Splněné přání s následkem

Je to už více jak 8 let. Tehdy mi bylo 18 a právě jsem měl za sebou třeťák průmky.  Mámině švagrové, tetě Nadě, manželce mámina bráchy a mého strejdy Mirka bylo 36 a tenkrát ještě byli spolu manželé. Strejda Míra byl od ní o dva roky starší. Bydleli v 3+1 na sídlišti a měli spolu 2 syny, tehdy 5 letého Tadeáše a 3 a ½ letého Tomáška.

Jako ženská se mi teta vždycky líbila, tedy abych to upřesnil… Ani né tak líbila, jako mne spíš tak nějak živočišně přitahovala už od puberty a nemálo svého semene jsem v myšlenkách na ni zmarnil do trávy, na koberec nebo do ručníku při své honitbě. Byla to pro mne prostě ta pravá žádoucí ženská, protože to byla mamina kyprých rubensovských tvarů, postavou cosi jako herečka Jitka Čvančarová, tedy se širší pánví, širokými stehny, výrazným kulatým zadkem, poprsím č.5 a i když po dvou porodech měla trochu volnější břicho s trochu zjizvenou kůží, pro mé adoscelentní libido byla tou pravou žádoucí samicí.

Teta Naďa by se mnou za normálních okolností asi jen těžko něco měla. Na to jsem pro ni byl příliš mladý a navíc jako syn její švagrové jsem byl asi tabu. Snad i proto se přede mnou nikterak nestyděla a doma i když jsem třeba u nich byl, chodila jen v kalhotkách a šprndě nebo v tílku, pod nímž byla bez.

Iniciativa toho, k čemu mezi námi došlo a co obrátilo hlavně její život naruby, vzešla ze strany jejího manžela, strejdy Mirka. Jak jsem se někdy předloni z úst samotné tety Nadi dozvěděl, když jsme spolu courali po lese na houbách (to už byla rozvedená), on prý strejda Mirek měl takové kandaulistické choutky, tedy jako že se chtěl in natura dívat, jak to jeho žena bude dělat s někým jiným nebo třeba i dvěma najednou. Jenže teta Naďa byla zásadně proti, protože se jí to zdálo nenormální. Párkrát se prý kvůli těmhle jeho návrhům i porafali. Pak prý přišel s tím, že by to jako mohla dělat se mnou, já že jsem z rodiny, už jsem plnoletý a že co se v rodině upeče, to se v ní také sní. Teta to pochopitelně opět zavrhla jako perverznost, ale on s tím stejně přišel za mnou a já, jak jinak, nadržený adolescent, jsem to nemohl odmítnout. Nevím jak to nakonec s tetou Naďou navlékl, jak to zařídil, ale prostě jedné soboty během července 2011 oba své syny pod jakousi záminkou odvezl do nedalekého Chýnova ke svým rodičům na víkend a mne pozval k nim na sídliště, jako že s něčím prý potřebuje pomoci.

Strejda s tetou bydleli s dětmi v Sezimově Ústí II, kdežto já s rodiči v Táboře na sídlišti Klokoty. MHD obou měst je společné a tak to pro mne byla otázka 20 minut.

Na místo jakékoliv práce jsme se zakecali o všem možném, pochopitelně nám strejda s jistým záměrem začal nalévat vínko, které měl od známých ze Slovácka a (jak se prý své ženě o půl roku později sám přiznal), nasypal nám do něj rozdrcené pilulky Vasogenu. Mě jednu a své ženě dokonce dvě. Samozřejmě, že toto afrodiziakum ve spojení s alkoholem a dvojsmyslným až přímo eroticky provokativním hecováním udělaly své a když k tomu ještě pustil nějaké porno, tak jsme najednou všichni nějak záhadně odhodili stud i morální zábrany a už jsme byli nazí.

Prostě teta Naďa najednou přede mnou klečela na koberci na všech čtyřech a s koleny od sebe, opřena o lokty a špulila na mne tu svou velkou prdel i kundu, co už 2× rodila mé bratránky a nechala si ode mne hňácat ta svá velká plná prsa, jež jí v té klečící poloze visela kolmo dolů od těla, bradavkami bimbajíc o koberec. Vůbec mi nebránila, abych se jimi potěšil, ba přímo se na nich vyřádil. Pak jsem jí pod strejdovým vzrušeným pohledem sáhl odzadu do rozkroku na kundu, chvilku jí rejdil prsty mezi nalitými vlhkými pysky až jsem jí nakonec dovnitř do pochvy zavedl postupně až tři prsty a masíroval jsem jimi poševní stěny a palcem brnkal o poštěváček. Teta vrněla a předla jak kočka a chvěla se slastí po celém těle. Pak si strejda Míra usmyslel, že mu ho bude kouřit, kdežto já že jí budu mrdat zezadu. A co teta Naďa na to? Kupodivu bez protestů ho poslechla a tak zatím co on ležel před ní s roztaženýma nohama a ona měla plná ústa jeho ocasu, já ji uchopil za půlky, rozevřel jsem jí je, přiložil svůj žádostivě se vzpínající 17 centimetrový kus ztopořeného masa, co byl tuhý jako kost mezi ty její naducané zarudlé pysky a najednou jsem jediným prudkým přírazem vnikl do tetiny kundy až po varlata. Z úst tety Nadi se vydral takový zvláštní výkřik plný blaha a úžasu a najednou už jí náš věkový rozdíl a to, že ona je má teta a já její synovec, nevadilo. Prostě, než by řekla švec, byl jsem v ní žaludem až na děložním čípku a ještě navíc jen tak naboso, tedy bez kondomu, přestože od narození jejich ml. Tomáška prý šoustali s manželem zásadně s ochranou, aby prý už po třetí neotěhotněla, jelikož žádné antikoncepční pilulky nebrala. Měla na ně totiž alergii. Pravda… Po mých prvních dvou třech přírazech začala dýchavičně pronášet své varování, že si musím dát bacha, že to nesmím pustit do ní, že má asi zrovna ovulaci a že by se mnou nerada otěhotněla, ale kam s tím na mne. Už jsem byl v ní, už mě její poševní stěny obepínaly ocas a já už jsem na nic, ani na ni, nebral žádné ohledy. A tak zatímco strejda Mirek blaženě vzdychal s penisem v její puse, já bezuzdně zarážel svůj nadržený ocas do jeho ženušky a věřte, bylo to přímo boží cítit s každým přírazem znova a znova ten tetin tuhý pružný děložní čípek na svém žaludu, slyšet ten mlaskot našich třoucích se sliznic i pleskání mého břicha o její půlky… A to její vyhekávání, kňouravé sténání a přerývané supění, to byla pro moje uši rajská hudba.

Když to pak na mne šlo, nebral jsem si servítky a byl rozhodnut to pustit do ní, ovulace neovulace. Prostě, když jsem ucítil to známé stupňující se mravenčení v žaludu, to narůstající pnutí kdesi u prostaty a jakési elektrizující tetelení ve slabinách, cítíc, že se ten rychlík nezadržitelně blíží tunelem, natlačil jsem se jí žaludem na dělohu, snad jeho tupým hrotem s otvůrkem do otvůrku jejího děložního hrdla a když mnou projela ta elektrizující vlna, která ve mě sevřela kdejaký sval, až jsem s sebou trhl, do tety Nadi jsem se bezohledně vysemenil pěkně pulz po pulzu. Bylo to prostě pro mne něco úžasného, něco nezapomenutelného mít ho v tetě až po varlata a přímo na dělohu a možná i do ní vpouštět pulzy svého životadárného semene zrovna v době, kdy ovulovala. Snad chtěla něco vykřiknout, ale nemohla, protože ve stejné chvíli jí ústa začal plnit svým spermatem její muž a ona to musela polykat, aby se nezakuckala.

Díky působení Vasogenu mi příliš neklesl a tak aniž jsem ho z tety vytáhl, jal jsem se ji mrdat dál a tak jsem jí v následující půlhodině udělal ještě dvě další, již delší čísla. I ona se za tu dobu 2× udělala do orgasmu, zatím co její manžel si sedl do křesla a už nás jen pozoroval, honíc si ocas sám rukou. Já se do tety pochopitelně vysemenil při svém vyvrcholení

ještě dvakrát a zajímavé je, že se přes všechno to riziko, kterému se vystavovala, proti tomu ani slůvkem neohradila. Prostě mi jen držela, přijímala to do sebe a absorbovala to do dělohy jak nějaká říjná samice. I strejda Mirek musel vědět, že to stříkám do ní, ale ani on neřekl za celou tu dobu nic proti.

Když bylo po všem, byl jsem od obou zavázán k naprosté mlčenlivosti. Tu porušuji až nyní po více jak osmi letech.

Již po dvou měsících jsem se přes svou mamku, které to její švagrová sdělila po telefonu, dozvěděl, že: „Naďa je už zase těhotná, prej už asi dva měsíce“.

Každý měsíc jsem se za nimi zastavil a tak jsem viděl utěšené projevy tetina těhotenství včetně růstu břicha i prsou. Teta se na mně vždycky tak tajemně usmívala a zvláště když už měla pod šaty vzdouvající se těhotné břicho, tak nějak zvláštně si mne prohlížela, jako by nechtěla uvěřit, že za to její břicho mohu já, syn její sestry jejího manžela a o osmnáct let mladší kluk. Že to byla skutečně má práce, to mi na můj netaktně přímý dotaz sama potvrdila a při té příležitosti mne znovu zapřísahala, že o tom nemám s nikým mluvit a s Mirkem už také ne, protože je vyléčený, docela prý toho lituje a i když říká, že mu to nevadí, stejně prý její těhotenství nese nelibě, protože ví, že to má ona se mnou.

 

Asi za tři roky po té se teta Naďa se strejdou Mirkem rozvedla pro diametrální rozdíly v názorech. Po třetím porodu, kdy přivedla na svět dcerku Natálku  dost přibrala a pro mne už nebyla tou žádoucí samicí jako předtím, ale už jen a jen tetou a matkou mé dcery, na kterou však platí strejda Míra, protože jej má v rodném listu uvedeného jako otce.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *