Janina druhá nevěra

Dá se tomu vlastně říkat nevěra? Ale jako název to nechám, jako pokračování našeho příběhu.

Po zkušenosti s Jirkou jsme byli rozhodnuti při pokračování být opatrnější. Domluvili jsme se, že pokračování v nějaké podobě oba chceme, ale příští návštěva musí být někdo cizí, koho již potom neuvidíme a hlavně kdo na nás nebo ještě přesněji na Janu nebude mít kontakt.

Náhoda tomu chtěla, že jsem při jedné návštěvě Prahy potkal Adama, kamaráda, kterého jsem neviděl už nějakých osm roků. Zašli jsme si na skleničku probrat novinky. Dozvěděl jsem se, že pracuje převážně v Německu u jedné obchodní firmy a má na starosti východní Evropu. Když do Čech přijíždějí jeho kolegové z německé centrály, stará se jim většinou po dobu pobytu o organizaci pracovního času a také o zábavu. Postěžoval si, že za čtrnáct dnů mají na pár dnů přijet dva němečtí manažeři a projevili zájem blíže poznat nějaká česká děvčata, ale vzhledem ke svému postavení nechtějí do nějakého profláknutého podniku. Prý ale neví, kam by je vzal, aby se jim tam líbilo.

Hned mě napadlo, že to je příležitost pro pokračování s Janou. „Mám pro tebe řešení, které se ti a snad i jim bude líbit“, řekl jsem. „Soukromá sauna s vířivkou, párou a barem, zařízená ve stylu antických lázní s antickou bohyní jako obsluhou a možná i víc. Bude otevřeno jen pro nás a můžeme tam zůstat třeba do druhého dne.“ Hned začal vyzvídat podrobnosti. Zatajil jsem mu samozřejmě, že s Janou jsme spolu už víc než šest let a tak se jen dozvěděl, že to bude moc hezká drobná, sedmadvacetiletá černovláska, s vysportovaným tělíčkem, která úžasně šuká a má to moc ráda. „Znám ji pár let a občas ji také využívám pro sebe“, zalhal jsem trochu. “ Jsem ochoten ti ji půjčit, když se domluvíme. Zbytek už bude záležet jen na vás a na ní. Mám jediné dvě podmínky, chci je nejprve vidět a chci být u toho.“

Adamovi se rozzářili oči. “ To nebude problém,“ řekl. „Přijedou příští pátek dopoledne a večer jdeme na pivo, tak půjdeš s námi a já tě s nimi seznámím. Jsou v pohodě, doma žijí hlavně prací a sportem a když přijedou do Čech, tak si chtějí trochu užít svobody a tak trochu i toho, že je tu nikdo nezná.“ „Dobře“ odpověděl jsem. “ Na sobotu večer objednám antické lázně i antickou bohyní“
Po cestě domů jsem se zastavil v sexshopu a vybral jsem Janě hezký obleček ve stylu antické bohyně z průhledné látky, držící pohromadě jen díky jedná zlaté sponě na rameni, s úplně titěrnými kalhotkami, který víc ukazoval než zakrýval. K němu jsem přidal páskové střevíčky na vysokém podpatku. Než přišla Jana z práce domů zabalil jsem vše do papíru s dřevěným motivem, takže celý dárek vypadal jako veliký ořech, převázaný zlatou stuhou a schoval jsem ho do skříně.

„Lásko, na příští sobotu večer si nic neplánuj, jdeme s mým dávným kamarádem a jeho obchodními partnery na takový malý večírek a možná se to i trochu protáhne,“ řekl jsem, prý s takovým divným úsměvem, Janě hned jak přišla domů. Hned ze mě začala tahat podrobnosti. „Vše se dozvíš až bude čas,“ odpověděl jsem jí. „A co si vezmu na sebe, když nevím kam půjdeme, třeba nemám žádné vhodné šaty,“ pokračovala Jana. „Nestarej se, víš jak to bylo s Popelkou,“ řekl jsem a musel jsem se začít smát její zvědavosti. Následujících deset dnů se pro nás oba neskutečně vleklo. Několikrát jsem si ho, při vzpomínce na to, co nás čeká v sobotu, musel vyhonit. Od pondělí jsem záměrně chodil spát až když už Jana spala a vstával před ní, tak aby jí sex co nejvíc chyběl. Jediné, co jsem Janě prozradil, bylo to, že chci aby se objednala ke své kamarádce kosmetičce, která dělá i divadelní líčení na sobotu odpoledne. „Ten večírek bude jako maškarní?“ vyzvídala. „Tak trochu,“ rozesmál jsem se.

Další pátek jsem byl v hospodě, kde jsem měl domluvenou schůzku s Adamem už o půl hodiny dřív. S Adamem vstoupili do hospody dva už na první pohled sympatičtí chlápci, v perfektně padnoucích oblecích. Vypadali spíše jako Adamova ochranka. První byl, jak jsem se později dozvěděl, Paul. Bylo mu 28 let, jak později vyprávěl, dříve závodně plaval. Druhý byl Albert a byl výrazně starší, bylo mu už 55 let a měřil tak kolem 190 cm. Hrával prý házenou za nějaký druholigový tým, teď že už jen rekreačně a prokládá to posilovnou. Je pravda, že na jeho postavě to bylo hodně znát. Byl bych souhlasil okamžitě a další tři hodiny strávené povídáním jen potvrdily vzájemné sympatie. To, že všichni tři byli v Německu dárci krve bylo samozřejmě další velké plus. Domluvili jsme se, že zítra je všechny tři vyzvednu na hotelu. Janu uvidí až na místě.

Když jsem přišel domů, Jana ještě nespala. „Lásko zítra bude tvůj den, staneš se královnou.“ „To je sice od tebe milé,“ odpověděla mi, „ale určitě tam budou i hezčí slečny.“
„Nebudou,“ řekl jsem.
„Ale pořád nevím, co si vezmu na sebe“
„Počkej do rána, třeba najdeš u postele oříšek ve kterém budou šaty a střevíčky.“
Ráno se mi povedlo probudit se před Janou a dát jí balíček k posteli. Jakmile se probudila, všimla si balíčku ve tvaru ořechu a začala se smát. Pak ho nedočkavě rozbalila. Byla viditelně překvapená.
„Ty jsi se zbláznil, v tom mám vyjít na ulici?“
„To samozřejmě také můžeš, ale bude stačit, když si to oblékneš až dnes večer v antických lázních.“
Teď se začala smát a dala mi krásnou pusu. Už jsme tam spolu několikrát byli sami a moc se jí tam líbilo. Pak se zamyslela a začala si to všechno uvědomovat.
„My tam tentokrát nebudeme sami?“
„Ne lásko, sami tam určitě nebudeme. Budou tam na tebe tři“
„To nezvládnu, moc to chci zkusit, ale trochu se bojím a budu se určitě stydět. Co když se jim nebudu líbit? Co jsi jim o mě řekl? Jak vypadají? “ a ještě spousta dalších otázek se na mě vyhrnula.
„Neboj se, budu tam s tebou, a líbit se jim určitě budeš. Řekl jsem jim, že jsi šikovná kurvička se kterou občas šukám pro radost a že tě jim také půjčím, třeba když se budeš snažit ti i něco zaplatí,“ pokračoval jsem se smíchem. „Pojedu pro ně odpoledne na hotel a sejdeme se v 18 hodin tam. Buď připravená a čekej na zvonek.“

Do hlavní místnosti s pohovkou, velkou vířivkou, letištěm, křesílky a barem jsme přišli všichni čtyři od pasu dolů zabaleni jen do velkých bílých osušek. Janu do té doby nikdo z nás neviděl. Jen jsem od ní dostal v šatně SMS, že už je tady, že je připravená a čeká na znamení. Připravil jsem 5 skleniček a lahev sektu na přivítanou. Už včera jsme se dohodli, že saunu vynecháme , nenechal jsem jí ani zapnout, bude nám dnes stačit jen pára, vířivka a snad i hlavně letiště. V ledničce bylo připravené občerstvení, abychom měli čím zahnat hlad a pronájem jsem objednal až do zítřejších deseti hodin, kdyby se nám to náhodou trochu protáhlo. Jak se ukázalo později, byl to docela dobrý nápad.

Pak už začali být už trochu netrpěliví, a koukali na pátou sklenku, kdy že přijde slibovaná dívka. „Nejprve je potřeba zazvonit na kouzelný zvoneček“ usmál jsem se a ukázal na připravený zvoneček, který ležel na stolku. Všichni tři se na něj vrhli. První na něj dosáhl Paul a zazvonil. Za chvilku vplula Jana do místnosti ve svém kostýmu. Všem nám spadla čelist úžasem. I mě, přestože jsem už Janu v kostýmu viděl když si ho zkoušela doma, ale s tím výrazným nalíčením, s nalepenými řasami a v tomhle prostředí a osvětlení to bylo něco naprosto úžasného. Lehká látka zvýrazňovala její stojící bradavky a na vysokých podpatcích vypadaly její nohy ještě delší.

První se vzpamatoval Albert, šel se Janě představit a přitom před ní poklekl a políbil jí zlehka ruku. Paul a Adam ho následovali. Mezitím jsem nalil sekt a připili jsme si na tykání. Na začátku to bylo trochu rozpačité, povídali jsme si o všem možném a postupně se většina hovoru soustřeďovala na Janu. Jana si přeměřovala všechny tři připravené hřebečky a vypadala čím dál spokojenější, tím co viděla.

Asi to bylo tím, že Jana rozhodně nevypadala jako běžná šlapka, takže nikdo se neměl k tomu začít něco víc… Nakonec to vyřešila Jana tím, že na sebe jak později přiznala jakoby náhodou vyklopila zbytek sektu. Bradavky vypadaly, jako by chtěli protrhnout mokrou látku šatů. Všichni tři na ně fascinovaně hleděli. Dovedl jsem Janu k letišti, rozepnul jí sponu na rameni a šaty jí sklouzly k nohám. Zůstala před námi stát jen v miniaturních kalhotkách a střevíčkách. Obrátil jsem se na Alberta: „Toho sektu je škoda, chtělo by to ho slízat.“ Pochopil to okamžitě, položil Janu na letiště a začal jí olizovat s těla zbytky sektu, na bradavce si dal obzvláště záležet. To už se k němu přidal z druhé strany i Paul a po chvíli jí Adam lehce roztáhl nohy a začal jí líbat vnitřní stranu stehen. Vzal jsem zbytek sektu a nalil jí ho na bříško, do pupíku a nechal ho natéct i na kalhotky. Bříšku se začal věnovat Paul a Adam se přisál na kalhotky. Po chvilce zajel za šňůrky kalhotek a Jana se sama přizvedla aby je mohl stáhnout. Pak hned začal jazykem zpracovávat Janinu kundičku. To už Jana začala ztrácet poslední zbytky obav a za chvíli už prožívala první dnešní orgasmus. Když se trochu vzpamatovala přitáhla si Paula který byl nejblíže, stáhla z něj jeho osušku a začala kouřit jeho už stojící mužství. Albert i Adam se rovněž osvobodili od již zbytečné látky. Albert přitáhl Janinu ruku na svůj penis a Jana mu ho začala honit. Jak mu začal narůstat do plné velikosti Jana se trochu zarazila a já jsem si říkal, že jsem zvědavý jak to zvládne. Mezitím se Adam posunul mezi jejíma nohama výš a začal kroužit špičkou žaludu po kundičce. Pak do ní zajel najednou celý až po koule. Jana jen hlasitě vydechla, protože to takhle prudce nečekala. Sedl jsem si s penisem v ruce na pohovku a užíval jsem si tohle divadlo.

Dál bych svoje vyprávění zkrátil. Domů jsme šli až ráno na Janě nebo vlastně v Janě jsme se v průběhu noci vystřídali všichni několikrát v různých více či méně povedených polohách, na posteli ve sprše i ve vířivce. Prokládali jsme to jídlem pitím a někteří i krátkým zdřímnutím. Asi nejzajímavější pohled z celého večera , jako z nějakého pornofilmu, byl na Alberta, když si Janu zvedl ze země, což pro něj při její hmotnosti 48 kg nebyl zas tak velký problém, a nasunul si jí na svůj mohutný penis. Jana se ho držela nohama i rukama kolem těla jako klíště ještě nějakou dobu po tom co ji naplnil svojí dávkou. Když pak byla na mě, došlo i na sendvič, protože Adam se svým tenčím penisem využil i její druhou dírku, která byla v tu chvíli volná. V závěru dokonce, když mu vyklouzl z jejího zadečku zamířil si to, asi nejspíš omylem, do její kundičky a snažil se nacpat ho vedle mě. Jak byla od Alberta roztažená tak se mu to i povedlo. Pocit jak jste v kundě svojí holky a cítíte jak jí do zadečku mrdá někdo další je úžasný, ale mít svého ptáka ve své holce a cítit jak tam vedle vás klouže, tře se o vás a nakonec tam i stříká jiný chlap je nepopsatelný. Udělal jsem se asi tak dvě vteřiny po Adamovi.

Ráno si zavolali taxíka a odjeli na hotel. Janě jsem pomohl se obléct do normálních šatů a odvezl ji unavenou, ale šťastnou domů.

U kostýmu jsem v obálce našel 700 euro a Adam se později ozval, že se při příští návštěvě chtějí všichni tři zastavit zas. Mám doma moc šikovnou kurvičku.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Krásná povídka, věrohodná a píšeš moc dobře…. takže jen pokračujte v zážitcích i psaní…

  2. Super čtení, těším se na další díl, pokud ještě bude. Nenapínej nás prosím a piš, vzrušujícího čtení o zlobivých holkách není nikdy dost 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *