Víkend v kempu

Tahle příhoda se stala o těchto letních prázdninách. Abych nás s manželkou krátce představil, je nám oběma 28 let já se jmenuji Pavel 185cm 95kg sportovní postavy, dělám kondičně kickbox. Manželka se jmenuje Marie má s váhou trochu problém měří 170cm a váží 80kg, má krásně tvarované dvojky prsa a hnědé dlouhé vlasy a modré oči. Její postava není ideální ale já jí moc miluju. Jsme spolu už od střední školy kde jsme seděli v jedné lavici. Byli jsme dlouho kamarádi a na konci třeťáku jsme se dali dohromady. Ona měla přede mnou jednoho sexuálního partnera a já i když se za to trochu stydím neměl před ní ani jednu. Vzali jsme se v jednadvaceti a já a myslím že ani ona jsme toho nikdy nelitovali.
V létě z námi přišel kamarád Jirka jestli nechceme je s partou lidí, na přelomu července a srpna, do kempu na Berounku. Jednalo se o dvě noci od pátku do neděle, nic jsme v plánu neměli a tak jsme oba s radostí souhlasili.
Do kempu jsem přijeli okolo druhé hodiny a většina lidí už tam byla, kromě Jirky jsme nikoho neznali ale rychle jsme se seznámili a byla tam super parta a spousta srandy. Docela se pilo, hrál volejbal a holky se opalovaly. Když už se setmělo zapálil se táborák a hrálo na kytaru. Všichni už byli docela opilí a někoho napadlo že se půjdeme koupat a jak jinak než na adama bez plavek. Nikdo nechtěl kazit srandu a tak jsme se začali svlékat a skákat do vody. Necítil jsem se moc dobře protože nejsem zas tak dobře obdařený, hlavně v klidu je můj penis docela malý a když se postaví tak má nějakých 14cm a šířku 4cm. To se ovšem nedalo říci o Vaškovi, je to takový hubeňour ale to co se mu houpalo v rozkroku bylo opravdu hodně velké, určitě větší než můj když stojí. A nemohl jsem si nevšimnout že i moje žena si toho všimla, dělala jako by nic ale pořád po něm pokukovala a všiml si toho i Vašek a všiml jsem si jak se na ní usmál, Marie si to uvědomila a hned uhnula pohledem. Trochu jsem žárlil ale říkal jsem si že není nic špatného se podívat, taky koukám na pěkné holky v pornu a nic to přece neznamená.
Pak jsme se vrátili k ohni a pokračovali v zábavě, postupně hodně lidí odpadávalo a u ohně už nás zůstalo tak deset. Marie už byla unavená řekla že se jde osprchovat a spát. Já tam ještě něco probíral s jedním klukem a řekl jsem jí že za ní za půl hodiny přijdu do chatky
Asi po dvou minutách jsem si všiml jak se Vašek, ten s tím velkým ptákem, nenápadně vytratil. Bylo mi to divné a tak jsem se taky omluvil že jdu spát a šel jsem k umývárkám. Ještě když jsem se blížil vidím jak Vašek nakukuje do dámských a vchází dovnitř, Začal jsem mít vztek a běžel tam, nechtěl jsem tam vletět a tak jsem si vylezl k okénku do umývárek, viděl jsem manželku v sprchové kabince jak si myje vlasy a Vaška jak se svléká aniž by o něm Marie věděla. Pak se k ní nahý přiblížil zezadu a přitiskl se k ní. Manželka se okamžitě lekla, otočila a začala na něj křičet co tam dělá. Měl jsem radost že se tak zachovala a viděl jsem jak se Vašek polekal. „Co tu děláš Vašku!“ Vašek se hned začal omlouvat „Promiň Marie já myslel jak jsi se na mě koukala, že bys chtěla zkusit se třeba pomilovat, viděl jsem jak je na tom s velikostí Pavel a úplně chápu že jsi ze mě nemohla spustit oči“ „To bych teda nechtěla já Pavla miluju a jeho penis mi úplně vyhovuje“ V tu chvíli jsem jí miloval ještě víc než kdy před tím. Vašek se začal usmívat „Úplně ti vyhovuje to chápu, ale koukám že stejně nemůžeš přestat koukat na ten můj“ a opravdu jsem viděl jak na něj kouká a viděl jsem proč, Vaškovi se postavil a byl opravdu obrovský. Marie vůbec nereagovala a pořád na něj koukala, v tom vzal její ruku a položil si jí na ptáka. Ona byla jak v transu, vůbec nekladla odpor. Jen jsem slyšel jak potichu říká“to nemůžu jsem vdaná“ „To vím, ptal jsem se na vás Jirky, jsem s Pavlem od střední, tohle se nikdo nedozví, vidím že to chceš, poznáš něco jiného a budeš dál šťastně žít“ Ten hajzl moc dobře ví co dělá. Marie mu svírala ptáka a pomalu ho honila. I přes všechen ten vztek bylo šíleně vzrušující sledovat jak moje nahá manželka honí velkého ptáka cizího kluka. Bylo vidět jak se celá chvěje, byla vzrušená. Vašek jí začal hladit po tváři pak jí bezeslova zatlačil na rameno aby si klekla, ona stejně povolně jako předtím poslechla a měla ho přímo před obličejem „tak ukaž jak umíš kouřit“ ona se mu podívala do očí a vzala si jeho žalud do pusy, bylo vidět jak si ho tam musí cpát, byl snad ještě tlustší než před tím. Bylo vidět že se jí to líbí a on si očividně taky užíval, držel jí za vlasy a přirážel jí do pusy, bylo slyšet jak se dáví ale pokračovala, držela ho za půlky a poslušně kouřila. Bylo to jako sledovat ten nejlepší pornofilm. Byl jsem tak zabraný do té scény že jsem si ani nevšiml že se na mě Vašek kouká a usmívá se.
Když jsem si toho všiml cítil jsem se hrozně poníženě, Vašek si to užíval a vysmíval se mi. Měl jednu ruku na její hlavě a docela drsně jí šukal pusu, druhou rukou na mě zdvihal palec asi aby mi ukázal jak je dobrá. Nebylo ve mě ani trocha vzteku, jen stud a ponížení. Pak na mě naznačil jestli jí má šukat, alespoň tak jsem to pochopil, nezmohl jsem se na nic jiného než na pomalé pokývnutí hlavou že ano.
Vyndal jí ho z pusy a řekl aby si lehla na zem. „To ne vykouřím tě, nemáme kondom já nic neberu“ On jako by nic neslyšel jí pomalu pomohl na zem „Neboj vytáhnu ho, udělám se ven“ „Musíš pomalu jsem hodně úzká a nikdy jsem tak velký v sobě neměla“ Leželi hlavami směrem ke mě v klasické poloze na misionáře, Vašek se mi naposled vysmál do obličeje a pomalu začal přirážet do uzoučké kundičky která do té doby patřila jen mě. Marie začala trochu kňučet a zatínala nehty do jeho ramen, chvíli v ní jen tak čekal, asi aby si zvykla na tu velikost. Pak začal pomalu přirážet a začali se líbat, bylo to jak koukat na milence které spaluje vášeň, na to že se znají pár hodin. Po chvíli už do ní bušil jak smyslů zbavený, ona ho objímala nohama a pobízela aby jí šukal víc a víc. Pak se začala klepat a měla svůj první orgasmus, netrvalo to ani pět minut. „Je to lepší než s malým pindíkem tvýho starýho co?“ „Jo jo mrdej“ Bylo mi do breku ale přitom mi stál jak nikdy. Po chvíli přirážení se Vašek vzepjal a začal stříkat do nechráněné kundičky mojí ženy. Ona ho nepřestávala k sobě tisknout, po chvíli se probrala z toho zážitku a začala si to uvědomovat “ ty idiote říkala jsem že neberu antikoncepci“ Pořád byl v ní a ještě si ho v ní doždímával „vždyť ty sama dobře víš že ta tvoje píča je stvořená aby jí plnily cizí čůráci, nech si jí vylízat od toho tvýho, sliny prý zabíjej spermie“ a bez dalšího se zvedl otřel si ptáka do jejího trička a vyšel ven.
Mávnul na mě rukou abych šel za ním. Doběhl jsem ho „ty si hajzl ona nic neberu, co když otěhotní, já jí šukám jen s gumou“ Vašek se zasmál “ a tak to taky zůstane, nebudu ho do ní strkat po cizím ptákovi, teď jdi do chatky pěkně z ní vylízej mojí mrdku a ráno si jdi zaběhat abychom měli soukromí“ odešel a zůstal stát jak přibitý. Když jsem se vzpamatoval šel jsem do chatky a čekal na manželku.
Přišla asi za pět minut, hned se na mě vrhla že na mě má hroznou chuť. Začala mě líbat a já byl maximálně vzrušený, hned se svlékla a řekla že chce vylízat. I kdybych nevěděl o co jde tak by na tom nebylo nic divného, milovala to. Zakleknul jsem mezi její nohy, ještě jsem viděl jak z ní vytéká jeho sperma, asi to nedokázala všechno vymýt. Byl jsem hrozně vzrušený, začal jsem jí lízat a cítil nahořklou chuť jeho sperma. Měl jsem na sobě ještě kalhoty a myslel jsem že se mi roztrhají. Lízal jsem jak zběsilý a najednou měla asi ten nejsilnější orgasmus jaký jsem u ní zažil, držela mi hlavu a chtěla víc a víc. Pak jsem si svlékl kalhoty a chtěl jsem jí ho tam vrazit, hned mě zastavila že si musím vzít kondom. Trochu naštvaně jsem sáhl po peněžence a zjistil jsem že jsem kondomy zapomněl. „tak já si dám pozor a vyndám ho“ řekl jsem. „Víš že to nejde“ Čekal jsem že mě alespoň vykouří, chytla mi ho do ruky a začala honit netrvalo to ani dvacet vteřin a já začal stříkat. Tak nějak zle se zasmála, já se cítil ještě víc poníženě. Nespal jsem celou noc, ráno jsem se poslušně zvedl a řekl že si jdu zaběhat…

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Závěr stojí za to 🙂

  2. trochu jako film se seagalem , špetka reality by neuškodila

  3. Když je sportovec a dělá kickbox tak na jeho místě bych toho hajzla seřezal jak koně a nakopal mu koule, že by si měsíc nezašukal. A s tou kurvou-manželkou bych byl hotový na to tata – rozvod!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *