Sousedka Hanka

A teď jeden příběh ze života. Jsou to tři měsíce nazpět, co to začalo…

Mé jméno je Luboš a mám 18 let. Jsem takový tuctový kluk. Studuji třetím rokem elektrotechnickou průmyslovku, nijak nevyčnívám, nejsem ani hezoun, ani ošklivec. Jsem vyšší, štíhlý typ s krátkými tmavohnědými vlasy. Panic jsem sice už nebyl, ale stálou přítelkyni a ani moc kamarádek nemám. Snad je to tím, že nejsem tak průbojný a neumím holce valit šrouby do hlavy. Mám běžné zájmy… Filmy, muzika, fotbal, občas s kámoši někam zajít, popít, pokecat atp.

Bydlím s rodiči v Praze 10-Vršovicích na Ruské ulici v bytě 3+1. Naši moc doma nejsou. Táta maká do 18 hodin a domů se dostane o hoďku později, máma dělá do 16 a pak často chodí za kamarádkami a domů se vrací spolu s tátou, tedy vyjma pátků. Víkendy jsem doma povětšinou sám, protože naši jezdí v pátek odpoledne na chatu, kterou máme u Louňovic pod Blaníkem.

Tehdy byl pátek, mohlo bát kolem páté odpoledne… Naši odjeli snad před čtvrt hodinou hodinu předtím na chatu, tak jako ostatně každý víkend od jara do podzimu, takže jsem byl doma sám a chystal se na večer na diskotéku. Ta ale začínala v osm večer a já měl s kámoši sraz až v půl osmé, takže zatím čas. Byl jsem jen v boxerkách a tričku a přemýšlel, co si dám na véču, když v tom zvonek. Otevřel jsem a za dveřmi sousedka. Tedy naše mladá sousedka Hana Flajšnerová z vedlejšího bytu na našem IV. patře. Byla to nejmladší dcera pana Ladislava Flajšnera a jeho ženy paní Marie, kteří v tom bytě bydleli do předloňska, než-li se odvalili do Chlumce u Třeboně k nemocné matce pana Flajšnera. Byt nechali Hance a ta si k sobě snad měsíc po té nastěhovala svého přítele Miloše s nímž chodila od svých osmnácti. Miloš je docela prima chlap. Pokecáme o fotbalu, navíc on je také elektroprůmyslovák, dělá montáže a servis zabezpečovací techniky.

Hanku znám od tři let, co jsme se sem s rodiči přistěhovali. Naši se s Flajšnerovými kamarádili. Z Hanky se stala taková kočka. 23 let, dlouhé hnědé vlasy, tak 165 cm vysoká, štíhlá, dvojky prsa, postava taková sexy. Vždycky se mi líbila, ale byl jsem pro ni zajda, tak jsem cítil, že bych neměl nárok. A najednou stála za dveřmi…

„Můžu k tobě? Já už dál nemůžu, já to musím někomu říct...“, řekla takovým nešťastným hlasem. Tak jsem jí pokynul, ona vešla do předsíně, já zavřel dveře a Hana šla tak nějak samozřejmě do kuchyně, kde si bez vyzvání sedla za stůl.
Mám doma takovej problém s Milošem. Víš, von tráví v práci spoustu času, je unavený a tudíž má minimum energie na…, no na sex. Délka jeho sexu je také maximálně 5 minut. Za tak krátkou chvíli se ženská ani nenastartuje. Co hůř, moc ho ani nezajímá, jestli sem nebo nejsem uspokojená. Předehry sme jednu dobu neměli vůbec a teď? Trvá zásadně taky 5 minut.. maximálně…“. Čuměl jsem jak puk, co mi to Hana říká a proč vlastně. Bylo mi to docela trapný, trochu jsem byl rozpačitý a tak jsem se zmohl jen na přiblblou otázku: „Vy máte problém v sexu?“a už jsem chtěl říci „A co já s tím?“, ale něž-li jsem otevřel pusu, Hanka pokračovala: „Jo… Mám momentálně období, kdy bych mohla každej den a někdy i třikrát! Miloš je prima chlap, je hodnej, má mě rád, je vtipnej, společenskej, ale neni moc naruzivej. Co se týká sexu, tak to s ženskejma asi nikdy moc neuměl a neumi. Nemá výdrž a ani nikdy neměl! Vydrží fakt jen tak jen těch 5 minut. Víš, eště před pár měsícema sem to tak nějak akceptovala. Von se snaží. Udělá mě pusou, jazykem, ale to né každej den…, já bych to tak potřebovala…mít pořádnej normální dlouhej sex se všim všudy a často a nejlíp furt… Blázněj mi asi hormony, víš…
Co mám dělat…moje  ruce mi už nestačej a vibrátor, to je taky jenom takový jako. Snažila jsem se tu absenci mýho orgasmu s Milošem několikrát řešit. Většinou to dopadne větou: „Jasný, zapracujeme na tom“. Před asi půl rokem sem začala pomalu rezignovat. Po sexu najednou na mě přišel pláč.. nemohla sem se uklidnit a vysypala sem ze sebe dost působivej proslov o své frustraci.. Fakt sem si myslela, že to najednou začne brát vážně, ale chyba. Je to furt stejný.

Světe div se na prosincovyém firemním večírku sem potkala překrásnýho, sympatickýho chlapa. Protancovali a prokecali jsme noc u vína.. Von je o 22 let starší jak já, ale nevypadá na to. Když mě požádal o první tanec, ani mě nenapadlo, že mezi námi může být takový rozdíl.

Při konci večera, když jsem si šla do šatny pro kabát, jsme tam skončili spolu a já měla co dělat abych si to tam s ním hned nerozdala. Když po takový době sexuálního neuspokojení zažiješ takový vzrušení a extázi, hódně těžko se přestává, ale odolala sem. Nechci si zničit vztah. Je to až směšný…A ano, nepomohla jsem si tím, ale v tomhle směru sem celkem nohama na zemi a uvědomuju si, že to, co on má za sebou, tak já mám před sebou a vím, že takovej vztah nemá budoucnost… Jemu je 45 a mě 23.
Víš co je na tom nejvtipnější? Kdykoliv si mi moje kamarádky stěžovali na problémy v posteli, vždy jsem byla toho názoru, že pokud to nefunguje v posteli tak jak to může fungovat ve skutečném životě? A najednou jsem v jejich pozici a nevím jak z toho ven. Miloš bude skvělej táta, vo rodinu se postará…, rozumíme si, je velice šikovnej snad na jakoukoliv práci doma. no jo, všechno má svoje mouchy… i vztahy. Víš, že už sme spolu šest neděl zasnoubení?

A co jsme se bavili tak v této sféře měli taky velké problémy ale jak chlap dozrál tak se to dalo dohromady.. třeba to u nás bude to samé.. a třeba ne, ale nechci opouštět chlapa „jen“ kvůli tomuhle. Navic máme i dost společnejch zájmů.. Máme si pořád co říct.. Budoucnost vidíme stejně..Těší mě, že Miloš chce děti. To je v dnešní době u chlapa jeho věku úkaz… A hlavně jak řikám, bude skvělej táta.. Vidím, jak to umí se synovcema…“, ukončila Hanka svůj zpovědní monolog a já jen zíral, co mi to všechno říká. Jo, byli jsme něco jako kamarád a kamarádka, ale přece jenom to byla holka o pět let starší. Když jsme byli ještě děti a chodili na dvůr bloku mezi ostatní děti, tak ona měla svůj okruh stejně starých holek a já svůj okruh mladších kluků. Nikdy se mi takhle nesvěřovala. To spíš jsem o ní něco věděl z úst její matky, která k nám zašla občas na kávičku a podrbat s mojí mamkou. Hanka udělala obchodní akademii a už během studií začala chodit s tím Milošem. Byla do něho očividně zaláskovaná a i on na ní mohl oči nechat. I její máma říkala, že je to hodný a šikovný kluk. Připadalo mi, že ti dva jsou jak jeden pro druhého stvořeni, vždycky oba s úsměvem, nikdy nebylo z jejich bytu slyšet hádky, křik. Miloš je takový mírný, klidný a pohodový chlápek. A teď najednou tohle, jako kdybych byl ženská a Hanina nejlepší kamarádka. Myslím, že jsem z toho byl nervózní a určitě rudý v obličeji. Nevěděl jsem, co jí na to mám říci. Jenže ona zase spustila: Víš, Lubo, dlouho sem vo tom přemýšlela a pak mě napadlo… Nemoch bys mi občas pomoci ty?“
Zkoprněl jsem a zmohl se na: „Já???“
„No ty“, načež na mě ukázala prstem.“Hele, známe se už dlouho, ženatej nejsi, si mladej, určitě furt nadrženej, s holkou sem tě taky eště neviděla, takže si ho asi honíš, tak proč by sme si nemohli vzájemně pomoc. No neboj, budu vo tom před Milošem mlčet, ale ty bys musel taky! Bylo by to jenom tajemství nás dvou! Hele Luboši, já nechci mít s tebou žádnej citovej vztah, na to mám Mílu. Šlo by jen vo sex, nic víc bych nechtěla
„Jako…, jako, že by sme my dva… to…, spolu mrdali?“ zeptal jsem se jako blbec.
„Jo, šoustali“, pousmála se na mne a pohladila mne po tváři. „Chci prstit, chci lízat, chci dráždit a pak ho chci do sebe a aspoň dvakrát udělat, to snad svedeš…, nebo né?“
„Ale…, ale Hanko… Já chci do tebe bez prcgumy, s tou by mě to nebavilo!“ řekl jsem.
„No jasně, na boso je to víc vzrůšo, že jo“, přitakala. „Nakonec ty seš zdravej, já taky, tak proč né“, souhlasila.
„Jenže já budu chtít pak do tebe stříkat semeno…“, pronesl jsem. „Ty máš antinu?“
Zarazila se. „Neberu nic“.
„Co když tě to…, voplodnim a ty budeš v tom?“ řekl jsem hledíc na ni.
„Myslíš, jako že bys mi udělal mimčo?“ zadívala se mi Hanka pátravě do očí a já pohledem tentokrát neuhnul.
No tak bych byla v tom, no… Rostlo by mi břicho a v něm tvoje děcko, ale Míla by nic nevěděl, tak by to bral jako že to von… Víš, my to s Milošem taky děláme bez kondomu a von do mě semení… Už dva roky… Jenže vono furt nic. Oba s Mílou dítě chceme, tak by to bylo vlastně jedno. Nevim, třeba nemůžu mít děti nebo já nevím v čem máme problém, ale jak říkám, je mi teprve 23 a tak to zatím neřeším. To až tak za čtyry pět let… Teď to necháváme na přírodě.“

„A…a kdy jako…chceš…?“ zablekotal jsem.

„Kdy? Kdykoliv u nás nebo u vás nebude nikdo doma a když bude Miloš v práci, a to je poslední dobou dost často“, řekla Hanka. „Takže třeba hned teď. Vaši odjeli a Miloš mi volal, že do sedmi večer to domu nestihne“ a k mému úžasu se začala vysvlékat ze svých bílých ramínkových šatů, které asi nosila na doma.

Všiml jsem si hned, že není vyholená v podpaží a že má i bobra pod kalhotkami. To mne vzrušilo, protože já mám rád přírodní a vyholená kunda mi připadá jak stažený králík.
Ty se nevysvlíkneš?“ povzbudila mne a tak jsem si přes hlavu přetáhl tričko. Pak jsem řekl: „Pojďme raději do obejváku“ a Hana přikývla a šla za mnou.

Tam si najednou bez keců začala sama sundavat černou krajkovou šprndu a hned i kalhotky černočervené barvy. Udiveně jsem jí čuměl do trojúhelníkovitě skoro černými chlupy obrostlého rozkroku.Hanka ukázala mlčky na mé boxerky a prstem udělala pohyb dolů. Pochopil jsem a boxerky si trošku ostýchavě stáhl a odhodil je na křeslo. Ocas nemám ve ztopoření velký, jen asi 16 cm, ale mám ho tlustší, nějakých 5,5 cm v průměru. Nyní jsem ho měl ale zatím ještě povyslého a měkkého.

V téhle situaci jsem totiž ještě nikdy nebyl, aby mne nějaká ženská nebo holka požádala, abych ji mrdal.

„Líbim se ti?“ zeptala se.
„Hm“, přikývl jsem.
„Já, že máš gumídka„, konstatovala.
„No víš…, sem nervózní„, přiznal jsem se.
Neboooj, to se spraví“, řekla chlácholivě. a najednou si přede mnou klekla a vzala mi ho do ruky, párkrát mi na něm přetáhla předkožku nahoru dolů a hned jsem v něm cítil trnutí a ten neslyšitelný hukot. Začal nabývat na objemu a zdvíhat se. Najednou se můj penis ocitl v Hančině puse. To mi ještě žádná holka nedělala. Prostě jsem pocítil takové teploučké blaho a to mělo za následek, že mi stál najednou jako dubový kolík.
„Poď, lehneme si na koberec. Já budu dole a ty si klekni nade mně ale vopačně… , ty mě dráždi rukou a jazykem a já ti ho budu kouřit“, navedla mne zkušeně.

Hned si lehla na chlupatý koberec na znak a jí si nad ní klekl v poloze 69.

Zase mi ho vzala do pusy a já si mohl dodat odvahy a začal jsem Hance prsty zkoumat kundu. prohmatával jsem jí pysky, rozevíral jí je, rejdil jsem jí prsty ve štěrbině, takže rychle jí zvlhla a brnkal jsem jí na poštěváček, který se jí zduřel a zvětšil na velikost fazolky. Bylo to boží, jak se mi vydala v šanc, jak do široka rozevřela kolena a já jí mohl plenit tu její nevěrnou kundu. Mokvala z toho slastí, vyluzovala ze sebe takové kňouravé vzdechy a jazykem mi olizovala v puse mého žaluda. Strkal jsem do ní prsty a tam jí s nimi jezdil sem tam. Nevím, jak to trvalo dlouho, ale najednou, když jsem cítil, jak se napíná a rychleji cosi mumlá, jsem jí začal dvěma prsty také rychleji šukat kundu a jazykem jsem jí dráždil poštěváka. Náhle se zatnula, vyhodila si můj ocas z pusy a začala naříkavě hekat, chvět se a ochkat. Já neustával a ona se mohla zbláznit. Udělala se a měla orgasmus. Náhle řekla roztřeseným sípavým hlasem: „Už dóóst…už…už do…mněéé…póóóď do…mněéé!“
A tak jsem se přetočil, klekl jsem si mezi její rozevřená stehna a docela rychle jsem se umístil ocasem, načež jsem do ní zatlačil. Paráda… Projel jsem její kundou až na doraz, až jsem na žaludu ucítil její dělohu. Hanka zavřískla slastí a možná i úžasem sama ze sebe i mě. na nic jsem nečekal a začal do Hanky přirážet. Zarážel jsem  ho do ní tvrdě, jak jen to šlo, a Hanka se kroutila blahem. Sténavě přitom hekala. Dovnitř a ven, dovnitř a ven. Pánví mi vycházela vstříc, takže jsem jí žaludem bušil do dělohy a moje napětí se měnil v trnutí a v žaludu mi čím dál víc mravenčilo.. Vůbec jsem se to nesnažil oddalovat. Naopak, já se chtěl do Hanky bezohledně vysemenit. Stoupalo to ve mě jako tlak v islandském gejzíru. Mrdal jsem ji jako šicí stroj a ona už hekavě slastně řvala a zatínala mi své pěstěné nehty do paží. byla to jízda. Pleskání a mlaskot provázely naše třoucí se sliznice a podbříšky narážející o sebe. Najednou Hana zakvílela a svůj ztrhaný obličej zvrátila nazad. Začala se chvět, její svalstvo v kundě mi začalo svíravě stahovat ocas. I já se propnul, zaťaly se mi snad všechny svaly v těle, naposledy jsem do ní přirazil co nejhlouběji a s žaludem natlačeným na děložním čípku jsem s výhekem začal semenit. Gejzír vytryskl na povrch. V hlavě jsem měl v tu chvíli úplně prázdno a cítil slast po celém těle. Připadal jsem si, jak kdybych na chviličku vyletěl na oběžnou dráhu do vesmíru. Penis mi pulzoval a moje semeno se z něho přemisťovalo do její kundy přímo na dělohu a možná i trochu do ní. V tomto křečovitém klinči jsme spolu vydrželi snad dvě minuty. Bože, jak to bylo živočišné, úžasné, prostě jsem prožíval ten největší požitek, co jsem doposud zažil Oddychovali jsme, srdce nám bušila, stále spojeni v jedno tělo jsme si hleděli do očí a v těch jejích oříškově hnědých se zračila sounáležitost, spoluvina, spokojenost a úleva.

Pak, když se trochu vzpamatovala, řekla mi: „Eště to chci zezadu!“ Na to se vymanila z mého objetí, klekla si s koleny dost od sebe, opřela o předloktí a vyšpulila na mne zadek i s umolousanou kundou. V cuku letu jsem jí zaklekl mezi kolena a jal jsem se jí odzadu prohrabovat kundu rukou. Hanka slastně vzdychala a držela mi. Bylo to žůžo, prohrabovat se prsty v té měkké, hebké, masité buchtičce mezi chlupy, mezi pysky a bez jakéhokoliv omezení si ji celou prsty ošmátrat. Do nosu mne praštil ten typický pach jejích poševních šťav, který byl mocným afrodiziakem, takže se mi zase začal zvolna kolík stavět do pozoru. Nečekal jsem na nic a hned jsem jí ho tam nasadil a zarazil jsem jí penis celou délkou do kundy zase až k děloze. Jen zahýkla, ale tou už jsem ji popadl za boky a už jsem ho v ní začal prohánět sem tam až mi  pleskalo břicho o její zadek. Sledoval jsem její občas se zatínající půlky a nadzdvihávající se a zase klesající konečník. Držel jsem ji v bocích a nepřestával do ní přirážet. Dívat se na tu rozšklebenou kundu a svůj mrdající penis, to byl prostě pohled pro bohy a pach její rozdrážděné kundy byl pro můj nos tím nejlepším parfémem. Neustále jsem jí narážel na děložní čípek už tak zasemeněný a ona přitom trochu kroutila zadkem a vlastně mi tak svým způsobem vycházela vstříc.

Pak po nějakých snad deseti minutách to na mne zase šlo. Najednou mnou zase od prostaty projela ta elektrizující vlna, takže jsem Hance sevřel boky, natlačil jsem se do ní co nejhlouběji a nekompromisně jí znovu ejakuloval semeno přímo na dělohu. Opět jsem ho v ní nechal, dokud i z ní změklý navyklouzl. Hana si sedla, zase mne pohladila po tváři a řekla: „Teda Luboši…, tohle sem strašně moc potřebovala… Díky“. Pak ztěžka s mojí pomocí vstala, sebrala svoji šprndu a kalhotky, zase se oblékla do svých bílých šatů a řekla mi: „Vem si mobil, já ti nadiktuju svoje číslo“. Když se tak stalo a já si ji dal do seznamu, mi řekla, že jí mám zítra (to byla sobota) brnknout tak kolem deváté, že Miloš bude v sobotu dost možná zase v práci a pokud by nebyl, tak mi do telefonu řekne: „Né, prosím vás, to je omyl“ a zavěsí. Na to mi dala pusu, zase poděkovala a vypadla.

Já si dal sprchu a přitom jsem byl stále jako v Jiříkově vidění. Musel jsem na to myslet a už se mi ani na žádnou diskotéku nechtělo, takže jsem nakonec zavolal kámošům, vymluvil se na sračku, která mne jakože postihla a nikam jsem nakonec nešel.

Druhý den jsem kolem 9. ráno zavolal Hance.
„Jo, du k tobě, Miloš před hodinou vodjel a vrátí se prej až v poledne, takže hoďku máme pro sebe“, sdělila mi a mě se srdce zase zatetelilo samou radostí.
A skutečně. Cvrk, cvrnk, zazvonil zvonek a já mazal dychtivě otevřít.
„Ahoj“, řekla jen a hned vplula dovnitř a na nic nečekajíc, kráčela ve svých bílých domácích ramínkových šatech z bavlny rovnou do našeho obýváku. Tam popadla spodní lem šatů a rázným pohybem se zkříženýma rukama si je přetáhla přes hlavu a odhodila na křeslo-ušák. Já užasle hleděl, že na sobě Hanka nemá žádné spodní prádlo, prostě že je úplně nahá. Byl jsem jen v trenclích a tílku a tak i moje tílko a za ním i ty trencle šly ze mě dolů. Pak jsem se ale tak nějak neudržel a chytl jsem ji za ruku, načež jsem Hankou nekompromisně smýkl na pohovku.

„Co jééé?? Co dělááš??!“ vyjekla, protože ztratila rovnováhu a ona sebou žuchla na znak na matrace pohovky.
„Já se na tuhle chvíli hrozně těšil“, pronesl jsem nadrženě.
„No…no…ale…co děláááš???!“ zakvílela polekaně, ale já již také nahý s topořícím se ocasem jsem se hned na Hanu chlípně vrhl. „Jééé…Lubošiii…!! Neblbniii!!! Takhle nééé!! Takhle to nechciii!!!“ kvílela skoro panicky a snažila se mi nejen vzdorovat, ale i vstát.

Jenže kam na mě, nadrženého mlaďase: „Ale já to tak chci“, odpověděl jsem vášnivě.
„No…no počkej… Neblniii…!“ poděšeně úpěla. „Já…já teda… Tak …tak dobře…“ Pustil jsem jí ruce.
„Tak a teďka si lehni, rozevři nohy, já si sednu na turka mezi ně a budu si hrát s tvou kundou!“ řekl jsem a mohlo jí to znít jako příkaz. Kupodivu mne poslechla, jen se vyděšeně zeptala: „Co chceš dělat?“

Já ale nečekal na nic a přemístil jsem se mezi její stehna, která přede mnou skutečně rozevřela, uchopil jsem ji za nohy pod koleny a přitáhl si jí blíž kundou k sobě, takže její zadek se ocitl na mých složených nohách. Hned jsem se pustil oběma rukama do zpracovávání sousedčiny kundy a prsty jsem jí prohmatával pysky, rejdil mezi nimi, brnkal na poštěváček a jen trochu zvlhla, už měla v pochvě dva prsty. V minutě měla kundu již parádně zvlhlou a kluzkou. Já jí ale nedal pokoj a tak Hanka zatínala břicho, napínala nohy a zase je uvolňovala, hlavou pohazovala sem tam a vyluzovala ze sebe vzdechy, heky a vůbec všelijaké zvuky, které jsem nikdy neslyšel.

Prostě jsme překročili mez, kdy se Hanka už nedokázala ovládat a její tělo se svíjelo v tetelivé slasti. Využil jsem toho, že byla mimo a vtlačil jsem jí do pochvy palec a do konečníku ukazovák… To vše za jemného kroucení oběma prsty a brnkáním na poštěváček druhou rukou. Bavilo mne, jak s sebou škubala, jak se svíjela, jak u toho skučela, jojkala, sípavě hekala a přitom tekla. Chvilkami mi svírala oba prsty jak pochvou tak konečníkem, aby mi je zase uvolnila a co nejvíce se na mne žádostivě vyšpulila. A já neustával a neustával, její obličej zrudl, také krk a hruď nad prsy a její rychlejší a rychlejší dech se stával trhaným. I mně penis už pulzoval touhou a tak jsem z ní náhle vytáhl prsty, rychle jsem změnil polohu a na sousedku nalehl, pochopitelně opřen o předloktí a ani jsem nemusel příliš tápat v jejím klíně a už do ní můj ocas zajel až po varlata.

Hana ze sebe vyrazila táhlé hrdelní: „Jháááááh!!!“ Rukama mne uchopila za bedra a zatnula mi do kůže své nehty. Mrdal jsem ji jak nepříčetný erotoman, co měsíc nešukal. Tvrdě jsem jí protahoval kundu svým tvrdým ocasem a nemilosrdně jí bušil žaludem do dělohy, která pružila jako gumový míček.

Jenže z toho mne vytrhla její kunda, která mi začala pochvou svírat penis a začala také hrabat nohama a rozevírat stehna jako by si chtěla nohy vykloubit v kýčlech. Celá se začala chvět, drásat mi nehty záda a chvějícím se ostrým hlasem hlasitě sípat: „Jhé..he..he..he..!!!“ Prostě měla orgasmus a ten jí trval snad půlminutu.
Za tu dobu jsem se stihl do Hanky také náležitě vysemenit a pumpovat jí to snad opravdu přímo až do dělohy, protože bylo potom překvapivé, že z ní nic oproti včerejší mrdačce nic neteklo. Když jsem se do ní tedy zcela udělal a vyprázdnil své žlázy, nechal jsem ho v ní, dokud sám povadlý nevyklouzl.

Ale ještě než se Hanka zcela vzpamatovala a nevydýchala své prožitky, pohrál jsem si a pomazlil s jejím poprsím. Dokonce jsem jí pocucal vztyčené bradavky, jejichž růžové koláčky se jí zvrásnily a naskočily jí na nich takové drobné brdečky. Myslím, že Hanka buď rezignovala, nebo neměla sílu vzdorovat mému požitkářskému vyžívání se na jejím těle a zcela se mi poddala. Takto jsem ji muchloval ještě asi dvacet minut a pak jsem dostal znovu chuť. To víte, v mladém těle zdravý duch!

Sama chtěla zase v kleče zezadu a tak jsem ji nechal, aby si na posteli klekla do této polohy, hned jsem zaujal klečmo pozici za jejím zadkem, popadl ji za hýždě, palci jí rozevřel pysky a hned jsem jí tím svým přeborníkem, který už byl zase tuhý jak žula, bez přípravy vycpal až zahýkla. A pak už se naším obývákem ozývalo jen naše dýchání, mlaskot našich pohlaví a pleskot mého břicha o její šunky.

Po zhruba čtvrthodině sousedčina protahování jsem do ní to odpoledne po druhé vyvrcholil. Když se moje sperma přemístilo z mých nadvarletních žláz do její pochvy a ocas mi už definitivně změkl, vstal jsem, zatímco sousedka si lehla na posteli na bok, podívala se nevěřícně na mne a řekla: „Teda Lubo, takhle na mně nesmíš… Na tuhle sexuální smršť nejsem zvyklá! Dyť si mně skoro znásilnil, ty kanče… Eště teďka mám zalehlo v uších a trochu se mi motá hlava… Teda to byla jízda…“

Pak se koukla na pendlovky na stěně: „Kolik je hodin? Musim se už rači vrátit domu, co kdyby se Míla vrátil dřív…“
Měla pravdu, opatrnost byla na místě. Vstala a oblékla si své šaty.
„Zejtra zase v devět?“ otázal jsem se.
„Né, zejtra to nepude, Miloš je doma a dopoledne jedeme navštívit jeho vdanou ségru a švagra k nim na chatu. Maj jí na Sázavě ve Spálenym Kostelci, takže zejtra z toho nic nebude. Ale můžeme vodpoledne v pondělí. Já přijdu z práce na čtvrtou, ty už budeš taky ze školy a Miloš se dřív jak před sedmou nevrátí. Jestli budou vaši doma, mohli by jsme u nás… Hele, zavoláme si, teda ty mě, ano?“
„Jo, tak dobře“, souhlasil jsem. Dala mi pusu, zase řekla to svoje: „Díky“ a ze široka nakračujíc, odešla.

Tak takhle to se sousedkou Hankou šlo skoro každý den. Buď jsem ji mrdal u nás doma a nebo u ní, o čemž pochopitelně mí rodiče neměli ani ponětí. když byli doma a já jakože šel někam ven jsem Hance zavolal a ona mi pootevřela, já proklouzl k ní a pak jsme museli být tišší, aby naši, tedy hlavně mamka, která byla od páté odpoledne, pokud někam nešla, doma.

Asi po měsíci jsem byl vytažen sousedem Milošem na fotbal. Víte, oba jsme bohemáci a tak jsme šli do dolíčku. Bohemians zrovna hráli s Ostravou.
Na tribuně mi Miloš najednou řekl: „Tak ti, Luboši, mám takovej pocit, jestli mě moje Hanka třeba nepodvádí.“ To víte, ve mě hrklo. Hned jsem záporně kýval hlavou. „Já myslim že né, nikoho sem k vám chodit neviděl, nefintí se, já myslim, že to je jen takovej pocit a nic víc. Nebo máš nějakej důkaz? Někdo ti snad něco naznačil?“
„To né, jen semi zdá taková nějaká jiná“, vyslovil Miloš podezření.
„Jak jiná?“ vyzvídal jsem.
„Třeba dříve měla ke mě pořád nějaký výhrady co se sexu týče, jako že je ho ode mě málo a tak a najednou je poslední dobou taková jakoby spokojená a už mi nic kvůli nedostatku sexu nevytýká“, konstatoval.
„Asi ses zlepšil a stal se z tebe mrdák“, zavtipkoval jsem.
„Ale hovno“, řekl. „Dyť to děláme furt stejně“.
Pak se na mne podíval: „Hele, kdybys ji někdy viděl s někým jiným, tak mi to řekni. Víš, já ji miluju, ale fakt bych jí a někomu dalšímu nerad dělal vola“, uzavřel to.

Hance jsem to pochopitelně řekl. Trochu ji to zarazilo a pak řekla: „Aha, takže nesmím bejt až moc spokojená“.

Ještě musím upřesnit, že i když jsme to celou tu dobu během prvního měsíce našeho mrdání dělali na ostro a já jí stále plnil kundu svým semenem, krámy normálně dostala. Proto jsme v tom pokračovali i pak. Miloš snad něco tušil, jen to nespojoval se mnou a ani chudák netušil, že mu s Hankou nasazujeme parohy. Jenže opakuji, Hance u mne nešlo o citový vztah. Mi jsme jen kamarád s kamarádkou a jí u mě šlo jen a jen o pinďoura, o sex se mnou, protože s Milošem se cítila neuspokojená. Já jsem mladý, plný elánu, mimo studií na průmce nemusím řešit zatím žádné problémy, protože bydlím u rodičů a jako každý mladý kluk jsem prostě nadržený, můžu furt, s erekcí také problémy nemám a pro Hanku jsem prostě jen bokovka, jen takové povyražení.

Jednou jsme s Hankou o šukání měli trochu více času, ona nepospíchal domů kvůli svému příteli a tak jsem s ní dal řeč. Přímo jsem se jí zeptal, co od našeho poměru očekává?
Podívala se na mne docela překvapeně: „Tebe to už se mnou nebaví?“ jakoby se lekla.
„Baví, uspokojuje mě to a dělá mi moc dobře pocit, že tě třeba oplodnim a ty budeš mít moje dítě“, řekl jsem pravdu. „Tebe to taky láká?“ zeptal jsem se přímo.
„Víš, Luboši, mě je to svým způsobem jedno, zda budu mít dítě s Milošem nebo s tebou“. řekla opět upřímně a pak se rozpovídala:
Je mi 23, s Milošem sem už pět let… a naprosto perfektním klukem se kterým si rozumíme, plánujeme budoucnost, prostě idylka. Všichni na nás tak koukaj a ono to tak vážně je. Jenže.. Je to zvláštní, já byla vždycky taková zásadová a Miloš se mi zdál jako ten pravej, jako bych čekala zrovna na něj… Ale popravdě, myslela jsem si, že ačkoli to byla láska jako trám už vod začátku, že to nevydží až do konce života. Už asi víš kam mířím?  Sem nevybouřená, nic sem nevyzkoušela a pomalu mluvíme o svatbě, vo dětech, o hypotéce a mě je.. asi ouzko…  Hrozně, hrozně, hrozně mě lákaj jiný kluci. Jen na vyzkoušení… Sama nemůžu uvěřit vlastním slovům. Sex nebo jakýkoli intimní vztah pro mě byl přitom svatý. Svým způsobem jsem i „hrdá“ na to, že Míla je můj jedinej, protože v dnešní době sem asi fakt rarita. Na druhou stranu, jak vidíš, tak sem to nevydržela… I v práci mám spoustu příležitostí, ale odolávám jim“, hovořila.
„A proč sis vybrala zrovna mě?“
byl jsem zvědavý. „Mimo toho že jsem mladej, zdravej a  že sem nadrženej?“
„Víš, ty seš hned po ruce, stojí ti nad furt a pak, no…, asi mám sexuální úchylku… Už nějakou dobu se s tim potýkám. Mě se líběj poslední dobou mladý kluci jako ty. A věř, že i kdyby ti bylo třeba jen 16, šla bych do toho s tebou. Mladý kluci mě sexuálně přitahujou. Ty seš po ruce a s tebou se lepší udělám než s Milošem.Miloše bych teda za tebe nevyměnila, to zase né, aby sis jako nemyslel, ale seš takovej muj živej robertek. Když mi udělá Míla dítě a nebo ty, to mi je fuk. Doufám, že mateřstvím to přejde. Začíná mě to docela trápit a přemýšlím. Dřív jsem byla úplně normální holka a teď tohle. Opravdu mě to trápí, ale nemůžu si pomoci, já tě potřebuju.“

Byl jsem ze všeho docela paf.

No, ale v mrdačkách jsme pokračovali, snad jsme si na to oba už zvykli. Mě tedy vyhovovalo to, že jsem mohl Hance bez zábran zasemeňovat její nechráněnou kundu. Vůči sousedovi Milošovi jsem měl sice jisté výčitky, připadal jsem si jako křivák, tohle mu dělat, jenže za ten požitek z toho mi to přetvařování stálo. On sice tušil, že Hanka s někým asi něco má, ale já mezi podezřelé paradoxně nepatřil. Snad mne podceńoval, snad vypadám jako pitomeček, nevím.

 

Jednou, to bylo v polovině druhého měsíce našeho sexuálního poměru, bylo to ve všední den, kdy Miloš byl v práci a táta s mamkou také, jsem šel dříve ze školy, protože onemocněl jeden učitel a oni neměli zrovna supl. Šlo o technologii a poslední dvě hodiny, tak nás pustili domů.

Když jsem vystoupal do našeho 4. posledního patra a ocitl jsem se před naším bytem, zarazilo mne, že u rohožky byly tátovy polobotky a sportovní adidasky, které patří Hance. Vynadal jsem z kapsy klíč od bytu, co nejtišeji jej zasunul do zámku a neméně opatrně klíčem pootočil, protože zamčeno nebylo.

„Že by byl táta už doma? A co tu dělá Hanka?“ problesklo mi makovicí. Vyzul jsem se a tiše vstoupil do předsíně. Najednou jsem zaslechl ty zvuky tak typické pro tu činnost.

?????????

Tiše jsem se šoural k obýváku a ….BUM!!!!!
No co jsem spatřil mi vyrazilo dech a ustrnul jsem u pootevřených dveří jako přimražený! Uviděl jsem totiž nahou Hanu, která seděla v ušáku s nohama přehozenýma přes madla křesla a mezi jejíma nohama… klečel na koberci můj táta???!!!. Hanka měla zavřené oči, pusu pootevřenou a slastně sténala, táta jí očividně cucal kozu a měl čuráka v její kundě, protože jsem viděl jeho nahý zadek pohybovat se do ní a od ní. Táta ji mrdal.
Doprdele, doprdele, doprdele…

Víte co je zvláštní, že jsem začal na tátu prachsprostě žárlit a také jsem cítil vnitřní pobouření, že můj táta tady s Hankou zahýbá mojí mamce.

Ti dva o mě vůbec nevěděli. Táta Hanku mrdal, rukou jí žmoulal kozu a druhou furt cumlal a ta kurva nevěrná mu držela a dala si to líbit a ještě hlasitě hekala. Tátovo tempo přírazů nabývalo na intenzitě, i on už začal pohekávat a supět (No jo, je mu 43) a já se nedokázal od toho divadla očima odtrhnout. Pak jsem sáhl do kapsy pro telefon a aniž by mne viděli jsem je fotil. Když pak tátova prdel už kmitala jak zběsilá a Hančin hekot se změnil v táhlé kvílení, bylo mi jasné, že ti dva jdou do finále. Pak táta vyhekl, zůstal v ní, ona cosi nesrozumitelného zahýkla a bylo jasné, že můj rodič do Hanky semení. To už jsem se vzpamatoval a zase vycouval a potichu opustil náš byt. Šel jsem na dvůr našeho bloku, kde je parčík se vzrostlými akáty a tam jsem si sedl na lavičku a své dojmy musel do sebe asi půl hodiny vstřebávat.

Jen mi vrtalo hlavou, jak to, že hana, která se mi svěřila, jak je na mlaďasy jako já, klidně podržela i mému fotrovi, chlapovi od ní o dvacet let staršímu? A proč? Že by byla taková nymfomanka? Že by jí za to zaplatil nebo jí nějak ukecal??? Nerozuměl jsem tomu.

Když jsem přišel po více jak půl hodině domů, Hanka tam už nebyla a táta se sprchoval. Když vylezl, byl takový vykulený, že jsem už ze školy doma a připadal mi nesvůj.

Já nechtěl chodit kolem horké kaše: „Tati, dneska nám vodpadly dvě vyučovací hodiny, takže“, koukl jsem na hodinky, „sem dorazil  asi před necelou třičtvrtě hodinou domu a co v obejváku nevidím!“

Táta zbledl.

„Tys tu támhle v ušáku mrdal vedle sousedku Hanku„, usmál jsem se na něj škodolibě. „To by se asi sousedovi nelíbilo no a mamce už vůbec né!“ řekl jsem významně.

„Luboši, ježiš…, prosim tě neblázni… Sme přece chlapi. Hele, máma se to nesmí dozvědět“, škemral.
„Ale Hanku mám na šukání já“, řekl jsem trochu rozhořčeně. „Vona mi řekla, že jí Miloš úplně neuspokojuje a tak přišla za mnou. Prej jí vzrušujou mladý kluci jako já, takže jak to, že dala i tobě?“

Táta pak přiznal, že asi před třemi týdny, když v pátek odjeli s mámou na chatu, tak na chatě táta zjistil, že zapomněl ve sklepě to nové ponorné čerpadlo, co si onehdy koupil. Tak prý se sebral a jel zase domů. Kdyby měl klíč, od sklepa, šel by do sklepa rovnou a ani by už domů nešel, jenže on ho neměl, tak si pro něj musel dojít. No a protože jsme byli s Hankou v nejlepším, neviděli jsme a ani neslyšeli, tak jsme nezaregistrovali, že odemkl a vstoupil. V podstatě mne viděl s Hankou v akci. Tak si nás vyfotil, jako jsem to udělal já nyní a zase odešel. Po Hance prý už dlouho pokukuje, je to prý pěkná samička, jen vzhledem ke svému věku, kvůli sousedským vztahům a hlavně kvůli mámě si nechával zajít chuť. Pak prý to nevydržel a včera, když Hanku potkal na ulici jí řekl co o mě a o ní ví, dokonce jí ukázal fotky, jak ji mrdám  a slíbil, že se to její Miloš nedozví, když dá i jemu jako dává mě. Hanka z toho byla prý dost vyděšená, ale protože nechctěla komplikace ve vztahu s Milošem, tak souhlasila. No a tak se dohodli, že on si dneska  pod záminkou, že si musí něco zařídit, vezme v práci o pár hodin volno a ona u ní v práci udělá totéž.

„Stříkal si do ní?“ otázal jsem se.
„Jo, to víš, taková příležitost…“ přiznal. „Dyť ty to do ní taky pumpuješ, tak co. Nakonec má Miloše, tak kdyby něco, bude to na něj, né…“, hájil se táta.
„A co, budeš jí eště píglovat?“ byl jsem zvědavý.
„To víš že jó. Dyť ty taky, né?“ usmál se a poplácal mě po rameni.
„Můsíme bejt ale vopatrný“, změnil jsem tón na kamarádský. „Jednak ty kvůli mámě a pak voba kvůli sousedovi. Von něco tuší, jen neví, že mu nasazuju parohy já a vode dneška i ty“, řekl jsem tátovi.

Při dalších mrdacích schůzkách s Hankou jsem se jí nezmínil, že vím o ní a svém tátovi a ani ona mi nic neřekla. Prostě já věděl, že ona neví, že já vím… Zhruba dalších šest neděl jsme se o Hanku dělili s tátou a jejím přítelem Michalem. Ale už to nebylo z mé strany každodenně, ale spíš tak 3x do týdne a táta ji mrdal tak jednou v týdnu, ale já ho nešmíroval, takže to přesně nevím. Nepřipadalo mi, že by z toho byla Hanka nějaká nesťastná, nebo se možná přede mnou přetvařovala.
Zkrátka se z toho pro mě stala rutina a taková tělesná potřeba. Klasicky na misionáře, v kleče zezadu, na koníka a třeba párkrát i v tom ušáku tak, jak jí to v něm dělal táta. Tak jsme spolu mrdali a vždycky měla ode mě kundu patřičně zasemeněnou.

Pak se jednou u sousedů strhla dost hlučná hádka. To bylo asi v půlce třetího měsíce. Slyšel jsem i přes zeď, jak její přítel Miloš Hance nadával do kurev, že mu zanáší, že mu nasadila parohy s tím kreténem, kterého si podá a že si to od ní nezasloužil. Přiznám se, že jsem měl stažené půlky. K nám ale soused Miloš nešel. Hanka se asi čtyři dny neobjevovala, asi se bála, fakt nevím. I tátovi jsem se o tom nenápadně zmínil a i on mi radil, nechat ji být, že za ten průser a komplikace jemu to občasné povyražení se s ní nestojí.

Pak jsme zase s Milošem šli na fotbal a já se ho nenápadně zeptal, cože se to jako u nich dělo za vyrvál.
„Tys to slyšel?“ zeptal se a jí přikývl.
„Víš, Hana mě fakticky podváděla“, řekl. „Já to tušil, ale kdyby mi nepřišla ta anonymní smska z neznámýho čísla vo tom, že prej mě přítelkyně podvádí s jedním mladym inženýrkem, nějakým Jonášem, tak bych se to ani nedomákl.
„A co? To si na ní udeřil, že všechno víš a vona se ti přiznala?“ byl jsem zvědavý.
„No, já sem ji nejdřív začal chodit šmírovat, když chodila z práce a s tím v ometákem sem jí pal viděl“ vysvětloval. „Vyšli spolu z podniku, tak sem je sledoval. Představ si, že si po cestě dali pusy a pak si sedli do předzahrádky jedný kavárny. Tam jí von žmoulal ruku a voba na sebe vrhali takový ty zamilovaný pohledy… Tak sem se snížil k tomu, že sem si vobstaral takovej šmírovací prográmek do mobilu a když spala, tak sem jí ho tam z počítače nahrál. Pak sem měl její smsky a výpis hovorů jak na dlani. Ta mrcha si s tím šmejdem psala. Samý zamilovaný blbosti, smajlýky se srdíčkama a tak. Jenže taky mu psala, jak se jí to líbilo, že ho má delšího než já, prostě bylo jasný, že spolu šoustaj. Tak sem doma na ní udeřil a vona se mi přiznala, že prej to ale byl jen úlet, že jí to hrozně mrzí, že už to nikdy neudělá, pořád chtěla, abych jí to vodpustil a tak. Přiznám se, že v první chvíli sem se chtěl zbalit a vypadnout vod ní, no ale pak mě to bylo nějak líto a tak sme se usmířili. Ale v tom telefonu to má furt, to sem jí neřekl, takže si ji pro jistotu pohlídám,“ uzavřel to.
„A co ten inženýr Jonáš?“ zeptal jsem se ještě.
„Teeen? Promluvil jsem si s nim a dostal průplesk. Haně to hned volal eště dřív, než sem já došel domu. Prej že to nechce hrotit, když sem já takovej rapl a že ten jejich románek raději ukončí“, vyprávěl Miloš a spokojeně se usmíval. se. Kdyby věděl, že mu Hanku obdělávám já i táta, tak by se tak nešklebil.

No, i potom jsem si se sousedovic Hankou ještě dvakrát zamrdal. Pak byl jakýsi přechodný klid snad týden a pak Hana takhle jednou přišla a přímo mi řekla, že to se mnou musí ukončit, že to sice bylo se mnou moc fajn (o tátovi neřekla ani slovo), ale že je prý asi v tom, protože už dva týdny to nedostala. Když jsem se jí přímo zeptal, zda to má se mnou, odpověděla, že možná, ale že to může být i Milošovo. To už mne docela nasralo a tak jsem jí řekl: „Jo jasně, ale taky to může bejt mýho táty nebo třeba toho inženýra…, toho Jonáše, že jo?“

Zbledla, očividně jsem ji tím zaskočil, nasrala se a řekla mi, že jsem kretén, načež se odporoučela.

Nevím, co nakecala svýmu Milošovi, zda uvěřil jejím báchorkám, že bude taťkou, ale buď ano, nebo to neřešil a smířil se. Tedy smířil… Alespoň doma neprudil, ale když už byla Hanka ve 4. měsíci se mi svěřil, že chce mít jistotu a až se to děcko narodí, nechá si nenápadně udělat testy otcovství, aby věděl zda nebude vychovávat kukačku. No, mě ani tátu nepodezíral a nepodezírá, takže jsme z obliga. Pokud test DNA, až se to dítě narodí, vyjde v Milošův neprospěch, jsem zvědav, co se u sousedů bude dít. To si pak asi soused bude myslet, že Haně to dítě udělal ten inženýrek od ní z práce, ale přitom to nemusí být pravda. Ještě že se ukázala být tak promiskuitní děvkou…

 

 

 

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Ten konec mě docela rozhodil, já moc nemusím když je do toho zapletený někdo z rodiny, to není můj šálek kávy, ale jinak celkem dobré.

 2. Johny Rotten

  Hm, kdo tohle napsal, tak nemá s ženami moc zkušeností. Tohle se nestává nikdy, nikde, pouze ve snech nadržených mladíků.

 3. Johny Rotten: Dík za toho nadrženého mladíka. Je mi 62. Jinak fantazii se přece meze nekladou. Tohle jsou povídky a né zpovědnice u sexuologa.
  je zvláštní, že ty fantazie o paničkách, co se dají šukat od bezdomáčů a party cikánů tu mají takový úspěch a přitom s realitou to má prdlčku společného. Nesmíš tyhle povídky zase brát tak vážně.

 4. Ale ono je to v sekci realita nevěrné ženy.

 5. Ale já měl kdysi mladou sousedku Hanku…! Pravda, to že ji šukal i táta jsem si vymyslel, ale jinak… z 80% pravda. jen za mnou nepřišla, že je neukojená a potřebuje více sexu než má od přítele (tehdy to myl manžel), ale prostě se to nějak seběhlo, když ten její byl na vojenském cvičení.

 6. Johny Rotten

  Vida, jak je hned realita hodnověrnější. Ženy nikdy neřeknou na rovinu, že by něco takového chtěly, musí se to „tak nějak seběhnout“. A omlouvám se za to s tím věkem 😀

 7. Nebyl bych tak kritický, přece jen jde o povídku, ba dokonce bych si s chutí přečetl pokračování, koneckonců kompromitujících materiálů pro pokračování je dost 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *