Vdaná kamarádka – 2. díl: Stvoření děvky

Přisunula se ke mně, zahleděla se mi do očí a pohladila mě po hrudníku. Strčila do mě, abych si lehl. Obkročmo si na mě sedla a pomalu se ke mně skláněla. Když se hroty jejích bradavek dotkly kůže mého hrudníku, projel celým mým tělem elektrický výboj. Zavřela oči a její rty se dotkly mých. Začala mě něžně líbat. Měla neuvěřitelně jemné rty, jako bych líbal samet. Potom se ode mě odtáhla a víc se předklonila, takže jsem měl přímo před obličejem její kulaté sněhobílé prsy s rudou třešničkou bradavek na vrcholu. Začal jsem je divoce líbat a lízat. Hanka přiopile mumlala: „Jo, to je ono, pomiluj Haničku!“

Převalil jsem ji na záda, chytil jsem ji za zápěstí a ruce ji dal za hlavu. Líbal jsem ji na ouška, na krk a postupoval níž, až na její nádherná prsa.  Z její kůže stoupala zvláštní přirozená vůně, žádný umělý parfém, vůně jejího těla, jiná než dívčí. Vůně zralé ženy. Líbal jsem ji dál na boky, pupík a pomalu jsem se dostal až k podbřišku. Rozepnul jsem knoflík a zip na jejích džínách. Čekal jsem, jak zareaguje, jestli jsme už přeci jen nezašli daleko. Hanka ale nadzvedla zadeček a umožnila mi tak, abych jí kalhoty stáhl. Ucítil jsem vůni jejího klína a zahákl prsty za lem černých kalhotek. Nečekal jsem na souhlas a prudce jí kalhotky strhnul. Uviděl jsem sněhobílou mušličku s krátkým strništěm černých chloupků. Uprostřed se táhla růžová lesknoucí se skulinka. Chtěl jsem ji ochutnat, ale Hanka zase převzala iniciativu a začala mi stahovat kalhoty. Musel jsem jí pomoci se zipem, pak už mě rychle zbavila kalhot i trenek. Ponožky (ty vždycky tak nějak zbydou) jsme si oba svlíkli sami.

Hanka vzdychla: „Ten je nádhernej!“, když uviděla můj penis a hned si jeho rudou špičku soukala do pusinky. Ručkou mi ho jemně zpracovávala a přitom si ho cpala tak hluboko do pusy, až jsem koukal. A měla fakt zmáknutou práci jazýčkem. Jemně s ním kroužila kolem žaludu a dráždila mě s ním jako s malým mrštným hadem. Potom si ho zase vyndala z pusy a svými sametovými rtíky přejížděla po celé jeho délce až ke koulím, které něžně sála, olizovala a brala do pusy. Měl jsem asi největší erekci v životě a těžko jsem se ovládal, abych nevystříkl. Kromě jejího umu tu bylo ale ještě něco, co mě vzrušovalo. „Kouříš ho taky jemu?“ vyhrkl jsem. Na chvíli se zarazila, přestala mě uspokojovat pusou a řekla: „Už snad nehrajem, nebo jo?“ Strhl jsem ji na sebe, takže její rozpálené tělo leželo na mém a šťávy z její jeskyňky tekly na můj podbřišek. Půlky jejího zadečku objímaly můj kůl a koukala mi do očí. „Tak hele, jsi u mě doma, a jestli chceš, abych ti svým klackem protáhl tu tvoji nevěrnou maminovskou vytahanou mindu, tak mi budeš odpovídat, jasný?“ řekl jsem a nevěděl, kde se to ve mně bralo. Asi to udělal ten alkohol, ale v tu chvíli se v ní něco přepnulo a stala se z ní fakt perverzní štětka. Možná už se dlouho nudila manželskou rutinou a chtěla to ze sebe všechno dostat něčím šíleným.

„Dřív jsem mu ho kouřila, ale naposledy před dvěma měsícema,“ řekla. „Naposledy tě píchal před měsícem, ne?“ „Jo, ale to byla pětiminutová rychlovka. Jenom se do mě vystříkal a usnul.“ „A ty potřebuješ víc? Co bys chtěla, ty moje malá nevěrná děvko? Kde máš manžela teď?“ „V práci.“ „Takže manžel na tebe maká a ty se tady se mnou válíš a kouříš mi ho jako profesionální štětka.“ Převalil jsem se tak, že jsem se ocitl já na ní. „Tak co, jsi připravená?“ zašeptal jsem jí do ouška a strčil do ní dva prsty. Vytáhl jsem je celé mokré od jejích šťáv a nechal jí je olízat. Tváře měla úplně rudé, celé žhnula a v očích měla nepřítomný výraz. „Strč ho do mě, šukej mě, šukej mě jako nevěrnou děvku!“ pronesla podivně hlubokým hlasem. Roztáhla nohy co nejvíc, já jsem svůj tvrdý penis nasměroval ne její jeskyňku a nasadil žalud na její uslintaný okraj. A pak jsem dostal ďábelský nápad. „Jestli to fakt chceš, udělej to sama,“ řekl jsem jí. Pochopila. Sevřela mě nohama kolem beder a překřížila je za mými zády. Nevěru musí dokončit sama. Musí přirazit.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Moc dobře se to čte a je to vzrušující bude ještě další díl?

  2. Líbilo by se mi, kdyby mu dovolila všechno, samozřejmě by se trochu zdráhala ale pak by se přisunula na jeho ptáka a dokončila by nevěru.

  3. Super povídka, těším se jak to dopadne jstli ho podvede?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *