Úraz

Ve svých pětadvaceti mám rád všechny rychlé sporty. A tak si při únorové lyžovačce lámu obě nohy a trhám kolenní vazy. V nemocnici prodělávám 3 operace a ležím tam jako mrcha. Alespoň si zařizuji přesun do nad standardu. Je to drahé, ale v noci vás nikdo nebudí. Má to  ještě několik výhod, ale o tom později. Ležím na lůžku, nesmím vstávat, z čehož vyplývají další nepříjemnosti.

Kolem mě létají sestry jako satelity na orbitě. Většinou se jedná o babči ve středním věku, ale asi dvě  by se daly použít dle představ. Nejhezčí z nich, velmi přítulná a maximálně vyvinutá je Ivetka. Je to je to melírovaná brunetka s menší, štíhlou postavou. Své majestátní poprsí před sebou tlačí způsobem, jaký ostatní ženy asi neznají. Je prostě nádherná a zdá se i velmi hodná a důvěřivá.  Hned po prvním týdnu mého pobytu si se mnou potykala, nic ze sebe nedělá, nesmlčí a nepokazí žádnou srandu. Po příchodu na svou směnu jsem první, kam jde na prohlídku. Pamatuji si, kdy a kde pracuje a tak všechny své potřeby, jako mísa a bažant, se snažím absolvovat dříve, nebo později, aby s tím neměla starost. A já se před ní nemusel stydět.

Tento týden má noční. Jsme domluveni,  že přijde až bude mít volněji. Slíbila po jedenácté a v jedenáct  si sedá na kraj mého lůžka, hází nohu přes nohu, bere si mou ruku a dává si ji do klína.

„Tak jak je, marode, prý se dobře hojíš. Doktor říkal, Zdeněk půjde brzy domů. Tak se těš.“  Rád to slyším, mačkám ji ruku a říkám:“Ale to budu v hajzlu, to tě, kotě, pak nebudu mít u sebe. Budeš tady ošetřovat někoho jiného.“  Tu ruku mi zvedá a silně si ji tlačí mezi prsy: “ Ale to, Zdeńečku,  záleží jen a jen na tobě, koho budeš mít u sebe. Řekni, a já se nastěhuji. Jsem připravena.“

Civíme na sebe, nevím, co je vážně. Náhle vyprskne a směje se nahlas jako selka. Ve smích se prohýbá a při tom mi ruku tlačí asi bezděčně do jednoho ňadra. Cítím jeho tvrdost a objem.  Nevím, zda to nedělá naschvál, ale je to příjemné. Ještě se směje, já ji přitahuji k sobě a rychle líbám na ústa. Ani to sní nehne. Pak zmlká a zvážní.

„Ale to bychom museli takto. Sklání se ke mně a líbá mě po francouzku. Chvíli ochutnávám její jazyk, potom se odklání s vážným pohledem. Pak propadá dalšímu smích, jenž se mi nezdá tak upřímný. Také trvá krátce. Sedí, drží mi tu ruku na prsu a z hezkého obličeje na mne dělá oči.

„Co budeme dělat?“ A než stačím odpovědět, navrhuje: „ Nechceš kafe? Já jo. Dáme si.“  A odskakuje do kuchyňky. Nese dvě kávy a automaticky sedá ke mně. Rukou ji hladím stehno. Dívá se mi do očí a šeptá:

„Nedělej to, nevíš,  jak na tom jsem? Mohla bych na tebe skočit.“    Ukazuji na obě zasádrované nohy a sděluji:

„ Chci to vidět, jak skáčeš po mrzákovi. Ale řekni, jak na tom jsi.“  Usmívá se, protože ví, že mi nahrála. Ale poděluje se semnou o některé soukromé věci. Již půl roku s nikým nechodí, bydlí sama, rodina na ni kašle a tak podobně. Chtěla by se zamilovat, ale nechce se úplně vázat. Sex má ráda , ale je pro ni v současné době málo dosažitelný. Nechce ho za každou cenu, (třeba s doktorem). Dopíjíme kávu.

Souhlasím s ní, znovu si ji přitahuji a líbám na ústa. Bere mi hlavu do dlaní a také mě líbá.

„Musím odběhnout na kontrolu, počkej tu na mě, hned to bude.“    Ležím a čekám.  K jedné opět přichází, je upravena a voní hezkým parfémem. Hnedle sedá ke mně. Ptám se jak to jde, odpovídá, že v pohodě.

„Dala jsem se trochu do pořádku, když jsem na návštěvě.“  Dívám se ji do očí a líbám ji ruku. Pokládá se vedle mě a objímá mě, hlavu na mé hrudi. Voní nádherně. Pokrčuje nohu a dává si ji na můj klín. Po chvíli se však zvedá na loket se slovy: „ To bych asi neměla, viď.“   Ptám se, co by neměla. Pohledem ukazuje na svou nohu.

„Co s tím pak budeš dělat?“

„Ne já, co s tím ty budeš dělat. Nemysli si, že utečeš od rozlitého mlíčka.“ Oponuji.

„ Neboj se, neuteču. Jsem tvoje sestra. Musím ti pomáhat.“ Zdůvodňuje a vrací se do polohy. Vlastně dostala svolení a já zjištění, že to tak chce.

Leží, dlaní mi jezdí po hrudi a sem tam přitiskne nohou penis schovaný pod přikrývkou. Malinko mi povstává a ona si toho všímá. Hladím ji po zádech, vzrušuje mne i její podprsenková guma pod halenkou. Zajíždím rukou na její zadeček a jemně ho třu. Zvedá ke mně hlavu, a líbá mě na krk. Povytahuji ji výše k sobě. Hned se mi přisává k ústům. Znovu, již silněji, tlačí kolenem na penis a ten ji to oplácí tlakem na koleno. Dlouze mne líbá, pak stáčí pohled do mého rozkroku, kde penis zvedá přikrývku do výše. Pak se mi opět dívá do očí a při tom pomalu zasouvá ruku pod deku, až naráží na solidně silný penis, chopí se ho a rukou po něm přejíždí po celé délce. Zvyšuji tlak své ruky na jejím zadečku a kundičkou ji tisknu k mému boku. Několika pohyby pánví dává na jevo, že se ji to líbí. Obě zasádrované nohy zatím nevadí a užíváme si to.

„Tak dlouho jsem ho neměla ani v ruce. Už se mi stýská. Nevadí ti to?“ Ptá se, a honí mě ho beze studu.

„Hrajte si sestři, hračky jsou vám k dispozici.“ Dělám legrácku. Ona se mírně usmívá, ale je vidět, že je to pro ni vážnou věcí.

„Nevadí, blázínku, nedělej si starost. Je to velmi příjemné.“  Napravuji to a ona dále masíruje i šourek.

Znovu ji tlačím k sobě, nalézám uzel bílé zástěrky a rozvazuji ho. Sama si ji převléká přes hlavu a hází na zem.  Podpírá se loktem a sedá mi obkročmo na břicho. Níže je sádra, tam to nejde. I tak stále drží penis v ruce za sebou. Druhou rukou se mi opírá o hruď. Dívá se mi do očí, zatímco já ji spěšně rozpínám modrou halenku. Rozhazuji ji do strana z pod ní na mne  vyráží dvě nádherná prsa v krajkové podprsence. Převlékám ji halenku přes ramena a nechávám ji spadnout. Nemohu odtrhnout oči. Jsou nádherná. Zvedám se , objímáme se a já ji při tom rozpínám podprsenku. Prsa padají celou svou vahou o něco níže, vypadávají z ní a opírají se mi o prsa. Ivetka si podprdu dosvléká a hází ji na zem. Já se věnuji prsům. Ze stran je tlačím mezi nás a zjišťuji jejich váhu a tvar. Beru je do ruka a mačkám. Jsou tvrdé a krásné. Sestřička mne tlačí zpět do lehu a rozpíná mi pyžama. Svlékám ho a ji rozepínám dlouhé bílé kalhoty. Ona seskakuje ze mne, svléká si je a s kalhotkami se také velmi snadno loučí.  Opět na mne usedá, ale obráceně. Hned si bere penis do úst a mě nabízí svou hezkou vlhkou a voňavou kundičku. Neváhám a nořím se do ní. Vychutnávám si ji a při tom masíruji obě prsa všude tam, kam se dostanu.

Její ústa  jsou kouzelná. Její jazyk dělá divy a ruka na šourku nemá chybu. Jsem na pokraji. Ona to pozná, vypouští ho z úst a prosí: „ Ještě počkej,prosím,  zkusíme to, půjde li to do pipinky.“  Otáčí se  a pokouší se sednout na pokraj sáder na stehnech. Svírám stehna co to jde a po chvilce se jí to daří a penis je špičkou v ní, Ale více ne. Seskakuje z postele, na soupravě sbírá polštářky a podkládá mi zadek.  Mám pod sebou  pět malých polštářků, můj penis míří na strop a stehna  v sádře pozvolna padají na postel. Ivetka šplhá na vrchol, dívá se na mě a s zcela vážnou tváří si penis zasouvá do kundy. Je tam nahoře překrásná. Rejdí mi zadečkem na penisu, podpírá si ta velká prsa a skýtá mi nádherný pohled na její kundičku, která v té výšce je bezvadně vidět při své práci. Velmi  mne to vzrušuje a na vrcholu  do ní čerpám semeno za měsíc sexuálního půstu.  Ona ještě chvíli jezdí, mlaská to semenem, a pak  se prohýbá dozadu, zavírá oči a chvěje se po celém těle. Chvilka klidu a opět to samé. Potom vadne, sesedá z výšin a nechává to vše ze sebe vytéct na přikrývku. Vyndává mi polštářky, hází je na zem a vedle mě odpočívá.

„Děkuji, moc hezky jsi mi to udělal, moc se mi po tom stýskalo a ty jsi to pravé, co to chtělo.“ Úplně vážně, bez ironie mi šeptá do ucha. Mám z toho radost a jsem u ní rád. Objímám ji a tajně ještě pozoruji její prsa a i kundičku, pokud jsou vidět.

Asi po hodině na sebe navléká podprsenku a kalhotky, a vlastně vše, co jsme sundali. Hází mi pyžama a říká:

„ Na holky si troufáš? Tak se sám i oblékej.“ Rychle tak vše rovná, líbá mě na ústa a spěšně odchází za svou prací. Ráno, před výměnou směn přibíhá, opět mne líbá a loučí se.

Bylo to hezké a trvalo to ještě několik týdnů, než mi sundali sádry a mohl jsem na vozíček. Několikrát jsme to ještě dělali na vozíčku, ale v leže bez sádry to bylo daleko divočejší a bezohlednější, což se ji líbilo, a mě vlastně také.

Ještě i po té, kdy jsem byl propuštěn domů, jsme se několikrát sešli u mne doma, milovali se  téměř vždy. Někdy jsem se milovat nechtěl, chtěl jsem i kultůru a sport a přátelé. To však ona nepotřebovala, a časem jsme se rozešli. Bez hádek,v klidu, po dohodě. Ale myslím na ni stále.

 

 

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *