Neřestná čtveřice (Den hojnosti) – 2.díl

„No já bych se mohl konečně podívat na tu televizi, že mladá paní?“ laškoval s nahou Evou opravář. „Ale taky se nejdřív osprchnu, jestli ti to nevadí.“

„Jasně, že ne. Vždyť jsi celý zpocený a od něčeho umatlaný,“ posmívala se mu Eva.

Když se osprchovaný vrátil pro oblečení, tak uviděl Evu, jak si rozplétá svůj cop. Stála nahá před zrcadlem a se zalíbením sledovala, jak se jí rozpuštěné vlasy svezly na hrudník a zahalily kulatá prsa.

„Televize je vedle,“ nasměrovala ho kývnutím hlavy do obýváku.

Rychle se oblékl, aby skryl znovu povstávající úd a přešel do pokoje. Stále nahá zrzečka šla za ním a sedla si na pohovku. Sledovala, jak televizi otočil, sundal kryt a něco uvnitř kontroloval. Z brašny vylovil nějaký přístroj, kterým cosi měřil.

V tu chvíli v předsíni cvakly dveře a ozval se mužský hlas: „Ahoj miláčku.“

„A do prdele,“ zaklel tiše muž u televize.

„Klídek,“ šeptl ženský a nahlas zvolal: „Máme návštěvu, lásko.“

„Ano? A kdo…,“ zmlkl uprostřed věty manžel. Po příchodu do pokoje totiž spatřil svoji nahou manželku s roztaženýma nohama. V ruce držela jeden z Pavlových šroubováků a rukojetí masturbovala.

„Co se to tu děje?“ zalapal po dechu

„Nic Tomášku, jen jsem se nemohla dočkat,“ vrkala s nevinným úsměvem na tváři.

„Tak já asi vypadnu,“ pronesl Pavel a začal spěšně sklízet nářadí v předtuše fyzického násilí. Tahle situace se mu přestávala líbit.

„Kam by si chodil?“ od rozdělané práce se neodchází,“ zastavil ho Tomáš a pohledem ukázal na onanující Evu.

Sám se chvatně svlékal a tak po chvíli váhání se Pavel přidal. Takovou nabídku vážně nečekal. Mezitím Tom vytáhl z kundy šroubovák a nahradil ho svým ohonem. Zajel tvrdě a hluboko až Eva zasténala. Zvedla nohy do výše a opřela mu je o ramena. Hladil jí rukou po zrzině na podbřišku a rytmicky přirážel. Nahý Pavel poskytl svůj úd Evě ke kouření. Netrvalo dlouho a díky péči štíhlé ruky a nenasytné byl tvrdý jako kámen. Jazyk přejížděl z vrcholu obnaženého žaludu přes uzdičku až ke kořeni a na koule. Labužnické olizování a sání se zalíbilo i Tomášovi. Přestal přirážet a přistrčil ptáka k puse.

Teď Eva honila každou rukou jeden úd a střídavě se jim věnovala ústy. To jí bylo málo a tak si je začala cpát dovnitř oba. Rozvírala pusu, div si nevykloubila čelist. Sama se divila, že si neroztrhla koutky, ale povedlo se jí vcucnout oba.

Pavel se vymanil z jejího sevření a lehl si mezi její krásná stehna. Dnes už poněkolikáté vnořil svůj nenechavý jazyk do teploučké kundičky. Prsty rozčísl chlupy a jazykem přejel po pyscích. Masíroval pečlivě obě strany a olizoval poštěváček. Jeho laskání Evu nabudilo. Zvedla se a osedlala manžela. Rukou si mazácky nasměrovala ptáka do vagíny a začala na něm poskakovat a kroužit pánví.  Rudé vlasy se vířily v divokých pohybech a kozy se houpaly až do chvíle, než je Tomáš zachytil do svých dlaní.

„Pavle, dej mi doutník. Chci vyhulit ten tvůj koženej doutník,“ přerývavě ze sebe dostávala přirážející divoška.

Podle přání se k ní postavil a ona okamžitě ztichla umlčena jeho ptákem. Tlumeně hekala a cumlala ho jako dudlík. Místo nadskakování začala pohybovat pánví dopředu a dozadu. Pohlcený ocas jí masíroval celou pochvu. Po chvíli ji Tomáš sesadil a otočil na břicho. Nadzvedla zadek, do vyšpulené pičky se vnořil Pavel a do pusy jí přirážel Tom. Cítila na jazyku naběhlé žilky tvrdého kůlu. Do brady jí pleskaly houpající se varlata. Přirážející Pavel svíral rukama její boky. Náhle vytáhl péro ven, vmáčkl ho mezi krásně tvarované půlky zadku a přitiskl ho tam prsty. Párkrát přirazil a vypustil ze sebe pořádnou dávku mrdky na prohnutá záda. Se stříkáním se přidal i Tomáš a naplnil Evě plnou pusu. Ta ho mlsně spolykala. Rukou si přejížděla po zádech, stírala stékající cákance a olizovala je z prstů.

„Evi, sedni si. Chtěl bych tě ještě jednou prolíznout,“ požádal Pavel.

Ráda mu vyšla vstříc. Klekl si před ní, sklonil hlavu do klína a začal jí něžně dráždit jazykem. Zatímco se věnoval kundičce, tak s jejími prsy se začal mazlit Tomáš. Cucal bradavky, olizoval rudé koláče okolo nich a hnětl kozy rukama. Když stiskl bradavku mezi prsty, tak sténala rozkoší. Oba muži se činili a Eva čím dál tím víc tekla, jak stoupalo její vzrušení.

„Tome, koukej,“ vyžádal si pozornost Pavel: „Teď ti něco ukážu.“

Přejel rukou několikrát po umatlaných pyscích. Namazal si tak prsty a hřbet ruky kundím mazem. Zasunul do roztaženého otvoru tři prsty a lehce ho zvětšoval. Na to reagovala Eva zrychleným dýcháním. Zaklonila hlavu, opřela se tělem o manžela, funěla rozkoší a nekontrolovaně se začínala chvět.  Do pochvy už se zasouvaly čtyři prsty. A stále se ještě rozvírala. Pavel sevřel prsty k sobě a zatlačil větší silou. Najednou byl uvnitř až po zápěstí.

„Ty vole!“ vykřikl vzrušený Tomáš, zatímco jeho žena vibrovala celým tělem jako by měla zimnici. „Doufám, že se stáhne, protože jinak mi tam pták bude lítat jak nudle v bandě,“ strachoval se.

„Neboj, dopoledne jí tak projela Petra a nic jsi nepoznal.“

„Petra? Jaká Petra zase?“

Než mohl dostat odpověď, tak stálé otáčení a šoupání ruky způsobilo Evě mocný orgasmus. Stiskla prudce stehna k sobě. Za pomoci rukou a poševních svalů vypudila mužskou ruku ven.  Křečovitě se třásla. Z rozdělané kundičky se vyvalil mocný proud vazké tekutiny. Stékal jí po slabinách na pohovku. Cukala sebou a bolestivě zatínala nehty do manželovy ruky. Zcela vyčerpaná se mu schoulila do náruče.

Na jeho pokus o sáhnutí do klína reagovala pevnějším sevřením stehen a zakňouráním: „Už ne, prosím.“

Namočil prsty ve šťávě na slabinách a společně jí ochutnali. Chutnalo to lehce nasládle. Ani Pavel neodolal a okoštoval z pramene lásky. Byl totálně vyždímaný po tolika orgasmech, že jen unaveně sledoval, když Eva začala honit ztopořený manželův ocas. Koule jí plácaly o zápěstí, když kmitala rukou.

„Dělej, chci tvoje semeno,“ povzbuzovala ho dychtivě. „Pocákej mi celej obličej jako stříkačka.“

S hlasitým hekáním se Tom udělal. Gejzír spermií zaplavil pihovatý obličej. Jazykem se olizovala, kam dosáhla a prsty si stírala do úst zbytek z tváří. Oči jí zářily štěstím.

 

Po dokončení opravy televize se loučili v předsíni.

„Díky moc za báječné šukání. Takhle jsem si neužil už dlouho,“ rozplýval se Pavel.

„Tak se někdy domluvíme. Co ty na to Evičko?“ nabídl další schůzku Tomáš.

„No já jsem určitě pro, taky jsem si to užila,“ nadšeně vrněla blahem. „A teď mě něco napadlo, vydrž minutku Pavlí.“ Odešla do pokoje a potom přešla do ložnice.

„Tady máš adresu Petry a tohle jí předej,“ vtiskla Pavlovi do ruky popsaný papírek a zapomenutého bílého hada.

„Není to blbý?“ převzal s rozpaky netradiční zásilku.

„Neboj, určitě tě ráda uvidí,“ povzbudila ho. „A ještě radši ošuká.“

„No tady se dnes děly věci,“ prohlásil Tomáš při pohledu na šidítko. „A já byl zrovna v práci.“

„Zato já nevím, co řeknu v práci. Kde jsem se celý den zasekl,“ řekl s obavou ve hlase Pavel.

„Tak řekni pravdu, že jsi celou dobu jen tak promrdal,“ poradila mu Eva a na cestu přidala polibek. Všichni se při té představě začali smát.

Konec prvního příběhu – Dne hojnosti.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *