Deníček půvabné mrchy – opřená o strom – 11.díl

Je sedm hodin ráno, muž přistoupil na to , že bude hlídat děti a já že po pohřbu zůstanu přes noc, ať si můžu pokecat s ex kolegy, nemá ani tušení, že se mnou jede Richard a že se hned po pohřbu budu chtít vytratit a čas strávit jen a jen s Richardem. Trochu naštvaně a ještě rozespale nakládá v osm hodin děti do auta,protože se rozhodl, že dva prcky nezvládne a tak s nimi pojede k babičce. dávám jim poslední pusu a když jim mávám v duchu si říkám co to vlastně dělám.

Jdu do domu odkud si beru kufřík a klíče od auta a když k němu přicházím, všímám si , že mám vypuštěné obě levé gumy.,bože, zhroutil se mi svět…..beru telefon a hned volám manželovi.Ten to zvedá asi po 5 zvonění.

Manžel:co je? rozmyslela sis to , že?
Já: ne, prosím tě ale mám vypuštěné obě levé pneumatiky, jestli to byl tvůj plán jak mě nechat doma, tak je to dost podlý.
Manžel: hahaha no vidíš to je asi znamení, nemáš tam jezdit.
Já: hele tak to otoč, pojedu s Vámi a vyklopím Vás u babičky a půjčím si tvoje auto, za 5 hodin začíná pohřeb, mám co dělat abych to stihla.
Manžel: moje auto,….nééé mám svoje plány a auto budu potřebovat, já nevím tak jeď třeba vlakem nebo studen agency, na nádraží trefíš ne?
Já: to nemůžu stihnout, a jak jako že auto potřebuješ, máš se starat o děti a né je odložit u babičky a jet si někam do tramtárie.
Manžel: však ty si jedeš taky ne……tak si pospěš ať ten vlak nebo autobus stihneš, čus.

Kdyby ty si hošane věděl, že tohle bylo vše předem na tebe vymyšlené a že si mi vlastně teď sám poskytl to nejlepší alibi. Ano jsem vnitřně trochu rozhozená, protože jsem marně doufala, že se aspoň ty dva dny o děti postará a né že je odstrčí k babičce, vlastně když se tak nad tím zamýšlím i já poskytla jemu dva dny volnosti. Děti si vyřešil po svém a může si dělat co chce. Nesmím na to myslet,téměř šest let jsem se bez dětí nikam nedostala, teď je to skutečně poprvé co budu bez nich,a protože se znám a vím , že bych to jinak vše odvolala a jela si pro ně opětovaně si zakazuji myslet na ně .Ony to beze mne jednu noc zvládnou.

Vytahuju z kufru teleskopickou rukojeť a jdu na autobusovou zastávku, autobus mi jede za 8 minut. Na nádraží si kupuji jízdenku i zpáteční a když vycházím ven před nádraží, vidím jak přijíždí Richard. Mám stáhnutý žaludek a říkám si , že je to asi posledních 10 vteřin kdy můžu vše odpískat, ale když vidím jak parkuje a jen mě problikne, neváhám a svižným krokem jsem se vydala k němu.

Richard: promiň , že jsem nevylezl z auta ale všiml jsem si sousedky, ta tě ale nezná, neboj
Já: ahoj, to nevadí a dávám kufr dozadu
Když jsem si k němu sedla do auta, pohladil mě po vlasech, ruku mi položil na stehno…..

Richard: tak pojedem krásko?
Já: jasně že jo….a z tašky vyndávám snídani a kafe v termo hrnkách
Richard: zastavíme někde za městem?Dáme si snídani v trávě co ty na to?
Já: ok,znám jedno supr místo, kde se můžeme po cestě i okoupat a jsme tam za chvíli.
Richard: supr, zapíná blinkr a vyjíždíme.

Já si dávám nohy na palubovku , uprdelkuju se do sedačky a tak nějak mám prázdnou hlavu, Richard má položenou ruku na mém stehně, já ho po ní hladím a říkám si , že jsem teď asi vážně šťastná, cesta nám skvěle utíká, když si máte s člověkem co říct a navíc víte , že nejste pro ten den limitovaní časem, je ta atmosféra o to pohodovější, za nějakou chvíli sjíždíme na exitu a když Richarda naviguji kudy k vodě, nevěřícně kroutí hlavou kde všude to znám…..to víš mám to tady sježděné s dětmi jako výlety :-)))) parkujeme a když vycházíme ven, oblije nás okamžitě pot, jaké je venku zase horko.
Jdeme asi 4 minuty lesní cestičkou , když vcházíme k zaplavenému lomu, kde si roztahujeme deku a usedáme do stínu.Richard si automaticky svléká oblečení a jde do trenek,já se na něj dívám, je to vážně rajcovní pohled ,to jak rozepíná knoflíčky, jak si spouští kalhoty a jak se mu zatínají svaly když si sundává tričko, jooooo tenhle samec je můj, říkám si v duchu a když si ke mě usedá a dává nohy na turka, naklonila jsem se k němu políbila ho a pohladila po čůráku, v těch trenclích o sobě prostě dává vědět……

Richard: ale no tak krásko, nezlob….
a bere si kafe a croasan. Asi za pět minut máme dopito a tak říká tak pojď zajdem se zchladit a pojedem ať máme nějakou časovou rezervu.
Říkám jasně a stavím se , že si stejně hbitě jako si Richard sundal kraťásky a tričko sundám šatičky. V tom u mě stojí Ríša a říká počkej já sám….tohle miluju………..jede mi prsty po stehně a chytá šaty……říká tiším hlasem, ručky nahoru …….a přitom mě políbil…….šup a jsou dole……..páni máš krásný prádlo……a odepíná mi podprsenku……., jsem trochu zaskočená….co to děláš? Tady se stydět nemusíš, nikdo tě tu nezná,a stačí že si budeš měnit kalhotky ne?
Já: jasně , ty bych si po cestě měnila i tak , viď :-)a trochu šibalsky se na něj usměji
Richard: to víš že jo.

Beru ho za ruku a jdeme do vody, má pravdu vlastně se nestydím, proč taky, dyť nahota je přeci přirozená ne a navíc když máte po boku muže pro kterého jste prostě dokonalá a krásná, tak proč to neukázat. Jestli něco doopravdy miluji tak je to pohled na mokrou kůži, tohle mě prostě vždy vzrušovalo, ty kapky na mokrém těle, to je pro mě absolutní rozkoš a když ty kapky jsou navíc na Richardovým těle, nepotřebuji nějakej stimul a kundička mi vlhne tak nějak automaticky, ale není čas na to dát si rychlovku ve vodě, navíc je tady už celkem dost lidí, i tak s Richardem vlastně neplavem, stojíme ve vodě po ramena, pevně přitisknutí k sobě, líbáme se a já mu při tom dráždím čůráka, vlastně stačilo úplně maličko aby zase stál v pozoru, ze studené vody mi stojí bradavky a já si představuji jaké by to bylo si ho teď za ruku dovést na deku a tam se o něj pěkně ojet……no co ranní sex je stejně zdravý jako kardio cvičení na lačno :-))))))))až na to , že sex je teda aspoň pro mě příjemnější :-),ale tohle zůstane zatím jen jako moje fantazie.
Vylézáme z vody a já halím Richardovo tělo do ručníku, pomalu jej otírám a při tom si užívám každý dotek……musíme ale jet, oblékám si podprsenku šaty a mokré kalhotky dávám dolů, Richard se na mě z povzdálí kouká a říká…….takhle tě mám úplně nejradši, chytá mě za ruku a v objetí jdeme zpět k autu.

Za necelé tři hodiny jízdy autem plné něhy ,kdy jsme se vzájemně laskali a vydráždili několikrát téměř na samý vrchol parkujeme na odpočívadle, původně jsme tedy měli v plánu dát si někde oběd , ale já v šatičkách, bez kalhotek a s nohami na palubovce jsem Richarda tak vydráždila, že prostě zavelel a dost a sjel z dálnice na odpočívadlo. Vylezl z auta, otevřel mi dveře, a držejíc mě za ruku mě táhne kamsi do lesíku se slovy a dost ty jedna provokující potvoro a s jeho šibalským úsměvem se rozhlíží kam se zašít. Se slovy tady nás stejně nikdo nezná tak je to fuk, mě opírá o strom …….teď tady není žádná něha, žádný jemný laskání a hlazení, já s vyhrnutými šaty, vyšpulenou prdelkou a totálně mokrou kundičkou opřená o strom, vyloženě sloužím jen k tomu aby si Richard ulevil od tlaku, má spuštěné kalhoty na půl žerdi a buší do mě tak že kdyby byly na stromě šišky asi by nás pěkně zasypaly…….ale ano přesně tohle je to co jsme oba potřebovali….na nějakou něhu dnes bude ještě dost prostoru 🙂 jen jsme si v tom spěchu z auta nějak neuvědomili, že nemáme sebou kondom a Richard ho na poslední chvíli vytáhl a celou svou dávku semene mi nastříkal na upocená záda, se slovy a teď jsem si tě označkoval a jsi jen moje, mi na záda přiťápnul šaty, otočil mne , políbil a za ruku mne vedl zase zpět k autu. Teď bylo vidět , že je uvolněný a plně soustředěný na jízdu, ruku měl stále položenou na mém stehně a když jsme parkovali před hotelem a otevíral mi dveře, rukou mi sjel na záda a zkontroloval zda jeho mrda nechala na mých červených šatech nějakou stopu……s úsměvem jemu vlastním se pyšně narovnal a řekl větu , díky které se mi roztřepaly kolena a já místo abych myslela na to že za necelou hodinu máme bejt na pohřbu byla myšlenkou stále u té věty…….
Dnes ho lásko zažiješ všude………………………..
Máme hodinu na to se ubytovat, osprchovat , obléci a dojet na obřad…….je Vám asi jasné , že jsem ani ve sprše nebyla sama a co se odehrálo během celého dne a noci……o tom už další díl, abyste to neměli na čtení dlouhé jako román……

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Zacákaná od semene, opřená o strom, to je moc vzrušující, chtěl bych jít kolem, na houby a vidět to. Na chvíli se zastavit a dívat se, jak ti nakládá, pak ho vytáhne a stříká ti ten gejzír na záda. Vyfotil ti to, abys měla vzpomínku? Miluju postříkaná záda
  Těším se na pokračování, snad nás nebudeš dlouho napínat?

 2. ouuu, pochopil jsem ze on je romantik, ale koukam, ze to ze si te oprel jentak o strom svedci o tom, ze v nem bude asi neco ukryteho?
  Jsem moc zvedavej, jak se bude tento mrdaci vylet vyviijet dal a kde vsude ho jak sliboval ucitis.
  Jsi asi ten typ zeny, na kterou se neda jen tak koukat, ale na kterou se musi ,,jentak“ vletet?

 3. Cekal jsem ze Richard te chytí za cop a přitáhne te pod volant . Ale třeba to ještě prijde . Jj u stromu hned bych se přidal

  • Ještě by se vybourali. Na pokoji bude mít času dost, aby si ji nerušeně vychutnal. Sám jsem zvědavý co myslel tím, že ho zažije všude. Líbí se mi, jak se jí z toho roztřásly nohy, určitě to tak má ráda, mrška

 4. Na jednu stranu zlost z toho, jak podvádíš manžela, na druhou stranu to je všechno tak moc vzrušující, že mi u toho pořád stojí a všechno je odpuštěno. Piš dál prosím, nemůžu se dočkat, jak to bude probíhat až budete spolu sami

 5. Neuveritelne nas napinas, prosim, napis uz dalsi dil, nemuzu se dockat, jak to dopadlo, uz si chci precist, jak se te richard zmocnil a stravila jsi noc v jeho objeti. Je to tak napinave jemne a pritom vzrusujici ze si mam chut pri te predstave honit. Mam urcitou oredstavu co tam spolu budou delat, ale pockam si na tvuj vyklad, ten me vzrusi vice nez moje predstavy a to se mi u cteni erotickych povidek moc casto nestava

 6. Mám absťák… chci další díl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *