Těhotenská nevěra

Podělím se s Vámi o můj příběh, který se odehrál již před pár lety a bohužel, či bohudík se nejedná o moji fantazii, ale skutečný zážitek.

Když mi bylo 27 let, otěhotněla jsem se svým přítelem. Dva měsíce před porodem byl přítel vyslán na služební cestu a bohužel i přes nevhodné načasování, se s tím nedalo nic dělat, neboť přijít o práci, by v této situaci bylo nemožné. Přítelův návrat byl plánován až přibližně měsíc po porodu.

To, že mi chyběl v tomto období sex bylo samozřejmé, ale brala jsem to jako daň za přítelovo odloučení. Poté, co jsem byla již týden po plánovaném termínu porodu, tak mi bylo lékařem mimo jiné doporučeno, abychom se s přítelem nevyhýbali sexu, neboť je potřeba porod uspíšit a toto je jedna z věcí, která by nám mohla pomoci.

Vzhledem k tomu, že přítel nebyl k dispozici, bylo dané doporučení bezpředmětné, ale vyvolalo to u mě hříšné fantazie o cizím zachránci, který by mohl za přítele zaskočit, bylo by to přeci pro dobro věci. Zapomněla jsem podoktnout, že přítel byl teprve mým druhým sexuálním partnerem, takže žádná dračice jsem nebyla.

V průběhu porodu, jsem s moc muži v kontaktu nebyla, pouze za mnou vyjímečně docházel soused, který mi pomohl, když bylo v našem bytě něco rychle manuálně vyřešit. Sousedovi bylo přibližně 60 let, byl to již důchodce, vdovec, starší pán, který mě nijak zvlášť nepřitahoval, ale byl to kus chlapa, to se mi líbilo, neboť já sama měřím asi 160 cm a jsem celkově drobné postavy, tedy v době, se tento příběh odehrál jsem měla těhotenské bříško v závěrečné fázi těhotenství a prsa tak o číslo větší než nyní, takové pěkně nalité trojky. Když jsem pomyslela na to, že bych mohla souseda o lékařem doporučený postup požádat, napadlo mě, že v jeho věku už by nemuselo vše fungovat jako za mlada, ale podle toho jak si mě vždy lačně prohlížel, jsem doufala, že by mohl být ještě ve formě.

Druhý den jsem si všimla, že v koupelně se mi na stropě objevily mokré skvrny, takže i když jsem to původně neplánovala, tak jsem sousedovi tak jako tak zavolat musela. Slíbil mi, že za 20 minut se zastaví. Neměla jsem odvahu ani pomyslet na to, že bych se souseda pokusila svést, ale pro jistotu jsem se oblékla do něčeho rajcovnějšího. Měla jsem na sobě uplé tílko s výstřihem, ve kterém se mi moje mlékem nalité trojky pořádně rýsovaly, bříško už jsem měla pořádné, ale kromě bříška jsem skoro nepřibrala, takže jsem si mohla dovolit obléci si krátké šortky. Vlasy mám přírodně blonďaté, nechci se chválit, ale chlapům se obecně hodně líbím.

Zanedlouho poté, co jsem se oblékla, tak zazvonil soused, otevřela jsem mu, na sobě měl šortky ke kolenům a krátké tričko. Jak jem již napsala, bylo mu 60 let, vysoké postavy okolo 195 cm, statné postavy, bříško skoro neměl, vlasy měl již prošedivělé a taktéž i plnovous, v mládí to byl určitě krásný chlap, i teď když tam stál, se mi velice zamlouval.

Svoje přednosti jsem mu takhle nikdy ještě nevystavila, takže mě ani nepřekvapilo, že nemohl z mého výstřihu spustit oči.

Když byla závada odstraněna, tak jsem mu udělala kávu a posadili se jako obvykle na sedačku. Začali jsme si povídat o běžných věcek a dále i o průběhu mého těhotenstí, kdy v této souvislosti jsem mu řekla v nadsázce, že mi byl lékařem doporučen sex k urychlení porodu, ale jaksi když je přítel v cizině, tak to je rada nad zlato. Soused se tomu zasmál a zeptal se mě, zda by stejně nepomohlo, pokud bych si pomohla sama, na to jsem mu řekla, že tam prý jde hlavně o mužské vyvrcholení, že tam pak vznikají nějaké procesy, které tomu pomůžou. Bavili jsme se takto uvolněně, bral to jako legraci. Zeptal se mě, jestli nemám nějakého kamaráda, který by se obětoval 🙂 Poté řekl, že on sám už neměl od smrti ženy, tedy 10 let ženu, takže by asi nebyl úplně vhodný 🙂

Na to jsem mu odpověděla, už trošku smyslně, že je to škoda, že musí být určitě v jeho letech zkušený a mohlo by to zůstat jen mezi námi. Přiznám se, že jsem pekelně nervózní, ale zároveň taky pěkně nadržená.

Přisedla jsem si, svlékla si tílko a ukázala mu svoje nalité trojky. Zprvu se jich ani neopovážil dotknout, ale bylo znát, že mu z toho pohledu vyschlo v ústech. Viděla jsem, že budu muset asi já vzít otěže do svých rukou, neboť soused z toho byl asi značně vyvedený z míry. Začala jsem ho líbat na krk a rukou jsem mu zajela pod trenky, ale péro mu zatím nestálo. Pomalu jsem mu ho honila a líbala ho na krku, i na ústa, netrvalo to dlouho a jeho pták byl jako kámen, byl to pořádný kousek, hlavně na šířku, už jsem se nemohla dočkat až si na něj sednu. Svlékla jsem si šortky, lehla si na záda a nechala si lízat bradavky, krk, bříško i kundičku. Soused byl jako v extázi, oddechoval jako kanec, péro měl nalité k prasknutí. Kundičku mi lízal a šťávy hltal, jako by to bylo to nejlepší co kdy ochutnal, to mě neuvěřitelně vzrušovalo. Ještě než jsem se udělala, tak jsem si souseda posadila a do ucha mu zašeptala, že teď ho opatrně vojedu. Měla jsem trošku obavu, dlouho jsem v sobě ptáka a ještě takového neměla. Starý pán byl zadýchaný už nyní a z obličeje se mu dalo vyčíst pořádné vzrušení, z toho, že za chvilku bude mít péro v tak mladý holce a ještě k tomu s těhotenským bříškem, což jak pořád opakoval ho strašně vzrušovalo.

Sedla jsem si obkročmo nad jeho tvrdou kládu, uchopila jsem ji u kořene a kundičkou jsem nejdříve jezdila jen po jeho žaludu a pomalu si ho zasouvala dovnitř a ven, z toho úplně šílel, funěl jako by mu měl každou chvíli explodovat a zuřivě mi sál bradavky. Když už jsem to nemohla vydržet, tak jsem si začala celou svojí vahou pomalu na ten nádherný ocas dosedat. Podařilo se mi ho do sebe dostat celého, bylo to úžasné, musela jsem se párkrát nadechnout a poté jsem začala pomalu jezdit svojí mokrou kundičkou po celé délce jeho penisu. Můj zachránce sténal, že jsem nádherná, ať spomalím, že tohle nemůže vydržet, ale já jsem naopak tempo ještě zrychlila a současně ho začala dráždit líbáním na krk, strkala jsem mu jazyk do úst, olizovala jsem ho po hrudníku. Asi po minutě, když už to nemohl dál vydržet, zaryl se mi prsty do zadečku a jeho tepající pták do mě začal pumpovat celou jeho dávku, musela jsem mu dát ruku přes ústa, aby to neslyšeli sousedé, trvalo dobrou minutu, než se uklidnil a sklidnil se mu dech, poté se mi omluvil, že to nevydržel déle, ale že takhle nebyl vzrušený, ani jako puberťák.

Když jsem se postavila, z kundičky my vyteklo přes stehna jeho bílé sperma, překvapilo mě, kde se v něm takové množství v jeho věku ještě vzalo. Sperma jsem si ze sebe otřela, soused mezi tím stále oddechoval na sedačce. Jeho pták už byl v odpočinkovém režimu, ale já jsem ještě dost neměla, věděla jsem, že z něj ještě nejméně jednou jeho bílou šťávu dostanu.

Klekla jsem si mezi jeho nohy a začala jsem mu jazykem jezdit po hrázi pod jeho koulema, které jsem mu držela v ruce a jemně masírovala, u toho jsem rajcovně sténala, netrvalo to dlouho a pták se mu začal zvedat. Když už byl zase jako ze žuly, vzala jsem si ho do pusy, začala ho pomalu kouřit, jednou rukou jsem mu ho u toho jemně honila a druhou rukou jsem mu dráždila koule, hráz a občas jsem zajela prstem dovnitř a podráždila mu prostatu. Přítel měl tyto praktiky rád, takže jsem v tom měla slušnou praxi, což jsem si potvrdila i na tom, jak to prožíval můj soused. Po chvilce mě chytil ruku a řekl, že by mi chtěl postříkat bříško a kozičky. Položila jsem se tedy na sedačku, soused si kleknul obkročmo přes má stehna a začal mě hladit po těhotenským bříšku, nalitých kozičkách, u toho mě líbal na krk, myslela jsem, že se vzrušením rozteču. Místo toho jsem ho ale uchopila jednou rukou za penis, začala jsem mu ho honit a druhou rukou jsem nezapomněla dráždit jeho kuličky. Přirážel mi proti ruce a přitom mě stále líbal, ale většinu času měl oči v sloup, pootevřenou pusu a u toho ztěžka oddechoval. Jeho dech se stále zrychloval, cítila jsem jeho bušení srdce, poté jak se jeho penis ještě více nalil krví a poté už přišlo několik mohutných křečí a výstřik na moje kulaté bříško. Držela jsem mu ho v ruce, dokud z něj nevyšla poslední kapička, poté se únavou svalil vedle mě na sedačku, vypadal jako by doběhl právě maraton.

Překotně mumlal, že tohle ještě nezažil, aby dvakrát po sobě takhle stříkal, že mu v jeho věku stačí, že si ho jednou za měsíc vyhoní a tím to hasne. Když jsem mu řekla, že to ještě není všechno, že mi dluží ještě alespoň jeden výstřik do kundičky, tak řekl, že to už asi bude nad jeho síly.

Došla jsem si na záchod a když jsem se vrátila, tak můj milý soused spal jako miminko, ale já jsem chtěla ještě alespoň jednou být vystříkaná, i kdybych to z něj měla vysát. Vzala jsem si jeho unaveného ptáka do pusy a doufala jsem, že ho postavím do pozoru. Po minutě se soused probral a i přes jeho předešlé dva výstřiky neprotestoval a začal opět tlumeně oddechovat. Musela jsem se činit, ale povedlo se mi v co jsem doufala, tedy že jsem měla v puse zase pořádnýho macka, nebyl sice už tak překrvený jako před prvním výstřikem, ale i tak se s ním už dalo pracovat. Lehla jsem si na záda, roztáhla jsem nohy, chytila do ruky ptáka, rukou jsem si za krk přitáhla souseda, začala ho líbat a poté jsem si ho zasunula až po kořen dovnitř kundičky. Když mě začal píchat, musel se zapřít rukama, aby mi nezalehl bříško, ale i tak mi stačil sát bradavky a líbat na krk. Píchal mě opatrně, ale vnikal až po koule. Na to, že říkal, že už bude další číslo nad jeho síly, tak mě šukal velice poctivě a nevypadalo to, že by už neměl už co stříkat. Potřebovala jsem změnit polohu, lehla jsem si tedy na bok a můj starý sameček taktéž, takže svým mužným hrudníkem byl na mých zádech, jednou rukou mě držel za kozičky a druhou mi nadzvedával nohu do výšky, aby do mě mohl vniknout. Když mě píchal, tak jsem mu u toho začala hladit koule, podle reakcí se mu to pořádně líbilo, ale to i mě, cítila jsem svírání v podbřišku a zároveň cítila sílící dech svého milence, který ještě třikrát přirazil a udělal se potřetí a nejhlasitěji. Když do mě pumpoval poslední dávku, tak jsem i já nevydržela a začala se svírat v orgasmu. Když se naše těla uklidnila, tak jeho penis ze mě vyklouznul a sperma mi začalo stékat po stehnech až k lýtku.

Po takovém výkonu jsme už neměli energii ten den mluvit, odešla jsem do sprchy, se sousedem se rozloučila a zařekla se, že už se něco takového nesmí do příjezdu přítele opakovat, což jsem dodržela a nyní šukám už jen s ním. Svého chlípného souseda jednou za čas jako odměnu za mlčení vyhoním ve sklepě domu, nebo mu pošlu občas nějakou mojí fotečku, aby si to doma mohl v klidu udělat. Ničeho určitě nelituji, byl to vzrušující zážitek.

Můj život je nyní ve starých kolejích a tento příběh je už pouze minulostí

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Zajímavé… První žena, která má v prsu mléko před porodem. Ostatním se začne mléko tvořit až po porodu, ale tahle má prsa nalitá mlékem ještě před porodem.

  • A čím si myslíš, že jsou ta prsa nalitá? Sodovkou? Jistě že mlékem. Mlezivo může vytékat už před porodem. Navíc, je to erotická povídka, ne lékařská skripta, abychom zkoumali, jestli má dotyčná prsa větší kvůli mléku, nebo proto, že se zvětšují mléčné žlázy. Jedno je jisté, prsa před porodem hezky rostou 🙂

 2. Hormonalni zmeny mohou způsobit, že se prsa zvětší až o dvě, tři čísla a jsou plnější. Takže žádná sodovka. Mlezivo není mléko. A tvoří se těsně před porodem a po porodu a to do doby, než se objeví mléko. Erotická povídka možná, ale kraviny ne. Kdybych tu psal že mám ptaka velkeho 40 cm a strkal ho ženě do kundy až po koule, tak byste protestovali.

  • Meleš kraviny a uvádíš debilní příklady. Taky se běžně říká a píše, že má chlap plné koule semene a přitom v koulích žádné semeno není.

   Takže moralisto, radši napiš nějakou povídku, než hloupé komentáře 🙂

 3. Zbytecne to hrotite chlapci. Pritom takova hezka povidka to je.

 4. Podařené a velice sexy. Líbilo se mi to. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *