Vdaná kamarádka – 3. díl: Šukejte mě oba, kluci!

V tom jí zapípal mobil. Hanča si toho nevšímala, ale já jsem jí řekl: „Přečti si to. Od koho to je?“ „Od manžela. Píše mi na dobrou noc.“ „A ty mu na to jako hodná ženuška nic neodepíšeš?“ „Měla bych?“ „Jo. Měla bys mu napsat…“ dostal jsem perverzní nápad, „měla bys mu napsat, ať si představí, že to teď spolu děláte. Ať ti to popíše. Že jsi nadržená. Zašukáme si všichni tři spolu, jen on o tom nebude vědět,“ usmál jsem se.  Hanča se na mě vyjeveně podívala, ale potom něco naťukala do mobilu. Já jsem čekal s kopím připraveným na zaražení do její kundičky. Doufal jsem, že napíše: Představuj si, jak ti ho tam strčím.

„Kubíku, do kundičky ne,“ zašeptala najednou. Překvapeně jsem se na ni podíval. „Ne teď hned.“ Vzala své cecíky a přitáhla si je k sobě. „Chce to mezi kozičky…“ Sáhl jsem do šuplíku vedle postele a vytáhl masážní olejíček, polil jsem jím její prsa a pečlivě jí je promazal, až se celé pěkně leskly. Zvláštní péči jsem věnoval olejové masáži bradavek. Klekl jsem si nad ní a nasměroval jí péro mezi kozy. Žaludem jsem si razil cestu hezky promazaným tunýlkem. Hanka se smyslně usmívala a občas olízla žalud, který se přiblížil až k její pusince. „Napiš mu, že máš mokrou kundičku a co by s ní udělal.“ „Ptá se mě, kde jsem,“ řekla najednou trochu ostražitě. „Napiš, že spíš u kámošky na bytě. Že si ji chceš vyhonit pod peřinou.“ „Píše, že si mám představit, jak ležím na bříšku a vyšpulím na něj zadeček a pak on namíří svoji kládu na okraj mojí frndy, až ucítí na špičce ptáka, jak jsem vlhká.“ „Tak šup na bříško, když už hrajeme, tak pořádně,“ řekl jsem a nachystal se na vniknutí do Hančiny roztoužené jeskyňky. „A teď pomalu zajíždí dovnitř tak, aby si vychutnal každý milimetr mojí mokré rozpálené kundy…“ řekla Hanča plná očekávání a dlouze vzdychla, když jsem konečně vjel do ní. „Teď mě pomalu šuká a líbá mě přitom na krk,“ hekala v rytmu mých přírazů.

„Jo, šukej mě Kubo, šukej mě Michale, šukejte mě oba kluci…“ šeptala a užívala si naši virtuální trojku. „Zeptej se ho, kam ti to nastříká,“ dirigoval jsem ji. „Ptá se, kam může?“ „Napiš mu, jestli by chtěl někdy šukat do zadečku,“ řekl jsem. Nerozhodně se na mě podívala. Věděla, že jestli řekne ano, bude mě muset v rámci naší hry pustit do svojí zadní dírky a asi měla trochu strach. Ale nakonec něco na mobilu vyťukala. „Ptá se mě, jestli bych mu to dovolila,“ řekla. „Napiš mu, že už to dlouho chceš a že bude první, koho tam pustíš. Že mu věnuješ svoje anální panenství,“ diktoval jsem. Za chvíli přišla odpověď. „Prý to chtěl už dlouho zkusit a je hrozně rád, že tam bude první,“ řekla a dodala: „Píšu mu, aby byl opatrný a něžný, že je to poprvé.“ Důrazně se na mě přitom podívala.

„Napiš mu, že si představuješ, jak bere do ruky lubrikační gel, trochu si dává na prst a krouží s ním kolem tvojí kakaové dírky. Příjemně to zastudí, když pronikne prstem dovnitř,“ jen jsem to dořekl, Hanča trochu sykla, ale jen chladem, ne bolestí. „A teď mu napiš, jak si gelem pomaže svoje péro a žaludem pomalu tlačí proti tvojí svírající se dírce. Potom pomalu pronikne přes její odpor a ucítí teplo, jak už bude špičkou vevnitř.“ Hanka byla dost úzká a stažená stresem, takže tahle fáze trvala trochu dýl, ale nakonec jsem se do ní dostal. „A teď mu napiš, jak začíná pomalu přirážet a jednou rukou ti masíruje klitoris, aby sis to taky užívala.“ Hanka ještě chvíli ťukala zprávu a potom se začala naplno oddávat kopulačním pohybům. Cítil jsem teplé sevření kolem svého péra a taky to, jak se ze mě pomalu dere ven moje nadílka. „Tak co tvoje prdelka, už si zvykla?“ zeptal jsem se jí. „Je to krásný,“ zašeptala.

Na mobilu cinkaly další zprávy, ale už jsme byli oba moc rozjetí na to, abychom to řešili. „Už budu,“ skoro jsem vykřikl. „Vystříkej mě, chci to cítit vevnitř, chci abys mi vystříkal prcku!“ odpověděla. Moje pohyby se zrychlily a cítil jsem, jak mi cuká v péru, Chytil jsem ji pořádně za boky a naposledy přirazil co nejhlouběji to šlo. Hanka hekla a pak táhle zasténala, když jsem ji začal plnit. Ještě chvíli jsem cítil, jak moje péro tepe v jejím zadku a vychutnával jsem si ten pocit, protože mi bylo jasné, že už ho s ní asi nikdy nezažiju. Potom jsem z ní pomalu vyklouzl a oba jsme leželi na posteli vedle sebe, celí zpocení a oddychovali jsme. „Co ti ještě psal?“ zeptal jsem se. Hanka se podívala na mobil a zatvářila se napůl nešťastně a napůl pobaveně: „Prý se těší, až mi ho strčí do zadečku doopravdy a je rád, že když už mě nemohl připravit o normální panenství, tak bude aspoň první v mojí druhé dírce.“ Jo, kdyby tak věděl…

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Moc hezke predstavy libi se mi ta interakce s tim mobilem… jak byl jeji pritel u toho i kdyz vlastne nemel ani tuseni ze je mu prave jeho laska neverna

    • Jsem rád, že se povídka líbí. Tu zápletku s mobilem jsem tam původně vůbec neměl, ale pak člověk začne psát, a ten příběh si žije vlastním životem a skončí úplně jinak, než si sám autor myslel ;-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *