Jak jsem se stal dvojitým paroháčem

Je mi 35 mé ženě je 38 a je to moc sexy samička. Jsme manželé už 10 let. Moje žena má krásnou postavu s moc pěknýma prsama dokonalým zadečkem a dlouhýma černýma vlasama. Moc mě vzrušuje představa, jak si to s ní rozdává nějakej pořádnej frajér a já se na ně můžu dívat. Už mockrát jsem se o svém přání mé ženě svěřil, ale vždy mě řekla, že jí stačí sex jen se mnou a že je s našim sexem spokojena.

Jednou mě ukecala, ať se jdeme večer někam bavit, bylo to v zimě. Oblékla si moc kratinkou přiléhavou sukýnku s černýma punčochama na podvazkách, černý vysoký kožený kozačky a upnutý tričko. Moc jí to slušelo, když jsem jí uviděl hned se mě postavil pták a měl jsem jí chuť hned vyšukat. Řekla mi však se dočkáš, vzala si na sebe kabátek a vyrazili jsme. Nejdřív jsme šli do restaurace na večeři a pak do baru na pivko a na panáčky. Na bar navazovala diskotéka kam mě moje žena dostrkala, protože já neumím moc tancovat. Řádila na parketu jako sexy dračice a moc jí to slušelo, když jsem se na ní od baru díval, viděl jsem, že i ostatní samci po ní mlsně pokukují. Dva odvážnější s ní začali tancovat a čím dál se k ní chovali důvěrněji. Jejich ruce sahali na zadek a prsa mojí ženy, ta byla v takovém tanečním   tranzu, že jí to vůbec nevadilo a jenom se smála. Byli to docela pohlední a urostlí samci a tak mě začala lákat myšlenka, jestli by se nedala přesvědčit, aby jí ti dva pořádně protáhly její báječnou kundičku.

Když za chvíli všichni tři přišli za mnou k baru na pivko bylo vidět na mé ženě že je šťastná a že se dobře baví. Za chvíli odešla na záchod. Ti dva mě pozvali na panáka a docela se divili, že mě nevadí, že je nechám takhle dovádět se svou ženou. Pověděl jsem jim o svých představách a  řekl jsem jim ať se jí  pokusí svést. Když přišla ze záchodu podívala se na mě a zašeptala mě do ucha. Tak co říkáš na ty moje nadržený amanty, ti by stáli za hřích. Ještě chceš být můj paroháč? Jenom jsem nevěřícně přikývl. Za chvíli si už ti dva odváděli mojí ženu někam ven.

Když jsem chtěl jít s nima, žena rezolutně odmítla a řekla, že musím zůstat v baru, že si pak pro mě příjde. Když odešli byl jsem hrozně vzrušenej, moc jsem si přál vidět jak to mém ženě dělají. Opatrně jsem je sledoval. Už venku byli k sobě až moc přítulní, oba dva mé ženě osahávali zadek, prsa a nadrženě jí líbali. Za chvíli došli k nedalekému vchodu do bytového domu. Když přišli ke dveřím, říkal jsem si a je po všem zavedou si jí do bytu a tam jí pořádně ošukají, ale zmýlil jsem se. Sešli po schodech dolů pod výtah  kudy se chodí do sklepů. Koukal jsem přes sklo vchodových  dveří co tam dělají, ale moc jsem toho neviděl. Párkrát jsem zahlídl, jak jeden samec zvedá hlavu, bylo jasné, že si nechávají od mé ženy kouřit péra. Moc jsem se chtěl dostat blíž a pozorovat je. Za chvíli šel domů mladý pár do vedlejšího vchodu, rychle jsem přiskočil, aby se za nima nezabouchly dveře a už jsem byl vevnitř.

Seběhl jsem ze schodů a neosvětlenou sklepní chodbou jsem potichu procházel až k hekající trojici. Schoval jsem se asi 6 metrů od nich ve sklepním výklenku. Moje žena klečela a oboum samcům na střídačku kouřila péra. To co jsem v tu chvíli uviděl, mě úplně dostalo. Oba dva měli opravdu pořádnou výbavu, každej z nich měl čuráka aspoň 25cm dlouhýho a tlustýho jako lešenářská trubka.  Za chvíli začali mojí ženu divoce líbat, osahávat a vyslíkat. Jeden jí líbal a rukama mačkal její nádherná ňadra, druhej jí vyhrnul sukni, stáhl kalhotky a začal jí lízat kundičku. Za malou chvilinku začala sténat rozkoší. Za okamžik si jí už lízač nasadil na svůj brutální penis, jen těžce zavzdychala. Po chvíli jí už tvrdě narážel na svůj píst. Druhej hřebec se jí pokoušel prstama a jazykem nachystat análek. Musím říct, že se mě nepovedlo za  10 let manželství přimět ženu k análnímu sexu. Byla tak vzrušená, jak jí první hřebec naráží na svojí kládu, že ani nevnímala, jak se jí druhej amant připravuje nasoukat svoje beranidlo do zadečku. To už jsem si nějakou chvíli divoce honil svůj kolík. Když druhej hřebec přitlačil žalud k její zadní dírce jenom vykřikla do zadku néé. Ale ano zachraptěl druhej hřebec a tlačij jí ho tam. Moje žena jen těžce naříkala. Když oba hřebci nasoukali svoje klády až po koule do obou dírek mé ženy a začali jí oba dva divoce šukat, nevydržel jsem a vystříknul pořádnou dávku semene až na protější kliku od dveří. Sledoval jsem, že se to mé ženě začalo hodně líbit, dokonce zadkem přiráží proti kládě, která jí plenila análech.

Asi po 10 minutách divoké šukačky, kdy už bylo znát, že to na oba jde, moje žena zavzdychala, ať jí pořádně prostříkají obě dírky, ať manžel vidí jakou má klisničku. A to už oba dva stříkají svoje semeno prudce do mé ženy, ta se jen křečovitě oddává prudkým cákancům spermatu a prožívá další orgasmus. Po tom fantastickém představení  jsem se vytratil zpět do baru. Asi po 15 minutách přišla zezadu moje žena a zašeptala mě do ucha. Tak už mě máš zpátky ty můj paroháči. Dal jsem jí pusu a hned jsem jí opatrně sáhl na vnitřní stranu stehna a zajížděl rukou  nahoru ke kundičce. Byla hrozně moc upatlaná od semene. Řekl jsem ji, že mám na ní moc velkou chuť a že jí to chci hned udělat. Ona jen s úsměvem řekla, tak pojď. Byli jsme doma snad za pět minut. Hned za dveřma jsem z ní začal strhávat oblečení, ale najednou mě zničeho nic zarazila. Přikázala mě, ať si sednu do křesla. Poslechl jsem a jenom se díval co bude následovat. Přišla ke mně a řekla. Teď ti ukážu jak mě ti dva nadrženci vyšukali. Sundala si kalhotky a mě se naskytl nádherný pohled na kundičku mé ženy, byla celá mokrá,  ulepená a vytíkalo z ní cizí sperma.

To není všechno ty paroháči, řekla a vyšpulila na mě nádhernej zadek, rukama si roztáhla půlky od sebe. Uviděl jsem nádherně vyšukanej a vystříkanej zadek. To už jsem nevydržel a zasunul jsem svoje nadržený péro do jejího zadečku. Vzrušeně hekla. Jak jsem jí ho tam vrazil, vytrysklo jí ze zadku neuvěřitelná dávka spermatu a teklo jí to po stehnech a kapalo na podlahu. Pořádně mě vymrdali, co říkáš, jenom jsem souhlasně zahekal. To co do mě ti dva nacákali to bys ty nenastříkal ani za týden.  Divoce jsem jí ho tam vrážel. Byl to pořádnej nadrženej zvířecí sex. Když jsme skončili hlasitě jsem oddechoval, v tom mě žena políbila a řekla, příště se už budeš moct dívat a ukazovala mě  spokojeně na lístečku  telefonní čísla obou šukáčů.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Božské,nádhera…to je můj sen…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *