Svatební hostina

Situaci, o kterou se s vámi nyní podělím, mi život přivál do cesty minulý týden v sobotu. Přítelkyně se měla zůčastnit svatby rodinných známých, na kterou jsem byl pozván i já. Vzhledem k pracovní vytíženosti, jsem však musel odmítnout. Domluvili jsme tedy, že se sejdeme po hostině v přilehlém parku, a následně vyrazíme domů užít si trochu zábavy, neboť poslední tři dny jsme se skrze práci k ničemu nedostali. Moc jsme se na to těšil. Přítelkyně mi zatím posílala sms zprávy o probíhající svatbě. Svěřila se mi, že jí ten den moc nechutná, a že vypila jen dvě skleničky při přípitku. Poté jsme se domluvili, že sraz si dáme v 23:00 u poslední lavičky na okraji parku. S vidinou příjemného večera, jsem pokračoval ve své práci.

Po návratu domů jsem zkontroloval mobil, ale žádné další zprávy od přítelkyně už nepřišly. Vzal jsem si tedy něco na čtení, a chvíli jen tak relaxoval. Desátá hodina se přiblížila rychle, a já se pomalu začal chystat na domluvenou schůzku v parku. Hodil jsem ještě rychlou sprchu, kdybchom na to dostali chuť už po cestě domů, jak se nám již parkrát stalo.

Vydal jsem se tedy směrem k parku, s úmyslem být tam o něco dříve, aby na mě v té tmě nemusela čekat. Neboť vím, jakou z ní má hrůzu. Když jsem se však blížil k rozcestí, uslyšel jsem opodál nějaké hlasy.
“Chlapi.. ještě, že tu jste. V té tmě bych se jinak sama asi počůrala strachy”, ozval se hlas mé přítelkyně, která mě v příchodu evidentě předstihla. Nechtěl jsem však, aby si mě hned všimla. Spomalil jsem, a přikrčil se u křoví.
“Neboj se, Markétko. My tě ve štychu určitě nenecháme, jen bude potřeba, aby ses nám pak nějak odvděčila”, ozval se mužský hlas, který bych tipoval určitě na třicátníka, ne-li víc.
“To potřeba určitě bude”, řekl se smíchem o poznání mladší chlap, kterému mohlo být něco přes dvacet, stejně jako mě a Markétce. V té chvíli ve mě začínalo vřít silné nutkání mezi ně vletět a vytrhnout ji dál od nich, avšak zvědavost kam to bude dále směřovat, mi to nedovolila a já čekal co přijde.

Za chvíli došli k oné lavce, kde jsme se měli původně sejít. Markétka si na ni sedla, a její doprovod si přisedl po obou jejích stranách. Když jsem přítelkyni konečně pořádně zaostřil, tak jsem pochopil, že těch skleniček bylo podstatně více. Ten starší chlap, který vypadal dost urostle a minimálně jednou starší než my, ji začal pomali jezdit rukou po stehně, zatímco ji ten mladý něco šeptal do ucha. Dal bych v ten moment nevím co, abych věděl co to bylo, protože Markétka se hned proté překulila do jeho klína, a tím odkryla prostor pod sukní, pro toho starého páprdu. Mladý na nic nečekal, a v okamžiku měl rozeplý poklopec. Markétka si toho zprvu nevšimla, avšak jakmila ucítila stopořující se penis, nečekala na nic, a začala mu pomáhat rukou. Když jsem očima přejel toho starého, tak mu v rozkroku šla vidět pořádná boule. Posunul si ji na lavičce, aby si na ni mohla kleknou koleny, a já uviděl, jak jí do pusinky zajíždí macatý klacek toho mladého týpka. Starý ji zatím nežně stahoval kalhotky a zároveň jí zamířil jazykem přimo do nastavené skulinky. V tom okamžiku jsem slyšel tiché zasténání, po kterém následovalo divočejší kouření mlaďocha. Ten starý si ho zatím při lízání mé přítelkyně stihl vytáhnout, aby si ho u toho mohl honit. Měl ho dokonce ještě většího, než ten druhý. Strašně mě to štvalo, pozorovat svoji přítelkyni s těma dvěma, ale ještě víc jsem chtěl vidět, jak se na někoho z nich narazí. Jako by četl moje myšlenky, přitáhl ji ten starý k sobě, a začal ji ho rvát do už dostatečně připravené štěrbinky. V ten moment Markétka vybuchla v hlasité sténání, na které zareagoval mladík, který ji okamžitě opět umlčel svým klackem.

Dřepěl jsem u křoví a pozoroval přítelkyni, jak ji ožíjždí dva cizí chlápci. Přesto jsem byl maximálně vzrušen a hltal každý moment s očekáváním kam se to posune dále. Bohužel, pánové to moc neustáli a už po chvíli kouření sebou ten mladý začal cukat a plnit pusinku mé Markétky. K mému překvapení všechno spolykala, a co zbylo poctivě slízala ze špičky žaludu, zatímco ji ten starý stále rytmicky ojížděl. Netrvalo však dlouho, když se parkem začlo ozývat vzdychání toho starého, když právě začal plnit Markétčinu kundičku. Měl toho asi opravdu hodně, protože to její kundička nebyla schopna pojmout, a velká část vytékala na lavičku pod něma. Chvíli ho v ní ještě nechal, a pak se všichni rychle zvedli a chystali k odchodu. “ Tak co, jak se ti to líbilo, kočičko? Můžem si to zopakovat hnedka zítra, pokud nebudeš někde poletovat s tím svým borečkem”, navrhl ten starý.
“Uvidíme hoši. Projeli jste mě pořádně, ale příště by to mohlo trvat o něco déle. Teď pojďme zpátky, ať to není moc nápadné. Hlavně se musím upravit, ať ten můj nic nepozná…” S těmito slovy mizeli směrem k probíhající svatební hostině.

Poznámka autora:
Tato příhoda nastartovala nový sexuální život mezi mnou a mou Markétkou. Pokud byste měli zájem nakouknout do našeich následných zážitků, tak do komentáře napišete jestli o to stojíte. Můžu se s vámi pak podělat o její další nevěru, tentokrát už předem přichystanou.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Tak to byl hodne dobry start a moc rad bych se dozvedel jak to pokracovalo. Jak to vubec dopadlo kdyz ses sni sesel…? Bylo neco poznat? Rozdali jste si to potom spolu nebo delala ze ji boli hlava a je ospala?

  2. Dobrý, další díl by byl fajn

  3. jsem taky pro pokračování

  4. Perfektní. Napiš pokračování

  5. Úžasná a skvělá povídka.Prosím o pokračování.

  6. Určitě stojíme, pokracuj prosím!

  7. ja jsem poslouchal v telefonu jak mi manzelku suka mladsi klucina ,byl jsem tak vzrusenej ze se to neda popsat pokracuj vpovidcce

  8. byli jsme spolu na swingers hladil ju mladej koren celkem sympatak,kdyz mu stahla trenky a uvidela jeho dlouhyho sulina tak zapomnela aj na ochranu a uz na nom sedela a jak tekla/tyto veci dela jenom napita/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *