Tchán

Tchán (Zdenin příběh)

Začnu jak se říká od Adama…

Jmenuji se Zdena a mám 28 let. Jsem sice svobodná, ale mám přítele Luďka, který je ode mne o dva roky mladší a s nímž žiji už třetí rok. Nyní máme spolu zdravou sedmiměsíční holčičku a já jsem toho času na mateřské dovolené. Já jsem původním povoláním diplomovaná dentální hygienistka. Luďek je řidič-živnostník. Má kamión a se svým DAFem, který má na leasing je stále někde na cestách. Prostě musí vydělávat peníze na splátky i na rodinu, ale je snaživý, pracovitý, nekouří, alkoholu neholduje, mne s dcerkou miluje a je jinak, když je doma dobrý táta a hodný manžel, žádný televizní papučář.

Bydlíme spolu v dvou generačním domě jeho rodičů, na patře, kde máme byt 3+1. Ve vztahu s přítelem nemáme žádné problémy krom těch obvyklých co patří ke každému vztahu. Jen nám to od porodu vázne co se sexu týká. Né, že bychom spolu nespali ale už to není jako dřív. Vše se točí kolem malé takže na to není někdy chuť ani nálada.

Nevím jestli ve mě porod dcery nějak rozhodil hormony, jestli je to tím, že Luděk je doma tak tři dny během čtrnácti dnů a mě chybí sex, a když je doma malá, je z ní takový malý roztomilý kazišuk. A tak mne asi tak tři měsíce po porodu začal přitahovat tchán. Vůbec si to nedokážu vysvětlit ale každou volnou chvilku jsem na něj myslela. Měla jsem dost šílené představy za které se až stydím. Fakt nevím, jestli to dávat za vinu hormonům nebo nedostatku sexu s přítele

No, tchán, jmenuje se rovněž Luděk, je na svých 48 let pěkný chlap. Tchán je udržovaný, opálený, urostlý, má smysl pro humor a vypadá tak o 7 let mladší. Má přirozený respekt a je to prostě kus chlapa. Vždy se mi líbili starší, ale že jednou budu řešit tchána, tak to by mě ani ve snu nenapadlo.

Jak jsem už řekla, sex po porodu dlouho v podstatě nic moc a já byla nadržená až hanba. Kdo nezažil ty šílené stavy nadrženosti v kombinaci s následnou morálni kocovinou, nepochopí. Já kolikrát probděla noc, masturbovala s dildem, které jsem si tajně pořídila a nemyslela na nic jiného, než že mne šoustá můj skorotchán (jak jsem řekla, nejsme s Luďkem manželé – zatím, protože to chce prý změnit)

Než mě Luděk seznámil se svými rodiči, hodně o nich mluvil, zvlášť o svém otci. Byl to pro něj idol, vzor, kterému se chtěl podobat a vyrovnat a to jak po stránce duševní tak i profesionální. Líbilo se mu, jak se otec choval k jeho matce a že se za ta léta, co jsou spolu, na jinou nepodíval, a také to, že jeho otec byl úspěšný ve světě obchodu a měl svou vlastní, sice menší, ale dobře prosperující reklamní agenturu se sídlem v nedalekém okresním městě. Po takovém vyprávění jsem si sama udělala obrázek a první dojem mě nezklamal.

Jeho rodiče mne přijali jako vlastní, hned mi nabídli tykání a netrvalo dlouho a sama jsem je oslovovala „Luďku a Heleno“. Jeho otec byl opravdu skvělý. Byl milý, hodný, skvěle se choval ke své manželce, a protože jsem svého otce nikdy nepoznala, brzy jsem ho považovala za svého.

Luděk měl z toho radost, že tak dobře vycházím s jeho rodinou a hlavně že si dobře rozumím s jeho tatínkem, na kterého byl pyšný. Nevadilo mi, když mě jeho táta objal nebo pohladil po vlasech, hlavně to nikdy nedělal, když jsme byli sami.

Ano, přiznávám, už tehdy jsem zaregistrovala takové ty pověstné tetelící se motýlky. Stačilo, když se mě např. při podávání skleničky dotkl a už mi to v hlavě šrotovalo. Nevím, jak bych to vysvětlila, když s tchýní si rozumím jako s kamarádkou a s přítelem jsem také žádné problémy neměla a nemám.

Ano, také jsem ho párkrát nachytala, když si mě prohlížel, ale je pravda, že jsem jej možná provokovala výstřihem apod. Na druhou stranu si to vysvětluji tím, že je to také jenom chlap, tak proč by se nepodíval na mladou ženskou.

Bohužel, Luděk senior mne přitahoval víc a víc. Ne jenom sexuálně, ale tak nějak celkově. Svými názory, myšlenkami, vyjadřováním, prostě celkově. Umí vyprávět zábavné historky a je i velice chytrý a sečtělý. Jako kdyby nebyl otcem mého přítele. Přítel, Luděk junior, je vyučený automechanik s maturitou, hloupý není, umí obstojně anglicky i německy a opraví kde co, manuálně je hrozně šikovný, ale není tak společenský jako jeho otec. Né že by byl moula nebo buran, ale z jeho táty vyzařovalo charisma, které z Luďka ne. Jako kdyby tchán ani nebyl otec mého přítele. Ani podobou. Přítel je spíš na matku.

Navíc jsem měla pocit, že to jiskření mezi mnou a tchánem je oboustranné. Ano, ještě před mým těhotenstvím jsem vnímala ono jiskření a napjatou atmosféru.

Jednou jsem s ním byla doma sama a při kávě na zahradě u bazénu jsme měli na sobě pouze plavky Tehdy mne Luboš starší požádal, zda by si mě mohl nafotit nahou. Tehdy jsem se ulekla. Samozřejmě jsem odmítla, ale večer mne opět přemlouval, že jsem hezká mladá ženská, že to bude pouze naše tajemství.

No, tehdy mne nezvyklal. A ještě jedna věc… Máme sice staří i mladí svůj byt, oni dole a my v patře, ale jsme jedna rodina, nežijeme jako dvě cizí partaje v jednom domě, takže dveře jejich bytu dole na chodbě i našeho bytu nahoře na konci schodů nemají kouli, ale kliku a nezamykám se, jen na noc. Bylo by mi to blbé, když Luboš je jejich syn a tchán s tchýní mne berou a vycházím s nimi. Když Luboš st. nebo Helena jdou za mnou, u dveří normálně zaklepou, zavolají: „Zdeni!“ a jdou dál. Totéž činím i já.

Zdálo se mi, že se mnou tchán mírně flirtuje a zmínila jsem se o tom jednou příteli. Luboš mne však ubezpečil, že mám být v klidu, že jeho otec je velmi společenský, má mladého ducha a takový typ konverzace s mladými slečnami je pro něj úplně normální. Nu, na druhou stranu nemohu popřít potěšení, ba i vzrušení, že ho přitahuji. To mi jako ženě dost lichotilo.

A ještě jedna věc, kterou bych chtěla zmínit. Naše rozlehlá zahrada je od ulice oddělena skoro dvoumetrovou zdí, kdežto od sousedů a vzadu od pole plotem před nímž je neprostupný živý plot s tchánem pravidelně stříhaných a šlechtěných tújí, takže tam není vidět Sousedé po obou stranách mají přízemní domy. O co jde…

Ještě jsem se nezmínila, jak jsem byla dost v šoku, když jsem ležela na lehátku u bazénu a četla si, když přišel Lubošův otec k bazénu v trenkách, které si prostě vysvlékl a nahý se přede mnou pohyboval dost nenuceně. Asi jsem se styděla a tak jsem dělala, jako že nic, ale přiznávám, že jsem skrze tmavé brýle koukala na jeho nádobíčko, na jeho ochlupenou opálenou hruď, jeho pevný zadek (on chodí rekreačně hrát tenis). Když jsem se o tom zmínila svému Lubošovi, ten se tomu zasmál a komentoval to tak nějak, že to prý nemám hrotit,že je otec v pohodě. Asi tím myslel jeho vztah k naturismu, což mi fakt kdysi říkal i sám tchán, že bere nahotu jako přirozenou věc, že se v létě koupe a opaluje bez plavek a to i doma na zahradě u bazénu.

Ono to z mé strany je asi vnímáno jinak než z jeho strany a možná jsem se opravdu zbytečně plašila, nevím. Nicméně jsem mu jasně řekla, že fotit se nahá raději nenechám, že mě to přijde hloupé. Sice se mne ještě snažil přemluvit,že mám krásné tělo, že by to byly hezké fotky na památku, ale necouvla jsem. Ostatně, fotit si mě mohl přece Luboš.

No, ale nahou mne tchán prvně viděl nahou asi měsíc po té, co jsem se k nim nastěhovala, když jsem ráno zaspala a on, protože Luboš byl zase pryč, mě přišel do naší ložnice vzbudit. No, a jelikož jsem spala jak se říká odkopaná… a on tedy jen  pootevřel dveře a k posteli nešel, přesto viděl co neměl. Nevím jak se tvářil, ale když mne vezl do města do práce, nedal mi tehdy nic najevo a jeho chování bylo tak nějak přirozené.

Pak jsem otěhotněla a čekala naší dcerku. Tchán i tchýně mi hodně pomáhali a to jiskření ustalo.  Celou tu doby bylo vše jak má být. Když se narodila dcera, vše bylo hezké a zprvu idylické. Tchyně mi pomáhala a přítel byl šťastný.

Po porodu, začali nejprve oba a pak hlavně tchán k nám nahoru hodně chodit, zvlášť, když nebyl Luboš doma. Já si ale nepřipouštěla, že by za tím mohlo být něco jiného.

Tchyně Helena se zapáleně věnuje zahradě a věčnému koukání na telenovely, takže jí nepřišlo asi zvláštní, když se její muž na chvíli vypařil z domu s průhlednou výmluvou a mířil za mnou.

Manžel jezdil někde po Evropě s kamionem a dá se říct, že tchán tak nějak svého syna zastupoval, když byl doma z práce. Teď nemyslím v posteli, ale spíše v těch běžných denních věcech. Pomáhal mi při nákupech, kam mne třeba vozil, s kočárkem, s různými drobnostmi a vždy tak nějak nezištně a přátelsky. Zvykla jsem si, že za mnou nahoru tak často chodil, už ani neklepal a nevolal moje jméno, prý aby případně nevzbudil malou.

Jednoho dne jsem ale nabyla podezření, že za dveřmi koupelny, vždy, když se sprchuji se tak nějak mění stíny, že za koupelnovými dveřmi je on, kdo také jiný. Časem jsem si již byla jistá, že mě prostě šmíruje klíčovou dírkou. Nejdříve jsem byla nejistá a nechtěla jsem si to přiznat, ale …. pak jsem si řekla, že jsem věčně neuspokojená…

Vlastně jsem se při koupání začala více ukazovat a dlouho se sprchovat hlavně ve stoje, mýt se mezi nohama tak, aby viděl vlastně všechno. Vím, asi si někdo poklepe na čelo, že jsem potvora. Jenže mě to opravdu vzrušovalo, to ukazování se. Byla to u mne taková soutěž pocitů.

Začala jsem ho velmi decentně provokovat. Chodila jsem doma ne nahá, ale v těsném oblečení. Mám těsné červené a bledě modré a vlastně ještě žluté tepláky. Mohly mu oči vypadnout, když mám pěkně vypasovanou prcku. Sotva jsem večer nadhodila, že se jdu ospršit, šla jsem do patra, odložila použité věci do koše s prádlem a zalezla do koupelny. Sama  jsem pak otočila klíčem tak, aby nebránil pohledu dovnitř. A bylo to. Když jsem vycházela ven, tchán zpoza dveří zmizel.

Vzájemné sympatie se prohlubovaly a mně nedocházelo, že se jeho chování ke mně mění.

Když mi to došlo, bylo pozdě. Nejprve mě jednou u televize nečekaně chytil za prsa. Přes tílko sice, ale chytil. Vylítla jsem tehdy jak šílená. Byl to pro mne šok, když mě přitlačil ke zdi a pokusil se mne líbat.Odstrčila jsem ho a ptala se, co to má znamenat. Řekl mi, že se mu líbím už od začátku a že se do mne zamiloval . Luboš je sice jeho syn, ale já že jsem sama doma a že mladá ženská to potřebuje každý den. Že prý já potřebuji někoho zkušenějšího a zralejšího a že jeho manželství klape jen na oko. Žasla jsem, ale nakonec jsem svému Luďkovi nic neřekla.

 

Vše jsem táhla sama a i náš sexuální život byl značně pro mne neuspokojivý. Když už jsme se jednou za čas milovali, byla to rychlovka, pak se Luboš otočil a do dvaceti vteřin usnul.

 

Pár dní byl klid a já to pustila z hlavy. Bylo to během horkého června. Dcerka spala ve sporťáku pod stromem ve stínu, já byla na lehátku nahoře bez, protože tchán byl v práci a tchýně v lázních v Třeboni. Měla jsem pohodičku a ani jsem si nějak nevšimla, že kde se vzal, tu se vzal tchán. Auto nechal totiž na ulici před domem, do garáže nezajel (až večer) a do baráku vešel potichu, takže jsem jej neregistrovala. Zůstala jsem paf i když vlastně to nebylo poprvé, když se u mě ocitl zcela nahý. Jenže tentokrát, tentokrát mu stál penis a měl jej určitě tak dvaceticentimetrového a tlustého, né jako můj Luděk. Stál a koukal mlčky na mne. Jen jsem nervózně pozdravila a on mi odpověděl. Jakoby mu z očí plál neviditelný oheň, který spaloval mé čtyřky. Ještě jsem kojila a díky tomu jsem měla prsa o dvě čísla větší než jsem měla před těhotenstvím. Ti nebyla jiskra, která přeskočila, to byl požár!

„Proč si nedáš dolů plavky? Je horko a nikdo sem nevidí…“, pronesl najednou.

„Snad se nestydíš? Jak vidíš, já tedy ne. Nahota je přece přirozená“, dodal vzápětí. Bohužel, neušlo mu, že mu fascinovaně hledím na jeho ztopořený skvost a zareagoval. „Líbí se ti? Luboš má menšího, co? Navíc ti schází, že jo? Tak se nestyď a sáhni si na něj“.

Byla jsem z toho pohledu i z jeho slov tak užaslá, tak překvapená, že jsem, představte si, vztáhla ruku a skutečně mu jej objala prsty a dlaní.

Tchán blaženě vzdechl. „Jsi krásná, inteligentní, milá, sexy….ženská.  Jsem rád, že můj syn má takovou ženu… Ale proč bys měla strádat na nedostatek sexu?

Víš, Zdeni, už měsíc, dva je mi jasný, že to oba chceme. Oba to potřebujeme. Víš, ona moje Helena totiž od přechodu už sex odmítá… Vždyť jí je teprve semačtyřicet a už skoro dva roky nic a já sex už potřebuju…“ Najednou se rozkročil nad mým lehátkem tak, že jsem měla jeho penis u pusy. Mlčel, ale nemusel nic říkat. Pochopila jsem oč mu jde a i když na orální sex moc nejsem, najednou jsem otevřela ústa a vzala do nich jeho lesknoucího se žaluda. Opět vzdech blahem.

Chvíli jsem mu jej fascinovaně jazykem olizovala a druhou rukou mu vzala do ruky pytel. Najednou mne vzal za zápěstí obou rukou a zdvihl. Stáli jsme proti sobě a tchán mne objal a začal mne líbat. Byla jsem z toho paf, div že se mi nepodlomily nohy jako nějaké nezkušené panně. Nebránila jsem se a najednou jsem zjistila, že přesně tohle je ono, co mi chybí. Něha, láskyplné pohlazení, pevné mužské paže, vzpínající se mužský úd ze mě, kvůli mě a pro mě. Prostě mne tchán překvapil, že jsem neměla šanci vzdorovat. Pak ze mě začal stahovat dolní díl plavek, uchopil mne, zdvihl a položil na anglický trávníček vedle lehátka. Tam i ještě od kolen dolů přes chodidla strhl polostažené plavky.

„Luboši, ale tohle přece nejdeee…, to nemůžeme… Luboš…Helena…“, bránila jsem se polohlasně.
„Nejsou tu, ale sme tu my dva“, odpověděl mi.

Přesto jsem se snažila tak nějak sebezáchovným instinktem od sebe rukama odstrčit.

“Hergot, co se bráníš? Nech toho a užij si to! Já ti nechci ublížit“ řekl naštvaně. Byl silnější a stejně bych neměla šanci se mu ubránit. Vlastně jsem ani nechtěla se ubránit. Pak se mi přisál k bradavce, až jsem z toho zalapala po dechu. „Ježiš Lu…Lubo…šiii…“ vyhekla jsem.

Přesunul se nade mne a koleny se mi vklínil mezi stehna. Instinktivně jsem se je snažila stahovat k sobě. Všechno mi to připadalo jako neskutečné, vše kolem sebe jsem vnímala, jakoby z dálky.

Bylo to neplánované, nečekané, na nic se mne neptal, prostě na mne vletěl bez nějakého dlouhého cukrblikování. Cucal mi prs a druhý mi dost neurvale plenil rukou. Pak mi je pustil a jeho ruka mi zajela do rozkroku. Jeho prsty se mi dost nestoudně prohrabovaly na pyscích, mezi nimi a pak, když jsem začala samovolně vlhnout mi do pochvy vtlačil dva prsty. Byla jsem stažená, ale tchán mi v ní začal prsty zběsile jezdit. „Lubo…ši nee…nebl…bniii“, vyrážela jsem ze sebe.

“Zdeničko ty máš krásnou kundu.” pronesl. Bylo to sprosté, co říkal. na takovou mluvu jsem u tchána nebyla zvyklá, ale ono mne to vzrušovalo. Moje prcka na to prstění reagovala dalším vlhnutím. „Vidim, že tvá kunda potřebuje pořádně vycpat čurákem“, řekl vášnivě.

Nechtěla jsem si to přiznat, ale byla to pravda. Prstil mi jí a dráždil mi poštěváček. Bylo to k zbláznění, prostě záplava slasti. Přestala jsem vnímat kde jsem, kdo je on a co mi to dělá, prostě jsem jenom sténala a vzdychala. Možná jsem blázen, ale já to chtěla. Najednou toho nechal a jeho ruce se vzepřely po obou stranách mé hrudi. Ucítila jsem jeho penis hledající do mě cestu. Začala jsem vzdychat a kroutit boky ve snaze zabránit tomu. Pak jsem jeho žalud ucítila mezi pysky a v té chvíli jsem chtěla mít ho v sobě. Posunul se, já zvedla boky, abych se mu nastavila. Prudce přirazil a zajel do mne. Tím mě přivedl na vrchol slasti. Narazil mi až na čípek a začal přirážet. Jezdil ve mě tvrdě, drsně mne souložil a mě se to líbilo. Bušil mi do dělohy, zatlačujíc ji trochu do břicha jako gumový balónek. A když mi tam s ním začal kroutit ze strany na stranu, byla jsem v extázi. Stahovaly se mi poševní svaly a už se propadla do palčivého orgasmu. Roztřásla jsem se po celém těle vzlykala rozkoší z uspokojení. Šukal mne jako sbíječka, že jsem sotva lapala po dechu a měla zalehlé uši v nichž mi začalo pískat. Tchán se najednou do mne natlačil, vyhekl a jeho penis s sebou v mojí pochvě začal škubat, jak do mne začal vstřikovat. Uvnitř se mi začalo rozlévat teplíčko. Prostě to bylo nádherné. Souložil mne s takovou vášní, že jsem z toho byla paf ještě několik dní po té. Ten sex byl úžasný!! Prostě bomba!!

Zůstal ve mě, dokud mu nezměkl. pak se mi z prciny vyvalil čůrek jeho spermatu.

Když to opojení vyprchalo, vrátil se nám zdravý rozum. Začala jsem říkat, že tohle se nemělo stát a že se bojím, že bude průšvih. Dohodli jsme se spolu, že nebudeme ubližovat našim blízkým a rozbíjet rodiny.

Mohla z toho zůstat jedna trapná epizoda, jenže bylo to tak krásné, že to pro mě bylo jako sen. Pochopila jsem, že tvrdý sex mne bere víc, než dlouhé něžné milování. Pro mne to bylo všechno, co mi chybělo a po čem jsem podvědomě toužila. On byl úžasný a já poznala, že sex s ním a mým manželem je zkrátka nesrovnatelný. On má Helenu, já jeho syna a tvářili jsme se pak jako kdyby se nic nestalo. On má rád svou ženu a já miluji svého manžela.

Celou noc jsem o tom přemýšlela a stále mám rozporuplné pocity, strach a touhu.

Tehdy jsme si přísahali, že se to nesmí nikdo dozvědět a že se tak stalo jednou a naposledy, ale nakonec jsme byli schopni naplnit jen první část slibu. Proto se tváříme, jako kdyby se nic nestalo. Ale já od té chvíle nevěděla co dělat, mám strach, že se to provalí, snad nás u toho nikdo neviděl. Jsem od té doby strašně zmatená, pořád na něho myslím a chci s ním zase souložit.

Dva dny byl klid a my o tom nemluvili a snažili se tvářit jakoby nic. Jenže tchán za mnou zase jednou na večer přišel, já byla v kuchyni a on uložil nákup do lednice a spíže, načež se ke mě odzadu přikradl, jednu ruku mi ovinul kolem pasu, takže skončila jeho dlaň na mém břiše a druhou uchopil přes triko mé prso. Lekla jsem se, vzdychla, tchán mne začal líbat na krku a začala jsem mu zase podléhat. Svlékl mi triko (podprdu jsem neměla), stáhl ze mě vášnivě přiléhavé tříčtvrteční legíny, pod nimiž jsem neměla kalhotky, sama jsem se opřela rukama o kuchyňskou linku, rozkročila se a on si stáhl kraťasy s boxerkami, načež mi prohnětl rukama visící prsa, pak mi odzadu zajel na prcinu a když jsem snad v minutě zvlhla, popadl mne za boky, já se ledva nadechla a už jsem ho měla v sobě. Prostě jsem mu zase podržela. Zase to byla krátká divoká rychlovka tentokrát na stojačku při níž jsem se vznášela, nafukoval se ve mě pomyslný míč a stoupala jsem k nebeským výšinám, aby pak praskl a já zase svištěla dolů na zem v pomyslném toboganu.

Nic jsme neřešili, o ničem nemluvili, nechávali jsme to plynout. Nikdo o tom sice neví, ale my s Lubošem starším se scházíme kvůli šoustání čím dál častěji. Jen za mnou přijde a krásně a vášnivě se pomilujeme.

Řekli jsme si, že si tak vlastně pomáháme navzájem, ani jsme se při těch rychlovkách úplně nesvlíkli a nedělali to v posteli, ale prostě jenom na pohovce, v kuchyni a tak, ve stoje zezadu, v kleče zezadu na koberci, prostě aby to netrvalo zbytečně dlouho. To byla naše pravidla nepsaná pravidla. Takhle to šlo 2 měsíce. Já blbá jsem kojení pokládala za čas, kdy bych neměla otěhotnět a teď je problém. Nejprve mne začaly při kojení a vůbec na dotek bolet bradavky. Za týden na to mi najednou malá začala odmítat mléko, jako by jí najednou nechutnalo. Hrklo ve mě a šla jsem si koupit test.

 

Test jsem měla před třemi dny pozitivní, ale tchánovi jsem to zatím neřekla. Nevím vůbec, co mám dělat. Na potrat nepůjdu, to nikdy, to bych si vyčítala napořád.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *