanie, ďalší mejdan u Homolku s jeho priateľmi a tajným hosťom v maske a keď by bolo po všetkom tak odhalenie tajného hosťa, – manžel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *