Alenčina zpověď – 3.díl

„Sobota, šoustá každá holota, nebo jak to je.“ Taky bych šoustala. Včera to u souseda bylo dobrý, ale bylo to jen chvíli a poprvé s novým chlapem. Musí si na mou kundu zvyknout, a pak to teprve bude správně hustý. Řekl, abych přišla, tak tam po poledni půjdu, určitě mě znovu vomrdá. Včera mě to taky udělal, jako nic.

Po dvanácté hodině ťukám na jeho dveře. Určitě stál za dveřma. Otevřel hned. Asi mě čekal. Pozval mě dál, předešel mě a posadil se do křesla. Zarazil mě ve dveřích a chce, abych se zrovna svlíkla. Sám se postavil a během minuty se svlékl. Sedl si a čeká, až to udělám já. Tak jó. Halenku a sukni, mám hned. To ostatní mám na tělo, a jde to pomaleji. Nakonec to mám. On celou dobu hleděl, a rukou si honil péro. Potom mě řekl, abych si mu sedla na klín. Tak jdu, a jak dosedám, hned ho do mě namontoval.  Šlo mu to zase mizerně a pomalu, ale mě se to pomalu líbí. A že ho má velkýho, je taky hustý, ale nakonec se stejně vejde. Jak jsem mu na něj sedla, začal mě nadhazovat, a tak se dostal hodně hluboko do mě. Trochu to bolí, ale to nevadí. Zkouším se na něm sklouznout, ale nemám šanci. Jenom je ve mně. Pak se staví na nohy a zapíchnutej v mý kundě mě nese na postel. Tam se mnou bouchnul do peřin a hned do ní začal bušit.  Držím nohy nahoře, kolena vedle ramen a kunda je vystrčená napospas jeho vocasu. Je to dobrý, užívám si to. Hlavně aby mě ji nerozbil, ještě ji budu potřebovat.

Jak do mě bušil, začala se mi roztahovat a jeho ocas se v ni pohybuje snadněji. Klouže ve mně s tou velkou bambulí na konci a naráží až na dno. Je to pro mě velice příjemné. Mám takovej divnej pocit v břiše. Jako by mě někdo cpal do kundy tlustej klacek a zas ho vytahoval. Za chvíli mě zastrčil prst do zadku, vrtěl tam s ním a nakonec tam přidal ještě jeden. Taky se mě to líbilo. Ještě mě při tom všem ještě kousal do bradavek. Dlouho jsem si tak neužila šoustání, jako s ním.

Hned poznal, kdy to na mě jde, a tak ho do mě napral, a čekal, až se udělám. Pak, v přídělu nového mazání, ho rozhýbal, a dováděl s ním ve mně, dokud to nevzalo jeho. Vyndal ho a celou silou mi ho vrazil do zadku a bez ohledu na to, že mě to bolí, mě to tam pral, dokud měl co. Než ho vyndal, už to nebolelo. Jen to ze mě teklo, po obou stehnech, až dolů, na kotníky a na zem.

„Uklidím to. Jen to vytlač ven, nebo to z tebe poteče ještě ráno.“

No nazdar, ještě ráno. To je hustý.

Ale ještě mi pomohl. Zasunul mi do zadku prsty, roztáhl mi ho a nechal vytýct všechno semeno.

„Běž se osprchovat, a přijď.“

Poslouchám ho a jdu do koupelny.  Po návratu si sedáme nazí proti sobě a vzájemně se osaháváme. Zblízka si prohlížím jeho ptáka. Je to macek. Je ještě trochu kluzkej z kundy, ale pěkně voní po mrdačce, a to se mě líbí. Ocumlávám mu ho a objíždím mu žalud jazykem.

„Tohle umíš, jen co je pravda Alenko.“  Chválí mou práci ústy. Ale jenom já vím, kolki čuráků jsem musela vyhulit, abych to uměla. Pokračuju v tom a vzrušuju ho do předešlé délky a tvrdosti.

Lehá si, já si na něj sedám a kloužu se mu po něm. Kunda to všechno promazává. On mě drží za kozy a prstama mě kroutí bradavkami. Ohnula jsem se k němu a chci se s ním cucat. Normálně to nedělám, ale on je jinej, líbá mě ruku.

Strkám mu jazyk do pusy a on mě taky, není to špatný.

„Budeme se spolu pokaždé cucat, mě se to s tebou líbí.“

„Jo, jak chceš, ale já jsem radši, když mě cucáš ptáka.“  Odpovídá mi.

„Tak já ti vždycky budu chvíli cucat ptáka a ty mě potom budeš cucat pusou.“

„Jó, Jak chceš, teď mě to už udělej a neplánuj nic. Nejseš plánovač.“

Tak jsem si ho nechala vklouznout do už vytahaný kundy a šoustám ho v sedě na něm.  Cejtím, jak ho má horkýho, když ve mně cestuje tam a zpátky. Chtěla jsem si tam ještě přidat prst, ale nevešel se mi. Jsem plná jeho vocasu. A pak to do mě pustil. Teplý semeno se mi rozteklo po vymrdaný kundičce a zahřálo mě celé břicho. Tak jsem se taky udělala. Ne moc, ale bylo to. A ještě aby ne. Na tak velkým ptáku se vozit, a nic z toho? To bych musela bejt kráva.

Když to ze mě vyndal, zůstala mě tam díra aspoň půl hodiny. Kontrolovala jsem to prstem, dokud to všechno nevyteklo. Teda řeknu vám, že to prostěradlo bych nechtěla prát. Bylo jako svině. A na podlaze u stolu taky něco nezaschlo, vodím to tam. No, bude muset uklidit. To já si ji doma umeju, a mám volno.

Byla jsem u něj celý odpoledne, aby mě mohl sem tam omakávat. Dělalo mu to dobře. Taky jsem ho za něj někdy zatahala, ale moc mě to nebavilo.

Taky se mnou seděl a říkal mi, že sprostě mluvím, kokot, já mluvím česky, jako lidi v práci. Že by mě učil vyjadřování mezi mrdačkama, asi. To já nechci. Můžeme mezi mrdačkama třeba jíst, nebo odpočívat, nebo tak.

Ale, co by mě dalo řikat souložit, když řikám mrdat. Já nesouložím, já mrdám, tak tomu budu řikat pravým ménem.

Ne, ne.

On chce mrdat, a řekne mi, pojď souložit. Proč to dělá, stejně mě vomrdá. Nikdy mě neosouloží. To poznám. To ať si zkouší na nějakou chytrou, namyšlenou krávu, co neumí mrdat.

Navečer jsem odcházela, a zase mě pozval na zítra. V neděli se prej dobře šuká odpoledne. Tak přijdu.

Hlavně, aby nezapomněl domluvu s tím cucáním. Já jemu ptáka, on mě pusu.

A cestou domů mě napadá, že mě vlastněani  moc nelízal píču. Jenom chvilku, a to se napočítá. Tak zejtra. Jinak mu to nebudu polykat. Ale to né, to bych o to přišla. Tak něco jinýho mu nebudu, uvidím. To sem ale píča.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *