Tohle se nemělo stát

S Jakubem jsem tři roky. Mě je 27 a jemu 30 let. Pro někoho je to možná málo na to, abychom už byli v posteli nějak „vyhořelí“, i já si to svým způsobem myslím. Ale faktem je, že jsme se dali dohromady především na základě neuvěřitelné fyzické přitažlivosti a až potom jsme zkoumali, jestli si vůbec rozumíme.

Potkali jsme se tehdy v létě na jednom hudebním festivalu. Od chvíle, co jsme se na sebe podívali, mi bylo jasné, že se něco stane, zkrátka jsem to věděla. A nepletla se – Jakub si mě nedlouho na to našel, oslovil mě a už po hodině jsme se líbali. Zbytek noci jsme trávili vším možným, jen ne poslechem hudby. Prostě takové to vzplanutí s láskou jako trám.
Jeho kamarád obětavě přenechal společný stan mně. Když jsem se ráno probudila, vůbec jsem netušila, co bude dál – popravdě mi to tehdy bylo i skoro jedno, nečekala jsem, že z toho něco bude, nic jsme o sobě nevěděli. Spíš jsem tak trochu čekala, že mě Jakub ze stanu vysype, já nebudu znát ani jeho příjmení a tím celý zážitek skončí. Ale nakonec jsme spolu strávili i zbytek festivalu a domů jsem odjížděla nejen s jeho zapsaným příjmením, ale i telefonním číslem a příslibem toho, že se zase uvidíme.
Celé léto pak bylo vlastně jen ve znamení našeho sexu, nedělali jsme prakticky nic jiného, lišily se jen kulisy. Ať jsme se jeli koupat, nebo vyrazili do kina, stejně jsme skončili u souložení. Pravdou je, že jsem hodně sexuálně náruživá, v posteli si ráda užívám, nikdy jsem netrpěla žádným ostychem. Umím si říct o to, co se mi líbí, nedělá mi potíže splnit partnerovi prakticky cokoli. Mám to tak odjakživa, vždycky jsem měla sex ráda a záměrně jsem si i vybírala partnery, kteří to měli stejně, i třeba za cenu toho, že jsme si tolik nerozuměli v jiných oblastech. Brala jsem to tak, že dokud můj věk začíná dvacítkou, nemusím mít na přítele kritéria jako na životního partnera.

To se ale samozřejmě s přibývajícím časem postupně měnilo. A ačkoli jsem Jakuba poznala takhle svérázně, postupně jsme myslím oba byli docela překvapeni tím, jak si rozumíme i mimo postel a že je nám spolu opravdu dobře. Vlastně to je můj nejdelší a nejvážnější vztah, což jsme vloni po dvou letech naší známosti zpečetili sestěhováním se do jednoho bytu ve Dvoře Králové. Já jsem sice z Prahy, ale nevadilo mi jít za ním.

Pronajali jsme si byt 2+kk o 40 m2 za nájem 9 tisíc měsíčně ve 3. patře zrekonstruovaného paneláku. Já si našla práci v pokladně Lidlu a Jakub je provozním elektrikářem v ocelárně BISTEIN CEE, a.s. On tam pracoval už předtím, než jsme se poznali.
No a tehdy se to samozřejmě, jak jsem slýchala už dřív od kamarádek, trochu změnilo. Možná jsem byla naivní, jenže předtím jsem s nikým totiž pořádně nebydlela, jen třeba pár dnů v týdnu přespávala. Ale myslela jsem si, že společné bydlení, usínání, probouzení v jedné posteli bude vrcholem našeho dosavadního společného všedního i intimního života. Že to budeme dělat stejně často a se stejnou vášní, navíc ve své posteli, takže kdykoli si vzpomeneme a nikým a ničím nebudeme nerušeni.

Takhle to ale moc neprobíhalo. Místo toho jsme večer začali řešit i dosud „neznámá“ témata jako finance, nákup jídla nebo úklid. Nebylo to zas tak neobvyklé – dokud jsme spolu jen chodili, tohle nás na večeři v restauraci opravdu nezajímalo. Ale teď se to někdy řešit muselo – a kdy jindy, než večer, když jsme se po práci sešli doma.

Ne že bychom se na něčem zásadně neshodli, nebo se kvůli něčemu hádali, jen to nebyl zrovna ideální způsob předehry a navození intimní atmosféry. Už po čtvrt roce jsme spolu místo denně spali obden a pak ještě méně. Jakub byl první, kdo zazvonil na poplach. Že prý to takhle nechce, a tak vyhlásil na večery embargo na všechno ta „nudná provozní témata“. Večery prý prostě budou patřit nám dvěma a tohle můžeme řešit u snídaně.

Chvíli to celkem fungovalo, jenže stejně už bylo něco jinak. Zkrátka už jsme nebyli milenci randící pár týdnů, ale dva lidé, co spolu žijí. A v sexu se to taky promítlo. Naštěstí jsme oba v tomhle velmi otevření a nebáli jsme se o tom mluvit. Ačkoli už od začátku jsme zkoušeli leccos, shodli jsme se, že je potřeba náš milostný život trochu oživit, a opravdu jsme se snažili. Plno těch věcí se mi moc líbilo, vrcholem bylo, když jsme na jaře absolvovali společnou tantrickou masáž se vším všudy. Za tou jsme jeli do Prahy.

Musím říct, že pozorovat Jakuba, jak ho k vyvrcholení přivádí jiná žena, navíc Thajka bylo dost zvláštní. Nežárlila jsem, to ne, ostatně to byl můj nápad, spíš jsem si říkala, jestli tím neotevřu nějakou13. komnatu. To Jakub byl z toho všeho nadšený, i o mě se starala na mé přání masérka, ne muž, a Jakub pak doma řadu dnů nemluvil o ničem jiném.

Asi díky tomuto zážitku nakonec sebral odvahu a před pár týdny za mnou přišel s nečekaným návrhem. Prý že se to nikdy neodvážil žádné z expartnerek navrhnout, ale my dva si naprosto důvěřujeme a navíc si myslí, že já budu pro. Prý ho strašně vzrušuje představa, jak souložím s jiným mužem, a chtěl by to doopravdy zažít.
Byla jsem opravdu zaskočená, tohle by mě nikdy nenapadlo. Tím návrhem který mi vyrazil dech. Jakub se mi svěřil, že v jeho erotických fantaziích tahle naprosto převládá a „je hotovej, jen na to pomyslí“. Prý by se mi to určitě taky líbilo, on by mi Byla jsem z toho na dně, protože jsem si myslela, že už o mě nestojí a chce se mě zbavit. Tvrdil mi ale, že tím to není, že by jen rád viděl jak mě uspokojuje někdo jiný… No tak to ale znamená že už mě nechce uspokojovat on? Zprvu jsem na něho měla vztek.vůbec v ničem nebránil, mohla bych si dělat, co chci, jemu by stačilo se dívat.
Byla jsem tak překvapená, že jsem se zmohla jen na otázku, s kým by to jako mělo být. Na to Jakub, že o tom ještě nepřemýšlel, ale že bychom mezi mými nebo jeho kamarády určitě našli někoho, kdo se mi líbí a kdo by souhlasil. Prý je samozřejmě možné zkusit najít někoho na seznamce, ale do toho mě nutit nechce. Jak velkorysé!

Trvalo to dva měsíce, co jsme ohledně toho chodili okolo sebe jak se říká po špičkách. Jakub o tom už nemluvil, nechával mne. Nutno dodat, že první dva týdny po tom šoku jsme spolu ani nesouložili. Intenzívně jsem o tom ale přemýšlela. Zvažovala všechny klady i zápory toho, souložit s jiným mužem s přítelovým souhlasem. Přítel byl pak ale přece jenom už netrpělivý, pořád na mně vyzvídal, co já na to. Řekla jsem mu, že tohle je na mě trochu moc a potřebuji si to rozmyslet. Zcela upřímně… ne, že by mě nelákala představa milování ještě s někým jiným než s Jakubem. Dokonce mne napadlo, že tohle by mohl být způsob, jak nepodvádět a přitom se necítit, že už nic nezažiju. Jenže zároveň mi připadalo, že takovýto krok je příliš riskantní, protože nějaké pocity můžeme mít teď, ale vůbec nevíme, co by s námi takový zážitek udělal, až by opravdu proběhl. Jakub však byl tou představou nadšený. To víte, napadlo mne, že co když to pak přítel uvidí jinak? Co když najednou začne žárlit, bude mi dodatečně dělat scény a něco vyčítat? Všechny naše experimenty byly dosud „neškodné“, byli jsme si věrní. Z tohoto bodu už by nebylo návratu. Také ve mně hlodala myšlenka, jestli si mě vůbec váží a opravdu mě miluje, když mi navrhne něco takového a nevadí mu to. Je to vlastně normální? Mám sexuálních zkušeností dost, ale tohle bylo přece jen i na mě docela silné kafe. Na jednu stranu bych mu ráda udělala radost – a kdoví, třeba opravdu i sobě – na druhou jsem se bála, co by následovalo.

 

„Ty se, Kubo, vůbec nebojíš, že bys o mě mohl přijít, třeba tak, že bych se do toho jiného muže zamilovala?“ zeptala jsem se jej vážně.
„Ne, proč? Byl by to jen člověk, co s tebou bude chtít mrdat a né mít s tebou vztah. Já ti ho vyberu a neboj, nebude to žádnej svobodnek kluk, žádnej cucák nebo rozvedenej seladon. Vyberu někoho, kdo má svoje zázemí, rodinu a nebude chtít komplikace“, řekl mi na to s logickou věcností.

„Ne, že by mě ta představa nelákala taky. Jen mám pocit, že ti na mě moc nezáleží“, oponovala jsem.
Tak každopádně to bude docela oživení našeho sexuálního vztahu, né, Olino? A vyzkoušet se má prý všechno. Právě, že mě na tobě záleží. Hele, Oli, určitě sem se ti za ty tři roky už vokoukal, zevšedněl…  Nechci tě omezovat ve tvých sexuálních prožitcích. To je jako s jídlem, cizí kuchyně také chutná mnohdy líp a vnese našim chuťovým buňkám nové zážitky. Ten dotyčný to může dělat jinak a pak, hele Oli, já sice s erekcí problémy nemám, ale těch mejch 15 centimetrů dýlky a 4 cenťáky na šíř není bůhví jaký zázrak. Určitě bys ráda zkusila něco většího… Neříkej že ne,“ vysvětloval mi. „Když s tím budu přece souhlasit a když ti toho příprcníka, ano záměrně říkám příprcníka, protože na rozdíl od milence je člověk jen na to jedno, na šukání, kdežto milenec je člověk nejen na šukání, ale i na citovej vztah, tak to za nevěru prostě nepovažuju. Jó, kdybys něco s někým měla za mými zády, tak to bych jako nevěru bral, ale takhle ne“, vysvětloval.

Tak dlouho mě ale přemlouval a ukazoval různé inzeráty ze seznamky, až jsem svolila. Ale jen proto, abych mu udělala radost. Nakonec jsem se dala zviklat a na Jakubovy prosby asi po půl roce nakonec jsem kývla. Kubu přece miluji, a tak pro sebe musíme něco navzájem udělat. Řekla jsem mu, ať si tedy někoho vybere sám, že já do toho zasahovat nebudu, hlavně jen aby byl aspoň trochu sympaťák.

Byl nadšený a já v rozpacích. Sedli jsme si a řekla mu několik svých podmínek, které si zapsal. Ty zněly takto:
1 – Nesmí to být nikdo z okruhu našeho příbuzenstva, známých, přátel či kolegů, kteří by mne mohli znát!
2 – Ten chlap nesmí být žádný černoch, mulat, Arab nebo prostě cizinec odněkud z Balkánu či Ukrajiny!
3 – Nejlepší, když bude mít rodinné zázemí a nebude o něj chtít přijít, tedy ženáč, nejlépe otec od dětí!
4 – Měl by mít větší výbavu než-li Jakub. Když už, tak ať už to stojí za to!
5 – Musí používat kondom! (Aby jste rozuměli, my s Kubou to děláme jedině přes kondomy. Já totiž pilulky hormonální antikoncepce nemohu brát kvůli mé alergii na HA, ale u mě to je spíš nesnášenlivost na nějaký hormon v ní obsažený. Když jsem je zkoušela a bylo jich několik druhů, měla jsem věčné špinění, menstruační krvácení i 10 dní  a to dokonce 2x do měsíce. Tak jsem s tím na radu své gynekoložky v Praze přestala a je klid a všechno v normálu.
6 – Má-li se něco uskutečnit, nesmí to být u nás doma. Jakoub tomu dotyčnému nesmí říci naše příjmení, i jména si vymyslíme, adresu ani náhodou. Jen věk, třeba moje míry a telefonní  a přítel své telefonní číslo.
Jakub si vše zapsal a slíbil, že se tím bude řídit. Dohodli jsme se také na místě konání takových sexuálních schůzek. Vybrali jsme si motel Jetel. Tento moderní motel v americkém stylu se nalézá u výjezdu 22 z dálnice D5 mezi Prahou a Plzní.
Je 3 km od centra Králova Dvora a 30 km od Prahy. Každý pokoj má svoje vchodové dveře a před nimi stání pro auto, které je pro hosty bezplatné. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Kuba rozeslal na 3 seznamky tento inzerát: Pro svou přítelkyni Jarku (jméno vymyšleno) 27 let, 165/58 (96-67-98)  hledám muže na nezávazný sex. Podmínkou zdraví, větší M a diskrétnost. Ženáči mají přednost.

Sestavovali jsme jej spolu.
Dohodli jsme se, že nabídky pak budeme třídit spolu. Nabídek přišlo asi 166 do dvou týdnů. Nejdříve jsme vyřadili ty, jejichž pravopis svědčil o jejich inteligenci, dále sebestředné nadupance co si myslí, že nad ně není a vyložené sprosťáky. Pak jsme vyřadili ty, kteří hnedle chtěli moje fotky v rouše Evině, tedy honiči. Také jsme vyřadili cizince (Slováky jsme za cizince nepočítali). Pak těm asi 40 Jakub začal odpovídat a hned po prvním a pak druhém e-mailu od nich jsme vyřazovali dál. Takové ty chlubílky, co dali na e-mail místo své fotky jen foto „údajně svého“ ptáka jsme také vyřadili, protože jak řekl Kuba, stejně si ty fotky stáhli někde z netu a vydávají je za své nádobíčko. Vyřadili jsme příliš mladé klučiny i podle fotek nevábné typany.
Zůstalo nám jich 9. Když se s nimi chtěl Kuba sejít, 4 se prostě odmlčeli, Z těch zbylých 5 se na domluvenou schůzku nedostavili 2, což jej naštvalo, protože kvůli tomu si v práci vzal vždy den dovolené a jel do Prahy, a pak nic. Prostě serióznost za všechny prachy. Já nad tím zlomila hůl a tajně jsem doufala, že to prostě Kubovi nevyjde. Proto jsem se také o to přestala zajímat a Kubu nechala, ať se tím zabývá sám.
Když mi pak ale řekl skoro slavnostně, že pro mne přece jen jednoho adepta z těch původně 166 má, ztuhla jsem. Vůbec jsem nečekala, že mu to s někým vyjde.

Začala jsem vyzvídat. Jediné co mi řekl, že prý je to mladý velmi pohledný chlápek, kterému je prý 25 let, že je ženatý a má 3 malé děti a že ho prý má 22/6 a že když mu ukazoval moje fotky včetně těch v plavkách, tak jsem se mu líbila a že prý do toho jde. Vyměnili si prý telefonní čísla s tím, že domluví podrobnosti té sexuální schůzky. Ten člověk prý vypadá kultivovaně, seriózně, prostě se i Jakubovi zamlouvá.
„Kubo, ale já se budu hrozně stydět, když mě je to tak blbé“, začala jsem se nervózně ošívat.
„Hele, Oli, ty ho přece nemusíš vidět a on o tobě nic neví, jen to, co bylo na tom inzerátu. On si myslí, že se menuješ Jarka…“, uklidňoval mne. „Von neví, kde bydlíme. Já mu naznačil, že na den D, který si určíme má přijet k motelu jetel u D pětky, který je 3 kiláky od Králova Dvora, on neví, že tady bydlíme…“
„A co kondom? Řekl jsi mu, že do mě může jedině s kondomem?“
vyptávala jsem se.
„Jasně, že řekl a vůbec nic nenamítal„, odpověděl Jakub s úsměvem.
„A hele, jak jsi to myslel, že ho nemusím vůbec vidět?“ nechápala jsem.
„No, ty říkáš, že by jsi se jako styděla před cizím a neznámým chlápkem a i on by prý byl rád, kdybys ho raději neviděla, prostě chce zůstat před tebou zcela v anonymitě. Takže až nastane den D tak já budu na ten den mít tejden předem objednanej pokoj v tom Jetelu. V den D tam zajedu, přihlásím se jako host na svou občanku a převezmu klíč a zaplatím předem. Pak se kouknu do toho pokoje, jestli je tam všechno čisté a tak a zamknu. Ve stanovený čas tam půjdeš se mnou ty. Vysvlíkneš se do naha, já ti dám na hlavu černý šátek, ty si klekneš na všechny čtyři – to je, Oli, zase jeho podmínka, prý chce dvě čísla, ale obě v téhle poloze, tu prej má nejradši. Neboj, slíbil, že do konečníku ti ho dávat nechce, prý to nedělá ani s manželkou, ale vždy ho tlačí tam kam patří. Na postel na viditelný místo dám dva kondomy. Na noční stolek vedle postele dám zapnutej mobil na odposlech, abych slyšel, co se tu děje a kdyby bylo něco, co nechceš, prostě kdyby byly nějaký komplikace, tak to uslyším a vlítnu tam“, zakončil výklad Kuba. Bylo to pro mne divné, být se zavázanýma očima na motelovém pokoji nahá před cizím a mně naprosto neznámým chlapem, kterému podržím. Bylo to perverzní, ale zároveň tak nějak adrenalinově lákavé, něco jako takový bungee jumping či první samostatný seskok padákem. vše je jak má být, ale lano se může přetrhnout, neotevřít nebo zamotat padák…Ale všechno se má zkusit a všechno co je poprvé je neznámé, divné, rizikové… Tak jsem to nakonec přijala a souhlasila s tímto scénářem.
Pak se Jakub zeptal: „Olinko a který dny máš prosím tě menstruci?“
Nechápala jsem.
„No abych ho nepozval v některej ten den, kdy budeš menstruovat, nejsme přeci prasata“, řekl. Inu chytrému napověz a hloupého trkni! Pochopila jsem.

Tak jsem vzala svůj menstruační plánovací diářík a řekla mu to. On tedy vzal první den po a poslední den před, které také vyřadil. Pak vzal 5 kostek z Člověče nezlob se, ani nevím, kde je vzal a dal mi je do malého plastového kelímku a vyzval mne, ať s tím zakvedlám a pak s tím dnem vzhůru bouchnu na stůl. Zase jsem jej nepochopila hned, ale udělala jsem to. Zachrastila kelímkem zakrytým dlaní ve vzduchu pár vteřin a pak bum. Pomalu jsem dala kelímek pryč. Jakub sečetl výsledek:
„24…. Takže čtyřiadvacátého července bude tvůj i můj den D“, řekl významně a podíval se pátravě do mých očí, zda si to snad nebudu chtít rozmyslet.
Nerozmyslela, vlastně to bylo tak nějak vzrušující, bylo to něco nového.
„Jak se ten chlap vlastně jmenuje?“ zeptala jsem se.
„Řek mi, že Láďa, ale věř mu, když sem vo tobě mluvil jako o svojí Jarce či Jaruně“, pousmál se a dodal: „Hele, Oli, to máš fuk, Petr, Jirka nebo Láďa, hlavně doufám, že přijde a já ten motelovej pokoj na jednu noc nebudu platit nadarmo. Je to třináct stovek…“ Pak vzal kalendář, červenou fixku a datum 24. července zakroužkoval a připsal „Sex“.
„To je za tři týdny“, řekla jsem. „Hele, ale já mám mít od 11. do 15. července menzes, takže toho 24. budu mít akorát 14. den cyklu, takže s největší pravděpodobností i ovulaci…“, zarazila jsem se a ukázala svůj výpočet Kubovi. Mělo to být memento, ale on jako by se nechumelilo řekl: „No a co, tak budeš mít ovulaci… Vždyť von si přece nasadí kondomy, tak se neni čeho bát“.

No domluvili se prý po telefonu na pravidlech, že jedině s kondomem, žádný anál, žádné mluvení, tedy vyptávání se na cokoli ani z mé ani z jeho strany, řekl mu jméno motelu a popis kde to je a řekl mu datum 24. července a čas 19:30 s tím, že já tam budu již na něho čekat se šátkem přes oči, nahá a vydaná mu k použití. Ten Láďa se vším bez problémů souhlasil. Popsat mi jej ale Kuba nechtěl. Že by to prý bylo za hranou, že o něm nesmím nic vědět. Stejně tak mu prý nic neprozradil o mě.

Dny plynuly jeden za druhým já já byla napjatá jak struna. Jsem šťastně zadaná a ještě nedávno jste měla a stále mám oči jen pro svého vyvoleného, pro Jakuba. Jiní muži mi připadali přitažliví asi jako medvědi brtníci. Najednou je ale všechno jinak! Těšila jsem se, i když se jsem se cítila nesvá, až vyrazíme s Jakubem k onomu motorestu. Také jsem se třeba cestou z práce přistihla, kterak se zrakem přilepeným na opálená předloktí vysportovaného atleta sním, jak asi v objetí takového mužského chutná sex!
Ne proto, abych Jakubovi zahnula, ale abych si užila fajn večer s jiným chlapem. Znamená to, že se z nás stali spíš kamarádi než milenci a že s ním zůstávám ze zvyku? Ne, to ne. Asi jsem jen bezpečně kotvila v dlouhém vztahu, svého přítele mám ráda, jenže jsem ho znala až příliš dobře a trochu mi vadilo, že se mi ze života vytratilo to vzrušení. Čím dál víc jsem si všímala mužných kolemjdoucích a možná mne už i napadlo: „Co kdybych si s některým z nich jen tak pro zpestření něco začala?“ Jenže k tomu jsem neměla odvahu a proto mi ta Kubova touha vlastně vyhovovala. Jo, byla jsem v delším vztahu, ale byla jsem spokojená, důležitější než erotika jsou pro mne totiž i jiné hodnoty jako jsou důvěra, pochopení, blízkost člověka, kterému na mě záleží a na kterého se můžu spolehnout. Jasně, ta bláznivá zamilovanost už z našeho vztahu dávno vyprchala. Nemělo by mne proto nijak zvlášť znepokojovat, že mě po těch třech letech spokojené monogamie začaly náhle vzrušovat bicepsy cizích mužských. Každý se přeci podívá, každý máme své skryté sny…
Když jsem se na koupališti jen tak pro zábavu kochala pohledem na cizí mužské, případně jsem si je představovala v posteli, rozhodně to neznamenalo, že by s mým současným vztahem s Jakubem bylo něco špatně. To asi jen má sexualita nespala…
Ve vztahu, stejně jako v životě, jistoty neexistují. Nikdy nevíme, co se v následujících minutách, sekundách přihodí.

Plynuly den po dni, my jsme si s Kubou užívali v posteli sexuálních radovánek, mluvili o tom přitom, vydražďovalo nás to neznámo, které nás čekalo. Já si představovala, že místo přítele je ve mě někdo jiný, prostě jsme asi i oba fantazírovali.

Pak nadešel den D, ona středa 24. července. Na ten den jsme si oba vzali dovolenou z práce a také čtvrtek i pátek… Udělala jsem si manikuru, nalakovala nehty na rukou i nohou, po obědě jsem se vysprchovala, navoněla, prostě tak nějak dala do pucu, abych nevypadal před tím neznámým mužem jako nějaká nevábná cuchta. V 18:00 jsme tam vyrazili. Kuba zaparkoval a šel na recepci se přihlásit a vyzvednout klíč. Pokoj číslo 9. přeparkoval na místo před pokojem. Pak jsme se šli do restaurace navečeřet. Bylo asi 19 hodin, když jsme dojedli, zaplatili a šli k pokoji.
Nejdříve tam šel Kuba a já počkala u auta, za chvilku vylezl ze dveří pokoje a pokynul mi, ať tam jdu. Celá nesvá jsem vešla do toho pokoje.
Uvnitř bylo rozsvíceno. Jakub zatáhl béžový závěs okna, které bylo hned vedle dveří. Manželská postel byla oranžově povlečena, nad ní na stěně visela jakási moderní tapiserie. Vedle postelí jako noční stolky dvě takové lavičky. Na jedné z nich byl digitální elektrický budík zapnutá šňůrou do zásuvky,

naproti postelí byla široká lavice jako police, asi na zavazadla či co. Koukla jsem do koupelny. Vše moderní, čisté.

Jakub vyndal z tašky dva kondomy a položil je na kraj postele, pak koukl na hodiny vedle ní a řekl: „Oli, tak se vysvleč a pomalu se připrav“. Když jsem byla nahá a své věci odložila na tu lavici proti posteli a dala pod ní své páskové střevíce, Jakub mne objal, dal mi pusu a řekl: „Oli, užij si to. Uvolni se, já budu v autě“, načež vzal můj mobil, zapnul ho, zavolal sám sobě na svůj mobil a pak ten můj, který se stal de facto
mikrofonem a pak ho položil za ty digitální hodiny, aby nebylo vidět svítící display.
„Vlez si na postel, miláčku, za chvíli přijde“, řekl a v ruce měl černý šátek.
Když jsem se ocitla na posteli klečíc, zavázal mi ten šátek a dodal: „A nesmíš fixlovat, né že si ho posuneš nebo během toho sundáš, hrajme fér!… Tak a teď di hezky na všechny čtyři, kolena od sebe…, ještě trochu…tááák, to je vono… Tak takhle chvilku vydrž“, načež mne poplácal po zadnici a pak jsem slyšela jak odešel.
Pak pro mne nastala snad nekonečná doba a já si připadala jako idiot.

Najednou jsem ucítila na nahém těle průvan, zacvakly dveře. Zpozorněla jsem. Uslyšela jsem šourání bot po dlaždicové podlaze. Byla jsem bez špetky sexuálního náboje, rozpačitá, nervózní, ale dala jsem to. Šlo mi totiž po pravdě více než o vlastní potěšení hlavně o přítele. Ale to, že jsem nevěděla jak dotyčný vypadá bylo přitom vzrušující.
Před Jakubem jsem měla tři známosti, proto vím, že každý muž je v posteli jiný, každý dovede něco jiného. Na to, jak se chová Kuba, jsem si už opravdu hodně zvykla. Dokáže přesně říct, kdy má chuť na sex, kdy si sundá tričko, kdy chce jenom nějakou rychlovku a jak to bude dělat, když má náladu na něco delšího. A po pravdě řečeno už mne to tak nebralo jako dříve. Na rozdíl od mé minulého ex se Kuba nehoní za »výkonem« a je alespoň trochu něžný. „Jaký bude tenhle?“ byla jsem najednou zvědavá.

Uslyšela jsem šustot a zacinkání, asi jak ze sebe vysvlékal oblečení a rozepnul pásek u kalhot, pak jak si to asi dal na lavici proti posteli vedle těch mých šatů. A pak to pčišlo… Zachvěla se postel, jak si na ni za mnou klekl a najednou jsem měla obě jeho ruce na obou půlkách. Trochu jsem s sebou cukla, ale s rozechvělýma rukama mne hladil po zadnici, po bocích, po stehnech a pak od boků po obou stranách těla a najednou jsem ho cítila na břiše a pak na prsou. Obě jeho ruce se jich chopily a začaly mi je hladit a pomačkávat. Chvíli se s nimi mazlil, mírně mi je hnětl jako těsto a pak se jal žmoulat mi obě bradavky, které si mi vytrčily. Začalo se mi to líbit. Pak mne přitom ještě začal líbat na půlkách. Přitom mne stále dráždil obě bradavky. Jemně je mezi prsty mnul a já se začala chvět blahem a asi i více dýchat, nevím…, ale naskočila mi z toho husí kůže.
Pak jeho ruce opustily moje prsa a jeho jazyk mi začal olizovat půlky, které mi rukama mačkal. Najednou mi je roztáhl od sebe a jeho jazyk mi začal olizovat vlhnoucí štěrbinu mezi pysky a olizoval mi dírku i poštěváček. Tím mne dostal. Začala jsem trhaně dýchat. Jeho jazyk se mi protlačil kousek do pochvy. Asi jsem vyjekla a začala vzdychat. Dělal to úplně jinak než Jakub…
Vyšpulila jsem na něj zadek a prohnula se v kříži jako kočka. Jeho prsty mi ji ochmatávaly, zkoumavě pomačkávaly stydké pysky a pak spolu s jazykem mi dělaly neskutečně dobře. Najednou mi do pochvy pomalu zasouval prst, asi palec a dalším prstem mi dráždil poštěváček, který se mi zduřel do velikosti fazolky. Protipohyby jsem se tak nějak pudově začala sama nabodávat na ten palec, kterým jako by mne šoustal. Začala jsem sténat, tohle mě vzrušuje…
Pak palec vytáhl a natlačil do mne ještě rovnou dva a nakonec i tři prsty. Poté ustal, uslyšela jsem zašustit obal kondomu. Nastala kraťoučká přestávka, asi si ho nasazoval…

Najednou jsem ho zase ucítila mezi pysky a jakmile do mě pronikl, cukla jsem trochu sebou a zavzdychala. Cítila jsem, že je větší nežli Jakubův, o dost větší a také tlustší.
Když zasunul svůj úd do mé kluzké a vyhřáté pochvy, měla jsem pocit, že jsem jím zcela vycpaná. Mě to ale šíleně vzrušilo.
Ten mužský mne uchopil v bocích začal do mě přirážet. Jeho nadměrně veliký penis mi zcela vyplňoval pochvu a tak docházelo k většímu dráždění. V podbřišku mi příjemně pulzovalo. Ten chlap najednou zrychlil, přitvrdil na důrazu na můj děložní čípek do něhož mi bušil jeho žalud a pak už přirážel jako divý a já začala slastně vyhekávat. Místností se ozýval mlaskot našich třoucích se pohlaví a pleskot jeho břicha o moje půlky. Začalo se mi to strašně líbit, hekala jsem hlasitě jak divá. On přirážel tvrdě, pevně mne držel a také u toho funěl. Na mne už to šlo, to mravenčení v podbříšku a v pochvě. V mozku jakoby to pomyslné tlačítko vypnulo poslední zbytky obav a úzkosti z neznámého, odbouralo jakékoliv pochyby a naopak mne zaplavily emoce a slast. Dech se mi úžil a zrychloval, srdce bilo rychleji, přicházely na mne návaly horka. Mravenčení se stupňovalo a najednou se mi napnuly svaly, v pochvě se dostavily takové ty svíravé příjemné křeče s návaly intenzivní rozkoše. Ta přicházela ve vlnách od rozkroku po konečky prstů na rukou i nohou. Prostě mi bylo všechno fuk a byla jsem někde mimo. V těch chvílích mi šumělo v uších a cítila jsem i ty cukavé pohyby jeho penisu v sobě a pak takové zvláštní rozlévající se teplíčko. Najednou ho vytáhl, postel se zase zavlnila a než-li jsem se vzpamatovala, zase ho do mě vrazil až jsem slastně zahýkla. A už to tu bylo zase, druhé kolo, zase ty intenzivní přírazy, ještě tvrdší než předtím.
Ztratila jsem přitom pojem o času a prostoru. To bylo fantastické, jako bych se odpoutala od pozemské přítažlivosti a vznášela jsem se na vlnách euforie. Tohle jsem s Kubou ještě nikdy nezažila. Nevím jak dlouho to trvalo, ale byl to exkluzivní pocit blaha a slasti. Ten orgasmus jsem přitom prožila ještě jednou a na konci jsem už nic nevnímala. Prostě jako bych začala zvolna padat k zemi jako nějaký javorový list. Pak to všechno náhle ustalo a já měla zalehlé uši v nichž mi trochu pískalo. Odpadla jsem a ležela na boku skrčená na té posteli. Byla jsem v mátohách, ale nebývale uspokojená.

Po chvíli jsem se z toho živého snu probrala a stáhla si šátek právě v okamžiku, když do pokoje vstoupil Jakub. Měl takový rozpačitý výraz.
„Tak co? Dobrý? Všechno bylo OK? Jsi spokojená?“ vyptával se mě.
„Mluvili na tebe?“
„Ne„, řekla jsem a pak jsem si uvědomila jeho otázku: „Jak mluvili? Bylo jich snad víc?“ zhrozila jsem se.
„Víš, před chvilkou jsem z auta odtud viděl vycházet dva, toho Láďu a ještě jednoho o dost staršího a obtloustlého plešouna…“, řekl Kuba s provinilostí v hlasu.
To mne definitivně probralo.
„A doprdel!“, pronesl přítel. „Ty kondomy, který sem položil na postel nejsou vůbec votevřený, asi měli svý nebo…, kurva štelung, voni je asi ani nepoužili!! To sou hajzlové!“
„Co? Neměl kondom?! Takže…“, vyděsila jsem se a sedla si na kraj postele. Rukou jsem si zašmátrala ve vyšukané prcině a zjistila, že ze mne cosi vytéká.
„Jakube? To … to je…?“ načež to, co mi zůstalo mezi prsty jsem dala k nosu a přičichla… „To je sperma… Doprdele, Kubo, vysemenil se do mě…! To je průser, dyť mám ovulaci!!!“ vykřikla jsem napůl naštvaně a napůl vyděšeně.
Běž se rychle vysprchovat a vymej si to tam“, řekl přítel a sám mi pomáhal na nohy.
Poslechla jsem ho a odběhla do sprchy v koupelně, kde jsem si vymývala prcinu, dokonce jsem odšroubovala sprchovou hlavici a hadicí si proudem vody dělala výplach pochvy.
Když jsem se asi po čtvrthodině vrátila do pokoje, zjistila jsem, že Jakub uklidil nepoužité prcgumy a také na stolku vedle postele nebyly digitální hodiny.
„Tys jim ukradl ty hodiny?“ polekala jsem se.
„Ale prdlajs, Oli, ty jsou moje, dal sem je sem hned na začátku. Je v nich totiž docela citlivá kamerka, která to celé nahrála, takže až to doma v počítači otevřu, tak hned uvidíme, kolik jich bylo a kdo a jak tě šukal“, pronesl.
„Tys mě přitom natáčel? Ježiši próč?“ podivila jsem se poplašeně.
„Alespoň to uvidím a uslyším a nemusíš mi nic vyprávět, lásko“, vysvětloval.
„Ale vždyť si seděl v autě deset metrů přede dveřmi, jak to, že jsi neviděl, že sem nešel jen ten domluvený, ten takzvaný Láďa, ale že s sebou přivedl dalšího? Cos tam dělal?!“ vyčítala jsem mu.
„Víš, když sem tě tu nechal, tak sem zavolal z druhého telefonu, starýho, eště tlačítkovýho co v něm mám SIMku koupenou vod Bleskmobilu. Když se ozval, zeptal sem se, jestli je někde tady. Onřekl, že je.Tak sem mu řekl, ať de na pokoj číslo 9, že je tam odemčeno a tam že si ty už připravená se šátkem na očích. Pak sem to vytípnul a udělal sem chybu, že sem místo do auta šel na recepci k automatu na kafe a jedno si tam koupil. Když sem se vrátil do našeho auta, tak ze zapnutýho mýho mobilu, toho prvního sem slyšel už nějaký zvuky a tak, tak sem myslel že je tam jen von. Von musel s tím druhym za tebou proklouznout, když sem byl na tý recepci, ale Oli, to bylo tak pět šest minut, víc né…“, vysvětloval provinile a snažil se ospravedlnit se.

Co jsem mu měla na to říci? Vrazit mu facku a seřvat ho? Nebo říci, že se nic neděje? Najednou se mě Jakub zeptal: „A ty, Olino, tys necejtila, že nemá gumu?“
„Ne, nepoznala sem to. To víš, jiný ocas, větší a tlustší než tvuj a ta situace, prostě sem to nepoznala“,
hájila jsem se a byla to pravda.
„A tos nepoznala, že do tebe stříká semeno?“ divil se dál.
„No…, víš Kubo, já už byla tak vydrážděná, že mi to bylo upřímně jedno… Vlastně sem v sobě cítila, že je něco jinak než obvykle s tebou… Takové to rozlévající se teplíčko…, ale ono to bylo tak svůdné, to riziko, že mám ovulaci a on do mě cizí chlap semení, že sem měla orgasmus…“, byla jsem upřímná.
Jakub koukal na mne jako to tele na nová vrata, jako to pověstné péro z gauče a neměl slov.

Pak jsem se oblékla a opustili jsme motel. Kuba jen řekl, že aby to nebylo blbé, tak přijede vrátit klíč na devátou ráno. Cestou domů jsme pak oba mlčeli. Oba jsme chápali, že jsme to pěkně podělali a že na vině jsme oba. Já si v duchu vyčítala, proč jen jsem mu na to přistoupila a on si asi zase možná vyčítal, proč mne k tomu přemluvil.

Doma Jakub vytáhl z těch hodin Micro SD paměťovou kartu, která prý má 32 GB,
dal ji do notebooku a stáhl z ní do něj to video z motelu. Pak jsem si celá nervózní, rozpačitá a zvědavá sedla vedle Kuby a on to pustil. Bylo to i se zvukem. Nebudu tu popisovat, co se na monitoru odehrávalo, to bych jen opakovala to, co už jsem vylíčila. Co se mne však nemile dotklo bylo to, že se jednalo skutečně o dva chlápky, jeden byl ten asu 25-letý co si říkal Láďa, ten by ušel, byl docela i pohledný, ale ten druhý…brrrr… Byl pomenší asi jako já, ale tak asi 50 letý, prošedivělý a dost plešatý, navíc takový ten pivním pupkem, no hrůza… Navíc byl hrozně chlupatý a jediné co měl bylo jeho velké péro. Ten mi to dělal první. Hned po něm nastoupil ten mladý. Já kráva, že jsem na tuhle hru přistoupila. Dát se omrdat od takového týpka o kterého bych normálně neopřela ani kolo. Hanba mne fackovala a hnus mnou lomcoval.
Jakub se mi neustále omlouval, že tohle se tak stát nemělo, že se s tím Láďou domluvili jinak, že to byl od něho podraz. Jenže co jsem si z toho vzala, nic. Ten hnusák mne nejen ojel jak starý hřebec mladou klisnu, ale on se do mě normálně vysemenil, zhovadilec. A ten mladý pak také.
„Jakube, co když mě oplodnili???“ rozbrečela jsem se a on mne chlácholil, že prý se nemám bát, že z toho určitě nic nebude.

Uplynuly dva týdny a mě se né a né dostavit menstruace. Za další měsíc, když pořád nic jsem se vydala na gyndu do Berouna. S naprostým klidem jsem lékaři oznámila, že mi asi stávkují vaječníky jako se mi to stalo už párkrát, ať se na mě podívá. Lehla jsem si na vyšetřovací lůžko, doktor mě vyšetřil a pronesl větu, po které mě málem ranila mrtvice: ,,Tak jste těhotná, gratuluji.“ Nevěděla jsem, jestli se mi to zdá nebo slyším dobře, jestli se mám radovat nebo co mám vlastně cítit. Ještě se mě zeptal, jestli si chci miminko nechat, protože jsem byla už v 7.týdnu těhotenství a pokud bych prý uvažovala o interrupci, musela bych se rozhodnout rychle…

Po příjezdu domů jsem přemýšlela, jak to oznámit příteli. Zrovna spal po noční směně, tak jsem ho šla vzbudit. Ptal se mě, co jsem teda vyřídila a já mu pořád nechtěla odpovědět. Měla jsem strach, jak zareaguje. Nakonec jsem mu vzala ruku, položila si ji na břicho a řekla mu, že je tam už 7 týdnů malej Kubíček. Vykulil na mě oči a s nehraným nadšením vykřikl: ,,Hovno?!“
„Ale Kubo, nemusí být tvůj, uvědomuješ si to?“
řekla jsem mu vážně. On mě ale objal a ujistil, že miminko chce, že to spolu zvládneme. Tak od téhle chvíle jsme se začali připravovat na to, že budeme rodiče.

První dny mi to pořád nedocházelo – neměla jsem žádné příznaky, ani jednou jsem nezvracela, neměla jsem chutě na žádná jídla, nebyla jsem unavená…prostě nic, co by nasvědčovalo tomu, že jsem opravdu těhotná. Pořád mi to nešlo do hlavy, myslela jsem si, že až jednou budu těhotná, poznám to na sobě hned a zatím jsem už ve 3.měsíci a nic necítím… Psychicky to ale bylo horší.

Jak dny a týdny plynuly, začala jsem se se svým údělem smiřovat a čím dál víc se i těšit. Najednou mě začal přepadat strach, aby bylo miminko v pořádku, před každým vyšetřením jsem se doslova klepala hrůzou, že něco nebude tak jak má být, netrpělivě očekávala první pohyby…

6.listopadu jsme se dozvěděli, že čekáme chlapečka a pak nám to ještě dvakrát potvrdili. Všechno prý naštěstí probíhá v pořádku. Cítila jsem se dobře, neměla žádné potíže. Termín porodu jsem měla 30.března. Tušila jsem, že ten chlapeček není Kubův, že mne oplodnil buď ten postarší navábný chlap nebo ten mladší, co si říkal Láďa. Mrzelo mne to, ale na děcko jsem se těšila.

Dnes je náš syn už na světě a má půl roku. Je to pro mne to nejkrásnější dítě na světě a stejně tak můj Jakub je tím nejskvělejším tátou. Ale v čem se změnil? Už o dalším případném setkání s nějakým cizím chlapem na motelu nechce ani slyšet. Už je vyléčený.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Tak to bylo přímo ze života. Dovedl bych si představit podobný experiment s přítelkyní podniknout. Ale hlídal bych jak ovčáckej pes.

  2. Kromě swingers klubů asi není moc míst, kde by se takovéto připouštění manželek případně manželů dalo realizovat. Muselo by to být asi něco na způsob hodinového hotelu a seznamky. Jinak dobrý podnikatelský záměr. Jmenovalo by se to třeba nenápadně: Penzion Dvanácterák. Poptávka by určitě byla, nezadaný a nevystříkaný student si vrzne s paničkou a její manžel tomu tleská. To je víc než symbióza. Podobně příjemná může být už jen finská sauna. Ovšem pokud se u toho neprotrhne kondom… .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *