Super večer

Celé to začalo na jedné firemní párty kde jsme se s mojí ženou (krásnou blondýnkou 29, dvojkama prsama a malinko větším sexy zadečkem) výborně bavili.

Okolo deváté hodiny nám ale bylo řečeno, že večírek končí.

Byli jsme zrovna v nejlepším a tak ženu napadlo, že bychom se mohli přesunout do nedalekého baru s diskotékou. 

Mně se moc nechtělo, ale manželka si chtěla po dlouhé době trochu zatančit a neustále naléhala ať jdeme.

Tak jsem řekl dobře, ale potom se půjdeme podívat do strip baru. (mimochodem jsme tam se ženou již dřív několikrát byli).

Trochu se zarazila, ale souhlasila. 

V tu chvíli jsem začal cítit, že po dlouhé době bych mohl uskutečnit nějakou ze svých sexuálních představ, která je založena především na konfrontaci mé ženy s jinými nadrženými frajery. V minulosti jsme vyzkoušeli trojku jak s mužem, tak ženou a  dokonce i čtyřku, takže nejsme úplní amatéři :-).

Nicméně jsme dorazili do nedalekého diskobaru a ihned manželka objednávala drinky a panáky na baru. 

Bylo na ní vidět jak se dobře baví a jak jí dělá dobře když jí ostatní mlsně okukují. Schválně jsem si jí jakoby nevšímal a jen po očku pozoroval jak na parketě svým svůdným tanečkem na sebe strhává pozornost. Ještě jsem jí řekl, že chci vidět jak jí někdo bude například osahávat, nebo zkrátka se jí bude snažit zbalit… 

Za celé ty asi dvě hodiny co jsme tam byli bohužel kromě letmých doteků jsem nic vážnějšího nezaregistroval a tak jsem řekl, že se pojedeme podívat do toho slíbeného strip baru. 

Ona byla už dost v náladě a tak ani neprotestovala. Vzali jsme si taxi a asi za 15 minut byli na místě. 

Ihned u vchodu mi žena dala kabát s tím, že si musí odskočit. Čekám frontu na šatnu a najednou vidím jak se baví s nějakým chlápkem cca 40let, zhruba 175cm, svalnatější postavy. Říkám si, že je to asi vyhazovač. Dám kabáty do šatny a jdu k němu. Žena mezitím odešla na toalety a já se ho ptám zda tu mají například striptýz v kabince, že bych rád viděl svou ženu s jednou z tanečnic jak mi dělají společné striptýz vystoupení. 

On na mě kouká jak vyjevenej a říká, že je tu jen host na odchodu, ale že tu takovou atrakci určitě nabízí a že mám moc krásnou ženu. Ihned mu říkám jestli by teda nechtěl jít s náma a podívat se na striptýz mé ženy, že mi to nevadí a dokonce bych mu dovolil klidně i si na ní sáhnout a poplácat.

V tom přichází má žena z toalet a připojuje se k nám. Ihned se představujeme a já hned vypálím, že bychom chtěli aby nám udělala s Ondřejem striptýz a klidně jí Ondřej může i pak ojet. 

Vidím na ní, že je z alkoholového opojení a dlouhého sexuálního půstu z této nečekané situace silně vzrušená.

Zadívá se na nás, krásně zrudne a zeptá se mě s úsměvem: ty bys jako chtěl aby mě tady Ondřej ošukal? 

Ano, chci to vidět! Chci vidět jaká si v posteli s někým jiným.

Vím, že jsi v sexu dobrá! Povzbuzuju ji.

Ona jen řekne, že uvidíme, ale teď si chce dát něco k pití. 

Objednáváme si drinky a sedáme si přímo k pódiu. 

Hned se spolu všichni tři velice dobře bavíme. 

Ondřej prozrazuje, že je tu s kamarády a že má ženu a dvě děti. Žena na to, že jsme manželé a máme velice otevřený vztah. Že občas někoho takto přibereme mezi sebe, ale pouze jako do trojky.

Já mezitím provokuji svou manželku tím, že dávám tanečnici bankovku za kalhotky a ona mi vrazí hlavu mezi svá ňadra. To se Ondřej osmělí a po očku sleduji jak jí jede po nohou až k bříšku a za neustálých lichotek mu ruka mizí pod halenkou a ihned začíná masírovat prsa. 

Nešetří superlativy a žena je naprosto v ráji. Krásně se usmívá a jen podotkne, že ostatní nějak blbě koukaj. Ondřej jí zajede i pod podprsenku a říká ať s ním jedeme do swingers klubu a zkusíme spolu trojku. 

Žena už neprotestuje a raději mu vyndá ruku z pod halenky. Když ještě Ondřej podotkne jak nádherný má prsa, je už definitivně rozhodnuto a jdeme shánět taxík. 

V taxi zadáme adresu, já si sedám ihned do předu a oni na zadní sedačky. Po očku sleduju co tam dělají a zapovídávám se s taxikářem.

Ondřej se opět začíná dobívat ženě ke kozičkám a ta mu vychází vstříc. Ještě pronese, že jedeme všichni do swingers klubu kde jí chceme oba ošukat. Taxikář se jen ušklíbne a prohodí, že jsme mladí a měli bychom se bavit.

Zhruba po dvaceti minutách zastavujeme v trochu zapadlé ulici kde vidíme jen nenápadný nápis swingers klub- mám srdce až v krku a jsem neuvěřitelně natěšen na to co nás čeká uvnitř.

Zazvoníme a jde se dovnitř. Obsluha nás bere dál do podniku a diví se, že jsme ve třech. Já to uvádím na pravou míru a vysvětluji, že my jsme manželé a Ondřej je náš přítel. 

Ondřej tedy tím, že nemá ženský doprovod musí zaplatit vstupné. 

Ještě se nás ptá obsluha jaké chceme pásky na ruku.

 

Zda pouze bílé které znamenají sex jen spolu a nebo zelené, které znamenají, že se může kdokoli přidat. 

Ihned ze mě vyletělo, že chceme zelené a po obdržení osušky a klíčů ke skřínce odcházíme do šatny. 

Já se s manželkou trochu nervózně svlékáme. Já si nechávám pouze trenky, beru si osušku a se slovy, že čekám na baru je nechávám spolu v šatně. Ještě se po očku ohlédnu a vidím jak manželka už je jen v miniaturních černých tangách a podprdě a nenápadně kouká na Ondřeje a jeho namakané tělo s boulí na trenkách. I Ondřej si jí prohlíží a usmívá se na ní. 

Na baru objednávám tři drinky a v tom i oni přichází v osuškách ze šatny. 

Přiťukáváme si spolu na dnešní večer a žena která už ví že nemá na výběr to do sebe hodí a odchází se podívat po podniku. Necháváme jí si to tu prohlédnout a já říkám Ondřejovi, že může vše co si ona bude přát, ale když řejne ne, tak to znamená prostě ne. On bez řečí souhlasí a ujišťuje se, že já to beru v pohodě. Já přikyvuju a říkám: jdeme jí najít a zkusíme jí. Smějeme se a procházíme pokoji, které jsou spojeny chodbou.

V tom ji vidíme jak sleduje v jednom z pokojů souložící pár. Chytím jí ze zadu okolo pasu a natlačím jí do vnitř až asi k metr vysoké posteli. Tam jí posazuji a pokládám na záda. Ondřej je u jejích nohou které drží křečovitě u sebe. Nechce na ní tlačit a jen vyčkává- vidí, že je z toho žena dost nervózní a tak jí nechává čas. 

Pomalu jí rozepínám osušku a dávám ji stranou, líbám jí na krku a hladím ji. Nabízí se nám krásný pohled na její tělo pouze ve spodním sexy prádle.

Ona má hlavu otočenou a sleduje vedle souložící dvojici. Pomalu se začíná uvolňovat a mé ruce jí sjíždí k podprsence kterou neobratně rozepínám a ona mi pomáhá nadzvednutím hrudníku. Sundavám ji a pusou se přisávám na její kozičky. Už trochu cítím jak začíná zhluboka dýchat a tak ji rukou přejíždím přes kalhotky po pipince. Ona nám dává krásně nohy od sebe. 

Už celkem zřetelně začíná oddychovat a tak mávnu na Onřeje ať se přidá. Posunky mu naznačuju ať jí nejprve na rozehřátí chvilku líže.

Ondřej ani vteřinu neváhá, rukou jí odtáhne kalhotky ke straně a ihned se jí přicucne ke krásně vyholené, nadržené a asi dva měsíce neprojeté prcince. S manželkou to trhne a začne krásně vzdychat. 

Koutkem oka sleduji jak Ondřeje jazyk jí s neuvěřitelnou razancí kmitá po krásně rudém poštěváčku a její bradavky mi v puse tvrdnou na kámen. 

Ondřej si jednou rukou sundavá trenky a i jí sundavá kalhotky. Opět se jí přisaje k mušličce a vrazí ji tam jeden a pak i druhý prst. Ona se mu prohne, užívá si lízání a prstění buchty a s úžasem mu čumí na jeho pinďoura, který má asi 20 a průměr je  minimálně 5centimetrů a krásně u toho vzdychá 

ááách 

ááách

Dávám jí moje péro k puse a ona mi ho krásně a smyslně začíná kouřit. Sleduju jak jí Ondra drtí prstama a líže kundu. Ona nádherně kňourá a hulí mi ho-

neskutečnej pohled!

Onřej si ho lehce pohoní a ihned ho má v pozoru. Navlíkne si na něj šprcku a už jí ho tam nekompromisně až hrubě začíná cpát. 

Protože jsem manželku minimálně dva měsíce neprotáhnul a on ho má opravdu tlustého je vidět jak jí způsobuje bolest a moc jí tam nejde. 

Znovu ho vytáhne, plivne si na ruku a promaže jí kundičku. Ona roztáhne nohy co to jde a oběma rukama si roztáhne píču, Ondřej si ho rukou nasměřuje na dírku a zasune dovnitř. 

Ona jen vydá: ááách, ááách, ááá

A Ondřej jí okamžitě začíná šukat a přirážet až na doraz. Manželku je vidět, že jeho obří péro tlačí a tak si pomáhá honěním poštěváčku. 

Já už je jen pozoruji a lehce si honím pinďoura. 

Ondřej jí zhruba po pěti minutách už šuká jako o závod, ona mu už krásně přiráží a křičí jako zkušená kurvička.

 Nohy roztažené do praku a mezi nima jí drtí Ondřej obřím pinďourem její krásnou kundičku a rukama mačká kozičky s naběhlýma bradavkama.

Pak si jí přetočí na břicho, nohy jí roztáhne a pokrčí, že má krásný přístup k její rudé a už pěkně mokré kundě a opět jí ho tam zarazí až po kořen. Má opravdu výdrž a tak jí mrdá jak šílenej a ještě jí u toho hrubě plácá přes prdel!

 Manželka mu je naprosto odevzdaná a jen si užívá tu neskutečnou mrdačku.

Už bych se asi z toho pohledu udělal a tak se pomalu ztrácím k baru a nechávám je tam si zašukat.

U baru si dávám drink a jen si neskutečně vzrušeně představuji jak mi tam to nadržený zvíře huntuje mojí krásnou manželku. 

Určitě mu ho teď ta moje zuřivě kouří a má ho až v krku, on jí prstí píču a já tam nejsem. Pak si jí posadí na sebe a nesměřuje jí čůráka rovnou do kundičky a hrubě jí napíchne. Ona se mu skoro hned udělá. 

Nepřestává a mrdá jí dál jak o závod. Drtí obříma prackama její prdel, kouše a líbá kozy. Další orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat a už zase křičí a zmítá se v křečích. 

Ondra má opravdu výdrž, nepřestává v mrdání, silou jí drtí a střídá s ní všechny polohy. 

Vyržím to zhruba patnáct minut a říkám si, že už spolu šukaj zhruba  půl hodiny a už musí být udělaní oba, tak se jdu podívat jak jsou na tom.

Pomalu se břibližuji k onému pokoji a slyším svou ženu jak křičí a do toho neskutečně rychlé a pravidelné přírazy. Přes závěs vidím jak jí Ondra doslova nezřízeně mrdá kundu ze zadu proti velkému zrcadlu. 

Jednou rukou jí napřeskáčku drtí hrubě prdel a kozy, že je má úplně rudý a úplně zduřelý. Druhou rukou jí má přitaženou za vlasy a naráží si jí za ně na svůj kůl. Ona s hlavou zakloněnou křičí jak zblázněná a sem tam se koukne do zrcadla na Ondřeje jak jí šoustá a poslušně drží.

Najednou začne hluboce křičet škubat sebou. Vytřeští oči a v tom je vidět, že to na ní jde. 

Já strašně žárlím, ale vzrušeně potichu pozoruju co bude. 

Ondřej si samozřejmě všiml a ze všech sil jí začne mrdat s ještě větší razancí, přitáhne jí ještě víc za vlasy, ona se vzepne, druhou rukou silou zmáčkne obě prsa naráz a v tom se manželka pod ním rozklepe a naprosto monstrózně udělá!!! 

Ááách 

Ááách

Ááách

Ondřej přiráží o sto šest.

Žena křičí na celé kolo a zmítá sebou v neuvěřitelných křečích. 

Svíjí se pod ním několik minut v neskutečným orgasmu co jsem u ní ještě nikdy neviděl. Ani si nemusí honit poštěváček a má takovej orgáč, že z toho dokonce počůrala prostěradlo. 

To nabudí i Ondru, pořádně jí silou propleskne prdel a už se propíná. 

Vytáhne z ní pinďoura, sundá si rychle šprcku a začne jí mohutně cákat svoje sperma rovnou na vystrčenou prdel a kundu. Ona mu krásně rukou spodem masíruje kulky o on jí totálně zestříká obě díry svým spermatem. 

Celá zcákaná, ale spokojeně unavená s vystrčeným zadkem oddechuje, usmívá se a rukou si projíždí po rozmrdané a promáčené kundě.

Ondřej se k ní nakloní a políbí jí na rty. Ona ho obejme a vrazí mu hlubokého francouzáka. Pohladí ho na pinďourovi a děkuje mu s úsměvem za nádherný sex.

Jsem strašně nadrženej, žárlivostí snad bouchnu a zdrhám nepozorovaně k baru…

Objednávám pití i jim a sedám si ke stolu s dlouhou lavicí, zamyšleně pozoruji jak dva páry spolu na druhém konci souloží a čekám až ti dva dorazí. 

Snad po dalších dvaceti minutách oba přichází. Mají na sobě osušky, smějí se na sebe a manželka jde s nohama trochu ze široka a je úplně rudá. Hned mi povídá, že byli trochu spocení a tak si museli dát ještě sprchu. 

Říkám, že se ani nedivím z té jízdy. Dokonce si tam někde zapomněla i kalhotky a podprdu. 

Uvolněně se bavíme, manželka sedí uprostřed nás a popíjíme drink. Ondřej jí hladí po nohách a ona si to nechává líbit. 

Cca po dvaceti munutách se ale Ondřej zvedá a pobízí manželku aby šla sním do velké místnosti, že se zkusí připojit k nějakému z párů. 

Ona nechce a tck odchází sám. 

To asi nečekala a tak asi po deseti minutách mi říká ať se s ní jdu podívat po Ondřejovi. 

Zvedáme se s jdeme.

Hned po vstupu do velké místnosti ho vidíme na velké madraci jak šuká ze zadu nějakou brunetku s jejím frajerem, kterému kouří pinďoura. 

Ta moje na ně kouká a je vidět jak by se k nim přidala, ale neví jak.

Ihned jí chytím a posadím zády k nim na hranu postele, zahodím z ní osušku a pokládám jí na záda. Hlava jí vychází úplně vypočítaně pod brunetku přímo na její kozy. Ta je hned vezme do pusy a krásně olizuje. 

Já ji mezitím roztáhnu nohy a vrazím jí tam svůj penis rovnou až na doraz. 

Má jí totálně rozmrdanou a roztaženou, že mi z ní občas vyklouzne. 

Chvíli jí prcám a dívám se jak ona líže kozy brunetce, která kouří nějakého frajera a Ondřej jí drtí ze zadu. Neskutečná soulož.

Pak ho z ní vyndám a musím si trochu odpočinout. 

To ale zpozoruje brunetky frajer a ihned si zabírá moje místo a už jí směřuje svoji kládu do kundy. 

Ten drzoun nemá ani kondom!

Ta jeho za neustálých přírazů od Ondřeje se trochu přesune a líže té mojí naběhlé kozičky. Obě nádherně sténají a vzdychaj.

Ondřej ho z ní vytáhne, sundá kondom a strčí manželce k pusině, ta chytne brunetku za prdelku a posune níž ke svému klínu a mlsně se natáhne po Ondřejovém klacku. 

Manželka kouří Ondrovy jejo kládu, brunetka jí líže píču a tu jí ještě prcá její frajer! Neskutečná podívaná! 

Je vidět jak si naprosto užívá této pozornosti a krásně křičí a funí! 

Střídavě kouří Ondřeje péro a líže kundu brunetce. Jde jí to náramně! 

V tom sebou začíná škubat, hluboce dýchat a už jí opět zavaluje další obří orgasmus! 

Frajer jí pracá co to jde, brunetka líže, kouše a honí poštěváček a Ona se chvíli dusí Ondry pinďourem a chvíli brunetky píčou. 

Frajer ho z ní vytáhne a stříká rovnou na roztaženou píču manželky kterou vylizuje brunetka. To samé dělá Ondřej a začíná stříkat na prdelku a na kundičku brunetce, kterou líže manželka, tudíž jí to stéká vše do pusiny. 

Holky očistí pinďoury klukům a v šedesát devítce si začnou čistit i svoje přirození.

Holky si to jestě udělají jazykama a prstama a my je spokojeně pozorujem.

Musím říct, že mám opravdu moc šikovnou ženu 😉

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *