Dovolená na jachtě

Jednou jsme se s manželkou rozhodli, že si uděláme dovolenou na moři na jachtě. Máme dvě děti 10 a 6 let, ale pro ně by to na jachtě nebylo nic zábavného, tudíž jsme je nechali u prarodičů. Je nám 39 let sportovních postav, manželka brunetka s krásným zadečkem a prsa tak akorát, ani velká ani malá.

Objednali jsme si tedy jachtu, ale i s posádkou, kterou tvořil kapitán lodi a jeho pomocník a také kuchař, abychom to měli bez starostí. Měli jsme se podívat i na místa, kam se člověk jen tak nedostane. Dovolená probíhala v poklidu, nikdo z posádky nás víceméně nerušil, každý dělal svoji práci. V polovině dovolený jsme se v noci s manželkou milovali. Byla krásná jasná noc, měsíc v úplňku a posíleni alkoholem jsme řádili jako za mlada.  Pokoj v podpalubí měl postel uprostřed a okna byla vysoko, sice malá, ale bylo jich hodně. Ze shora z paluby do nich šlo vidět, ale byla téměř u podlahy, tudíž by jste museli na kolena. Byla se zvláštními skly, přes den do nich nebylo vidět, ale v noci ano. Měli jsme sice zhasnuto, ale měsíc zářil a tak světla bylo dostatek.

Když jsem manželku šukal ze zadu ve stoje, všimnul jsem si ve dvou oknech nějakých stínů. Když jsem se zadíval pořádně, ale nenápadně, uviděl jsem oba námořníky, jak jsem říkal kapitánovi a jeho pomocníkovi. Oba nás pozorovali, každý v jednom okénku, a jeden z nich měl dokonce péro venku a trochu si ho honil. Manželka si ničeho nevšimla, jinak by asi zalezla pod deku. Mrdali jsme totiž zrovna ve stoje a já jí bral ze zadu. Byla ohnutá, kozičky se jí pohupovali a za přítomnosti diváků mě to ještě víc rajcovalo. Říkal jsem si, tak ať se podívaj, pohoněj a bude klid. Pěkně jsem si naslinil prst a projížděl manželce něžně i análek, což nejspíš vzrušilo i druhého diváka, vyndal svůj nástroj a začal také s hraním. Já si jich pak už moc nevšímal, vzal jsem si manželku ještě na koníčka, ta se jim taky pěkně ukázala. Divím se, že si jich nevšimla, ale měla krásný orgasmy, tak byla v tranzu. Pak mi ho pěkně kouřila a já se jí udělal na obličej, do pusy nikdy nechtěla a já to toleroval. Pak už námořníci zmizeli.

Druhý den byl jako další jiný, nikdo si nás nevšímal a večerní diváci dělali jakoby nic. Oba byli mladí tak kolem 25 let, snědší barvy a svalnatějších postav. V ten den jsme dostali od posádky pití zdarma, hlavně vínko. Manželce zachutnalo, tak docela popíjela. Já na víno moc nejsem, tak jsem to jen pocucával. Dorazili jsme k nějakému ostrovu, kam se normálně smrtelník nepodívá. Museli jsme tam ale doplavat. V tom mě ale najednou chytly křeče do břicha a já musel na záchod. Manželka se tam ale chtěla podívat. Hoši jí tedy nabídli doprovod, na což jsem kývl. Když jsem se vrátil na palubu, koukal se na ostrov a viděl, jak se to tam manželce líbí. Pobíhala tam v plavkách a nechala se fotit naším foťákem do vody. Půjčil jsem si dalekohled a sledoval je. Pak zaběhli do vody a tam trochu skotačili, občas bylo vidět, že se hoši dotýkají manželky, jakoby nechtěně. Fotili se ve vodě a poté zase na pláži. Pak probíhalo nějaké dorozumívání, jelikož jim žena nerozuměla. Ovšem pak si svlékla vršek plavek a nechala se vyfotit u palmy, takže se asi domluvili i posunkami.

Namířil jsem dalekohledem fotografujícímu do rozkroku a bylo vidět, že je pěkně vzrušený. Toho si všimla i manželka a ukázala na něj a dala mu palec nahoru. Mladík jako by si chtěl sundat plavky, ale žena se zase oblékla a ukázala směrem na loď, že už by měli plavat zpátky. Kluci ji vzali za ruce a pomalu šli k vodě. Jeden ji dokonce chvilku vedl za zadeček a druhý jí vzal ruku a dal si jí do svého vzrušeného rozkroku. Žena jen vykulila oči a hned stáhla ruku zpět. I druhému dala ruce pryč ze svého zadečku, což jsem byl rád. Nikdy by mě nepodvedla, byla ale posílena alkoholem, tak jsem nevěděl, čeho by byla schopna. Nakonec v poklidu doplavali zpátky na jachtu. Ptal jsem se, jaké to bylo a ona odpověděla, že vzrušující a že škoda, že jsem nebyl také. O polonahé fotce nic neříkala, asi mi tu fotku ani neukáže.

Mě bylo lépe a tak nám hoši zase nalévali. Po chvilce se mi strašně chtělo spát a napadlo mě, že mi asi dávají něco do pití, ale pak jsem zabral dost tvrdě. Nakonec jsem zjistil, že mi opravdu dávali něco na spaní do pití, ale tím jak víno moc nemusím, tak jsem ho občas nenápadně vylil do moře. Takže ač měli námořníci v plánu asi můj dlouhý spánek, já spal jen chvilku. Otevřel jsem oči ,ale měl jsem sluneční brýle a tak nebylo poznat, jestli spím. Uviděl jsem manželku a ty dva, jak se opět fotí různě na palubě. Manželce se to líbilo a byla nějaká pěkně rozjetá. Pak zase přišlo na to, aby si svlékla svršek plavek a dokonce i spodek, co jsem vypozoroval. V tom šla žena ke mně, já dělal, že spím, nadzvedla mi brýle, aby se přesvědčila, že spím. Potom se odebrala k hochům, ti ji ukázali, co mi nasypali do pití a v tom se manželka začala svlékat. Kluci jí fotili nejprve samotnou, potom společně a začali ji postupně osahávat, což si i fotili. Manželka nejdřív dělala fóry, ale nakonec jim i sundala plavky a fotila se s nimi v různých polohách, jako např. že jim ho drží nebo si přiklekla a otevřela ústa a podobně. Jeden ji nakonec i vzal hlavu a přitlačil si jí na něj tak, že jí ten jeho už ztvrdlý macek zajel až do krku. Lucka, tak se jmenuje má žena, rychle odtáhla hlavu, ale bylo vidět, že se jí to líbilo. Mladík ji ukázal, ať pokračuje a ona ho opravdu vzala znovu do pusy a začala ho kouřit. Měl pořádnýho macka, stejně jako ten druhý. Ten mezitím odběhl někam do kuchyně, pak se vrátil a držel kameru, s kterou vše natáčel. Pak se vystřídali a pokračovali.

Občas mě přišli zkontrolovat, jestli spím. Musel jsem se hlídat, aby mi nestálo péro, aby to nepoznali. Vzrušenej jsem ale byl festově, i když jsem žárlil, ale nezmohl jsem se na nic. Chtěl jsem pokračování. V tom se objevil na palubě kuchař. Starší típek, tak kolem padesáti. Dostal kameru do ruky a oba mladíci se pak pustili do mé Lucky. Jeden jí začal pěkně vylizovat mušličku a druhý jí šukal do pusy. Pak se oba vystřídali, ale to už byla manželka na čtyřech a tak jí mladík pěkně vylizoval i análek a měl s tím asi zkušenosti. Lucka se za chvíli začala pěkně vrtět v orgasmu. Pak už si jí pěkně vzali na střídačku a manželka poprvé šukala s dvěma najednou. Ty jejich ptáky se střídali v kundě a v puse a Lucka při tom musela mít několik orgasmů.  Pak jsem si všimnul, že i kuchař vyndal péro z kraťasů a pěkně si ho honí. Jeden z mladíků pak vytáhnul péro a začal cákat manželce na obličej, chtěl do pusy, ale Lucka ho tam nepustila. Přesto se mu to po vycákání podařilo, když byla manželka opět v orgasmu, tak jí ho tam strčil a nechal si ho alespoň očisti. Čuměl jsem jak kráva, mě to nikdy nechtěla ani dočistit.

Pak přišel kuchař, předal kameru udělanému mlaďasovi a šel k mé ženě. Otočil si jí k sobě zády, druhý mladík ji strčil péro do pusy , a šedivák jí začal lízat prdelku ale řádně. Měl pěkně dlouhej jazyk a kolikrát jí ho zastrčil pořádně dovnitř. Manželka z toho byla úplně mimo, až se úplně propínala v zádech, když jí ho tam strkal. Ani si nevšimla, že druhý mladík už skoro bude. Ten neváhal, přidržel si její hlavu a začal jí plnit pusinu a asi toho měl hodně, trvalo to věčnost, Lucka se skoro dusila a vytékalo jí to vše z pusy. Držel jí pevně a asi chtěl, aby to spolykala, ale ta se nenechala a vše potom vyplivla ven. Pak mladík odstoupil a pustil kuchaře, který začal šukat manželku do pusy a pěkně tvrdě a hluboko, až se Lucce občas zvedl i kufr. Myslím, že asi i vystřízlivěla. V tom přišel opět ten první mladík, kterému už opět stálo jeho péro. Kameru vzal tentokrát ten druhý a pokračoval v natáčení.  Kuchař nebyl zrovna moc milý a pěkně mojí ženu mrdal, tentokrát už do její broskvičky. Ležela na zádech a mladík už ho měl opět v její puse. Pak si jí opět otočili, položili jí přes lehátko a kuchař jí opět vrážel jazyk do análku. Občas tam plivnul, vypadalo to, jakoby si jí připravoval. My jsme to do zadečku nikdy nedělali, jen prstík jsem používal. Najednou si kuchař naslinil svůj průměrně dlouhý ocas, ale docela tlustý, a začal se jí pomalu dobývat do zadečku. Manželka byla proti a chtěla asi i protestovat, ale mladík jí začal taky pěkně mrdat do pusy, navíc jí drželi tak, že se skoro nemohla pohnout, pomáhal jim i námořník s kamerou. Žena dost kňučela a vrtěla se, ale bylo to marný. Já se na nic nezmohl a byl jsem pěkně vzrušenej, převrtěl jsem se na bok, aby nebylo vidět moje vzrušení. Šedivýmu kuchaři se nakonec povedlo zavést svýho ptáka do prdelky a začal jí pěkně šukat do análu. Manželka už neprotestovala a naopak ještě přirážela proti, asi se jí to líbilo.

Co se ale teprve mělo stát, to zase v pokračování…

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Doufám, že se na pokračování nebude čekat tydny:). Pěkný jen tak dal

  2. Johny Rotten

    No, věrohodné to moc není, erekce se nedá schovat „na povel“, chtělo to vymyslet něco lepšího, proč nemohli vidět, že hrdinovi povídky při pozorování stojí. Třeba silnější deku, nebo tak něco…

    • Já dokážu úplně v pohodě skrýt erekci. Stačí myslet na něco jiného. Nevím jestli bych to dokázal kdyby mi byla manželka nevěrná v přímém přenose, ale úplně nereálné to není.

  3. Hodně dobrý, pokračování snad bude dřív než je tu zvyke.

  4. Řekl bych, že už je čas na pokračování… ?

  5. Tak to má asi jen jednu část …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *