Cikán ze stráně

Žijeme se přítelem v celkem luxusní pražské čtvrti. Přistěhovali jsme se sem po smrti přítelových rodičů a už druhým rokem zde bydlíme. Měli jsme neskutečné štěstí, protože v dnešní době sehnat bydlení v Praze je pro mladý pár jako jsme my potíž.

Naše vilka má celkem tři samostatné byty. Protože jsme jenom dva, obýváme úplně ten nejmenší v přízemí. Jelikož je dům situovaný ve stráni, tak máme krásný výhled nejen na Prahu ale i na pestrou zahradu, kterou v každé volné chvíli opečováváme. Nad námi žijí nájemníci – cizinci, kterým byt pronajímáme. Nic moc od nás s přítelem nepotřebují a vyžití s nimi je celkem jednoduché. Horní byt zatím zůstává prázdný. Za domem zůstává stráň, neobydlené území. Ve změti stromů a keřů mají své útočiště pouze bezdomovci a místní tuláci. Naštěstí mezi nimi a domem stojí celkem vysoká betonová zeď s mohutnými dubovými vraty.

Náš společný víkend většinou probíhá tak, že se už dopoledne vypravíme na zahradu a zpravujeme co se dá. Přítel má na starosti většinou šroubování, vrtání a natírání, já obstrarám stromy a květiny. Tuhle sobotu ale přítel musel pracovně do Liberce a tak celá zahrada zbyla na mě. V sobotu jsem si naplánovala ženské práce a taky trochu toho opalování. V červenci sluníčko už pěkně pálilo a tak jsem toho chtěla využít. Letos se na dovolenou z časových důvodů nedostaneme, a tak jsem chtěla alespoň trošku tmavší prdelku do mého krajkového prádla.

Vyvalila jsem tedy své drobné 25 leté tělíčko ven a lehla si na deku. S opalováním jsem to ale dlouho nevydržela a protože všechna flóra byla taky na přímém slunci, rozhodla jsem se, že natřu bránu za domem, která je díky velkému ořešáku pěkně ve stínu. Vzala jsem si na sebe pracovní triko uvázala na břiše do uzlu, aby krásně vyniklo mé ploché bříško, namíchala barvu, tak jak mi to přítel ukazoval a vydala se za dům. Nejdříve jsem bránu zbrousila a dala se do natírání.

Za mnou se co chvíli ozývaly různé hlasy, které se ke mně nesly ze stráně. Výkřiky a sprosté nadávky. Bezdomovci se hádali. Všichni v okolí věděli, že ve stráni se zdržují různá individua, ale nikdo neměl přehled kolik jich tam ve skutečnosti přebývá a co jsou zač. Musela jsem neustále ohlížet, aby mě někdo nepřekvapil, ale nikoho jsem skrz hustý porost neviděla.

Jednu stranu jsem již měla hotovou a plechovka barvy byla už skoro prázdná. Vydala jsem se tedy do sklepa pro novou.

Když jsem se vrátila položila jsem novou na zem, namočila štětec a pokračovala.

„Nepotřebujete pomoct, paninko?“

Skoro jsem vyskočila z kůže. O vrata se opíral starší muž a neomaleně na mě civěl. Mohlo mu být tak kolem 40, měl na sobě potrhané kapsáče a umaštěné triko. Černé vlasy mu zplihle ležely na hlavě a vytvářely mastnou pěšinku. Byl to ten typ člověka, u kterého jsem váhala, jestli je příliš opálený nebo cikán. Neměla jsem pochyb, že patří k té sebrance ze stráně a tak jsem se v duchu přesvědčovala, že když tráví hodně času venku, mohl by být jenom opálený. Něco mi ale říkalo, že se pletu.

„Strašně jste mě vylekal. Děkuju za pomoc, ale to zvládnu.“ odvětila jsem a snažila se neznít vystrašeně. V jedné ruce jsem svírala štětec mířící na cikána, tou druhou jsem se pokoušela rozvázat uzel na triku, abych ho více nepobízela.

„To nemusíte rozvazovat, paninko, moc vám to sluší takhle.“ řekl, když si všiml mého snažení a jeho ruku se mu přesunula na rozkrok.

„No zřejmě to dodělám až zítra. Dnes už jsem vyčerpaná, v tom horku se nedá pracovat.“

„To máte pravdu, člověk by měl víc věnovat zábavě než práci.“ řekl a zastoupil mi cestu k domu.

Než jsem pochopila o co jde, už mi svíral pravé ruce mé blond vlasy. Druhou rukou mě chytnul pod krkem a přirazil na dřevěná vrata.

„Já se taky radši bavím, než pracuju,“ šeptal mi do ucha a jeho ruka se z mého krku přesunula k rozkroku. Masíroval mě a já se snažila ucuknout. Kolenem mi ale roztáhl nohy a jeho černé prsty vnikly pod krátké kraťasy. Odhrnuly lem kalhotek a už se dobývaly dál. Chvíli trvalo než našel cestu do mé kundičky, ale postupně mi tam vrazil dva a pak tři prsty. Stále jsem se snažila vykroutit, ale zároveň jsem cítila, jak mě vlhkost v mém klíně zrazuje.

Vyndal mi ruku z kalhot a všechny tři prsty olíznul.

„Tahle mi chutná,“ mlaskavě prohlásil.

„Chceš taky ochutnat?“

Na nic nečekal a začal si stahovat kalhoty. Zároveň mi hlavu natlačil směrem k zemi, až jsem skončila na kolenech. Vzhlédla jsem a před očima se mi kýval dlouhý černý macek. V klidovém stavu byl o něco větší než manželův.

Cikán se vůbec nerozpakoval a strčil mi penis do pusy. Začal divoce přirážet až jsem hlavou narážela do vrat za mnou. Cítila jsem jak se jeho péro postupně zvětšuje a tvrdne. Když už mi narážel až hluboko do krku, dávivě jsem ho vyplivla. Teprve nyní jsem viděla co kouřím. Péro měl rozhodně větší než manžel, ale hlavně mě překvapila jeho šířka. Bylo široké asi jako moje zápěstí. Chytla jsem ho za péro, abych to mohla přesněji srovnat.

Cikán, zjevně rozladěný mou neaktivitou, mi svoje žilnaté péro natlačil opět do pusy. Dávila jsem se při každém přírazu a v kalhotkách měla teď už regulérní povodeň.

„Pěkně kuř ty čubko, všechno to pěkně spolykáš.“

S polykáním semene jsem nikdy neměla problém, ale při představě že mi stříká špinavý bezdomovec a ještě cikán do krku se mi udělalo špatně.

„Už to bude, pěkně drž.“

I přes slzy, které se mi navalily do očí, jsem viděla jak mu začínají cukat koule a během chvilky mi pusu zaplavila horká dávka semene.

„Všechno pěkně spolykáš. S mojí mrdkou se neplejtvá.“

Během stříkání zvolnil tempo a tak jsem měla možnost celou jeho dávku spolykat. Stříkal asi půl minuty až konečně vytáhl svůj vyždímaný penis.

Olízla jsem si pusu od slin a cikán nade mnou se usmál.

„Chutnalo ti viď?“

Přestože jsem si to nechtěla přiznat, tak bylo daleko sladší než přítelovo.

Vzal mě znovu pod krkem a vytáhl mě nahoru. Stále jsem nebyla schopná ani slova a zpracovávala jsem co se právě stalo. Než jsem se nadála už měl zase prsty v mojí kundičce. Tentokrát tam zajely jak po másle.

„Tak menší kuřbička se někomu líbila, nemám pravdu?“ řekl cikán a poctivě zpracovával můj otvor. Jeho práce byla tak intenzivní, že mi unikl slabý sten. Na to mi zarazil prsty až na dno a já se udělala. Nohy se mi rozklepaly a dlouze jsem vykřikla. Během mého orgasmu mi nepřestával vrážet prsty do mé promočené kundičky a mé vykřiky se snažil tlumit tak, že se mi jazykem přisál na pusu. Byla jsem jak smyslů zbavená a ve snaze ukončit celou akci jsem mu francouzáka jemně oplatila.

„Myslím, že už je připravená na další kolo,“ řekl mlsně cikán a začal mě tahat směrem do stráně.

„Ne, pusťte mě, kam mě to táhnete?“ snažila jsem se bránit jak to šlo. Cikán mě ale táhnul za vlasy a při každém mém pokusu se osvobodit za ně prudce škubnul.

Nechala jsem se tedy táhnout do kopce. Každou chvíli mi do obličeje šlehla větev a jednou jsem si dokonce poškrábala nohu o trní. Cikán, znaje místní terén procházel naprosto nedotčen. Zřejmě jsem nebyla první, kterou si odváděl do kroví na šuk.

Došli jsme na místo určení. Poznala jsem to podle špinavé matrace, která se válela vedle šípkového keře a odnikud jsem nebylo vidět. Podle skvrn na matraci bylo vidět, že již posloužila k mnoha sexuálním zážitkům. Při představě, že si na matraci jenom sednu se mi zvedl žaludek, natož abych na ní souložila. Ještě k tomu s cikánem.

Cikán mé obavy ale nesdílel a hodil mě na matraci. Okamžitě mi sundal kraťasy s kalhotkami najednou. Jedním pohybem si sundal kalhoty a nalehl na mě. V ten krátký okamžik jsem si všimla, že jeho péro je už opět naběhlé a plné síly. To se mi potvrdilo vzápění když mi ho vrazil až po kořen do mé stále rozmáčené prcinky. Okamžitě rozjel přirážecí rodeo a já hekala jak nejlacinější děvka. Šírka jeho péra mě dokonale roztáhla a já se během několika vteřin udělala. Zatemnilo se mi před očima a pár minut jsem o sobě nevěděla.

Když jsem se probrala, cikán stále přirážel a slyšela jen jeho funění a mlaskavé zvuky, jak do mě zajížděl.

„Máš úžasně úzkou kundičku, neříkej že se ti to nelíbí. Viděl jsem, jak jsi na chvíli odpadla.“ vyhekal mezi přírazy a rukou mi drtil bradavky.

Nic jsem na to neříkala a jenom poslušně držela.

„Líbí se ti to ty kurvo? Jestli nic neřekneš, tak přestanu.“

Kývla jsem na znamení souhlasu.

„Mám přestat?

„Ne, šukej mě dál.“ Nevím kde se to vzalo, to jsem ani nemohla říct já. Přesto jsem tu větu vypustila, skousla si ret a dala nohy ještě víc od sebe.

Tím jsem trošku vystrčila prdelku, čehož si cikán všiml. Ke svému péru přidal ještě jeden prst a trochu ho smáčel v mokré kundičce a následně ho nasměroval k prdelce. Chvíli kroužil po mém druhém otvoru a poté prst zarazil do mě.

Nikdy jsem v zadním otvoru nic neměla a tak jsem vytřeštila oči překvapením. Po pár vteřinách jsem se ale přistihla jak proti jeho černému prstu přirážím čím dál víc.

Cikán se teď vyloženě chechtal a dál mě nabodával na své orosené péro.

„Chvilku vydrž, kurvičko, za chvíli ti jí pěkně vystříkám.“

Zpozornila jsem.

„Ne, dovnitř ne.“ Sice se s přítelem nějakou dobu snažíme o dítě, ale rozhodně jsem neměla v plánu nechat do sebe stříkat nějakého starého páprdu.

„Nic neberu,“ zdůraznila jsem.

„Vystříkal jsem ti pusu, tak s kundičkou taky nebudeš mít problém. Krom toho jsem říkal, že semenem neplýtvám.

Jedna část ve mně s touhle představou bojovala, ta druhá chtěla šukání dotáhnout do úplného konce.

Opět jsem uviděla jak mu zacukalo v koulích a následně se uvnitř mojí kundičky rozlilo teplo. Cikán řval na celou stráň a pumpoval do mě druhou dávku. Při asi sedmém výstřiku jsem se udělala podruhé.

Potom ze mně rychle vyklouznul a zmizel mezi stromy ve stráni.

Ze mě vytékalo semeno a kundičku jsem měla celou červenou. Prstem jsem zajela dovnitř a snažila se dostat co nejvíc bílé tekutiny ven.

Semeno ovšem stále vytékalo ven a na matraci tvořilo dalši skvrnu.

Posbírala jsem rychle svoje oblečení a jen tak s nahatým zadkem jsem utíkala strání dolů. Nechtěla jsem si od semene zamazat ještě kraťasy. To ze mně teklo každým krokem a já se ho rukou snažila chytat.

Doběhla jsem k dřevěné bráně a věnovala poslední pohled stráni.

Tušila jsem, že mě cikán zvrchu pozoruje, tak abych se s ním rozloučila olízla jsem si všechny prsty od semene a zmizela v domě.

Bookmark the permalink.

5 Comments

  1. skvela poviedka no chcelo by to pokracovanie

  2. Pěkný zvrhlý příběh!=) To mám rád.

  3. Super, doufám že bude pokračování!

  4. Bomba, přesně podle mého gusta. Také se přimlouvám za pokračování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *